• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 6102

Ranna kobieta trafiła do szpitala, była pijana

Ranna i... pijana kobieta na ulicy w Wągrowcu. Interweniowali policjanci, kobieta trafiła do szpitala.

26 lipca około 23:50 wągrowieccy policjanci zostali poinformowani, że na jednej z ulic w Wągrowcu znajduje się kobieta z raną na nadgarstku. Na miejsce skierowano patrol. Kobieta trafiła do szpitala, kontakt z ranną był utrudniony, bo była nietrzeźwa.

Następnego dnia, oświadczyła, że skaleczyła się w rękę, ponieważ była bardzo pijana.

Komentarze   

kjyb
-3 #56 RE: Ranna kobieta trafiła do szpitala, była pijanakjyb 2019-08-14 21:09
nucek - ty już nie wytrzymujesz ciśźnienia a tu kolejne 4 lata będzieszna kolanach bo pis vwygra wybory
nucek
+5 #55 Janowy, jak posłanka Krynickanucek 2019-08-14 16:03
Ty pisowski zjebie zapomniałeś dopisać, że dzieci korzystały z milicyjnej stołówki, a ich matka robiła zakupy w resortowych sklepach. Czasem warto użyć mózgu pod warunkiem, że się coś takiego ma. Skoro nie chodziła to widocznie miała problemy z poruszaniem się. Zrobienie kilku kroków to tak jak dla długodystansowc a maraton. Lepiej nie znając faktów przypiąć łatkę i ważne, że dojebało się "gorszemu sortowi". To takie ultrakatolickie podejście prawdziwego Polaka z dobrej tfu z dojnej zmiany. Zachowujesz się chamie dokładnie jak Krynicka, która niczym szczur spieprzała sejmowymi korytarzami przed matkami i ich niepełnosprawny mi dziećmi.
Jutro pustaku usiądziesz w pierwszej ławeczce w kościółku, złożysz rączki, przyjmiesz komunię i po zakończeniu nabożeństwa będziesz robił dokładnie to samo. Takie z ciebie katolickie ścierwo, jak większość purpułatów.
Janowy
-19 #54 RE: Ranna kobieta trafiła do szpitala, była pijanaJanowy 2019-08-13 00:09
Nucek - popatrz sobie lepiej na linie kolejowe w Wagrowcu. Niemcy zostawili tutaj piekna sieć koleji, łączących praktycznie wszystkie wioski i miasteczka a dziś masz g..o, 300 m sciezki rowerowej i TIRy rozwalające resztki dróg. Jeszcze 20 lat temu większość dróg była w znakomitym stanie ....To jest efekt 30 letnich rządów w Wągrowcu kolesiow spod znaku SLD / PO popychanych KOD-omitami. Na tym wschodzie to mało byłeś, poza tym porównaj jak było 30 lat temu i teraz - w Wagrowcu jest uwstecznienie i propaganda - tam cos się dziej. A kurduplowi wolno latac - wyborcy go wybrali i demokratycznie pozwalamy mu na to. Pomyśl lepiej o cipie tusku który ma rekach krew jego brata w wyniku lekcewazenia i robienia na złość LK.
nucek
+16 #53 re: Janowynucek 2019-08-12 20:48
No widzisz oszołomie ty nawet w Wągrowcu nie mieszkasz, a bruździsz. Mieszaj tam gdzie mieszkasz. A na wschodzie byłem ze dwa tygodnie temu i widziałem te "luksusy".
Rozjebana linia kolejowa z Warszawy do Lublina przez Dęblin gdzie od dwóch lat nie jechał żaden pociąg bo pisowcy tak rządzą , że wykonawcy zeszli z placu budowy.
Dzieciaki nie żebrałyby na ulicach bo ich rodzie poszli by do pracy, a nie doili z zasiłków państwo. oto cały elektorat pisu> Kupowanie głosów za kasę.
A co powiesz na temat pinokia. To że zjeby z pisu obchodzili 10 każdego miesiąca miesiączkę to było wiadomo, ale żeby latać każdego 18 miesiąca do Krakowa rządową maszyną na grób kurdupla I to lekka przesada. Nosz k...a następny AIR WAWEL.
Janowy
-19 #52 RE: Ranna kobieta trafiła do szpitala, była pijanaJanowy 2019-08-12 20:28
Nucek - no napisałeś wyrażnie, ze twoja mamusia NIGDY na targowisko nie chodziła. Kiszczakowa lub jej typ ...Moja chodziła głownie na targowiska ... musiała walczyć o każdy dzień. Więc nie próbuj tutaj odwracać kota ogonem. A to, ze w Wagrowcu nie rządzi PIS to widać - od 30 lat bez zmian - syf , bieda, klika ta sama, bezrobocie i uwielbienie dla pedalstwa. Rekordy samobójstw w Polsce, gdyby nie te 500 plus to dzieci by po ulicach żebrały. Powiem ci, stary, ze mam szansę na obserwacje rozwoju kilku miejscowości na wschodzie Polski, gdzie PIS zawsze bije pedalstwo - skok w porównaniu do tego Wagrowca jest ogromny - począwszy od domów na drogach skończywszy. To ostatnie na pewno stają się lepsze tam na pewno w porównaniu z tym co macie w powiecie, pomimo, ze jeszcze 30 lat to szutry tam były. Zrozumiano, ze drogi i komunikacja to podstawa a nie ścieżki rowerowe i orliki dla dzieci których nie ma ... Więc nie masz się czym chwalić zbytnio ...
nucek
+13 #51 re: Bekanucek 2019-08-12 17:24
Z glizdą to na ryby.
beka
-14 #50 RE: Ranna kobieta trafiła do szpitala, była pijanabeka 2019-08-12 16:33
nucek jeszcze do posuwania została mi twoja stara i siostra ,także nie cykaj
nucek
+13 #49 kwadratowa głowa Janowegonucek 2019-08-12 16:08
No widzisz janowy jaki ty przygłup jesteś. To już nie można przyprowadzić się do Wągrowca z innego miasta????? Wiesz dlaczego tu zamieszkałem, bo pisiory w każdych wyborach dostają tu po łbie.
A ty zaraz wyjeżdżasz z tekstem o plebsie. Myślenie nie boli, ale pisuary lubią dzielić społeczeństwo na gorszy i lepszy sort, obrażać i wyzywać a takie to niby katole zatwardziałe i chcą bronić kościółka. pytam się przed czym? Chyba przed samymi sobą.
Beka sam posuwasz gumową lalę.
Janowy
-18 #48 RE: Ranna kobieta trafiła do szpitala, była pijanaJanowy 2019-08-12 09:51
Nucek - towja argumentacja jest tak debilne, ze aż mi cię zal ... Beka to wykazał w kilku zdaniach ....Co mnie jednak ciekawi to fakt, ze twoja matka na targowisko nie chodziła. Znaczy się z plebsem nie stykała się? Hrabina Del La Nucek z Wagrowca jakaś czy szczyt Wagrowieckiej elity komunistycznej?
beka
-16 #47 RE: Ranna kobieta trafiła do szpitala, była pijanabeka 2019-08-12 09:45
nucek jeszcze zazdrościsz czarnemu ? Co nie stać cię na wibrator ? Jakim trzeba być przygłupem żeby interesować się kogoś odbytem Może ty inseminatorem jesteś stąd twoje zainteresowani mały zboczeńcu
nucek
+16 #46 matka Bekinucek 2019-08-11 21:55
Beka to chyba twoja tam się udziela, bo moja nigdy na targowisko nie chodziła.
A dowody w sprawie proboszcz B. są w sądzie.
beka
-18 #45 RE: Ranna kobieta trafiła do szpitala, była pijanabeka 2019-08-11 21:20
nucek -to się zgadza bo kupe lat jej nie widziałem Gdzie dowody na to co piszesz ? Chłopie szybko wracaj do szpitala skąd uciekłeś Bo stwarzasz zagrożenie dla normalnych ludzxi i siejesz ferment Jak ksiadz zawinił to go do paki a ten niby co sobie włożył w du wibrator to jego du i jego problem Tylko widze że mu zazdrościsz o ile to prawda
nucek
+16 #44 RE: Ranna kobieta trafiła do szpitala, była pijananucek 2019-08-11 21:13
...od dziesięciu lat na cmentarzu. Matole.
A pedofil B. tak sam z siebie wystąpił ze stanu duchownego bo mu się znudziło?
Otóż nie wyjebał go jego zwierzchnik za czyny pedofilskie. Tylko zamiast mieszkać w M1 w Gębarzewie, mieszka w swojej chałupce pod Poznaniem. Tyle nakradł z parafii i od swoich owieczek. A ten ze wschodu nie lepszy. Zbiera na parking, a przy okazji buduje chatę koło M.G.
beka
-22 #43 RE: Ranna kobieta trafiła do szpitala, była pijanabeka 2019-08-11 21:02
nucek - dowody ? Jak tam mamusia ?
nucek
+20 #42 do niego nic nie docieranucek 2019-08-11 20:40
Myślisz zjebie, że na wypisie ze szpitala będzie cel wizyty? Nie był to wągrowiecki szpital jeśli chcesz wiedzieć. A reakcja purpuranta Polaka też zapewne przypadkowa wobec pozostałych wikariuszy.
beka
-21 #41 RE: Ranna kobieta trafiła do szpitala, była pijanabeka 2019-08-11 20:25
nucek - jeszcze nie ruszył proces ksiedza B. a ty nazywasz go pedofilem Po drugie przedstaw nam dowody na to że był ksiądz z wibratorem Nie tylko to co sąsiadka mówiła sąsiadce na targu Bo ja tak samo mogę ci powiedzieć że twoja matka robi lody za kase Jak kogoś oczerniaSZ to mam nadzieje że masz mocne na to dowody np na piśmie itp Inaczej to bicie piany
nucek
+20 #40 pedofile w czarnych sukienkachnucek 2019-08-11 18:34
Przypomnij sobie jak wikary z Wojciecha jeździł po okolicznych szpitalach z wibratorem w dupsku, a potem w nagrodę wszyscy wikariusze z wągrowieckich zostali poprzenoszeni do innych parafii. Był to rok 2013. Podać ci jego nazwisko. Wkrótce rusza proces byłego proboszcza z klasztoru niejakiego B., też pedofil. Z naszego miasta pochodzi były ksiądz skazany prawomocnym wyrokiem za molestowanie nieletniego (notabene rodzina wyrobiła mu żółte papiery i za długo nie posiedział w pierdlu).
Janowy
-24 #39 RE: Ranna kobieta trafiła do szpitala, była pijanaJanowy 2019-08-11 16:01
Nucek - i znów ten knajacki język rodem z restauracji u sowy. Kilkka faktów oczywistych i tresura paligłupa się objawia z miejsca. A w ogóle jesli szukasz pedofili to dobrze patrzysz w teczowym kierunku. Bardzo dobrze - tutaj wniosek który tyczy w pewnym stopniu ciebie (bo inteligencja to nie jest twoja domena - jak każdego wielbiciela Kopacz czy Komórkowskiego) -" ...TVN i GW zaszczuły nie tylko Kuchcińskiego, zaszczuć dały się miliony, w tym przyzwoici i inteligentni ludzie, którzy z braku czasu na weryfikację kłamstw lub w emocjonalnym uniesieniu wpadli w „moralny amok”."...
nucek
+24 #38 d...l do kwadratunucek 2019-08-11 14:09
Janowy tobie sufit naprawdę jebnął na głowę!!!!!!!!!
Ty jesteś ojcem. Mi by było wstyd mieć takiego starego i dlatego współczuję twoim dzieciom.
Nam grozi nie tęczowa, ale purpurowa zaraza, która tuszowała afery pedofilskie w polskim kościele katolickim.
Janowy
-27 #37 RE: Ranna kobieta trafiła do szpitala, była pijanaJanowy 2019-08-11 10:16
Nucek - dalsze "fakty" którymi GW robi z ciebie kolejnego pacjenta KOD-u:"...Kto sobie po całym tym syfie zawraca głowę i poszukuje prawdziwych informacji lub chociaż analizuje sam mechanizm propagandowy? Garstka! Co oznacza, że cała reszta znów będzie powtarzać brednie za TVN i GW, gdy dostaną nową porcję bredni. Emocje oklapły, to warto dla higieny ciała i duszy przypomnieć, co jest białe, co czarne. Przytoczę tylko cztery wątki z „afery”, które okazały się czystą blagą lub postawioną na głowie normalnością i zacznę od marszałka senatu, nie sejmu.

W szczytowym momencie „afery” medialne agentki towarzyskie wyciągnęły Karczewskiemu lot na Węgry z całą rodziną, żoną, dziećmi i wnukami. Bizancjum! Tymczasem Karczewski rzeczywiście poleciał z rodziną, bo takie dostał zaproszenie o szefa parlamentu Węgier Laszlo Kovera. Od Sydney po Kamczatkę NORMALNA w dyplomacji formuła, co więcej do Polski Karczewski z rodziną wrócił samolotem rejsowym, płacąc za lot. Tyle „afery”.
Krasnodębski i Karski „zabrali się na stopa”, skandal, hańba, „dojna zmiana”. Prawda? Zamówiony i planowany lot na konferencję w obie strony, w drodze powrotnej w samolocie były wolne miejsca, dysponent lotu Marszałek Sejmu Rzeczypospolite j Polskiej zaprasza na pokład posła i deputowanego RP. W całym cywilizowanym świecie NORMA, nie tylko polityczna, ale dyplomatyczna i kulturowa.

Piotrowicz kłamał, że żona dostała leki onkologiczne wymagające przechowywania w niskiej temperaturze? Przyznaję, nie lubię takich opowieści z rakiem w tle, bo to obok cierpienia dzieci, ulubione „argumenty” i szantaże moralne, ale… Prawda? Szmaciarska gazeta z Czerskiej znalazła równie „etycznego” lekarza, który łgał jak z nut, że takich leków instytut nie wydaje. Piotrowicz w odpowiedzi opublikował dokument, nie pozostawiający wątpliwości. Syn Kuchcińskiego mieszkał w pokoju sejmowym Kuchcińskiego? Ten wątek „afery” rozpętał niejaki Sawicki z Kukiz ZSL, obrotowej partii, która na zatrudnianiu rodziny, szwagrów i znajomych zbudowała elektorat. Wczoraj Sawicki przepraszał za swoje kłamstwa. Jaka była prawda? Owszem syn Kuchcińskiego, uczący się w Warszawie nastolatek, mieszkał w pokoju sejmowym, ale nie sam i „na koszt podatnika”, tylko z ojcem, co dla „tęczowej zarazy” rzeczywiście jest skandalem, ale nie dla normalnego człowieka i ojca. TVN i GW zaszczuły nie tylko Kuchcińskiego, zaszczuć dały się miliony, w tym przyzwoici i inteligentni ludzie, którzy z braku czasu na weryfikację kłamstw lub w emocjonalnym uniesieniu wpadli w „moralny amok”.." - to nie mój tekst, ale w pełni oddaje masakrę waszych mózgów przez GW i TVN.
nucek
+27 #36 złodzieje z pisunucek 2019-08-05 21:51
Wg informacji CARITAS-u tylko 12 z 33 ministrów oddało premie przyznane przez wieśniaczkę z Brzeszcz. Uczciwość pisowców powala, ale to są te ich "nowe" standardy.
Kurdupel będzie musiał znowu ustawić ich do pionu.
Janowy
-32 #35 RE: Ranna kobieta trafiła do szpitala, była pijanaJanowy 2019-08-05 19:59
Nucek, ty biedaczku intelektualny - ty sie najpierw dowiedz ile co kosztowało i jak to jest rozliczane, a potem tutaj pajacuj. Szczególnie w przypadku lotów wojskowych.Wied za typowa dla elektoratu Komórkwoskiego ... Po raz kolejny zrobiono z cibie idiotę, nakazując brednie powtarzać. 900 podrózy przez niecale 4 lata to nie jest praca? Oj - Kopacz ma godnych naśladowców.... Jeszcze trzy dni POmedia temu pisały i trąbiły o zniszczeniu dokumentów lotów a tutaj się okazuje, ze ich dziennikarzynom w mozgach zdolność logicznego myślenia zniszczono.
nucek
+34 #34 ikar z podkarpacianucek 2019-08-05 16:21
W dupie mamy jego przeprosiny. Jego loty kosztowały 4mln pln polskiego podatnika i tego w kurwizji nie powiedzieli.
Miała być pokora i praca, a co mamy.
A ten przydupas od kaczora niby jego rzecznik, a raczej niedorzecznik spieprzał jak szczur przed niewygodnymi pytaniami dziennikarzy, tego też TVPis nie pokazał. Wyliczył ile Tusk leciał, ale o wieśniaczce z Brzeszcz już zapomniał (przypominam 63 loty wojskową CASĄ) do domu na odpoczynek.
kuchcinski nie czuje się winny, może jeszcze zażąda przeprosin od złych dziennikarzy.
Mają rozmach sk.....ny.
Mózg ci kurski zlasował.
Kłamstwo ma krótkie nogi. Jeszcze tydzień temu grzegrzółka szedł w zaparte "żadne loty bez marszałka się nie odbywały, nigdy nikt z rodziny marszałka nie leciał bez niego" i co żona ikara z podkarpacia jednak leciała sama. Łżą gorzej jak za komuny.
Ponieważ te pisowskie ścierwa nie zasługują na szacunek to celowo piszę z małych liter-to tak do twojej wiadomości kiepie.
Janowy
-35 #33 RE: Ranna kobieta trafiła do szpitala, była pijanaJanowy 2019-08-05 13:21
Nucek , chamie spod reki Paligłupa - własnie Kuchcinski złozył oswiadczenie. Posłuchaj sobie - nie tłumaczeń TVN-u ALE JEGO oświadczenia. Nie daj sie znów ogłupić. Skrótowo - na 900 wizyt, 103 były samolotami w tym 23 z rodziną (wszystko zgodnie z prawem!) i jeden nie do końca jasny za który zapłacił. Oświadczył, zapłacił i przeprosił jeśli ktoś się obraził. Mało tego - przepisy zmieniają. Tusk , gdy mu zarzucono robienie z samolotu taksówki (o wiele więcej lotów od Kuchcinskiego) odlał się kompletnie na ludzi i ciebie i nawet spojrzeniem ich nie zaszczycił. TVN go broniła.. Widzisz tę różnicę klas pomiedzy marszałkiem PIS a zulem Tuskiem czy twoje zaślepienie słowami Michnika na to ci nie pozwala?
To tyle na temat "afery" budowanej przez GW dla takich jak ty ... Oby takich więcej tylko.
ejtam
-39 #32 RE: Ranna kobieta trafiła do szpitala, była pijanaejtam 2019-08-04 12:05
Polak katolik - z Ciebie Polak i jeszcze katolik jak ze mnie Czerwony Rusek.
Jak tam moje pytanie i odpowiedź trollu LGBTZ, to jak z tymi obsranymi podatkami Twoimi, które trafiają do budżetu Państwa? Ile to %?
Weź gości weź rozbieg i pierdolnij głową w ścianę, ale skutecznie, żeby jednego trolla mniej było w Polsce do wyżywienia.
Janowy
-41 #31 RE: Ranna kobieta trafiła do szpitala, była pijanaJanowy 2019-08-04 09:54
Polaku katoliku - przestan mnie oceniać swoja miarą co do ników. To po pierwsze. Po drugie - wyjedż z Wągrowca, rozejrzyj się po kraju, popytaj prostych ludzi a nie sedziów tuleji i Mirów, poczytaj cos a nie tylko wypatruj obrazków z TVN-u to dostrzesz ten skok jaki dokonał się w Polsce. W jednym masz rację - w Wagrowcu, gdzie masz od 30 lat ta sama ekipę SLD/POwska ekipę kolesiów tego skoku nie widać. Ale to ty sobie wybrałes taką ekipę i do niej wylewaj swoje łzy. Dla mnie i ogromnej wiekszości Polaków rząd PIS to rewelacja - i w pracy i w rodzinie a takie "afery" jak ta z lotami, czy wieżowcami Kaczyńskiego, robione dla totalnych przygłupów elektoratu opozycji przez opozycyjne media ? Oby były tylko takie - o to się modle. Miłej niedzieli zyczę.
Polak katolik
+41 #30 RE: Ranna kobieta trafiła do szpitala, była pijanaPolak katolik 2019-08-04 09:30
Janowy, przestań się kompromitować, wszyscy wiedzą, że nie ma żadnego kolegi, to ty zmieniasz nicki i zanieczyszczasz forum WRC swoim jadem. Powtarzam: brzydzę się takimi jak ty. To przez takich Polska nie może pójść do przodu, kłamcy, złodzieje, tchórze, pedofile, zaraza tej ziemi. Tfu!
nucek
+38 #29 jak kraść to w majestacie prawanucek 2019-08-04 09:21
Porozmawiajmy zatem jak cham z chamem.
Powtarzam ci jeszcze raz jak działa dojna zmiana.
Miało być skromnie, a co mamy bizancjum, pojebie.
Już nie 23, a 109 lotów , a będzie na pewno więcej.
Na odpust do Kalwarii Pacławskiej ja pier....le w jakim kraju my żyjemy.
I nie porównuj do poprzednich ekip, bo to twoje pisiory zapowiadały, że będzie inaczej. I jest z jeszcze większym rozmachem.
A jeszcze jedno kup od Sakowicza gazetę z nalepką i przyklej sobie na czoło skoro chcecie mieś strefy wolne od LGBT to w pierwszej kolejności usunięcie je ze swoich zrytych garów., a potem obklejcie wszystkie świątynie w Polsce.
Janowy
-43 #28 RE: Ranna kobieta trafiła do szpitala, była pijanaJanowy 2019-08-04 08:11
Do czego chcesz, chamie Nucek, porównać loty Kuchcińskiego? Do jazdy po pijaku ludzi czy elity dziennikarstwa POlskiego ?Legalne prawnie działania marszałka sejmu, które były wykorzystywane przez wszystkie ekipy rządowe od 30 lat porównujesz do przestępstwa... ? Kazdym zdaniem tylko potwierdzasz opinie mojego kolegi.
nucek
+44 #27 powietrzne taxinucek 2019-08-03 12:35
To teraz porównajmy loty Kuchcińskiego na odpust, ślub chrześnicy, narty itp. rządowymi samolotami i śmigłowcami z hasełkami o bucie i arogancji poprzedniej ekipy, bo my pokażemy skromność, umiarkowanie i wystarczy nie kraść.
Widzisz głębie ja nigdzie nie wspomniałem o Durczoku, a ty sobie z nim wyjeżdżasz.
Jędraszewski to dla ciebie wzór cnót i prawdziwy chrześcijanin-z godnie z przykazaniem miłości.
Janowy
-50 #26 RE: Ranna kobieta trafiła do szpitala, była pijanaJanowy 2019-08-02 23:59
Popatrzcie sobie dokładniej na swoje komentarze, wy nucki, polacy patrioci i emerytki. Wy mnie nazywacie prymitywem. Ten kolega który napisał jedno zdanie w kierunku wyjatkowego chama nucka, stwierdził po przeczytaniu kilku komentarzy - "Stary - oni porównują jazde z bronią po pijako Durczoka z kapielą jakiegoś faceta na plazy nago ... Z kim ty w ogole piszesz?" Widzę, ze nie mylił się - palikot wychował w Wagrowcu swoje kopie bardzo skutecznie.
Emerytka
+51 #25 RE: Ranna kobieta trafiła do szpitala, była pijanaEmerytka 2019-08-02 17:13
JANOWY I :lol::lol:TO TA SAMA OSOBA -FAKTYCZNIE :lol::lol::lol:SAM SIEBIE CHWALI :D:lol::lol:Ludzie już tu cię rozgryźli,jak widać, zwykły z ciebie prostak,mały człowieczku- :lol::lol::lol:Nie kompromituj się tu więcej,poszukaj sobie innego portalu-no chyba,że probowałeś i cię nigdzie nie chcą :lol::lol::lol:
nucek
+46 #24 złodzieje z pis-unucek 2019-08-02 14:56
Niedość, że szkaluje to jeszcze w godzinach pracy na służbowym sprzęcie.
Zapomniałem, że patologia nie ma w domu kompa.
Dojna zmiana-dla nas miliony w majestacie prawa, dla was 500+ i morda w kubeł -oto wasze motto.
Polak katolik
+52 #23 RE: Ranna kobieta trafiła do szpitala, była pijanaPolak katolik 2019-08-02 09:34
Piszesz z "kolegą" i szkalujesz porządnych ludzi za pieniądze, brzydzę się takimi jak ty.
Janowy
-55 #22 RE: Ranna kobieta trafiła do szpitala, była pijanaJanowy 2019-08-02 08:47
Polak katolik - a nie przyszło ci do głowy, typowy wyborco Kopacz, ze na tym samym komputerze usiadł kolega z pracy któremu pokazałem wasze madrości i to było jego pierwsze wrażenie z waszych wpisów? Nie przyszło, bo wszakże skąd choć odrobina inteligencji w tych waszych lewackich główkach ... Napisałem ci juz - ja nicka nie zmieniam - podszywanie się pod innych i ich zmiany to domena twoich kolegów na tym forum.
Polak katolik
+56 #21 RE: Ranna kobieta trafiła do szpitala, była pijanaPolak katolik 2019-08-02 07:31
He, he, zapomniałeś Janowy zmienić nick z Nemo z powrotem na Janowy. Co za żałosny dupek.
Nemo
-59 #20 RE: Ranna kobieta trafiła do szpitala, była pijanaNemo 2019-08-02 00:36
Nucek - czy ty umiesz czytać ze zrzumieniem? Napisąłem ci, ze wszystko to było robione bo takie sobie ekipa SLD/PO/PSL stworzyła prawo i je wykorzystywała. Ale Pan Kaczyński wziął sie za to i to zmieni. Szybciutko. Już we wtorek szef KPRM Michał Dworczyk poinformował o dokonaniu zmian w zarządzeniu dot. podróży rządowym samolotem, która zakłada, że rodziny osób transportowanyc h rządowym samolotem przebywające na jego pokładzie w innej formule niż w składzie oficjalnej delegacji będą ponosiły koszty podróży.
Również szef MON Mariusz Błaszczak polecił we wtorek zmianę instrukcji HEAD przy lotach najważniejszych osób w państwie, która ureguluje ewentualne podróże rodzin osób transportowanyc h wojskowymi statkami powietrznymi. Poinformuje cię gdy nowe zasady obejma rząd bo z TVN-u to tego sie nie dowiesz raczej. Gdy tusk sie woził ze swoja ekipą przez lata NIE ZROBIONO NIC aby to ukrócić. Rozumiesz tą róznicę czy dalej bedziesz dukał jak Durczok na zeznaniach ? Tej wiesniaczce to ty możesz co najwyżej buty polizać, a i to by było za dużo. Napisz co dobrego dla Polski zrobiła Pitera czy Kopacz a ja ci wyrzucę co "wiesniaczka" zrobiła. Nawet nie wiesz co porównujesz. A twojego komentarza co do dzieci Jackowskiego nawet nie będę tykał. Tak nasrac to potrafi tylko przedstawiciel eletoratu Kopacz i Nitrasa ...
nucek
+60 #19 re Janowynucek 2019-08-01 16:04
Janowy z PiS-uaru. Ty naprawdę jesteś prymitywny.
To twoja ulubienica wieśniaczka z Brzeszcz obwiniała rząd PO o arogancję, butę i prywatę. Miało się to zmienić. I co ??? Zmieniło się, chyba na gorsze. Sama latała do domu wojskową casą. Wiemy na razie o 23 lotach Grzegrzółka-pis owski przyboczny kłamał jak bura suka twierdząc, że loty nie miały miejsca te z rodziną. Teraz wychodzi, że latał sobie nawet na narty i chwalił się tym w mediach społecznościowy ch.
Także zmień media bo te twoje coś cię oszukują.
I jeszcze jedno Jackowski ma 6 córek prawda, ale czy je spłodził czy tylko dał nazwisko to o tym wie tylko jego żona. A ty raczej za przyzwoitkę w ich łóżku chyba nie robiłeś???? :D:D:D
A ter
Nemo
-63 #18 RE: Ranna kobieta trafiła do szpitala, była pijanaNemo 2019-08-01 15:10
Nucek - a dlaczego jesteś tak wulgarny. Wyzywacie Janowego z PIS, ale widzę, ze on przy was to pełna kultura jednak ...
Janowy
-66 #17 RE: Ranna kobieta trafiła do szpitala, była pijanaJanowy 2019-07-31 23:23
Nucek - fanie Pitery! Nie ma nic na TVP o Jackowskim bo tam takich informacji dla debili nie podają. Takie sa podawane na TVN-ie i łosie chodzace po ulicach miasta. Odpowiednie informacje dla odpowiedniego elektoratu. Za to o Durczoku, potencjalnym mordercy to na TVN-ie praktycznie cisza (a GW zaczęła juz wybielanie) o przypadku pobicia księdza przez lewaków z miłości też ani mru mru ....
Kuchciński - może popełnił błąd wożąc rodzinę ze sobą. Ale wówczas takie błedy popełniali WSZYSCY marszałkowie sejmu! I ci z PO i ci z SLD i ci z PSL. Dlaczego - bo każdy marszałek sejmu RP wykonując takie loty, NIE ZŁAMAŁ PRAWA. Pełniąc swoją funkcję, mógł zamówić taki lot, jeśli pomóc mu to mogło w sprawowaniu obowiązków służbowych. Może to zrobić również minister czy nawet wiceminister. I wydaje się, że tak powinno być – czas takich ludzi jest zazwyczaj cenny. Wspomij sobie, czowieku z pamięcią liscia, samego donalda dyzme tuska i jego wojaże.
Ale nie bój się! Pan doktor Jarosław Kaczyński spojrzał na sprawę i dokona jej regulacji. Tak jak dokonał z premiami rządu, odprawami na stanowiskach państwowych czy obcięciem pensji posłom. To jest ta zmiana której twoje oczy nie potrafią dostrzec, zajęte oglądaniem trudnych spraw czy łosi w TVN-ie.
nucek
+60 #16 NOWE STANDARTY WG PISnucek 2019-07-31 19:54
W kurwizji i na pasku tvp info takich tematów nie podają.
A wiesz jakie państwo używa samolotów do prywatnych celów?Państwo KUCHCIŃSCY!!!!! !!!
Janowy
-67 #15 RE: Ranna kobieta trafiła do szpitala, była pijanaJanowy 2019-07-31 17:07
I jeszcze jedno Nucek - Jackowskiego nakręciuł jakis typ podobny tobie na DZIKIEJ PLAZY a nie na kapielisku z setkami plazowiczów. Ale pewnie tego nie wiedziałeś, bo ci Michnik tego szczegółu nie podał...
Janowy
-67 #14 RE: Ranna kobieta trafiła do szpitala, była pijanaJanowy 2019-07-31 17:03
Nucek - wychowanku Nitrasa i Niesiołowskiego - podejrzewam, ze nie lubi LGBT bo jest normalnym, wykształconym, zdrowym i wysportowanym 60-letnim mężczyzną który wie konkretnie co ma miedzy nogami i jest ojcem 6 dzieci z jedna kobietą. Co świadczy o wielkiej madrości i niesamowitej stabilności psychicznej i moralnej. Ma takie samo do przebywania na plaży jak każda "młoda dupa" natomiast nie ma prawa wyginać mi się nagi pederast w stringach na jeżdżącej scenie w środku dnia w centrum miasta. Rozumiesz to inteligencie lewacki? Jackowski tez nie ma prawa przebywania nago w centrum miasta w południe. Obyczaj i kultura nie pozwala. Ja wiem, ze propagujesz zachowanie małp (np. onanizm na oczach pozostałych członków stada), ale wielu ludzi w odróżnieniu od ciebie, osiagnęli nieco wyższy poziom kulturalny. Ten tekst o młodych dupach to raczej na ciebie wskazuje co do skłonności pedofilskich ... A jak Durczok - wasza ikona dziennikarska, wasza ostoja i wzorzec moralności? Okazuje się, ze i broń pijany woził i jeszcze coś tam więcej ma na sumieniu, co...?
nucek
+67 #13 Jan Marianucek 2019-07-31 16:00
Słuchaj pisowskie ścierwo Janowy.
Młode dupy to ja mogę oglądać, ale nie starego zgreda.
A co Jan Maria jednak lubi LGBT bo się nie odniosłeś do tematu.
Do kościółka pomodlić się, a nie na forum, tylko uważaj żeby cię księżulo nie wydymał.
Janowy
-70 #12 RE: Ranna kobieta trafiła do szpitala, była pijanaJanowy 2019-07-31 06:23
Nucek, fanie Tuska - latał z gołą dupa po plaży w Międzyzdrojach. ...? Po plaży ...? Ty, taki nowoczesny, a przeszkadza ci goły człowiek na plaży w środku lata? A byłeś kiedyś synek w Świnoujściu, w Walencji, czy na plazy we Włoszech ...? Tam bys chyba ataku serca dostał ... Na plaży latem SPODZIEWAM się gołych ludzi - jest to dla mnie normalne i jeśli nie chce takich widzieć to tam nie idę. A nie przeszkadzają ci nadzy, oblesni, spoceni faceci na marszach pederastów w środku miast w biały dzień...? Co do twojej uwagi dotyczącej nazwiska - pominę to z litości ...
nucek
+69 #11 Jan Maria J.nucek 2019-07-30 22:00
Ten co z gołą dupą latał po plaży w Międzyzdrojach.
a swoją drogą skoro ma imię męskie i żeńskie to chyba popiera LGBT. :D:D:D
Janowy
-75 #10 RE: Ranna kobieta trafiła do szpitala, była pijanaJanowy 2019-07-30 14:55
PO-Janowy - poseł Jan Maria Jackowski...? Polski polityk, pisarz, dziennikarz, historyk, doktor nauk humanistycznych , poseł na Sejm III kadencji, senator VIII i IX kadencji. O tym piszesz? Ojcies 6 dzieci z jedną żoną? Zdrowy, wysportowany - mój typ. Ty jak juz PO-Janowy cos napiszesz to jakbys wkładał mi do reki bat na siebie do ręki. Od razu widac, ze Kopacz dla ciebie to góra inteligencji ...
Janowy
-45 #9 RE: Ranna kobieta trafiła do szpitala, była pijanaJanowy 2019-07-30 10:16
O posłance Kruk i tym zbereźniku Marii Jackowskim.
Janowy
-74 #8 RE: Ranna kobieta trafiła do szpitala, była pijanaJanowy 2019-07-30 08:57
PO-Jawowy - to o Durczoku czy Kwaśniewskim ...?
Andrzej99
-28 #7 RE: Ranna kobieta trafiła do szpitala, była pijanaAndrzej99 2019-07-29 22:57
patologia jest, byla i bedzie, nie zaleznie czy bedzie 500, czy tez nie, czy tez pis, czy po bedzie rzadzic, sami bierzecie 500 i nazekacie, glosujcie na po i nie miejcie nic, przypomnijcie sobie czasy z po jaka bieda byla i jakkie umowy smieciowe o prace dostawaliscie bo wolno bylo, pracodawcy wszystko, zawsze wam bedzie zle, nie zaleznie jakie dobrobyty od panstwa dostaniecie

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.