• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 2380

Turniej w Bośkę im. Jerzego Mianowskiego

W niedzielę 23 czerwca w Miejskim Domu Kultury w Wągrowcu rozegrano Turniej w Bośkę im. Jerzego Mianowskiego.

Turniej wygrał Ryszard Polus, który otrzymał rower ufundowany przez firmę Roberta Rozmarynowskiego.

Puchary Starosty Wągrowieckiego otrzymało 3 najlepszym zawodnikom. Puchary wręczył wicestarosta Michał Piechocki. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe, ufundowane przez powiat wągrowiecki.

Komentarze   

Ciekawski
+3 #26 I cisza na portaluCiekawski 2019-12-13 22:19
Jak tam Panie Administrator, będzie coś na Portalu WRC o plajcie Głosu Wągrowieckiego, czy będzie zmowa milczenia? Tylko Trzapul na razie się wychylił :lol:
PIS-Janowy
-5 #25 RE: Turniej w Bośkę im. Jerzego MianowskiegoPIS-Janowy 2019-12-13 08:18
Pancerny Marian - TVN ogladają tylko światli I nowocesni. Tutaj co nieco z rzeczywistości: "...Mam takie cykliczne hobby i w ramach tego przypominam o rzekomych oczywistościach , które jakoś na co dzień tak oczywiste już nie są. Fakt, że jedyną prawdziwą opozycją w Polsce jest amerykańska, a de facto radziecka telewizja TVN, prawie każdy wyborca PiS potwierdzi o dowolnej porze dnia i nocy. Warunek jest jeden, trzeba o tym przypomnieć i najczęściej robi to sam TVN. Co więcej Ci sami wyborcy PiS, którzy nie znoszą TVN i nawet nawołują do bojkotu, prawie zawsze ulegają „narracji” TVN i dodatkowo jeszcze przestrzegają PiS przed krokami politycznymi, dającymi „paliwowo dla tych propagandystów z Wiertniczej”. Parafrazując znane powiedzenia, jak się nie obrócisz wszędzie TVN i najdobitniej było to widać po kolejnych wyborach wygranych przez PiS. Z wyjątkiem wyborów europejskich, gdzie po prawej stronie była jedna wielka euforia, rekordowo wygrane wybory samorządowe wywołały niemal żałobę w elektoracie PiS, a rekordowo wygrane wybory parlamentarne przygnębiły elektorat. Skąd się wzięły takie irracjonalne reakcje? Naturalnie problem jest znacznie szerszy niż sam wpływ TVN, ale udział tego ostatniego determinuje całą resztę. Oglądam stację wroga 24 na dobę, wbrew apelom o bojkot i traktuję tę katorżniczą pracę, jako swego rodzaju kontrwywiad. Dzięki temu wiem na przykład, że zaraz po wyborach parlamentarnych w TVN24 prawie w ogóle nie pokazywali frustracji i rozczarowania marnym wynikiem PO. Tematem główny, prócz sprawy Banasia, była… przegrana PiS z całą opozycją i przede wszystkim utrata senatu. Fachowo takie sztuczki nazywają się „przekazem dnia”, które potem przechodzą w „narzucenie narracji”. Jakie są efekty? Wyborcy PiS natychmiast przejęli „narrację” TVN i popadli w rozpacz z powodu „słabego wyniku” PiS i jeszcze ten nieszczęsny senat. Istnieją tacy publicyści i analitycy, którzy powtarzają, że polityka to zimna kalkulacja, nie emocje i takie podejście jest kompletnie bzdurne. Polityka to jedno i drugie, zimną kalkulacją nakręca się społeczne emocje i TVN robi to niestety bardzo dobrze, zastępując opozycję, przynajmniej tę lewicowo-libera lną. Umiejętne żonglowanie tematami, poprzez nagłośnianie wygodnych i wyciszanie niewygodnych wydarzeń politycznych, sprawia, że Stanisław Piotrowicz, zwykły rejonowy prokurator z PRL, stał się prokuratorem komunistycznym i największym zbrodniarzem PRL. Z kolei prominentni sekretarze i członkowie PZPR: Miller, Cimoszewicz, Kwaśniewski, Rosati, uchodzą za europejskich demokratów.
O „Sławku” Neumanie nie mówi dziś prawie nikt, sprawa Artura W. również przycichała, za to Banaś żyje w niemal każdym serwisie informacyjnym TVN24. Przez trzy tygodnie kreowano „zamach stanu” zorganizowany przez PiS i „pisowską” Izbę Nadzwyczajną, ale po rozpatrzeniu protestów z wynikiem negatywnym dla PiS i jednym pozytywnym dla PO, cisza w eterze. Skutek będzie taki, że rozsądne wyroki Izby Nadzwyczajnej nijak nie zapadną w „śniadość społeczną”, a Izba Nadzwyczajna nadal będzie uznawana za „pisowską”. Takich przykładów bardziej i mniej znaczących można przytaczać bez końca, ale podam jeszcze jeden, dość znamienny. Sprawa uratowanych przez poznańskie ZOO tygrysów, w relacji do zniesienia wiz do USA zajęła 95% czasu antenowego. Co z tego niby ma wynikać? Ano to, że TVN jest w stanie z niczego zrobić temat miesiąca, a wydarzenia przełomowe wykasować z przestrzeni publicznej..."
Więc ciesz się Zakuty Marianie, ze masz TVPPIS bo masz szansę obejrzeć inny obrazek niz ten który jest podawany prz Gównianą I TVN. I na zakonczenie - PIS-owiec ogląda I TVN I TVP. Typowy Golem lewacki oglada tylko TVN. Kto jest mądrzejszy?
Pancerny Marian
+3 #24 RE: Turniej w Bośkę im. Jerzego MianowskiegoPancerny Marian 2019-12-13 00:06
Git, przeca postkomuna ogląda TVPiS. Jest tam tyle propagandy, że nawet Urbanowi się łezka w oku kręci a Putin z Łukaszenką wysyłają swoich dziennikarzy na praktyki do Kurskiego i Rydzyka.
Urzędnik
+7 #23 RE: Turniej w Bośkę im. Jerzego MianowskiegoUrzędnik 2019-12-12 21:26
Oj nieźle kasy z naszych podatków szło do tej gazety, nieźle! Ale na szczęście już się skończyli i niech szybko zostaną zapomniani!
Dzieciorób
+12 #22 RE: Turniej w Bośkę im. Jerzego MianowskiegoDzieciorób 2019-12-12 16:30
To burmistrz i starosta przestali dawać reklamy do Głosu Wągrowieckiego, że upadł?
git
+10 #21 RE: Turniej w Bośkę im. Jerzego Mianowskiegogit 2019-12-11 23:07
To co teraz wągrowiecka postkomuna będzie czytała ?
PIS-Janowy
-5 #20 RE: Turniej w Bośkę im. Jerzego MianowskiegoPIS-Janowy 2019-12-11 20:46
Pawełek z Gołańczy - no popatrz no! Nie widziałem nic o powiązania GW z Gównianą a twoje słowa tylko potwierdziły moje spostrzeżenia o trzymaniu przez GW linii Gazety W. Tak więc, drodzy fani oPOzycji, nic nie tracicie - wciąż ogromna większość prasy w tym kraju jest w rękach waszych guru a znikniecie GW to tylko ewentualnie brak papieru na podpałkę w piecu czy na grillu ....
PIS-Janowy
-6 #19 RE: Turniej w Bośkę im. Jerzego MianowskiegoPIS-Janowy 2019-12-11 20:19
Szkielnik to ten który nie potrafi napisać artykułu , żeby nie napluć na PIS czy Kaczynskiego? Razem z tym długowłosym Filipem, fanem Nergala? Mialem kilka razy ten GW w rku - czysty przedruk Gazety Wyborczej. Identyczny charakter - to samo co na TVN, ONET.pl, Interia.pl, WP.PL, RMF RM, RadioZET, Superstacja, TOK Szoł i setki innych. Kwik lewaków i nic więcej ...
Pawełek z Gołańczy
+17 #18 RE: Turniej w Bośkę im. Jerzego MianowskiegoPawełek z Gołańczy 2019-12-11 20:17
Renoma Głosu Wągrowieckiego to już historia, gdyby nie konkursy smsowe i kasa samorządowa ładowana w gazetę poprzez reklamy i ogłoszenia, to już dawno by padli. To spółka wydająca GW drukowała na zlecenie starostwa biuletyn informacyjny powiatu nikomu do niczego nie potrzebny. W Głosie Wągrowieckim ukazywały się często reklamy szkoły na Kcyńskiej, a obecny burmistrz (i były dyrektor zawodówki na Kcyńskiej) przemawiając na pogrzebie Mianowskiego publicznie powiedział, że Jurek był dla niego jak ojciec!
obywatel
+14 #17 RE: Turniej w Bośkę im. Jerzego Mianowskiegoobywatel 2019-12-11 18:30
Jeżeli Szklenik chce Coś swojego tworzyć tzn, że nie chciał lub nie potrafili dogadać się z synem Mianowskiego. Bądź co bądź gazeta już miała jakąś renomę. Pewnie wielu skrzywdzonych się ucieszyło
Liss
+15 #16 RE: Turniej w Bośkę im. Jerzego MianowskiegoLiss 2019-12-11 18:01
Szklennik chce tworzyć coś swojego, tylko z czym, potrzebne jest zaplecze finansowe.
Gość swoje lata ma i mało lotny jest jeśli chodzi o przekaz informacji, więc nie wróżę sukcesu.
Liss
+14 #15 RE: Turniej w Bośkę im. Jerzego MianowskiegoLiss 2019-12-11 17:59
Tak prawda.
nareszcie
+14 #14 RE: Turniej w Bośkę im. Jerzego Mianowskiegonareszcie 2019-12-11 17:59
Na reszcie koniec gazety, która po poprzez różnego rodzaju plebiscyty doiła ludzi z kasy, którzy wysyłali sms, aby dostać dyplomik z podpisem redaktora naczelnego.
Juruś
+12 #13 I po Głosie WągrowieckimJuruś 2019-12-11 15:51
Taka tutaj dyskusja o niczym, a na konkurencyjnym portalu piszą, że Głos Wągrowiecki się skończył. Prawda to?
Zmęczenie rykiem
-9 #12 RE: Turniej w Bośkę im. Jerzego MianowskiegoZmęczenie rykiem 2019-06-29 23:24
Wy wszyscy tu komentujący oazy mądrości politycznej i w ogóle wszechwiedzący powiedzcie mi proszę jak nazwać imprezę PSEUDO KULTURALNĄ która już drugi dzień odbywa się na stadionie, przez którą nie da się spać, bo ryki publiki na haju i tych pseudo muzyków słychać w całym mieście.Jak nazwać rozwscieczony opętany tłum zwolenników tej agresywnej młócki i czym wspomagają się, by tak się zachowywać? Sorry ale to trąci pewną placówką, w której większość rozwscieczonych powinna się znaleźć. Właśnie śpiewa o problemach ze snem, a tłum mu wtóruje. Może jednak dobre leczenie zamiast agresji?
teresa ze wschodu
+10 #11 RE: Turniej w Bośkę im. Jerzego Mianowskiegoteresa ze wschodu 2019-06-29 23:05
Ryba z Pisu gra w turnieju im sekretarza pzpr w który nagrody wręcza działacz ZSL Ryba czy ty mądry jesteś ?
Giel
+7 #10 Turniej w Bośkę im. Jerzego MianowskiegoGiel 2019-06-29 21:13
Ryba na rowerze ?
khami
+14 #9 RE: Turniej w Bośkę im. Jerzego Mianowskiegokhami 2019-06-26 20:56
Piechocki obudż się komuna padła w 1998 r a ty nadal w niej siedzisz i czćisz sekretarzy pzpr Za chwile bedziesz wreczał nagrody w Moskwie
kaminski
+11 #8 RE: Turniej w Bośkę im. Jerzego Mianowskiegokaminski 2019-06-26 20:35
Wrc to dziura która nikogo do góry nie interesuje bo jak by było inaczej to niejednego skutego CBA wywlekłoby w kajdankach przed urząd Mam nadzieje że przyjdzie czas że tak będzie i skończą się układy, okazyjne zakupy na pograniczu prawaprzez grubego które prowadzi karamba i skorumpowani urzednicy Tylko to musi być ktoś zewnątrz bo ta mafia w białych kołnierzykach trzymie się mocno
LoL
+2 #7 RE: Turniej w Bośkę im. Jerzego MianowskiegoLoL 2019-06-26 20:10
Cytuję koko:
A kto był organizatorem tego turnieju, że nazwano go imieniem ?

Piechocki wręczał puchary to chyba powiat
LoL
+5 #6 RE: Turniej w Bośkę im. Jerzego MianowskiegoLoL 2019-06-26 20:01
Dlatego jeździ BMW :Ddobrze grabia jego garbie, bo żonka też nowym Capturem śmiga, jemy BMW kupił syn, jej Captura córka (nie wiem czy mają)
pis
+6 #5 RE: Turniej w Bośkę im. Jerzego Mianowskiegopis 2019-06-26 19:33
Piechocki to w porzadku człowiek kilka lat temu nawet ogłosił sprzedaż działek które były w wieczystym użytkowaniu centrum miasta za 40 zł metr kwadrat w formie bezprzetargowej Oczywiście cały teren poszedł jak świeże bułeczki i po czasie ponownie zmienił właściciela zapewne z dużą przebitką I to jest dobry gospodarz Tak trzymać biednym trzeba pomagać
Tomi
+6 #4 BoskaTomi 2019-06-26 16:16
Gdzie mozna pograc wie ktos ale tak w czterech
koko
+6 #3 turniejkoko 2019-06-26 16:16
A kto był organizatorem tego turnieju, że nazwano go imieniem ?
Lew
+14 #2 RE: Turniej w Bośkę im. Jerzego MianowskiegoLew 2019-06-26 00:31
Piechocki na emeryturę idź i oddaj synowi BMW, swoją drogą ciekawy ten zakup, syn ojcu auto kupuje?
kg
+14 #1 RE: Turniej w Bośkę im. Jerzego Mianowskiegokg 2019-06-25 22:35
Turniej imienia sekretarza pzpr Piechocki ty jeszcze tęsknisz za czasami zsl?

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 501 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.