• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 5112

Wiemy kto w tym roku zagra w Wągrowcu

Urszula, Margaret, Grzegorz Hyży czy ELO - to tylko niektóre z gwiazd muzycznych, które odwiedzą Wągrowiec w 2019 roku.

Nasz gwiazdorski rok zaczniemy Wągrowiecką Majówką już 1 maja (środa). Na wągrowieckim Rynku, z okazji 15-lecia wejścia Polski do Unii Europejskiej, odbędą się pokazy gotowania i degustacje potraw narodowych naszych partnerów zagranicznych. Wśród gości zobaczymy m.in. Hacena Sahraoui, czyli „Żyletę” z „Przepis na Życie” oraz Mateusza Krojenkę, półfinalistę VII edycji MasterChef Polska. Impreza pn. „Posmakuj Europy” wzbogacona będzie o występy artystyczne, gry i zabawy dla dzieci, a jej zwieńczeniem będzie koncert.

Nie wyobrażamy sobie również majówki bez koncertu znanej gwiazdy, dlatego 3 maja (piątek) zapraszamy wszystkich wągrowczan na koncert Grzegorza Hyżego. Dzień później odbędzie się Turniej Tańca Break Dance Show&Prove.

Czerwiec upłynie wągrowczanom pod znakiem II Zlotu Foodtruck’ów (1-2 czerwca), który odbędzie się w Parku 600-lecia. Od 15 do 27 czerwca na Jeziorze Durowskim będziemy mogli oglądać zmagania uczestników 20. Mistrzostw Świata Modeli Żaglowych Naviga. W ramach tego wydarzenia zapraszamy 20 czerwca (czwartek) na plażę na Wągrowieckie Szanty, czyli koncert piosenek żeglarskich. Zaś 29 czerwca coś dla siebie powinni znaleźć fani mocniejszego grania. Na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się kolejna odsłona Rock Nocy.

Lipiec przywitamy z Party z Regatami (12 lipca). Ponownie na niebie będziemy mogli zaobserwować światła laserów, a na scenie zaprezentują się didżeje, którzy przygotują dla uczestników najlepszą klubową muzykę. Dwa dni później na rynku odbędzie się koncert Electric Light Orkiestra.

W lipcu zapraszamy na XXII Festyn Cysterski (20 lipca) oraz Wągrowiec Aktywny Nocą, czyli na rywalizację sportową, której zwieńczeniem będzie dyskoteka plenerowa (Ośrodek Sportu i Rekreacji, 27 lipca).

Punktem kulminacyjnym w kulturalnym kalendarzu miejskim z pewnością będzie 28 lipca i finałowy koncert z okazji Dni Wągrowca. Tym razem bez udziału stacji radiowych, ale również z artystami dużego formatu. Na scenie, która stanie na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji wystąpią takie gwiazdy jak My3, Margaret oraz Urszula. Wokół sceny nie zabraknie strefy dla dzieci i licznych zabaw z konkursami.

Na początku sierpnia w Wągrowcu odbędzie się IV Międzynarodowy Festival CABRIO POLAND 2019 (2-4 sierpnia). Kolorowe kabriolety, zarówno te z dawnej epoki, jak i te bardziej nowoczesne, pojawią się w okolicy Amfiteatru Miejskiego, w którym 3 sierpnia odbędzie się m.in. koncert zespołu Hot Lips oraz występ Kabaretu RAK

Sierpniowe wieczory chcemy spędzić wraz z wągrowczanami w Amfiteatrze Miejskim, w którym 10 sierpnia odbędzie się Wieczór Operetkowo-Baletowy, a 17 sierpnia zawita tam III Wągrowiecka Biesiada Szlagierowa. Felicjan Andrzejczak i „Blues i Jazz chodzą swoimi ścieżkami” to propozycja na miłe spędzenie sobotniego wieczoru 24 sierpnia. Tydzień później zapraszamy natomiast na zakończenie lata i Big Bass Boom.Komentarze   

No
-4 #7 RE: Wiemy kto w tym roku zagra w WągrowcuNo 2019-02-06 14:53
Jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził walcie się Maryja jak wam źle anonimowe ciul
Scoffer
0 #6 RE: Wiemy kto w tym roku zagra w WągrowcuScoffer 2019-02-06 13:08
Czy w ratuszu ktoś pamięta , że 4 czerwca minie 30 lat od pierwszych wolnych wyborów w 1989. Jest co świętować, początek upadku komuny.
Radosne (nieliczne) święto.
Chuck norris
+1 #5 GwiazdyChuck norris 2019-02-05 21:45
Jakie miasto takie gwiazdy. Ja się pytam co z obietnicami wyborczyni?
kolega janusza
+2 #4 RE: Wiemy kto w tym roku zagra w Wągrowcukolega janusza 2019-02-05 21:07
Cytuję Jonusz:
No szołu ni ma😁

we tam janusz nie pi***ol tylko bierz grażyne i jedziemy na party z regatami i bedziemy szaleli z twoim pasatem pod aqua
Wrc
+6 #3 Dni wrcWrc 2019-02-05 21:04
A czy nie mialo byc tak, ze wybór gwiazd miał być konsultowany z mieszkańcami.
Nico
-3 #2 ...Nico 2019-02-05 17:49
... a ja myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie :)
Jonusz
+8 #1 Dni wrcJonusz 2019-02-05 17:13
No szołu ni ma😁

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.