• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 1397

II Bieg Strzelca tylko dla twardzieli, ruszyły zapisy

Jeśli lubisz trudne wyzwania, lubisz pokonywać własne słabości, to ten bieg jest dla Ciebie. Ruszyły zapisy do „II Biegu Strzelca 2018 – Dla Niepodległej”.

Rozpoczęły się zapisy do „II Biegu Strzelca 2018 – Dla Niepodległej”. Zawodnicy będą musieli zmierzyć się z około 10-kilometrową trasą, pokonując liczne przeszkody terenowe. Bieg odbędzie się w niedzielę (26 sierpnia).

- Organizator II Biegu Strzelca – Związek Strzelecki „Strzelec” Rzeczypospolitej Polskiej Oddział „Niezłomni” Wągrowiec – przygotował dla jego uczestników nie lada wyzwania. Będą musieli m.in. pokonać ścianę z opon i ściankę skośną, linowy domek i poziomą drabinkę, nosić worek i opony, wspinać się po linie i przeciskać przez tunel oraz zasieki. Na trasie biegu będą łącznie 22 miejsca z przeszkodami, z którymi trzeba będzie się zmierzyć, by kontynuować pokonywanie trasy — poinformował Piotr Korpowski, UM Wągrowiec.

W II Biegu Strzelca mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 18. rok życia (młodsze jedynie za pisemną zgodą rodziców) i uiszczą opłatę startową w wysokości 45 zł.

Zapisy na zawody będą odbywać się również w dniu ich odbywania w godz. od 9:00 do 10:30, a ich otwarcie odbędzie się o godz. 12:00 na terenie pola namiotowego / pola campingowego w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Wągrowcu (tutaj będzie znajdować się meta biegu).

Start godz. 13:00. Zakończenie biegu i wręczenie nagród zaplanowano na godzinę 15:00.

Zgłoszenia do „II Biegu Strzelca 2018 – Dla Niepodległej” przyjmowane są drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 20 sierpnia br..

Kibicowanie uczestnikom biegu umili Piknik Militarny, który będzie zorganizowany na polu campingowym w Ośrodku Sportu i Rekreacji w pobliżu miejsca startu i mety.

- Będzie można wypróbować swoje umiejętności w strzelaniu na stanowisku strzeleckim z broni pneumatycznej, które zorganizuje Oddział „Niezłomni” Wągrowiec ZS „Strzelec” RP albo dowiedzieć się więcej na temat możliwości wstąpienia do wojska na stanowisku Wojskowej Komendy Uzupełnień Piła. Będą też m.in. pokazy sprzętu ASG (Widmo ASG Wągrowiec oraz broni palnej (Wągrowieckie Stowarzyszenie Kolekcjonerów Broni Palnej), a także obejrzeć wystawę o Powstaniu Wielkopolskim zorganizowanej przez Huberta Jezierskiego — dodaje Piotr Korpowski.


POBIERZ: Trasa biegu, regulamin i karta zgłoszeniowa.

Komentarze   

-2 #4 mocarzturew 2018-08-07 09:26
Cytuję kut:
te pizdy w rurkach i tatuażach niech to przeczytają...

mocny , wulgarny język. Pewien jestem że nie pobiegniesz , bo krowa co dużo ryczy mało mleka daje.
Cytować
+5 #3 RE: II Bieg Strzelca tylko dla twardzieli, ruszyły zapisykut 2018-08-06 23:26
te pizdy w rurkach i tatuażach niech to przeczytają...
Cytować
-4 #2 razemturew 2018-08-06 16:46
wągrowczanie , pokażmy się . Młodzi na start , starsi doping a może i pokażą młodym że jeszcze muszą zjeść dużo kaszy. Do zobaczenia na biegu.
Cytować
-2 #1 Nie na tematOpacjusz 2018-08-05 23:18
Na parkingu przy ul. Opackiej już chyba ponad 2 miesiące stoi sobie auto. Bez powietrza, widać że opuszczone...ob ok policja sprawuje patrol wypatrując nie wiedzieć czego. A ja się pytam ?...nie należy coś z tym zrobić ? Ślepy laską by namacał że z tym autem coś nie tak...należałob y sprawdzić do kogo należy....a może porzucone...kra dzione...czekac ie na zgłoszenie ?
To rzeczywiście nie na temat.....przep raszam urażonych.....k toś jednak powinien się tym zająć.
Cytować

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ