• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 2887

Tego jeszcze nie było. Studio Piosenki Metro w Wągrowcu

W Wągrowcu powstał niepowtarzalny projekt muzyczny przy współpracy ze Studio Buffo, jednym z najlepszych teatrów muzycznych w Polsce. Ruszyły zapisy dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Jeżeli kochasz śpiewać, a scena jest twoim drugim domem, to Studio Piosenki Metro Wągrowiec jest dla ciebie. Dostaniesz możliwość występów przed samymi mistrzami Januszem Józefowiczem i Januszem Stokłosą, może kiedyś staniesz na scenie Teatru Buffo i będziesz jego częścią.

Studio Piosenki Metro w Wągrowcu już prowadzi zgłoszenia na zajęcia wokalne. To inicjatywa Teatru Muzycznego Studio Buffo w Warszawie. Jego twórcy, Janusz Józefowicz i Janusz Stokłosa, planują stworzyć w całej Polsce sieć certyfikowanych placówek kształcących umiejętności muzyczno-teatralne podopiecznych.

Uczyć w nich będą certyfikowani nauczyciele śpiewu. W Wągrowcu będzie to Ewa Kamieniecka-Cyranek.

- Kiedyś ja o tym marzyłam, dzisiaj mam możliwość dać szansę innym, którzy mają podobne marzenia, marzenia, które często wydają się nieosiągalne. Z doświadczenia wiem, że chcieć to móc! Jak się o czymś bardzo marzy, jak się czegoś bardzo chce, to jest się w stanie to osiągnąć — przekonuje Ewa Kamieniecka-Cyranek.

Co to oznacza dla mieszkańców Wągrowca?

- Możliwość rozwoju swoich muzycznych pasji pod egidą słynnego duetu J & J, który możliwe, że kiedyś odwiedzi nasze miasto. Studio Piosenki Metro zaprasza na zajęcia wokalne wszystkich chętnych, bez względu na wieku i poziom umiejętności — dodaje Ewa Kamieniecka-Cyranek.

Studio Piosenki Metro w Wągrowcu poszukuje dzieci, młodzież i dorosłych gotowych do ciężkiej pracy i niezapomnianej przygody. Wiek nie ma znaczenia. Zapisz się już dziś. Zajęcia odbywać się będą w Miejskim Domu Kultury w Wągrowcu.

Więcej informacji mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Komentarze   

stefan kufel
-6 #1 RE: Tego jeszcze nie było. Studio Piosenki Metro w Wągrowcustefan kufel 2019-09-06 10:01
Bardzo lubie śpiewać tylko jest jedno ale - po większym spożyciu alkoholu Czy mogę się też zapisać ?

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.