• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 4401

Piotr Pałczyński... jest, a jakoby go wcale nie było!

Piotr Pałczyński przepadł. Zastępca burmistrza nie pojawia się na imprezach organizowanych lub współorganizowanych przez miasto. Czy tak powinno wyglądać sprawowanie urzędu?

2 stycznia br. Piotr Pałczyński został powołany przez burmistrz Jarosław Berendta na stanowisko zastępcy. Berendt strzelił sobie w kolano, bo chyba nie o takiego zastępcę mu chodziło.

Naszym zdaniem Piotr Pałczyński słabo przykłada się pełnionej funkcji. Efekt jest taki, że w trakcie ważnych spotkań oraz imprez brakuje włodarzy. Nie ma burmistrz, ani zastępcy.

Dla nas niezrozumiałe jest, jak burmistrz może przyznać nagrodę lub wyróżnienie i nie pojawić się na wręczeniu. Sporo takich sytuacji uratował Jakub Zadroga, Przewodniczący Rady Miejskiej w Wągrowcu.

Przewodniczący Rady Miejskiej to jednak nie burmistrz. To włodarze za sprawowanie swojej funkcji otrzymują sowite wynagrodzenie. To oni reprezentują miasto i powinni uczestniczyć w oficjalnych spotkaniach.

Obserwując różne spotkania, odnieść można wrażenie, że Piotr Pałczyński pracuje od poniedziałku do piątku i tylko w godzinach pracy urzędu. Taki typowy urzędnik z funkcją zastępcy, który czasem, ale bardzo rzadko pojawia się gdzieś publicznie.

Przykładów nieobecności Piotra Pałczyńskiego jest wiele, przytoczymy tylko te z ostatniego miesiąca.

 • NIEDZIELA - 1 września — złożenie kwiatów z okazji rocznicy wybuchu II wojny światowej — obecny Jarosław Berendt i Jakub Zadroga.
 • NIEDZIELA - 15 września — Powiatowe Zawody Drużyn OSP w Damasławkubrak włodarzy Wągrowca,
 • SOBOTA - 28 września — Święto Pyry w SP3 i mecz piłkarski — brak włodarzy Wągrowca, sytuację ratuje Jakub Zadroga.
 • NIEDZIELA - 29 września — Święto Latawca i Moto Piknik — obecny tylko Jarosław Berendt,
 • SOBOTA - 5 października — Wręczenie stypendiów burmistrza — sam Jarosław Berendt, wspomaga go Jakub Zadroga.

Jak widać, Piotr Pałczyński szanuje weekendy i stara się nie przemęczać, czy tak powinien działać zastępca burmistrza? Czekamy na Wasze opinie.

Komentarze   

Janowy
-2 #38 RE: Piotr Pałczyński... jest, a jakoby go wcale nie było!Janowy 2019-10-14 08:16
Golem - biedaczku Kopaczowy - "...Tematem rozmowy (Neumana)jest sytuacja urzędującego prezydenta Mirosława Pobłockiego w związku z zainteresowanie m CBA sprawą sprzedaży miejskich gruntów.
Neumann stwierdza, że przed wyborami Pobłocki zostanie oskarżony. - Sąd to może wyp... w kosmos, może to prowadzić trzy lata – bez znaczenia to jest - ocenia. Dodaje, że jego zdaniem akty oskarżenia będzie miało 60-70 proc. prezydentów miast. - Na nikim to nie będzie robiło wrażenia - stwierdza...."
dalej "...Sądy dzisiaj – ja ci gwarantuję – nie rozstrzygną żadnej sprawy przed wyborami. Żadnej. Przez rok nie zrobią k... nic. Będą prowadzić sprawy – i ch... - mówi szef klubu PO.
Jeden z działaczy ocenia, że jeżeli Pobłockiemu postawią akt oskarżenia, "to jest koniec". - Nic nie jest końcem - odpowiada szef klubu PO. - Przecież to jest gruba sprawa - nalega działacz. - Na wybory idą głosować ludzie, którzy g... się interesują. Nie wiedzą, kto jest. I będą widzieli w Polsce atakowanych niepisowskich prezydentów z aktami oskarżenia - uspokaja Neumann...."
Za Rzeczpospolitą to jest a nie TVP.
Czego bronisz Golem? Co tu jest wyrwane z kontekstu? To, ze Neuman GWARANTUJE, ze sądy nie rusza palcem przed wyborami, ze by skazać kumpla? Takie to są to aPOlityczne
sądy , jak widzisz - Tuleje są wszędzie ... Czy za malo "kurew" i ch..w" sie posypało w wypowiedzi twego guru i tego ci brakuje, wykształciuchu
Golem
+1 #37 RE: Piotr Pałczyński... jest, a jakoby go wcale nie było!Golem 2019-10-14 02:15
Janowy jedyne co napisałeś to zdania wyrwane z kontekstu i usłyszałe w Kurwizji. Twój przekaz jest jednostronny i polityczny. Rozumiem, że walczysz o przyznawanie do stołka wojewódzkiego komendanta PSP, ale twój przekaz , to przekaz propagandowej Kurwizji. Nie ma większego szamba jak Kurwizja i rządowy przekaz dnia w TVPiS lub PR. Tego chłamu nie da się słuchać, bo to przekaz dla ciemnego ludu!!!
Janowy
-2 #36 RE: Piotr Pałczyński... jest, a jakoby go wcale nie było!Janowy 2019-10-13 21:27
Golem - Nic ni emówi o elektoracie swoim? "...Na wybory idą głosować ludzie, którzy g…o się interesują. Nie wiedzą, kto jest. I będą widzieli w Polsce atakowanych niepisowskich prezydentów z aktami oskarżenia...", "...Nasz elektorat, ten antypisowski, uzna, że to jest k…a atak PiS-u, żeby go zabić. I pójdą jeszcze bardziej na niego. Tak to wygląda. W różnych badaniach, k…a, naszych, których oskarżają. Hania Zdanowska zyskuje, jak ma akt oskarżenia. Idzie wręcz dokładnie odwrotnie. Nie patrz na to, to nie ma żadnego znaczenia...." - coś tam o KOD tez wspomniał szczerze ... - jaki ty "Uniwerek" konczyles Golem? Bo cos masz problemy ze zrozumieniem tekstu pisanego ..próbujesz robic idiotow tutaj z kogoś? W jednym ma Nueman racje - tavy jak ty faktycznie gówno wiedzą, nie intersuja ich fakty a wystarczy nienawiść do PIS. Tutaj was poznał znakomicie.
Nueman o Adamowiczu:"... O śp. prezydencie Gdańska Neumann mówił: "Jedynym gościem jest Adamowicz, który ma absolutnie mega twarde rzeczy, które mogłyby go wyprowadzić w kajdankach"..." - Wiedzial dokładnie jaki to swięty jest Adamowicz i jest nie do obronienia nawet przez kolesi sedziowskich.
Zegnam wielbiciela talentow Kopacz
Golem
+3 #35 RE: Piotr Pałczyński... jest, a jakoby go wcale nie było!Golem 2019-10-11 23:38
Janowy na tych taśmach Neumann nic nie mówi o elektoracie. Wspomina, że ostrzegał Adamowicza, że przed wyborami PiS może zrobić ustawkę i wyprowadzić go w kajdankach. Nie posunęli się do takiego łajdactwa, ale zorganizowali nagonkę na Adamowicza i którą takie głąby jak ty do dziś kontynuują. Konsekwencje tej nagonki i hejtu na Adamowicza, pamiętamy z ostatniego WOŚP i jak tragicznie się skończyła. Nic PiS nie ugrał w Gdańsku i nadal będzie tam przegrany. Dlaczgo nie wspomnisz o waszych nowych elitach jak Banaś szef NIK, umoczany w aferę z pokojami na godziny i kontaktami z gangsterami z Krakowa. Piebiak były wiceminister sprawiedliwości zamieszany w organizację hejtu na temat sędziów. Ziobro do dziś po tej aferze jest przyspawany do stołka. Glapiński szef NBP i jego blondynki i szemrane kontakty z Kaczyńskim. Kuchciński, były marszałek sejmu i afera z jego lotami oraz seksem z nieletnią ukrainką. Kamiński szef służb specjalnych, a od niedawna minister MSWiA, skazany wyrokiem sądu, a uniewinniony przez waszego prezydenta przed jego uprawomocnienie m. Wiedzieliście, że jest winny i woleliście załatwić mu ułaskawienie przez prezydenta, bo nawet, gdyby się odwołał to i tak był by skazany. Takie są właśnie elity PiS.
Ostatnio Morawiecki zadał Polakom pytanie Ronalda Regana: "Czy żyje wam się lepiej niż cztery lata temu?!" Odpowiedź Polaków brzmi: NIE!!! Lepiej żyje się, kolegom Banasia, hejterom z KRS, deweloperowi Kaczyńskiemu, czy zakochanym w luksusach Karczewskiemu i Kuchcińskiemu, no i paniom z NBP.
Co do Kurwizji to nie ośmieszaj się. Z tego szamba, gdzie płynie jedynie hejt i kłamstwo nie można dowiedzieć się obiektywnej prawdy. Kurwizja to media dla takich głąbów jak ty wierzacych w 500+, które niby mają odebrać przeciwnicy PiS. Nikt tego chłamu dla pospulstwa i ciemniaków nie odbierze. Za chwilę to 500+ nic nie będzie warte, bo galopujące wzrosty cen spowodują, że niewiele za to będzie można kupić. Skoro płaca minimalna ma wynieść 4000 to potrzeba mieć 8 dzieci, aby tyle mieć. Można sobie wyobrazić jak poszybują wtedy ceny. Te brednie PiS dobre są dla idiotów w nich wierzących.
Janowy
-8 #34 RE: Piotr Pałczyński... jest, a jakoby go wcale nie było!Janowy 2019-10-10 17:41
Golem - no na litośc Budki - twojego guru intelektualnego ! Znów nie czytasz do końca? W 2017 roku pojawiło sie w lokalnej gazecie tylko, ze nagrano Neumana I tam duzo klnie. Ani słowa o jego opiniach, ani slowa o lodach, KOD-zie itd. NIC! Rozumiesz? Jesli masz choc kawalek tasmy z 2017/2018 roku na którym jest choc jakis fragment jego wypowiedzi to podaj link a nie pieprz bzdur. Kogo ty bronisz znów? Niedawno broniłes Adamowicza - Neuman potwierdził dosadnie moja opinię o nim - zgadza się? Po raz koejny powtarzam ci - CIESZ SIE, ZE MASZ TVP bo przynajmniej wiesz teraz co takie czołowe postacie PO myśla o swoim elektoracie (I maja chyba 100% racji, he, he). A tak zyłbys w nieswiadomości ... A co ten Banas powiedział znów, cos ukradł, kogoś zabił? Dorobił sie 7 mieszkań z pensji prezdenta miasta czy jak? Czy znow afera jak ze stodołą Szyszki dla przygłupich...?
Golem
+12 #33 RE: Piotr Pałczyński... jest, a jakoby go wcale nie było!Golem 2019-10-10 12:09
Janowy poszperałeś i żadnych wniosków nie wyciągnąłeś. Wyciągnięto nagranie z końca 2017 roku i nagle robi się z tego aferę, aby przykryć aferę Banasia z pokojami na godziny. Wiernie służysz swym mocodawcą i dzielnie propagujesz propagandę PiS. Robisz wszystko zgodnie z przekazem partyjnym, aby wyciszyć aferę Banasia i jego powiązań z gangsterami z Krakowa. Lepiej wytłumacz jak to się dzieje, że ten słynny program do losowego przydzielania spraw w sądach wylosował i przyznał trzykrotnie sprawy, w których stroną była lub jest żarłoczna Krycha Pawłowicz został wylosowany ten sam sędzia Krzysztof Świderski. Dwukrotnie pozwanym był Jerzy Owsiak, a w trzecim przypadku pozwał ją Sławomir Nitras. Pawłowicz jako członkini Krajowej Rady Sądownictwa opiniowała awans Świderskiego do Sądu Okręgowego w Warszawie.
PiS to korupcja, nepotyzm, kolesiostwo, oszustwa i powrót to centralnego sterowania, które przerabialiśmy już w PRL.
Janowy
-9 #32 RE: Piotr Pałczyński... jest, a jakoby go wcale nie było!Janowy 2019-10-08 22:18
Sores - nie spodziewam sie, zebys mi cokolwiek znalazł. Poszperałem wciąż i oto jest twoj "odgrzewany kotlet":
"....W TVN24 Neumann zapewniał, że ujawnione przez TVP Info taśmy to „nagranie zrobione w nielegalny sposób”.
– To była prywatna rozmowa, a nie publiczne spotkanie. (…) Nie jestem dumny z używania słów niecenzuralnych . Czasem sytuacja jest taka, że nie sposób nie przekląć, chociaż nie jestem z tego dumny; za to przepraszam – powiedział polityk PO.
Dodał, że nagranie wykonała osoba, która „miała ambicje startowania na prezydenta Tczewa, ale nie miała takiego wsparcia w Platformie”.
Zapewniał również, że całą sprawę opisano już ponad rok temu. Owszem, wzmianka o nagraniach pojawiła się w sierpniu 2018 r. na portalu tczewska.pl. Lokalne medium w artykule pt. „Wulgaryzmy i obelgi na nagraniach poufnego spotkania lokalnej Platformy Obywatelskiej. Po co powstały?” poinformowało, że 8 sierpnia do redakcji „Gazety Tczewskiej” dotarła płyta z „nagraniami kuluarowych rozmów lokalnych polityków PO”. „Prawdopodobnie powstały w celu skompromitowani a Sławomira Neumanna” – oceniła gazeta.
„Nagranie prawdopodobnie zarejestrowano kilka miesięcy temu. (…) W spotkaniu uczestniczyło co najmniej kilka osób. Słychać przekleństwa oraz wulgarne sformułowania kierowane w stronę wiceprezydenta Rady Miasta w Tczewie Rajmunda Dominikowskiego ” – czytamy w artykule, który w tym miejscu się kończy.

Całe więc „opisanie sprawy” przez lokalne media – o którym mówił Neumann – sprowadza się do poinformowania przez portal tczewska.pl o tym, że redakcja gazety otrzymała jakąś płytę, na której słychać przekleństwa, co może być próbą „skompromitowani a” szefa pomorskich struktur partii...."
No i co wychowanku ojca Michnika? Masz cos więcej na temat "odgrzewanego kotleta"?
Janowy
-10 #31 RE: Piotr Pałczyński... jest, a jakoby go wcale nie było!Janowy 2019-10-08 22:09
Sores - no patrz!! To taki to stary kotlet, a ja nic o nim nigdy nie słyszałem .... Możesz mi to wytłumaczyć? A śledzę wiadomości zarówno na TVP jak na i TVN-ie od kilku lat. Był w 2017 roku w TVN-ie? Jakis link mi podasz z 2017 roku, zeby udowodnić ze mówisz prawdę a nie łżesz jak wszawy Lis? Tak więc ja się cieszę, ze jest nasza wspaniała TVP, któa w końcu zdejmuje gacie pajacykom z PO i pokazuje ich schamienie i obłudę. Mam nadzieję, ze ty tez w kocu to doceniasz - tą mozliwość obejrzenia dwóch stron medalu. A moze nie lubisz tego? Wstyd ci, ze takie barachło popierasz...? Nie dziwię się - słysząc tasmy Neumaman, tasmy spod Sowy - ten język żulów POwskich, klnących jak pijaczki pod budka z piwem, i porównując to z tasmami Kaczynskiego, gdzie największe przekleństwo to "no ja cie nie mogę" to widzę przepaść kulturalna i moralną. Tez bym sie wstydził, se mnie tak ogłupiono. A jak tam te niezalezne sądy w ustach Neumana wyszły? Zajebiscie nie? To powinni puścić w Parlamencie Europejskim w dyskusjach nad "niezawisłoscia " szmaciarzy w togach ... Nie mam racji? Albo prawda o Adamowiczu "swietym" ...
Alan Sores
+6 #30 RE: Piotr Pałczyński... jest, a jakoby go wcale nie było!Alan Sores 2019-10-08 19:54
Janowy co ty mi tu wyjeżdżasz z Neumanem. To stary kotlet odgrzewany przez PiS. Nagranie pochodzi z 2017 roku i było już opisywane przez lokalną prasę w Tczewie i wtedy nikt się nie interesował tym. Teraz nagle na kilka dni przed wyborami propagandowa Kurwizja nagle upublicznia nagranie, a ciemnota i warcholstwo popierająca PiS buzuje się tym. Później Kurwizja bierze wywiad z Neumanem dla TVN24 i Faktów TVN i z 12 minut wywiadu Kurwizja emituje jedynie 11 sekund rozmowy z TVN24. Tak włąśnie wyglądają te twoje wreszcie wolne media. To telewizja dla takich jak Janowy ciemniaków i warchołów z deficytem intelektualnym. Ośmieszaj się dalej chetnie poczytam te twoje wypociny sterowane propagandą PiS i tych pseudo wolnych mediów.
Komuch
+12 #29 RE: Piotr Pałczyński... jest, a jakoby go wcale nie było!Komuch 2019-10-08 14:09
Pałczyński to ten, który razem z Synorackim z Mieściska, Byczyńskim z Wągrowca oraz Bieleckim z Gołańczy praktycznie wygasili SLD w powiecie wągrowieckim, wypinając się na wartościowe osoby. A potem młody uciekł do własnego komitetu wyborczego!
sandokan
+15 #28 RE: Piotr Pałczyński... jest, a jakoby go wcale nie było!sandokan 2019-10-07 21:24
Albo się pracuje, albo biega po imprezach. Poprzednik robił za gwiazdę medialną i to też się nie podobało. Zdecydujcie wreszcie kogo chcecie mieć? Piotr Pałczyński to bardzo dobry, pracowity i uczciwy wice burmistrz, więc ten artykuł odbieram jako atak na zamówienie. Pewnie się nie zgodził na jakieś świństwo, więc ktoś poczuł się w obowiązku mu dowalić, a że nie miał czym więc uczepił się pier...ł. Żenada.
Stachu
+9 #27 RE: Piotr Pałczyński... jest, a jakoby go wcale nie było!Stachu 2019-10-07 20:28
Śmieszny artykuł ... Powiatowe zawody, święto pyry heheh ... nie róbcie sobie jaj.
Strażak
-15 #26 RE: Piotr Pałczyński... jest, a jakoby go wcale nie było!Strażak 2019-10-07 19:39
ZZZ na zawodach byli wszyscy włodarze, o startowały drużyny OSP z poszczególnych miast, dlaczego OSP Wągrowiec nie ma wsparcia?
zzz
+20 #25 RE: Piotr Pałczyński... jest, a jakoby go wcale nie było!zzz 2019-10-07 13:44
1. Gdy ktoś organizuje na terenie miasta jakąś imprezę, uroczystość itp. jakoś tak zwykło się zapraszać gospodarza tego miasta, a nie jego zastępcę.
2. Powiatowe Zawody Drużyn OSP w Damasławku, jak sama nazwa wskazuje są powiatowe, więc co ma tam robić burmistrz, a tym bardziej jego zastępca w przeciwieństwie do np. starosty.
3. Święto Pyry, Święto Latawca... Serio? Na imieniny pani Jadzi z lokalnego warzywniaka też posłałbyś Pałczyńskiego?
4. "Jak widać Piotr Pałczyński szanuje weekendy i stara się nie przemęczać. Czy tak powinien działać zastępca burmistrza?". Jeżeli nie było w czym zastępować burmistrza, to w czym problem? Poza tym patrz pkt. 1.
Widać, że ten artykuł to jawna manipulacja i atak personalny autora na Pałczyńskiego. "Obiektywna" Czwarta Władza przypomina, kto tu rządzi.
Janowy
-11 #24 RE: Piotr Pałczyński... jest, a jakoby go wcale nie było!Janowy 2019-10-07 09:22
Golem, he, he,he ... znów sie POpisałes swą inteligencją "klasy" Kopacz. POst numer 1 i 17 to twojego kumpla - PO-Janowego. Przygłupa oPOzycyjnego który podszywa sie od miesięy pod moj nik i tylko sie nawzajem naparzacie tutaj. Żenada. Nie wiem czy teraz nie musisz PO-Janowego przeprosić za wyzwiska odnosnie 500 plus - on na pewno nie ma dzieci bo nie raz sie przyznał tutaj, ze lubi "ciepłe meskie dłonie". Smutne tylko jest to, ze srednio inteligentny czytacz tego forum od razu wyczuwa kto jest kto, a ty, taki super, taki obiezyswiat po uniwersytetach, gubisz sie jak dziecko we mgle... Pewnie ze smutku za kolejna gwiazdą moralna PO, Neumanem.
dg
+11 #23 RE: Piotr Pałczyński... jest, a jakoby go wcale nie było!dg 2019-10-07 08:34
Moim zdaniem P.P. doskonale radzi sobie jako zastępca, J.Z.również jako przewodniczący, więc po co to larum
xyz
+14 #22 RE: Piotr Pałczyński... jest, a jakoby go wcale nie było!xyz 2019-10-07 08:13
Nie bardzo rozumiem o co ten ból d...py piszącego artykuł. Chyba jasnym jest, że gdy burmistrz bierze udział w jakiejś imprezie ktoś go musi w tym czasie zastępować w urzędzie. I tak jak ktoś już tu zauważył, za kadencji poprzednika nikt w zasadzie nie wiedział jak wygląda nijaki Smykowski.
Alan Sores
+26 #21 RE: Piotr Pałczyński... jest, a jakoby go wcale nie było!Alan Sores 2019-10-07 06:40
Artykuł pisany na zamówienie Zadrogi. Ktoś tutaj trafnie przypomniał mu zabranie pieniędzy na Piaskową. To nie jedyne działanie Zadrogi na szkodę mieszkańców swojego okręgu. Wcześniej zabrał pieniądze na remont Krętej i Łąkowej. W międzyczasie próbował pozbawić os. Wschód pieniędzy na remont tamtejszego boiska i wybudować na Straszewie, pomimo protestów tamtejszych mieszkańców, gdzie chciał zlokalizować boisko. Nagle sprawa ucichła, kiedy ze strony tych mieszkańców padła propozycja budowy tego boiska w pobliżu miejsca zamieszkania Zadrogi.
Uderzanie w Pałczyńskiego mało trafne, bo jak się okazuje na 5 wymienionych dat to włodarze byli obecni w 3 przypadkach w osbie Berenta. Pozostałe dwie imprezy to ich obecność nijak się ma do reprezentacji miasta. Powiatowe Zawody Drużyn OSP to raczej impreza starostwa, czyli obecny powinien być starosta, a nie burmistrz lub jego zastępca. Co o drugiej imprezy na której nie byli podobno obecni włodarze miasta to Święto Pyry. No trzeba przyznać, że to impreza o dużym znaczeniu, gzie zapewne burmistrz miał ufundować worek pyrek dla jakiegoś szczęśliwca. Może jeszcze zarzucimy włodarzom miasta, że nie brali udziału w topieniu Marzanny na wiosnę lub dożynkach powiatowych w Mieścisku lub innej miejscowości z naszego powiatu. Ktoś tutaj popłynął, aby na siłę wylansować Kubusia Zadrogę.
Uderzanie w Pałczyńskiego to akt desperacji Zadrogi. Co was obchodzą koligacje rodzinne Pałczyńskiego? Czy jego wuja ukradł wam pieniądze, czy może miał pomysł na biznes i zarobił te pieniądze? Boli was, że człowiek umiał zarobić pieniądze i dobrze je ulokować? Zamiast ćpać i chlać może warto też ruszyć głową i rozwinąć biznes, który da ludziom miejsca pracy. Pałczyński jest dopiero od stycznia zastępcą, a oczekujecie od niego inwestycji, inwestorów i żeby był w pracy dzień i noc. Czy ktokolwiek z was nawet za te pieniądze siedział by w pracy przez 12 godzin, bo na tyle pozwala Kodeks Pracy. A może siedzieli byście po nocach? Jeżeli czegoś oczekujecie od kogoś, to warto sobie zadać pytanie, czy ja bym na jego miejscu tak postąpił, tak pracował. Obrzucać kogoś błotem jest łatwo, ale kiedy nas dotyczy ta sama sytuacja i słyszymy krytykę, to się oburzamy. Typowe Polskie i małomiasteczkow e spojrzenie. Polak Polakowi wrogiem, a tylko dlatego bo lepiej zarabia i ma troszkę więcej.
Daliście się wmanewrować w artykuł, który Kubuś Zadroga sobie zamówił. Ośmieszył się tym, bo wykazał jedynie, że na siłę próbuje się lansować, nawet wtedy kiedy oficjalnie nie jest zaproszony.
Golem
+5 #20 RE: Piotr Pałczyński... jest, a jakoby go wcale nie było!Golem 2019-10-07 06:10
Janowy nie wypisuj tutaj swoich sarkastycznych bredni. Nie znasz zastępcy, a jedynie kpisz sobie z niego ty dzieciorobie i pasożycie żyjący z 500+. Skoro narobiłeś dzieci i zrobiłeś sobie z tego źródło dochodu, to przynajmniej miej odrobinę moralnej uczciwości i nie kpij z ludzi, którzy naprawdę pracują, a nie pasożytują na inncyh podatnikach jak ty.
Rozbawiony
+11 #19 Piotr Pałczyński.. jest,a jakoby go wcale nie było!Rozbawiony 2019-10-06 18:33
Pan Zagroda uratował sytuację... :D:D:D
Szkoda że nie ratował sytuacji jak była 25 lipca ( XII sesja nadzwyczajna) głosowanie nad uchwałą nr 9: "Podjęcie uchwały o zmianie uchwały budżetowej na 2019 rok" zabezpieczone pieniądze na projekt ulicy Piaskowej :cry:Z tego co pamiętam on był za, czyli za zabraniem, ładniej pisząc przesunięciem tych pieniędzy :lol:na inny cel ale na pewno nie był to cel w jego okręgu!!!
Dramat pisany dużą literą!! jak można zabierać coś co było już zagwarantowane w swoim okręgu to kompletnie niezrozumiałe
Brawo panie przewodniczący, brawo
Nie zapomnimy tego panu ma pan to jak w banku!!
Straciliśmy nadzieję mieliśmy prawie projekt w kieszeni i znowu jesteśmy w "czarnej d..." :sad:choć w niektórych z nas nawiasem mówiąc ta nadzieja się budzi ale na pewno nie jest ona związana z pana osobą...
Arturito
+10 #18 RE: Piotr Pałczyński... jest, a jakoby go wcale nie było!Arturito 2019-10-06 18:29
Tak jak ktoś już napisał. Na pewno jest lepszym vice burmistrzem niż anonim Smykowski i zarozumialy buc Kamiński.
Janowy
-10 #17 saJanowy 2019-10-06 18:24
Ludzie,zostawci e człowieka w spokoju!!!
Pan Piotr jest bardzo zapracowanym człowiekiem i często braknie mu czasu,wiem bo go znam osobiście!!!
Nikt w ratuszu nie poświęca się tak miastu i mieszkańcom jak pan Piotr!!!![To on powinien zostac burmistrzem!!!
Onnn
+1 #16 RE: Piotr Pałczyński... jest, a jakoby go wcale nie było!Onnn 2019-10-06 18:14
A co się będą z plebsem mieszali? Bliżej ludzi?😅
Urzędnik
-4 #15 RE: Piotr Pałczyński... jest, a jakoby go wcale nie było!Urzędnik 2019-10-06 15:10
Aaaa nie o kasę chodzi tylko o podejmowane decyzje, tak mi się wydaje. Nie mogę tutaj ujawniać, ale ja wiem dlaczego tak się dzieje.
Popieram Portal WRC!
Aaaaaa
+14 #14 Może coś boli naczelnego?Aaaaaa 2019-10-06 15:05
Może PP nie chciał naczelnemu jakiejś kasy z urzędu dać na promocję że naczelny taki poddenerwowany? ?
Aaaaaa
+20 #13 Naczelny chyba psychotropy odstawilAaaaaa 2019-10-06 15:01
Roman, tabletki weź bo Cię trzepie
Vice
+5 #12 RE: Piotr Pałczyński... jest, a jakoby go wcale nie było!Vice 2019-10-06 15:00
W poprzedniej kadencji nie wiedziałam nawet jak wygląda viceburmistrz!! ! Dlaczego wtedy nie było takiego artykułu? A Poszwa? Poszwa bardzo rzadko pojawiała sie na imprezach. Poza tym czy burmistrz musi pojawiać się na imprezach szkolych typu "Dzien pyry"? W takim wrazie włodarze nie powinni robić nic innego tylko chodzić po szkolach i przedszkolach na obchody dni kredki, kropki, święto pyry, powitanie jesieni...
Co do Pana viceburmistrza nie mam żadnych zastrzeżeń. Moim zdaniem to najlepszy wybór od wielu , wielu lat...
Admin
-7 #11 PPanAdmin 2019-10-06 14:48
Właśnie trzeba coś robić a nie slizgac się,odbebnic swoje i tyle.Mlody i gł...
Żałosne...
Ważne że kasa się zgadza w kieszeni
Kibic
-4 #10 RE: Piotr Pałczyński... jest, a jakoby go wcale nie było!Kibic 2019-10-06 14:42
Ostatnio to nawet na meczach piłki ręcznej ich nie widać zresztą nie tylko ich przed wyborami to wszyscy co o stołki walczyli to siedzieli na każdym meczu i dopingowali Nielbie teraz to nawet na FB łapke nie stawiają. A tak jestem ale powoli chyba tylko powiem bylem za nimi.Do zobaczenia przy urnach
maik
+13 #9 Piotr Pałczyński.. jest,a jakoby go wcale nie było!maik 2019-10-06 14:05
Dla mnie odpowiedz jest jedna Kubuś Puchatek zwany Zadroga na wice burmistrza!!!!!!
On czeka na to jak my wszyscy na następny urlop letni :D
TotalW
+6 #8 RE: Piotr Pałczyński... jest, a jakoby go wcale nie było!TotalW 2019-10-06 13:33
Zastępca burmistrza,to przeważnie i w większości w samorządach człowiek od najcięższe roboty.
Wybór na to stanowisko bywa kluczowy dla gmin .
Niestety wrażenia pod względem pracowitości są niezbyt pozytywne w tym przypadku.
Zosia
+6 #7 ZenadaZosia 2019-10-06 13:08
Od samego początku pisałam w komentarzach,że ten Pan nie nadaje się na stanowisko zastępcy. Został powołany że względu na siostrę którą kiedyś pracowała z burmistrzem. Z tego co widać Pan Piotr nie pokazuje się nigdzie. Uważam, że powinien zostać odwołany ze swojej funkcji. Bierze pieniądze które nie powinien brać bo nie robi nic dla miasta.
kop
-1 #6 RE: Piotr Pałczyński... jest, a jakoby go wcale nie było!kop 2019-10-06 13:06
Piotr jest zajety bo liczy ile ,gdzie i kto jeżdzi rowerami miejskimi bo to jego konik Janowy burmistrz szwagra nie zatopi bo bedzie miał z bwujem do czynienia
Lol
+1 #5 XDLol 2019-10-06 13:04
Zadroga z Pałczyńskim znaleźli kandydata, którym mieli zamiar rządzić, a tu niespodzianka, pan burmistrz się nie daje i młodzież po kątach porozstawiał.
Tomson
+3 #4 RE: Piotr Pałczyński... jest, a jakoby go wcale nie było!Tomson 2019-10-06 12:22
Dostaje miesięcznie łatwe pieniądze,na które normalny Kowalski zapierdziela kilka pół roku,a nawet tyłka nie chce mu się ruszyć by poświęcić trochę czasu.Raczej nie wie na czym funkcja
społeczna polega.To nie my jesteśmy dla nich,tylko oni dla nas!Czy wybór tej osoby na takie stanowisko był właściwy?!
Kamila2
+5 #3 RE: Piotr Pałczyński... jest, a jakoby go wcale nie było!Kamila2 2019-10-06 12:10
Panie Piotrze, ciężkie czasy nadchodzą. Nie da się "ślizgać" przez 5 lat. Czasem trzeba popracować.
Piotrr
+6 #2 ???Piotrr 2019-10-06 12:04
To tłumaczy brak odpowiedzi na e-maile...Czyli co? Nowy zastępca?
Janowy
+6 #1 RE: Piotr Pałczyński... jest, a jakoby go wcale nie było!Janowy 2019-10-06 12:04
Gość myśli, że złapał Pana Boga za nogi. Skoro taki artykuł pojawia się na portalu, to pewnie za chwilę, będzie jakaś zmiana. Nie wierzę w przypadkowość tego artykułu. Jak działa Portal każdy wie, mają olbrzymi wpływ na decyzje obecnego włodarza, bo wsadzili go na stołek. Robi się ciekawie.

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
 • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.