• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 1465

Co studiować w Wągrowcu? Nowe ciekawe specjalności

Pedagogika terapeutyczna, HR z psychologią biznesu czy Nowoczesne zarządzanie sprzedażą z elementami e-commerce – to tylko niektóre z nowych propozycji, jakie będzie można studiować od października w Wągrowcu. Wydział Zamiejscowy Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium zaprasza na studia licencjackie.

Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium, Wydział Zamiejscowy w Wągrowcu mieści się na ul. Kcyńskiej 48, w budynku Zespołu Szkół nr 1. Prowadzi studia licencjackie. Po uzyskaniu dyplomu licencjata można kontynuować naukę na studiach magisterskich prowadzonych w Gnieźnie.

Studia są w trybie niestacjonarnym (zaocznym). Zajęcia odbywają się w weekendy (sobota-niedziela), co 2 tygodnie, umożliwiając łączenie studiowania np. z pracą zawodową.

W GSW Milenium w Wągrowcu można studiować PEDAGOGIKĘ i ZARZĄDZANIE na specjalnościach:

 1. KIERUNEK: PEDAGOGIKA
 • Edukator kreatywny czasu wolnego z arteterapią

Studia przygotowują do pracy z dziećmi oraz dorosłymi w zakresie kreatywnego i twórczego spędzania czasu wolnego, z wykorzystaniem terapii przez sztukę.

 • Pedagogika terapeutyczna

Studia przygotowują do pracy terapeutycznej z dziećmi i dorosłymi z niepełnosprawnością / dziećmi z trudnościami szkolnymi / dziećmi szczególnie uzdolnionymi / dziećmi i dorosłymi zagrożonymi wykluczeniem społecznym itp.

 • Promocja zdrowia z dietetyką

Interesuje Cię zdrowy styl życia? Chcesz aktywnie pracować z drugim człowiekiem? Studia przygotowują specjalistów w zakresie promowania zdrowia, tworzenia programów profilaktycznych i prowadzenia edukacji zdrowotnej oraz działalności szkoleniowej. 

 1. KIERUNEK: ZARZĄDZANIE
 • Human Resources Manager: Zarządzanie zasobami ludzkimi z psychologią biznesu

Studia przygotowują do pracy w działach personalnych firm i instytucji. Specjalność kształci przyszłych menedżerów i ekspertów zajmujących się efektywnym pozyskiwaniem i zarządzaniem pracownikami.

 • Manager Sportu

Studia adresowane są do osób wiążących swoją zawodową przyszłość z pracą w branży sportowej (klubach sportowych, ośrodkach sportu i rekreacji, stowarzyszeniach i organizacjach sportowych, przedsiębiorstwach, które planują inwestycje w sport itp.).

Studia kierowane są również do kadry zarządzającej publicznymi i prywatnymi obiektami sportowymi (klubami fitness, basenami, aquaparkami, stadionami, salami widowiskowo-sportowymi), urzędników wydziałów sportu, a także do członków klubów, stowarzyszeń i związków sportowych oraz sportowców.

 • Sales Manager: Nowoczesne zarządzanie sprzedażą z elementami e-commerce

Zgłębisz wiedzę dotyczącą zarządzania związaną z funkcjonowaniem firm na rynku. Poznasz nowoczesne metody sprzedaży oraz tajniki handlu online. Zostaniesz przygotowany do podjęcia pracy jako przedstawiciel handlowy, specjalista ds. sprzedaży, dyrektor ds. sprzedaży, doradca klienta strategicznego (key account manager), specjalista ds. sprzedaży internetowej / e-commerce.

 • Zarządzanie małymi i średnimi przedsiębiorstwami

Studia skierowane do osób przedsiębiorczych, żądne sukcesów finansowych i organizacyjnych, nie unikających ryzyka w podejmowaniu decyzji, chcących skutecznie kierować firmą lub prowadzić własną działalność gospodarczą.

Studenci poznają specyfikę działania małego i średniego przedsiębiorstwa oraz zdobędą wiedzę i umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu gospodarczego.

Czesne wynosi 365,00 zł miesięcznie. Kontakt telefoniczny: 67 255 21 16.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.studia.milenium.edu.pl.

Artykuł sponsorowany przez Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium.Komentarze   

don
+7 #4 RE: Co studiować w Wągrowcu? Nowe ciekawe specjalnościdon 2019-09-10 19:33
Nie studiować w ogóle. Szkoda 5 lat życia, szczególnie, że w Wągorwcu nie potrzeba magistrów tylko roboli do polinovy, sprzątaczek i kasjerek.
kowqef
+1 #3 RE: Co studiować w Wągrowcu? Nowe ciekawe specjalnościkowqef 2019-09-10 18:30
PONIŻEJ Miało być ZAPŁACE
kowqef
+3 #2 RE: Co studiować w Wągrowcu? Nowe ciekawe specjalnościkowqef 2019-09-10 18:29
Czy jak zapace jednorazowo za 3 lata pobytu na tej uczelni to otrzymam licencjat zaraz po wpłaceniu czesnego ?
Janowy
+8 #1 RE: Co studiować w Wągrowcu? Nowe ciekawe specjalnościJanowy 2019-09-10 16:55
Najlepiej nic nie studiować tylko zapisać się do PIS gdzie n nie liczy się co umiesz tylko czy jesteś wierny przekazowi dnia z Nowogrodzkiej. Ewentualnie jak będąc w PiSie miałbyś problem co rano spojrzeć w lustro i nie lubisz jak ci ludzie w mordę plują to możesz zawsze narobić dzieciaków i czekać na socjal od prezesa tysiąclecia.

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
 • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.