• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 2787

IV Międzynarodowy FESTIVAL CABRIO POLAND 2019

IV Międzynarodowy FESTIVAL CABRIO POLAND 2019 w Wągrowcu. Okazja do spotkania z miłośnikami cabrio i wiatru we włosach z całej Europy. Do Wągrowca zjedzie kilkaset kabrioletów.

Zloty CABRIO POLAND zrzeszają z każdą edycją coraz większą liczbę uczestników, którzy przyjeżdżają nie tylko z kraju, ale także z Europy. Podczas wydarzenia odbywają się m.in. pokazy wyjątkowych modeli, rajd po terenach Wielkopolski, liczne konkursy i atrakcje towarzyszące.

W tym roku ten wyjątkowy, barwny festiwal kabrioletów będzie gościł 3-4 sierpnia w Wągrowcu. O szczegółach tego, czwartego już zlotu, opowiedzieli 15 stycznia na konferencji prasowej burmistrz Jarosław Berendt i Arkadiusz Szczepański, Prezes Fundacji CABRIO POLAND oraz Natalia Kuklińska, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Wągrowcu i Tomasz Hoffmann, kierownik Referatu Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji Miasta.

- Samochody 3 sierpnia w sobotę rozpoczną imprezę barwną paradą ulicami Wągrowca, a następnie pojadą w trasę, aby odwiedzić ciekawe miejsca znajdujące się w okolicy Wągrowca. Ponownie pojawią się w naszym mieście po południu, kiedy to będziemy chcieli zaprezentować je wszystkim mieszkańcom Wągrowca i gościom przed Amfiteatrem Miejskim. Na ten czas planujemy wyłączyć z ruchu fragment ulicy Kościuszki, na którym staną kabriolety. Będą one dostępne dla zwiedzających, którzy będą mogli je oglądać i robić zdjęcia aż do niedzielnego południa. Jednym z ważniejszych punktów imprezy będzie także bicie rekordu w jednoczesnym otwieraniu dachu przy energicznej muzyce AC/DC - poinformował Piotr Korpowski, Urząd Miejski w Wągrowcu.

Wydarzeniu towarzyszyć będą również inne atrakcje. W parku przy amfiteatrze rozstawione będą stoiska partnerów tegorocznego CABRIO POLAND, na których będzie można bliżej zapoznać się z motoryzacją, ale również dobrze się bawić w kącikach rozrywki. Na scenie od godzin popołudniowych zaprezentują się lokalni artyści, a następnie odbędzie się uroczyste podsumowanie rajdu. Gwiazdą wieczoru będzie Kabaret RAK, na którego występ zapraszamy już dzisiaj.

Komentarze   

Przemas
+8 #3 Brawo!Przemas 2019-01-16 00:19
Ciekawa promocja dla miasta. Super inicjatywa.
Brawo zespół za wyjątkiem „kierownika referatu..” jak znam życie pan Hoffmann palcem jak zwykle nie kiwnął. Wyręczył się innymi i zgarnia laury. Podkreślę jeszcze raz jak zawsze
Pozdrawiam serdecznie tego Pana.
bosman
+4 #2 tytuł ogłoszenia...bosman 2019-01-15 22:31
Cytuję krka:
Ile miasto dokłada do tej imprezy ?


Nie istotne ile dokłada - promocja miasta , może tym razem coś nam się uda.
krka
-5 #1 RE: IV Międzynarodowy FESTIVAL CABRIO POLAND 2019krka 2019-01-15 21:08
Ile miasto dokłada do tej imprezy ?

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.