• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 4220

Dzielnicowi zapobiegli pożarowi domu jednorodzinnego

Patrol dzielnicowych zapobiegł spaleniu się domu. Policjanci pożar gasili piaskiem i gaśnicą samochodową.

W nocy z 25 na 26 grudnia dzielnicowi z Wągrowca w trakcie pełnienia służby zauważyli ogień na jednym z budynków przy ulicy Morelowej w Wągrowcu.

- Około godziny 0:40 w trakcie przejazdu przez osiedle Kolejowe zauważyli dym dobywający się od strony ulicy Morelowej. Gęste zadymienie widoczne było w światłach reflektorów policyjnego radiowozu. Po podjechaniu bliżej funkcjonariusze dostrzegli ogień na zewnętrznej ścianie nowo powstałego domu jednorodzinnego. Ogień sięgał około metra wysokości i rozprzestrzeniał się, spalając styropianowe ocieplenie. Niektóre płomienie sięgały drewnianej podbitki — poinformował st. sierż. Dominik Zieliński, oficer prasowy KPP w Wągrowcu.

Funkcjonariusze natychmiast poinformowali dyżurnego i przystąpili do gaszenia pożaru. Użyli gaśnicy samochodowej i piasku, który znajdował się przy nowo budowanym domu. To pozwoliło zadusić ogień i zapobiec dalszemu jego rozprzestrzenianiu. Po chwili na miejscu pojawiła się zaalarmowana przez Policję załoga Straży Pożarnej, która dogasiła tlące się jeszcze ocieplenie budynku.

Komentarze   

+1 #15 100%jp 2018-01-23 10:11
dzielnicowi zapobiegli... buhahahahah
Cytować
0 #14 MieszkaniecWstyd 2018-01-01 22:11
Cytuję Mirek:
Cytuję Mirek:
Cytuję Z Morelowej:
Cytuję Jarosław:
Bzdury co piszecie panie Zieliński czy to Pana słowa jeśli tak to gratuluję takiego rzecznika może zacznijmy od 112 następnie Pana który przyjął wezwanie na komędzie i wysłał tam patrol tacy dzielnicowi że szukali ulicy w swoim rejonie dom został uratowany ale to przez mieszkańców i straż pożarną wstyd
Panie Jarosławie odsyłam do słownika ortograficznego.

Nie ma co tu pisać same wykształcone psy dupy sobie liżą ale byliśmy widzieliśmy potomki ormowców ordery im i nagrody

To jak już tak do końca to może WRC napisze kiedy to właściciel z ul szkockiej został powiadomiony że miał pożar na swojej budowie WIECIE KIEDY WSTYD PAŁY POSRANE RANO bo palant z tego ich radyjka przy dupie powiedział że po co w nocy go budzić rano się dowie to są nasze PAŁY gorzej niż ormo
Ale Ty frustrat jesteś!
Cytować
-2 #13 RE: Dzielnicowi zapobiegli pożarowi domu jednorodzinnegoMirek 2018-01-01 20:04
Cytuję Mirek:
Cytuję Z Morelowej:
Cytuję Jarosław:
Bzdury co piszecie panie Zieliński czy to Pana słowa jeśli tak to gratuluję takiego rzecznika może zacznijmy od 112 następnie Pana który przyjął wezwanie na komędzie i wysłał tam patrol tacy dzielnicowi że szukali ulicy w swoim rejonie dom został uratowany ale to przez mieszkańców i straż pożarną wstyd
Panie Jarosławie odsyłam do słownika ortograficznego.

Nie ma co tu pisać same wykształcone psy dupy sobie liżą ale byliśmy widzieliśmy potomki ormowców ordery im i nagrody

To jak już tak do końca to może WRC napisze kiedy to właściciel z ul szkockiej został powiadomiony że miał pożar na swojej budowie WIECIE KIEDY WSTYD PAŁY POSRANE RANO bo palant z tego ich radyjka przy dupie powiedział że po co w nocy go budzić rano się dowie to są nasze PAŁY gorzej niż ormo
Cytować
0 #12 Sąsiad z morelowejMirek 2018-01-01 19:26
Cytuję Z Morelowej:
Cytuję Jarosław:
Bzdury co piszecie panie Zieliński czy to Pana słowa jeśli tak to gratuluję takiego rzecznika może zacznijmy od 112 następnie Pana który przyjął wezwanie na komędzie i wysłał tam patrol tacy dzielnicowi że szukali ulicy w swoim rejonie dom został uratowany ale to przez mieszkańców i straż pożarną wstyd
Panie Jarosławie odsyłam do słownika ortograficznego.

Nie ma co tu pisać same wykształcone psy dupy sobie liżą ale byliśmy widzieliśmy potomki ormowców ordery im i nagrody
Cytować
-1 #11 Sąsiad z morelowejMirek 2018-01-01 19:23
Cytuję wągrowczanin 11:
Cytuję Jarosław:
Bzdury co piszecie panie Zieliński czy to Pana słowa jeśli tak to gratuluję takiego rzecznika może zacznijmy od 112 następnie Pana który przyjął wezwanie na komędzie i wysłał tam patrol tacy dzielnicowi że szukali ulicy w swoim rejonie dom został uratowany ale to przez mieszkańców i straż pożarną wstyd

Zawsze się jakiś pener znajdzie, któremu dobra robota policji czkawką się odbija. Może sam widziałeś pożar i zamiast zagasić, to czekałeś na przyjazd straży.
Pewnie należysz do tej grupy ludzi co widząc papierek na ulicy, to zamiast podnieść i wrzucić do kosza, to dzwonisz po służby miejskie z pretensjami że jest syf. Wstyd mi za takich mieszkańców naszego miasta i BRAWO dla policjantów!!!

Ty ośle normalne że jak ktoś dzwoni po pomoc to nie może sobie dać rady a że 112 wysłało pajaców zamiast straży to nie nasza wina
Cytować
+3 #10 przechwaliligoscg 2018-01-01 07:08
wcale nie jest tak kolorowo z ta nasza policja
Cytować
+5 #9 RE: Dzielnicowi zapobiegli pożarowi domu jednorodzinnegowągrowczanin 11 2017-12-31 00:39
Cytuję Jarosław:
Bzdury co piszecie panie Zieliński czy to Pana słowa jeśli tak to gratuluję takiego rzecznika może zacznijmy od 112 następnie Pana który przyjął wezwanie na komędzie i wysłał tam patrol tacy dzielnicowi że szukali ulicy w swoim rejonie dom został uratowany ale to przez mieszkańców i straż pożarną wstyd

Zawsze się jakiś pener znajdzie, któremu dobra robota policji czkawką się odbija. Może sam widziałeś pożar i zamiast zagasić, to czekałeś na przyjazd straży.
Pewnie należysz do tej grupy ludzi co widząc papierek na ulicy, to zamiast podnieść i wrzucić do kosza, to dzwonisz po służby miejskie z pretensjami że jest syf. Wstyd mi za takich mieszkańców naszego miasta i BRAWO dla policjantów!!!
Cytować
+9 #8 Ogniem i...Śmieciem 2017-12-30 17:36
Sie pytam: gdzie byli rodzice... która to pieńcetpluska zrobiła... hm...?
Cytować
+6 #7 LechZ Morelowej 2017-12-30 16:51
Cytuję Jarosław:
Bzdury co piszecie panie Zieliński czy to Pana słowa jeśli tak to gratuluję takiego rzecznika może zacznijmy od 112 następnie Pana który przyjął wezwanie na komędzie i wysłał tam patrol tacy dzielnicowi że szukali ulicy w swoim rejonie dom został uratowany ale to przez mieszkańców i straż pożarną wstyd
Panie Jarosławie odsyłam do słownika ortograficznego .
Cytować
-9 #6 Z MorelowejJarosław 2017-12-30 15:52
Cytuję Jarosław:
Bzdury co piszecie panie Zieliński czy to Pana słowa jeśli tak to gratuluję takiego rzecznika może zacznijmy od 112 następnie Pana który przyjął wezwanie na komędzie i wysłał tam patrol tacy dzielnicowi że szukali ulicy w swoim rejonie dom został uratowany ale to przez mieszkańców i straż pożarną wstyd

Aaa i jak staliśmy tam i jak podjechał patrol to tylko paliły się śmieci pod domem na ścianę płomienie weszły po ładnych kilku nawet chyba kilkanaście minut od pierwszego alarmu minutach i dopiero wtedy zaczęli coś gadać o straży parę minut dosłownie chwila i już byli bardzo szybko i sprawnie ugasili pożar dzięki im wielkie
Cytować
0 #5 Z MorelowejJarosław 2017-12-30 15:47
Bzdury co piszecie panie Zieliński czy to Pana słowa jeśli tak to gratuluję takiego rzecznika może zacznijmy od 112 następnie Pana który przyjął wezwanie na komędzie i wysłał tam patrol tacy dzielnicowi że szukali ulicy w swoim rejonie dom został uratowany ale to przez mieszkańców i straż pożarną wstyd
Cytować
+10 #4 RudiCzytelnik 2017-12-30 13:29
Cytuję Osada:
BRAWO dla tych Policjantów. Świetna Robota. Dzięki wam właściciel nadal może cieszyć się swoim domkiem a nie patrzeć na zgliszcza. Powinien podziękować za to co zrobiliście. Tak trzymać!

To prawda własciciel powinien podziękować!
Cytować
+11 #3 MieszkaniecOsada 2017-12-30 12:49
BRAWO dla tych Policjantów. Świetna Robota. Dzięki wam właściciel nadal może cieszyć się swoim domkiem a nie patrzeć na zgliszcza. Powinien podziękować za to co zrobiliście. Tak trzymać!
Cytować
+10 #2 MieszkaniecPolicja 2017-12-30 10:13
BRAWO! Dzielnicowi!
Cytować
+9 #1 Policjajura 2017-12-30 09:57
Brawo Policja !!!

Jesteśmy z Was dumni !

Ps wstawiajcie mniej mandatów :lol:
Cytować

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ