• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 2139

Absolutorium 2019 studentów GSW Milenium

Studenci III roku zakończyli dzisiaj studia licencjackie w Wydziale Zamiejscowym w Wągrowcu Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium.

Dyplomy ukończenia szkoły wyższej studenci pedagogiki i zarządzania odebrali z rąk rektora uczelni profesora nadzwyczajnego doktora Lechosława Gawreckiego, oraz Dziekana Wydziału Zamiejscowego dra Mikołaja Orlikowskiego.

Uroczystość absolutoryjną, która odbyła się dzisiaj w Sali Kryształowej Hotelu Pietrak, uświetniła obecność licznych gości, w tym m.in.: starosty Tomasza Kranca, wójta Przemysława Majchrzaka i burmistrza Wągrowca Jarosława Berendta. Na sali obecni byli też wójt Mieściska Przemysław Renn i wójt Damasławka Cyprian Wieczorek. Tradycyjnie w uroczystości uczestniczyli także członkowie rodzin tegorocznych absolwentów.

Kanclerz GSW Mielnium mgr Krzysztof Gawrecki wyróżnił tarczami herbowymi dwóch pracowników: dr Annę Bęczkowską i dra Petera Odrakiewicza, oraz studentów. Tarcze herbowe otrzymali: Maria Grunwald, Iga Mańkowska, Anna Pieczek, Iwona Tyll, Kinga Wiśniewska, Martyna Muszyńska, Paulina Banasch oraz Tomasz Buchs.

Dziekan Wydziału Zamiejscowego GSW Mielnium w Wągrowcu dr Mikołaj Orlikowski wręczył podziękowania i książki dla wyróżnionych studentów i członków Kół Naukowych. Podziękowania otrzymali: Anna Pieczek, Kamila Januchowska, Kinga Wiśniewska i Karol Komasiński.

Swoje nagrody wręczyli również zaproszeni goście.

Nagrodę dyrektora ZS nr 1 w Wągrowcu Zbigniewa Smolińskiego za najwyższą średnią ocen na kierunku Zarządzanie otrzymała Anna Pieczek.

Anna Bartowiak otrzymała nagrodę Starosty Powiatu Wągrowieckiego Tomasza Kranca za najwyższą średnią ocen na kierunku Pedagogika. Starosta nagrodził także Paulinę Banasch i Adriana Stasiaka za najlepsze prace dyplomowe.

Jarosław Berendt, burmistrz Wągrowca również przyznał dwie nagrody za najlepsze prace dyplomowe, które wręczył Tomaszowi Busch oraz Michałowi Suchobieckiemu.

Wójt Gminy Wągrowiec Przemysław Majchrzak za najlepszą pracę dyplomowe wyróżnił Kingę Wiśniewską.

Dyplomy ukończenia studiów wręczył Jego Magnificencja Rektor — Założyciel GSW Milenium — profesor nadzwyczajny doktor Lechosław Gawrecki oraz Dziekan Wydziału Zamiejscowego dr Mikołaj Orlikowski.

Na zakończenie uroczystości absolutoryjnej studenci wspólnie z kadrą naukową i zaproszonymi gośćmi odśpiewali Gaudeamus igitur, po czym ustawili się do pamiątkowego zdjęcia.

Ogólna liczba studentów na studiach licencjackich kierunku Zarządzanie i Pedagogika to 42 osoby, w tym 24 absolwentów na specjalności studiów podyplomowych Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną — oligofrenopedagogika.


Komentarze   

lkpo
+2 #10 RE: Absolutorium 2019 studentów GSW Mileniumlkpo 2019-06-27 07:01
Cytuję Tradycja:
Wręczanie dyplomów ukończenia wyższej uczelni w knajpie to jest potwarz w kierunku polskiej nauki wyższej, co też świadczy o statusie tej uczelni. Można tego było dokonać w warunkach, jakich przystało nauce i tradycji np. Aule liceów, no ale cóż musieli by stracić część dochodu na wynajęcie auli, a tak studenciaki do końca opłacili swoj byt i wykształcenie. Całe szczęście władze oświatowe chcą ukrócić działanie takich przybytków, oby jak najszybciej. Na pewno zyska na tym nauka i tradycja. Tak z ciekawości, próbował ktoś wykorzystać dyplomik takiej uczelni za granicą? N UAM Poznań oczywiście tak. Powodzenia.

Bo w tym wiejsko- mieście łamie się każdą tradycję i stawia tylko na niespełnione marzenia z dzieciństwa. Kasa ze zmywaka zrobiła swoje. Nowobogactwo, dorobkiewiczost wo kwitnie zamiast mądrości.
Tradycja
+14 #9 RE: Absolutorium 2019 studentów GSW MileniumTradycja 2019-06-26 06:08
Wręczanie dyplomów ukończenia wyższej uczelni w knajpie to jest potwarz w kierunku polskiej nauki wyższej, co też świadczy o statusie tej uczelni. Można tego było dokonać w warunkach, jakich przystało nauce i tradycji np. Aule liceów, no ale cóż musieli by stracić część dochodu na wynajęcie auli, a tak studenciaki do końca opłacili swoj byt i wykształcenie. Całe szczęście władze oświatowe chcą ukrócić działanie takich przybytków, oby jak najszybciej. Na pewno zyska na tym nauka i tradycja. Tak z ciekawości, próbował ktoś wykorzystać dyplomik takiej uczelni za granicą? N UAM Poznań oczywiście tak. Powodzenia.
ko7
+14 #8 RE: Absolutorium 2019 studentów GSW Mileniumko7 2019-06-25 20:47
Ci policji i straży pożarnej co tam robią ? Czyżby któryś z ich podwładnych kończył tą śmieszną uczelnie KURKA nie rób z siebie idioty
Pikuś
-8 #7 Absolutorium 2019 studentów GSW MileniumPikuś 2019-06-25 20:09
Z otwartymi drzwiami.
Grucha h
+5 #6 RE: Absolutorium 2019 studentów GSW MileniumGrucha h 2019-06-25 17:09
Wielkie gowno Berent nagrody chyba kupiles za swohe ?
Poważnie
+20 #5 RE: Absolutorium 2019 studentów GSW MileniumPoważnie 2019-06-25 14:53
Ale jaka złośliwość kobieto.Stwierd zenie faktu, bo co to kogo, że ktoś coś ukończył. Każdy dziś przecież wie, z czym związane jest ukończenie studiów pedagogicznych. Przecież strajk był z jakiegoś powodu, tak? Wiec po co ta pompa? Od kiedy dyplomy wrecza się w restauracji? To jest brak powagi !
Iga
-16 #4 AbsolutoriumIga 2019-06-25 13:42
Złośliwość ludzka nie zna granic!!! Po pierwsze studenci sami sfinansowali całą imprezę, po drugie osoby, które kończyły podyplomowki mają już pracę a gdyby nawet w Kauflandzie to żadna praca nie hańbi!!! Po trzecie wykładowcy, którzy tam wykładają nie poniżają studentów tylko motywują, wspierają do dalszej pracy i tego możecie pozazdrościć!!!
JeJu
+19 #3 RE: Absolutorium 2019 studentów GSW MileniumJeJu 2019-06-25 10:36
Ponad połowa studentów ukończyła oligofrenopedag ogikę. Czyli widać, że już jest zapotrzebowanie . Strach pomyśleć, co będzie w najbliższej przyszłości... Mniam, mniam produkty z marketu z czerwonym owadem, mniam mniam fast foody i słoiczki dla niemowlaków, mniam mniam gotowe soczki dla dzieci, energetyki, suple i inne wspomagacze dla przyszłych rodziców i mamy efekty.
absolwent
+30 #2 RE: Absolutorium 2019 studentów GSW Mileniumabsolwent 2019-06-25 08:38
O ludzie! Ale dlaczego ta szopka? Pietrak, władze miasta, powiatu...i kto jeszcze? Przecież studiowanie to decyzja prywatnych osób, to nie przymus ani nakaz miasta, urzędników, wiec nie rozumiem tej całej otoczki? Też kończyłem studia tyle, że w systemie dziennym i enomowaną uczelnię i pomimo, że wielu z nas ukończyło ją z wyróżnieniem i oczywiście gratyfikacją, na absolutorium nie było prezydenta miasta, ani urzędników, ani też nie ma zwyczaju, by miasto fundowało nagrody z pieniędzy podatników. A tym bardziej nikt nie fundował imprezy w najdroższej restauracji w mieście.( chyba, że studenci sami to sfinansowali) Nie rozumiem tych małomiasteczkow ych zwyczajów
kieras
+27 #1 RE: Absolutorium 2019 studentów GSW Mileniumkieras 2019-06-24 20:57
Teraz czas na prace przy wykładaniu towaru w kauflandzie

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.