• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 2576

Powitaj Nowy Rok na wągrowieckim Rynku

Sylwester na Rynku w Wągrowcu. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Czysta Energia.

Impreza sylwestrowa rozpocznie się o godzinie 22:30. Jak zapowiada organizator będzie to przebojowa noc przy największych hitach muzyki polskiej i zagranicznej. Zagra zespół Czysta Energia.

O północy odbędzie się laserowe show. Nie zabraknie też wyrzutni ognia i konfetti. Serdecznie zapraszamy.

Komentarze   

+1 #16 RE: Powitaj Nowy Rok na wągrowieckim Rynku5jh 2019-01-06 13:54
Skoro Burmistrz tak dba żeby zwierzęta się nie stresowały ra na rok w sylwka to jestem ciekaw jak On dojeżda ze Skoków. Przecież tam w lasach żyją zwierzeta które także czas przebiegają przez droge i wtedy mają stresa.
Cytować
+5 #15 RE: Powitaj Nowy Rok na wągrowieckim RynkuWkurzony 2019-01-05 21:41
Pietrak właśnie szaleje ze sztucznymi ogniami, dlaczego on może strzelać i straszyć moje zwierzęta?
Cytować
-5 #14 RE: Powitaj Nowy Rok na wągrowieckim RynkuRolsana 2019-01-02 16:42
Ludzie dajcie spać
Cytować
+6 #13 RE: Powitaj Nowy Rok na wągrowieckim Rynkudeska 2019-01-02 14:30
Cytuję Kasiaa:
Bez fajerwerków to będzie jakaś porażka a nie sylwester ....

A pazury zrobiłaś,? To je czyść od czasu do czasu bo brud pod nimi się zbiera. Fuj!!!!
Cytować
-1 #12 RE: Powitaj Nowy Rok na wągrowieckim RynkuRafał S 2019-01-02 12:29
Wszystko Wam źle?! A co robicie żeby coś zmienić. Zacznijcie od siebie
Cytować
-1 #11 RE: Powitaj Nowy Rok na wągrowieckim RynkuKarolinka 2019-01-02 12:14
Mnie też się podobało!
Cytować
-1 #10 RE: Powitaj Nowy Rok na wągrowieckim Rynkumieszczanin w Paryżu 2019-01-02 12:00
Właśnie Ważni są mieszkańcy, a nie bambry rządni rozróby. Jeśli ktoś pisze, że było zbyt cicho i zbyt mało chamstwa, to widać że jest przbyszem z wioch, gdzie na imprezie przy disco polo fruwały butelki i konieczna jest zawsze wizyta różnych służb. To miasto moi drodzy.
Cytować
+2 #9 RE: Powitaj Nowy Rok na wągrowieckim Rynkugruby 2019-01-02 11:57
Każdy ma na wszystko swój punkt widzenia który zależy od wielu czynników np do uboższej częśći mieszkańców którzy najdalej to jechali autobusem miejskim to takie świętowanie Nowego Roku było zaje.... , co najważniejsze wszystko za darmo i im nie ma różnicy kto będzie rządził w mieście byle była ciepła woda w kranie
Cytować
0 #8 Do kommentarza powyniżej - vxv28do komentarza vxv 28 2019-01-02 11:48
Myślałem że nie doszło. Wybaczcie podwójny opis.
Cytować
+3 #7 Do kommentarza powyżej - vxv28do komentarza vxv 28 2019-01-02 11:46
Witam WSZYSTKICH mieszkańców Wągrowca i życzę udanego 2019 roku.
Jak czytam Twoje wywody, vxv28, to można tylko wnioskować, że cokolwiek i gdziekolwiek by nie było robione, to zawsze twoim zdaniem będzie tzw. lipa.
Byłem tam i widziałem co się dzieje!!!
1.Ilość osób i czas przybycia:
Po cóż ludzie mieliby przychodzić wcześniej, jeśli zespół grał przed północą i zaraz po.
Od pierwszego zagranego utworu ludzie zaczęli tańczyć i śpiewać też kolejne inne piosenki. Wcześniej nikt nie grał, więc zabawy nie było.
Ludzi był cały plac, więc o co chodzi? Porównując wcześniejsze lata, było ludzi DUŻO mniej.
2. Pokaz laserów vs. fajerwerki.
powiedz mi vxv28, dlaczego nic z powyższych nie przyniosłeś? Tak wiem, Twoje byłyby najlepsze.
A ja widziałem Lasery i Fajerwerki i mnie się podobało!!!
3. Burmistrz. na wyborach byłeś i wybierałeś. jeśli nie to błąd. Ale fakt jest taki, że facet tak daleko zaszedł i to Cię boli vxv28.
4. Miejsce imprezy sylwestrowej.
Powiadam, że w setkach Polskich miast takie imprezy odbywają się w sercu miasta, to już tradycja.
PODSUMOWUJĄC - Veni Vidi Vici i BYŁO SUPER!
Cytować
+5 #6 Do kommentarza powyżej - vxv28Karool 2019-01-02 11:31
Witam Wszystkich mieszkańców Wągrowca i życzę DUŻO zdrowia, spokoju i powodów do uśmiechu.
Jak czytam Twój komentarz vxv28, to widzę że cokolwiek, czy gdziekolwiek byłoby zrobione, to zawsze i wszystko będzie Twoim zdaniem tzw. lipa.
Ja tam byłem i dobrze się bawiłem. Porównując poprzednie lata, ludzi było sporo. a dlatego przyszli przed północą, ponieważ Czysta Energia niedługo przed północą i zaraz po, więc po co mieliby przychodzić wcześniej, kiedy zabawy jeszcze nie było?
Jak zauważyłem, ludzie tańczyli już od pierwszej piosenki i śpiewali wraz z zespołem kolejne inne dobrze zagrane przeboje.
Nie wmówisz mi że białe jest czarne lub odwrotnie. Byłem, widziałem i dobrze się bawiłem.
Fajerwerki? Powiedz vxv28, dlaczego nie przyniosłeś ani laseru, ani fajerwerków? z pewnością Twoje byłyby najlepsze.
Dlaczego na płycie rynku? Napisz to do setek innych Polskich miast, gdzie właśnie takie imprezy odbywają się na rynku, ponieważ kolego jest to serce miasta.
Burmistrz Ci się nie podoba? Przecież wybierałeś, to o czego teraz vxv28 chcesz. Facet w swoim życiu zaszedł daleko i to Ci się nie podoba.
Podsumowując. Veni,Vidi,Vici i BYŁO SUPER!!!
Cytować
-3 #5 RE: Powitaj Nowy Rok na wągrowieckim RynkuJanowy 2019-01-01 18:29
Cytuję vxv28:
Muszę przyznać, że impreza sylwestrowa zorganizowana przez obecnego burmistrza dla mieszkańców na Rynku była najgorszą tego typu imprezą od lat. A właściwie w ogóle nie przypominam sobie czegoś tak żenującego. Czysta Energia to może by się sprawdziła jako zespół grający do kotleta na jakimś podrzędnym wiejskim weselu ale nie na takiego typu imprezie. Zresztą ilość mieszkańców uczestniczących w tej zabawie mówi sama za siebie i dobitnie pokazuje, że to był jeden wielki niewypał. 500 może 600 osób około północy to jak dla mnie totalna porażka biorąc pod uwagę fakt, iż blisko połowa z nich przyszła na Rynek tuż przed północą. Organizowanie imprezy w centrum miasta dla 300 ludzi i wywalenie na to kupy siana to jakieś nieporozumienie. Zresztą podobnie jak to że miasto nie zorganizowało pokazu fajerwerków, bo te lasery które były to mogą sobie wsadzić wiadomo gdzie. Ktoś kto się tym zajmował chyba nawet nie wie jak taki pokaz powinien wyglądać. Na szczęście mieszkańcy Wągrowca mieli gdzieś słowa burmistrza o tym żeby w sylwestra nie strzelać petardami i sami sobie wzajemnie zorganizowali niezgorszy pokaz pirotechniczny. Mając przy okazji gdzieś akcję tych nawiedzeńców, dla których pieski są ważniejsze niż ludzie i normalna zdrowa i piękna tradycja. A apropo tych wielbicieli zwierzątek to ważniejsze dla was są pieski niż ludzie mieszkający na Rynku i w bezpośredniej jego okolicy, którzy przez organizowanie jakiś badziewnych imprez nie mogą spać i normalnie funkcjonować we własnych domach. Płyta rynku to nie jest miejsce właściwe do organizowania różnego rodzaju imprez masowych. Od tego jest stadion, hala sportowa czy nawet plac targowiska miejskiego. I każde z tych miejsc nadaje się znacznie bardziej do tego celu niż Rynek. A burmistrz po raz kolejny pokazał jak ważni są dla niego mieszkańcy Wągrowca.

Dokładnie! Nie na darmo się mówi, ze czego się dotknie przedstawiciel PO to zaraz w gówno się obraca...
Cytować
-3 #4 RE: Powitaj Nowy Rok na wągrowieckim Rynkuvxv28 2019-01-01 17:08
Muszę przyznać, że impreza sylwestrowa zorganizowana przez obecnego burmistrza dla mieszkańców na Rynku była najgorszą tego typu imprezą od lat. A właściwie w ogóle nie przypominam sobie czegoś tak żenującego. Czysta Energia to może by się sprawdziła jako zespół grający do kotleta na jakimś podrzędnym wiejskim weselu ale nie na takiego typu imprezie. Zresztą ilość mieszkańców uczestniczących w tej zabawie mówi sama za siebie i dobitnie pokazuje, że to był jeden wielki niewypał. 500 może 600 osób około północy to jak dla mnie totalna porażka biorąc pod uwagę fakt, iż blisko połowa z nich przyszła na Rynek tuż przed północą. Organizowanie imprezy w centrum miasta dla 300 ludzi i wywalenie na to kupy siana to jakieś nieporozumienie . Zresztą podobnie jak to że miasto nie zorganizowało pokazu fajerwerków, bo te lasery które były to mogą sobie wsadzić wiadomo gdzie. Ktoś kto się tym zajmował chyba nawet nie wie jak taki pokaz powinien wyglądać. Na szczęście mieszkańcy Wągrowca mieli gdzieś słowa burmistrza o tym żeby w sylwestra nie strzelać petardami i sami sobie wzajemnie zorganizowali niezgorszy pokaz pirotechniczny. Mając przy okazji gdzieś akcję tych nawiedzeńców, dla których pieski są ważniejsze niż ludzie i normalna zdrowa i piękna tradycja. A apropo tych wielbicieli zwierzątek to ważniejsze dla was są pieski niż ludzie mieszkający na Rynku i w bezpośredniej jego okolicy, którzy przez organizowanie jakiś badziewnych imprez nie mogą spać i normalnie funkcjonować we własnych domach. Płyta rynku to nie jest miejsce właściwe do organizowania różnego rodzaju imprez masowych. Od tego jest stadion, hala sportowa czy nawet plac targowiska miejskiego. I każde z tych miejsc nadaje się znacznie bardziej do tego celu niż Rynek. A burmistrz po raz kolejny pokazał jak ważni są dla niego mieszkańcy Wągrowca.
Cytować
+2 #3 RE: Powitaj Nowy Rok na wągrowieckim RynkuMAGII 2019-01-01 00:26
Cytuję Kasiaa:
Bez fajerwerków to będzie jakaś porażka a nie sylwester ....

A lasery to dopiero porażka!
Cytować
+4 #2 SuperŁukasz 2018-12-26 08:52
Cieszę się, że będzie coś innego w postaci laserów, ognia, konfetti 💪🙂 Nie oceniamy zanim tego nie zobaczymy. Strzelać i tak będą na około i fajnie będzie o północy zobaczyć coś innego.
Cytować
-7 #1 ahaKasiaa 2018-12-26 08:36
Bez fajerwerków to będzie jakaś porażka a nie sylwester ....
Cytować

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ