• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 3005

Zmiany w Radzie Nadzorczej Aquapark Wągrowiec

Zmiany kadrowe w Radzie Nadzorczej miejskiej spółki. Tym razem zmiany dotyczą Rady Nadzorczej Aquaparku.

Radzie Nadzorczej w Aquaparku przewodniczy Beata Koczorowska-Muszyńska, radca prawny. W składzie znaleźli się także: Ewa Brychczyńska-Brząkała i Ryszard Zaczyński.

Zgodnie z Uchwałą Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników Aquapark Wągrowiec Sp. z o.o. z dnia 5 marca 2019 roku, zmianie uległo wynagrodzenie dla członków Rady Nadzorczej.

- Miesięczne wynagrodzenie Członka Rady Nadzorczej spółki stanowi równowartość kwoty odpowiadającej iloczynowi podstawy wymiaru, rozumianej jako przeciętne miesięczne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstwa bez wypłat nagród z zysku w czwartym kwartale roku poprzedniego, ogłoszonego przez prezesa Głównego Urzędu Statystycznego, oraz mnożnika 0,28 - czytamy w uchwale Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników.

Po zmianie członek RN będzie pobierał miesięcznie 1 500,00 zł brutto.

Komentarze   

+7 #21 RE: Zmiany w Radzie Nadzorczej Aquapark Wągrowiecfus 2019-03-17 16:38
To teraz żeby przeczytać tą gazetke o Wrc ,trzeba będzie kupić gazete 1 sekretarza pzpr ?
Cytować
+8 #20 RE: Zmiany w Radzie Nadzorczej Aquapark WągrowiecPeris 2019-03-17 15:34
Cytuję Ytu:
Cytuję Obiektywny...:
Czapul z Priebe i Garnetz buduje nowe medium - bezrobotni wzięli się za robotę, pewnie dlatego hejt, ale Berendt robi dobrze, czyści stare mafijne układy i to się nie podoba.
.
Ktoś coś wie co będzie? Gazetka, portal?

Portal z tego co wiem i Gazeta ale na tym nie ma się skończyć. A widać obecny burmistrz się tego obawia i niby w kampani mówił o likwidacji prasy byłego burmistrza a sam do tego wraca dlaczego portal nie dodał do tej pory na ten temat żadnego artykułu?? A tak hejtowal prasę wydawana przez poprzednia władze...
Cytować
+4 #19 RE: Zmiany w Radzie Nadzorczej Aquapark Wągrowiecxz 2019-03-17 12:40
Niewiem jakie trzeba mieć kwalifikacje do zasiadania w radzie nadzorczej ale napewno znajomości to nr 1 bo skąd w Wrc wzioł się łybackiej pracownik ? Po drugie np w RN w Spółdzielni Mieszkaniowej zasiada były strażnik miejski i co jakie On ma kwalifikacje lub pozostali seniorzy tej rady ?
Cytować
-3 #18 RE: Zmiany w Radzie Nadzorczej Aquapark WągrowiecPrawnik 2019-03-17 08:54
Jacek zanim zaczniesz się oburzać, sprawdź sobie jakie trzeba mieć uprawnienia i kim być, ile zdać egzaminów, aby zasiadać w RN, wtedy zrozumiesz, że to nie takie proste. Ty z pewnością się tam nie nadajesz. Uważam, że to i tak bardzo małe wynagrodzenie.
Cytować
+3 #17 RadaJacek 13 2019-03-17 08:45
To jest skandal za co im płacą 1500 zł ludzie obudzcie się przeciaz to jest okraddanie naszego miasta. Większość tych oszołomow zasiada w radach i zarabia krocie z naszych pieniędzy. To jest skandal Panie Burmistrz.
Cytować
0 #16 Co będzie?Ytu 2019-03-17 07:28
Cytuję Obiektywny...:
Czapul z Priebe i Garnetz buduje nowe medium - bezrobotni wzięli się za robotę, pewnie dlatego hejt, ale Berendt robi dobrze, czyści stare mafijne układy i to się nie podoba.
.
Ktoś coś wie co będzie? Gazetka, portal?
Cytować
+3 #15 RE: Zmiany w Radzie Nadzorczej Aquapark WągrowiecKilljan 2019-03-16 23:19
Cytuję Obiektywny...:
Czapul z Priebe i Garnetz buduje nowe medium - bezrobotni wzięli się za robotę, pewnie dlatego hejt, ale Berendt robi dobrze, czyści stare mafijne układy i to się nie podoba.

Garnec niech się uczciwą robotą zajmie, a nie tworzeniem jakiejś gazetki z pseudokomuchami i sfilcowanymi kolesiami, którzy się już skompromitowali podobnie jak on.
Cytować
+11 #14 RE: Zmiany w Radzie Nadzorczej Aquapark WągrowiecPawel 2019-03-16 15:38
Cytuję karamba:
Narcyz nie idż śladami wuja

Już idzie proszę spojrzeć na zarobki ile dostawał poprzednia rada a ile obecna to jest w wrc zmiana na dobre (lepsze) żałuje swojego głosu oddanego na obecnego burmistrza bo jest poki co gorszy od poprzedniego i tylko traci pozyskane środki przez poprzednich rządzących.
Cytować
+12 #13 RE: Zmiany w Radzie Nadzorczej Aquapark Wągrowieckaramba 2019-03-16 09:56
Narcyz nie idż śladami wuja
Cytować
+11 #12 RE: Zmiany w Radzie Nadzorczej Aquapark Wągrowiecbuuuu3 2019-03-16 05:53
Cytuję iko:
Dlaczego w radzie nadzorczej aquaparku są tylko 3 osoby skoro w radzie nadzorczej spółdzielni mieszkaniowej jest 15 osób średnia wieku 68 lat taka sama ilość osób jest w radach nadzorczych poznanskich spółdzielni które mają 4 razy więcej mieszkańców Trzeba iść na całość ,ludzie zapłacą za ich utrzymanie


Niech sobie siedzą, tyle że idąc też za przykładem Poznania nich przynajmniej raz w tygodniu myja klatki schodowe. Nie wiem dlaczego w tym mieście maja to robić lokatorzy, skoro płacimy na utrzymanie dozorcow? To faktycznie jest relikt poprzedniej epoki. Moim zdaniem to zadanie dla dozorcow, a nie wyslugiwanie się mieszkancami, by mieć niezłą fuchę od ponad 30 lat. Mam wrażenie, że dozorca w spółdzielni to najlepsza robota w mieście, a jakie pierdoły znosi z osiedla. Niektórzy starsi mieszkańcy traktują go jak swoje guru, wprost jak spowiednika.Nor malnie Alternatywy 4 .Barei.
Cytować
+8 #11 TU 2019-03-16 04:08
Żywiec i Turniejowicze też się brać bo eldorado się skonczylo
Cytować
+1 #10 96 2019-03-16 04:06
Okno na co na Ich Ego. Słabi są. Nie dostali roboty i teraz chcieli by straszyć.....Al e czym. Do roboty na 8h to wam się Pierdoły odechce Hejtowania.
Cytować
+14 #9 RE: Zmiany w Radzie Nadzorczej Aquapark Wągrowieckaramba 2019-03-16 00:58
Może jeszcze jakaś fucha do Natki bo nauczyciele mało zarabiają ?
Cytować
+1 #8 Tytułem sprostowaniaZ winy Krystyny 2019-03-15 23:42
Niektórych bzdur na tych łamach nie da się czytać, więc tytułem sprostowania:
- Rada Nadzorcza Spółdzielni Mieszkaniowej działa społecznie; Rada Nadzorcza Aquaparku, zasilona ostatnio kumplem wiceburmistrza aż z Poznania, również pracownikiem biura postkomunistycz nej deputowanej do Parlamentu Europejskiego (kończy się kadencja, trzeba się gdzieś przytulić za pieniądze podatnika) – niekoniecznie
- jakie układy czyści burmistrz? Powyższa nominacja w Aquaparku wskazuje na coś innego, tak samo jak przejście radnego – cukiernika do wodociągów itd. Czyszczenie jak złoto, wszędzie aż roi się od fachowców ;)
- rozumiem, że dotację dla skrzyżowania rzek przyznano "na piękne oczy" itd.; Prawda jest inna - obecnie rządzący nie mają pojęcia jak zabrać się za projekty poprzedników takie jak oczyszczalnia ścieków, modernizacja ulic Kręta – Łąkowa, zadaszenie amfiteatru z budżetu obywatelskiego (olanie decyzji mieszkańców – tak wygląda bycie „bliżej ludzi”?); ba, nie potrafią nawet dokończyć spraw zaczętych, takich jak budowa żłobka (kiedy miał być finał?) czy pomnika powstańców. Oczywiście będą zwalać wszystko na Poszwę, ale jak długo jeszcze? Fundują za to ludziom tematy zastępcze jak rowery miejskie, przywrócenie straży miejskiej itd. Niech się gawiedź podnieca drugorzędnymi pierdołami, a my robimy swoje…
- przyda się rzetelne forum w mieście, gdzie za medium robi ściek z W(r)C, a płatną gazetkę poprzednika zastępuje równie płatna wkładka do Głosu Wągrowieckiego (taka zachęta, aby redaktor naczelny spuścił z tonu); nowa inicjatywa medialna – jeśli powstanie – mile widziana
Cytować
+3 #7 RE: Zmiany w Radzie Nadzorczej Aquapark WągrowiecObiektywny... 2019-03-15 22:51
Czapul z Priebe i Garnetz buduje nowe medium - bezrobotni wzięli się za robotę, pewnie dlatego hejt, ale Berendt robi dobrze, czyści stare mafijne układy i to się nie podoba.
Cytować
+10 #6 RE: Zmiany w Radzie Nadzorczej Aquapark WągrowiecObiektywny... 2019-03-15 22:48
vxv28 czy ty nazywasz się POSZWA?
Z czego zrezygnował Berendt z projektów, których nie było, z dotacji, która została wyłudzona - poczekaj zaraz prokurator to ogarnie.
Poszwa chciał rewitalizacji na krzyżówce nie mając gruntów? Chciał wywłaszczyć właścicieli, nie miał projektu tylko koncepcję, którą do listopada (przed Berentem) miała wybudować pomnik. O czym ty człowieku piszesz... żenada.
Cytować
+14 #5 RE: Zmiany w Radzie Nadzorczej Aquapark Wągrowiecjinb 2019-03-15 22:28
To Narcyz załatwił koledze posade
Cytować
+14 #4 RE: Zmiany w Radzie Nadzorczej Aquapark Wągrowieciko 2019-03-15 22:14
Poznań- Spółdzielnia Oś Młodych liczba mieszkańców 60 tyś liczba mieszkań 30 tyś Wągrowiec liczba mieszkań 3 tyś Czyli w Poznaniu jest jedna osoba w RN na 1500 mieszkań a w WRC 1 osoba na 75 mieszkań Co Pani Prezes na to ? W tej Spółdzielni zapomnieliście już kto jest dla kogo ? To Wy żyjecie z NASZYCH pieniędzy i MY Wam płacimy. Czas skończyć z tym BIZANCJUM
Cytować
+8 #3 RE: Zmiany w Radzie Nadzorczej Aquapark Wągrowiecvxv28 2019-03-15 22:07
Berendt najdalej do końca tego roku powymienia wszystkie rady nadzorcze i poobsadza na stołkach swoich zauszników. I wtedy naprawdę zacznie robić co mu się tylko podoba. I niestety najprawdopodobn iej wyłącznie z pożytkiem dla siebie a nie dla mieszkańców. Zresztą nawet to co już zrobił na to wskazuje. Rezygnacja z dotacji na skrzyżowanie rzek, brak działań zmierzających do budowy nowej oczyszczalni co jest równoznaczne z kolejną rezygnacją z kolejnej dotacji, konflikt z Zrzeszeniem Kupców spowodowany odmową wypłacenia pieniędzy za remont zadaszenia na targowisku i to pomimo wcześniejszych ustaleń, że to zrobi, rezygnacja z zadaszenia amfiteatru i to pomimo tego, że decyzja o tym zapadła w ramach budżetu obywatelskiego, wprowadzanie na siłę rowerów miejskich i niedoinformowan ie mieszkańców o rzeczywistych kosztach tej inwestycji, niedopilnowanie budowy żłobka w związku z czym trzeba zwrócić ponad 200 tys. dotacji a najprawdopodobn iej trzeba będzie zwrócić jeszcze kolejną transzę, niedopilnowanie remontu Kościuszki, niedopilnowanie budowy pomnika Powstańców Wlkp. a teraz jeszcze reaktywacja straży miejskiej i wprowadzenie odpłatnej komunikacji miejskiej. O zamieszaniu w magistracie nie wspominając. A to niestety dopiero początek. Tak naprawdę burmistrz nie ma się czym pochwalić.
Cytować
+11 #2 RE: Zmiany w Radzie Nadzorczej Aquapark WągrowiecEdekj 2019-03-15 20:59
Cytuję iko:
Dlaczego w radzie nadzorczej aquaparku są tylko 3 osoby skoro w radzie nadzorczej spółdzielni mieszkaniowej jest 15 osób średnia wieku 68 lat taka sama ilość osób jest w radach nadzorczych poznanskich spółdzielni które mają 4 razy więcej mieszkańców Trzeba iść na całość ,ludzie zapłacą za ich utrzymanie

Widać ze obecny burmistrz stawia swoje osoby w radach trzeba zadać sobie proste pytanie dokąd my zmierzamy. Bo wyglada to złe?? A może jakieś inwestycje?? Bo ich poki co brak!!
Cytować
+22 #1 Bizancjum na koszt spółdzielcówiko 2019-03-15 19:11
Dlaczego w radzie nadzorczej aquaparku są tylko 3 osoby skoro w radzie nadzorczej spółdzielni mieszkaniowej jest 15 osób średnia wieku 68 lat taka sama ilość osób jest w radach nadzorczych poznanskich spółdzielni które mają 4 razy więcej mieszkańców Trzeba iść na całość ,ludzie zapłacą za ich utrzymanie
Cytować

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ