• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 5814

Rekrutacja do Szkoły Podstawowej nr 1

Chciałoby się powiedzieć wreszcie. Szkoła Podstawowa nr 1 w Wągrowcu przy ulicy Św. Wojciecha 20 ogłosiła rekrutację do klas pierwszych na rok szkolny 2018/2019.

Zgodnie z obietnicą Grażyny Sarad, p. o. dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Wągrowcu, daną radnym Miasta Wągrowca podczas spotkania Komisji do Spraw Oświaty Sportu i Spraw Społecznych, która odbyła się w dniu 6 marca 2018 r., na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 ukazała się informacja o zapisach i rekrutacji do klas pierwszych.

Cały czas można składać zgłoszenia do klas pierwszych z obwodu szkoły, a od dnia 19 marca będą przyjmowane wnioski chętnych z całego miasta Wągrowca.

Zarówno zgłoszenia z rejonu, jak i wnioski spoza obwodu można pobrać na dole artykułu. Szkoła Podstawowa nr 1 w Wągrowcu oferuje bardzo dobre warunki nauki, dlatego warto skorzystać.

Szkoła Podstawowa nr 1 w Wągrowcu przy ulicy Św. Wojciecha 20 pracuje w systemie jednozmianowym, od września to się nie zmieni.

Dzieci rozpoczynają zajęcia o godzinie 8.00.


POBIERZ ZGŁOSZENIE  (dla dzieci z obwodu)

POBIERZ WNIOSEK  (dla dzieci spoza obwodu)

Komentarze   

+2 #22 Za późno?BJ 2018-08-09 22:29
Cytuję BJ:
Czy ktoś możei udzielić informacji - czy mogę jeszcze zapisać dziecko do jedynki, do 1 klasy? Mam zapisane do Sp4
Jak to technicznie zrobic: teraz czy po 1 września? Przyjmą mi dziecko czy może przetestować do rejonu SP1?

Miało być "przemeldowac "zamiast" przetestować "
Cytować
+2 #21 Za późno?BJ 2018-08-09 22:26
Czy ktoś możei udzielić informacji - czy mogę jeszcze zapisać dziecko do jedynki, do 1 klasy? Mam zapisane do Sp4
Jak to technicznie zrobic: teraz czy po 1 września? Przyjmą mi dziecko czy może przetestować do rejonu SP1?
Cytować
+9 #20 RE: Rekrutacja do Szkoły Podstawowej nr 1olek 2018-03-25 00:15
Cytuję burza:
Ci, którzy krytykują SP 1, są po prostu zazdrośni o wszystko. Ta krytyka przychodzi z SP 4. na czele z jej dyrektorem. Sp 1 polecam każdemu rodzicowi, który ma dziecko mające iść do pierwszej klasy. Ta szkoła otacza młodzież i dzieci opieką. Na uznanie zasługują choćby pani Ania (pedagog), pani Natalia (pedagog) oraz pani Kinga (psycholog), które troskliwie opiekują się uczniami, żadnej sprawy nie zamiotą pod dywan, tak jak to niestety bywa w SP 4. Rodzice, walczmy o rekrutację do klas starszych. Są kompetentne i konsekwentne w działaniu. Po zmianie obecnej pani dyrektor to będzie świetna szkoła. Jest w niej wielu wartościowych nauczycieli, którzy chętnie by kontynuowali pracę w tej szkole, ale im się to skrzętnie utrudnia.


Ten wpis przypomina mi taką bajkę jak królewna mówiła ,,lustereczko powiedz przecie kto najpiękniejszy w świecie , a lustereczko odpowiedziało ty ,ty
Ale niech królewna spojrzy pod nogi ,bo jej słoma z bucików wystaje
Cytować
-5 #19 Rekrutacja do SP 1szkoła 2018-03-21 15:45
Szkole Podstawowej nr 1 potrzebny jest prężny, kreatywny i asertywny dyrektor, który będzie miał własne zdanie, który nie będzie zbywał rodziców, i który nie będzie jej szkodził. Póki co marazm. Ale zdaje się, że właśnie na tym zależy burmistrzowi, żeby pani dyrektor słuchała go bezgranicznie i pokornie wykonywała wszystkie polecenia. Już wkrótce powinno się to zmienić.
Cytować
+17 #18 RE: Rekrutacja do Szkoły Podstawowej nr 1Miksmax 2018-03-17 02:08
Cytuję Rodzic:
Cytuję Rodzic:
Również nie wyobrażam sobie zapisać dziecko do tej szkoły. Nauczyciele myślą tylko o sobie. Wprowadzają zamęt w całym Wągrowcu.Dzieci idą na drugi plan. Walczą ze swoją dyrekcją i z całym światem!

Jestem matką dziecka w SP1 i jestem zadowolona, od września posyłam swoje drugie dziecko do kl. 1. Muszę staną w obronie kadry- nigdy nasze dzieci nie były strącane na drugi plan- skąd ten pomysł- widocznie sam , drogi rodzicu masz takie doświadczenia. Dodam tylko, że ostatnie wydarzenia pokazują, kto z kim gra przeciwko tej szkole. Zapewniam Cię, że nie są to - jak piszesz- nauczyciele, tylko zupełnie inne osoby. My rodzice uczniów tej szkoły wiemy, doskonale znamy sedno sprawy od środka. Jak jesteś lotny, poczytaj, artykuły, przemyśl sprawę, a nie oczerniaj ludzi, którzy zajmują się naszymi dziećmi wzorowo! Nie zamierzamy dalej milczeć, będziemy pokazywać, kto naprawdę szkodzi naszej szkole !!!

Na tym portalu to już takie pierdoły... Nic tu się nie dzieje. Marazm dziennikarski trwa, a władzunia sobie siedzi i ząbki ostrzy na wygraną w nastepnych wyborach nic nie robiac kompletnie dla miasta i mieszkancow. To jest chore!!!
Cytować
+7 #17 RE: Rekrutacja do Szkoły Podstawowej nr 1Rodzic 2018-03-16 21:31
Cytuję Rodzic:
Również nie wyobrażam sobie zapisać dziecko do tej szkoły. Nauczyciele myślą tylko o sobie. Wprowadzają zamęt w całym Wągrowcu.Dzieci idą na drugi plan. Walczą ze swoją dyrekcją i z całym światem!

Jestem matką dziecka w SP1 i jestem zadowolona, od września posyłam swoje drugie dziecko do kl. 1. Muszę staną w obronie kadry- nigdy nasze dzieci nie były strącane na drugi plan- skąd ten pomysł- widocznie sam , drogi rodzicu masz takie doświadczenia. Dodam tylko, że ostatnie wydarzenia pokazują, kto z kim gra przeciwko tej szkole. Zapewniam Cię, że nie są to - jak piszesz- nauczyciele, tylko zupełnie inne osoby. My rodzice uczniów tej szkoły wiemy, doskonale znamy sedno sprawy od środka. Jak jesteś lotny, poczytaj, artykuły, przemyśl sprawę, a nie oczerniaj ludzi, którzy zajmują się naszymi dziećmi wzorowo! Nie zamierzamy dalej milczeć, będziemy pokazywać, kto naprawdę szkodzi naszej szkole !!!
Cytować
+7 #16 RE: Rekrutacja do Szkoły Podstawowej nr 1Rodzic 2018-03-16 21:17
Również nie wyobrażam sobie zapisać dziecko do tej szkoły. Nauczyciele myślą tylko o sobie. Wprowadzają zamęt w całym Wągrowcu.Dzieci idą na drugi plan. Walczą ze swoją dyrekcją i z całym światem!
Cytować
-18 #15 RE: Rekrutacja do Szkoły Podstawowej nr 1osidv 2018-03-16 07:07
Cytuję Mała Mi:
Cytuję burza:
Ci, którzy krytykują SP 1, są po prostu zazdrośni o wszystko. Ta krytyka przychodzi z SP 4. na czele z jej dyrektorem. Sp 1 polecam każdemu rodzicowi, który ma dziecko mające iść do pierwszej klasy. Ta szkoła otacza młodzież i dzieci opieką. Na uznanie zasługują choćby pani Ania (pedagog), pani Natalia (pedagog) oraz pani Kinga (psycholog), które troskliwie opiekują się uczniami, żadnej sprawy nie zamiotą pod dywan, tak jak to niestety bywa w SP 4. Rodzice, walczmy o rekrutację do klas starszych. Są kompetentne i konsekwentne w działaniu. Po zmianie obecnej pani dyrektor to będzie świetna szkoła. Jest w niej wielu wartościowych nauczycieli, którzy chętnie by kontynuowali pracę w tej szkole, ale im się to skrzętnie utrudnia.

Nie zapisałabyś nigdy dziecka do szkoły, w której nauczyciele bez przerwy atakują nauczycieli innej szkoły, donoszą na swojego dyrektora, bi miałabym wątpliwość jakich zasad uczyliby moje dzieci. Język nienawiści, jtóry tu się szerzy, nie wróży wychowaniu dzieci niczego dobrego. Już czytać tych waszych impertynencji pod adresem burmistrza, dyrektora SP4 i nauczycieli tej szkoły, nie można. Czy równie straszni są dla was nauczyciele, którzy z gimnazjum przeszli do SP4? Novotelu im współczuję, bo uczą i tu i tu, a jak się czują przekraczając progi waszej cudnej szkoły? Mówicie im to w twarz? Macie odwagę? Czy to nadal wasze koleżanki czy może już wrogowie jak niczemu niewinni nauczyciele SP4?

Małą MI niestety nie jesteś w temacie- donosy to preparuje zupełnie ktoś inny. Poczytaj sobie artykuł o kontrowersyjnej ankiecie. A koleżanki, jak do nas przychodzą z innych szkół, to się bardzo cieszymy i liczymy , że do nas wrócą.
Cytować
+16 #14 RE: Rekrutacja do Szkoły Podstawowej nr 1Mała Mi 2018-03-15 20:13
Cytuję burza:
Ci, którzy krytykują SP 1, są po prostu zazdrośni o wszystko. Ta krytyka przychodzi z SP 4. na czele z jej dyrektorem. Sp 1 polecam każdemu rodzicowi, który ma dziecko mające iść do pierwszej klasy. Ta szkoła otacza młodzież i dzieci opieką. Na uznanie zasługują choćby pani Ania (pedagog), pani Natalia (pedagog) oraz pani Kinga (psycholog), które troskliwie opiekują się uczniami, żadnej sprawy nie zamiotą pod dywan, tak jak to niestety bywa w SP 4. Rodzice, walczmy o rekrutację do klas starszych. Są kompetentne i konsekwentne w działaniu. Po zmianie obecnej pani dyrektor to będzie świetna szkoła. Jest w niej wielu wartościowych nauczycieli, którzy chętnie by kontynuowali pracę w tej szkole, ale im się to skrzętnie utrudnia.

Nie zapisałabyś nigdy dziecka do szkoły, w której nauczyciele bez przerwy atakują nauczycieli innej szkoły, donoszą na swojego dyrektora, bi miałabym wątpliwość jakich zasad uczyliby moje dzieci. Język nienawiści, jtóry tu się szerzy, nie wróży wychowaniu dzieci niczego dobrego. Już czytać tych waszych impertynencji pod adresem burmistrza, dyrektora SP4 i nauczycieli tej szkoły, nie można. Czy równie straszni są dla was nauczyciele, którzy z gimnazjum przeszli do SP4? Novotelu im współczuję, bo uczą i tu i tu, a jak się czują przekraczając progi waszej cudnej szkoły? Mówicie im to w twarz? Macie odwagę? Czy to nadal wasze koleżanki czy może już wrogowie jak niczemu niewinni nauczyciele SP4?
Cytować
+1 #13 RE: Rekrutacja do Szkoły Podstawowej nr 1Genia 2018-03-14 14:25
Cytuję iwo:
a jakaś "mondro" ankieta dla rekrutowanych będzie??????!!!!!!

Z tym pytaniem to nie do portalu, tylko do burmistrza i dyrektorka. Portal tylko te brudy obnazy
Cytować
+9 #12 ankietaiwo 2018-03-14 13:45
a jakaś "mondro" ankieta dla rekrutowanych będzie??????!!! !!!
Cytować
+7 #11 nienormalność w szkole podstawowej nr 1 przez politykę burmistrza!Antek 2018-03-14 13:26
Szkoła Podstawowa Nr 1 przy Świętego Wojciecha musi przyjąć wszystkie klasy jeśli będą chętni.
Jest tam prawie 40 sal z czego większość jest specjalistyczna do konkretnych przedmiotów.
Trzeba zatrzymać to, że są ona przerabiane na sale na dzieci z I-III co robi obecnie burmistrz swoimi decyzjami... Czwórka instaluje się w specjalistyczny ch pracowniach gimnazjum, zabiera sale gimnazjalistom, w których mogłyby się uczyć także uczniowie klas IV-VII gdyby był tam nabór. Co za nonsens nie wykorzystać tego, że gimnazjum ma tyle sal specjalistyczny ch i co za nonsens, żeby likwidować pracownie i dawać je edukacji wczesnoszkolnej ( i to z innej jeszcze szkoły!!!???).
Rozumiecie jak to nielogiczne jest?
Kiedy powróci normalność?
Cytować
-3 #10 rekrutacja do SP 1burza 2018-03-14 12:42
Ci, którzy krytykują SP 1, są po prostu zazdrośni o wszystko. Ta krytyka przychodzi z SP 4. na czele z jej dyrektorem. Sp 1 polecam każdemu rodzicowi, który ma dziecko mające iść do pierwszej klasy. Ta szkoła otacza młodzież i dzieci opieką. Na uznanie zasługują choćby pani Ania (pedagog), pani Natalia (pedagog) oraz pani Kinga (psycholog), które troskliwie opiekują się uczniami, żadnej sprawy nie zamiotą pod dywan, tak jak to niestety bywa w SP 4. Rodzice, walczmy o rekrutację do klas starszych. Są kompetentne i konsekwentne w działaniu. Po zmianie obecnej pani dyrektor to będzie świetna szkoła. Jest w niej wielu wartościowych nauczycieli, którzy chętnie by kontynuowali pracę w tej szkole, ale im się to skrzętnie utrudnia.
Cytować
+8 #9 podstawówkiopera 2018-03-14 10:39
Pytanie kiedy pozwoli się także rodzicom zapisać dziecko do tej szkoły do klas starszych niż pierwsze? To jest sedno sprawy. Bez rekrutacji do klas wyższych nie ma tej szkoły i trwa nadal dzierżawa sal przez Czwórkę kosztem dzieci z Jedynki. To musi się skończyć.
Czas, żeby w mieście wszystkie podstawówki działały normalnie na sprawiedliwych i przejrzystych zasadach.
Zatem oczekiwana jest także rekrutacja pełna do Szkoły nr 1 przy ul. Św. Wojciecha.
Rodzice chcą, żeby dzieci od czwartej klasy aż do ósmej (5 lat nauki) było w jednej szkole.
A nie, że mają trafiać do Czwórki i być potem przenoszone w tą i z powrotem. To też się musi skończyć.
Cytować
+16 #8 Warunki SP1Gumis 2018-03-14 10:10
Cytuję ja:
Szkoła Podstawowa nr 1 w Wągrowcu oferuje bardzo dobre warunki nauki, dlatego warto skorzystać. najgorsza szkoła w Wielkopolsce .. TAK NIE BYŁO ????

"Bylo"-czas przeszły 😆, a warunki są NAJLEPSZE "Są "- czas teraźniejszy 😀😂
Cytować
-5 #7 szkołaja 2018-03-14 08:36
Szkoła Podstawowa nr 1 w Wągrowcu oferuje bardzo dobre warunki nauki, dlatego warto skorzystać. najgorsza szkoła w Wielkopolsce .. TAK NIE BYŁO ????
Cytować
+11 #6 KonkursGrazka 2018-03-14 08:24
Redaktor na burmistrza, albo na dyr SP1
Cytować
+9 #5 RE: Rekrutacja do Szkoły Podstawowej nr 1Karoolina 2018-03-14 08:02
Pogubili się, portal ogrywa ich jak chce, bo nie mają pojęcia o mediach, walka z mediami to błąd!
Cytować
+20 #4 RE: Rekrutacja do Szkoły Podstawowej nr 1Mieszkaniec WC. 2018-03-13 23:04
Cytuję notocotero:
To teraz jest rekrutacja a w radiu jeszcze nadają o dezinformacji zamiast rekrutacji ?
Portal znowu szybszy od stron miejskich?
Rodzice dowiedzą sie z Portalu o rekrutacji. to
po co nam te media miejskie za grubą kasę ?
Co teraz zrobi bur-mistrz- kolejny komunikat?

Ta nasza władza to już chyba nic mądrego nie wymyśli.
Cytować
+22 #3 RE: Rekrutacja do Szkoły Podstawowej nr 1notocotero 2018-03-13 22:39
To teraz jest rekrutacja a w radiu jeszcze nadają o dezinformacji zamiast rekrutacji ?
Portal znowu szybszy od stron miejskich?
Rodzice dowiedzą sie z Portalu o rekrutacji. to
po co nam te media miejskie za grubą kasę ?
Co teraz zrobi bur-mistrz- kolejny komunikat?
Cytować
-4 #2 ...Racjonalista 2018-03-13 22:14
To już zrobiło się nudne, ujada paru nauczycieli, którzy stracili pracę. Popracujcie przez rok w Biedronce, a za chwilę będziecie znowu potrzebni.
Cytować
-9 #1 RE: Rekrutacja do Szkoły Podstawowej nr 1Ojciec 2018-03-13 22:02
Saradowa musi teraz zmienić ogłoszenie a burmistrz opłacić, Portal znowu kłamie haha, okazuje się, że wymiękają a tacy cwani byli
Cytować

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ