• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 4393

Rowerzystka uderzyła w prawidłowo jadącą osobówkę

Rowerzystka, zjeżdżając ze ścieżki rowerowej uderzyła w prawidłowo jadący samochód osobowy. Poszkodowana cyklistka z lekkimi obrażeniami została przetransportowana do szpitala w Gnieźnie.

Do zdarzenia doszło 26 lipca br. około godziny 13:50 na ulicy Kcyńskiej w Wągrowcu.

- Kierująca rowerem, mieszkanka Wągrowca, w wyniki niezachowania należytej ostrożności podczas zjeżdżania ze ścieżki rowerowej uderzyła w prawidłowo poruszający się pojazd marki Renault. W wyniku kolizji rowerzystka przewróciła się na jezdnię — poinformował sierż. sztab. Krzysztof Szymański, asystent Zespołu Prewencji Kryminalnej Nieletnich i Patologii KPP w Wągrowcu.

Rowerzystka z lekkimi obrażeniami trafiła do szpitala, zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję drogową. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Postępowanie prowadzi KPP Wągrowiec.

Komentarze   

+1 #3 RE: Rowerzystka uderzyła w prawidłowo jadącą osobówkękaczy kuper 2018-08-03 00:44
kup se rower !
Cytować
+6 #2 RE: Rowerzystka uderzyła w prawidłowo jadącą osobówkęBartek z B 2018-08-01 22:36
Proponuję, by policja zwróciła uwagę na rowerzystów jadących z Wągrowca do Bartodziej (od strony ulicy Bartodziejskiej ). Obok ścieżka rowerowa, a całe rodzinki jadą jezdną, po dwa rowery obok siebie. Podobnie rowerzyści na lepszych, wyścigowych rowerach - nie ma mowy, by skorzystali ze ścieżki. Ruch spory, zwłaszcza w określonych godzinach, robią się korki, bo wyprzedzić czasami jest trudno. Naprawdę trzeba by ktoś stracil zdrowie czy życie, by policja zrobiła z tym porządek?
Cytować
+1 #1 RE: Rowerzystka uderzyła w prawidłowo jadącą osobówkęzaniepokojony pieszy 2018-08-01 11:40
kiedy policja zacznie wystawiac mandaty rowerzystom jezdzacym po chodniku na ul Przemyslowej po stronie zusu? Chodnik tam jest waski i piesi maja problem zeby sie wyminac, a rowerzysci nim jezdza mimoze po stronie medicusa/strazy pozarnej maja WLASNA SCIEZKE ROWEROWA? Chodnik po stronie zusu po remoncie jest za waski!
Cytować

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ