• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 1013

Ruszyła III edycja Szkoły Małego Inżyniera. Głosuj na Czwórkę.

Wczoraj ruszyło głosowanie III edycji Szkoły Małego Inżyniera. Teraz możesz oddać głos na "Czwórkę".

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Wągrowcu jest jedną ze szkół, na którą możecie oddać swój głos w III edycji Szkoły Małego Inżyniera. Głosowanie trwa od 26 do 7.12.2018 r. Codziennie można oddać jeden głos.

W tym roku aż 13 szkół z największą ilością głosów otrzyma zestawy Lego Mindstrom EV3 do samodzielnego programowania o wartości 6 tys. złotych oraz niepowtarzalny Festiwal Robotyki zorganizowany w szkole i certyfikowane szkolenie dla nauczycieli z zakresu robotyki i programowania.

--- ODDAJ SWÓJ GŁOS ---

- Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Wągrowcu rozwija uczniowskie talenty i zainteresowania. Na lekcjach informatyki sprawnie kodujemy, gry w środowisku Scratch — programujemy i przygodę z robotami rozpocząć bardzo chcemy. Wygrana dałaby nam wiele możliwości w prowadzeniu kolejnych ciekawych zajęć połączonych z praktyką. Serdecznie prosimy o oddawanie głosów na Naszą Szkołę — zachęcają nauczyciele i rodzice oraz uczniowie.

Komentarze   

Rodzic
0 #2 Robotyka w SP4Rodzic 2018-12-04 22:28
Drodzy mieszkańcy Wągrowca pokażmy że potrafimy solidaryzowac się dla wspólnej sprawy, a nasze dzieci są ważne bez względu na to do jakiej chodzą szkoły. Staranie niewielkiej grupki rodziców i uczniów to za mało dlatego pomóżmy szkole zdobyć bezcenne głosy. Zostało kilka dni do końca konkursu. Będzie piękny prezent na Mikołajki.
Jarek
+2 #1 Głosujcie koniecznieJarek 2018-12-01 13:57
Serdecznie prosimy o oddawanie głosów na Naszą Szkołę — zachęcają nauczyciele i rodzice oraz uczniowie. Głosowałem bo można zrobić coś za darmo dla innych :), niestety patrząc na ranking szkoły z Wągrowca to raczeni do 7 grudnia nie utrzyma się w gronie zwycięzców. No cóż nawet za darmo nie chce się pomóc - troche smutne. Nie mniej zachęcam a tym, którzy plują na SP4 dziękujemy. Jeszcze jedno, nie otrzymuję żadnego spamu po głosowaniu a głosujemy przez stronę internetową

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.