• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 957

WOLNY OD UZALEŻNIEŃ - konkurs filmowy

Ruszyła IV edycja Powiatowego Konkursu Filmowego „WOLNY OD UZALEŻNIEŃ”. Organizatorem jest Komenda Powiatowa Policji w Wągrowcu.- Konkurs przeznaczony jest dla młodzieży szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu wągrowieckiego. Ma on na celu propagowanie wśród młodzieży zdrowego stylu życia oraz pozytywnych form zachowania — wolnych od uzależnień (alkohol, narkotyki, hazard, internet itd.), przemocy, agresji, łamania prawa — poinformował st. sierż. Dominik Zieliński, oficer prasowy KPP w Wągrowcu.

Film konkursowy musi ostrzegać przed nałogami, ma promować wolność od uzależnień. Czas trwania filmu do 5 minut, tworzyć go mogą drużyny 2 lub 3-osobowe.

- Chętni powinni zgłaszać się do swojego nauczyciela/wychowawcy w szkole lub opiekuna w kole zainteresowań, klubie i powiedz, że z grupą przyjaciół chcesz nakręcić film. Szkoły w powiecie mają informację o konkursie — dodaje st. sierż. Dominik Zieliński. - Opiekun grupy wypełnia kartę zgłoszeniową, którą wraz z filmem, należy dostarczyć do Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu do wtorku 5 czerwca do godziny 14:00.

Szkoły lub instytucje pozaszkolne mogą zgłosić kilka drużyn. Każdy z uczestników, a także ich koledzy i koleżanki będą mieli niepowtarzalną okazję zobaczenia swojego dzieła na dużym ekranie. Pokaz filmów odbędzie się w piątek 8 czerwca o godzinie 10:00 w sali Kina MDK w Wągrowcu.

Partnerami konkursu są jednostki samorządowe powiatu wągrowieckiego, którzy rokrocznie nagradzają laureatów pierwszych trzech miejsc nagrodami rzeczowymi.


Zwycięzca I edycji Powiatowego Konkursu Filmowego "Wolny od uzależnień". Film twórców: Bartosz Głowski, Michał Ślązak, Adrian Frąckowiak z Gimnazjum nr 3 Gminy Wągrowiec im. Henryka Sienkiewicza w Rąbczynie.

Pliki do pobrania

Komentarze   

0 #1 RE: WOLNY OD UZALEŻNIEŃ - konkurs filmowyCzorny 2018-05-17 14:25
Zróbcie taką akcję ale przeciwko kazirodztwu. Pewna rodzinka z rgielska na pewno chętnie obejrzy XD
Cytować

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ