• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 3180

Ślubowanie i awanse strażaków

22 listopada 2019 roku na placu przed Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Wągrowcu miała miejsce uroczysta zmiana służbowa.

W trakcie uroczystości czterech nowych strażaków złożyło ślubowanie i zostali pełnoprawnymi funkcjonariuszami Państwowej Straży Pożarnej.

Ten dzień był również dobrym momentem na wręczenie awansów na wyższy stopień służbowy funkcjonariuszom Komendy Powiatowej PSP w Wągrowcu i tak decyzją Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego na wyższy stopień awansowani zostali:

do stopnia starszego sekcyjnego — sekcyjny Hubert Gajewski,
do stopnia sekcyjnej — starszy strażak Marlena Witucka.

Decyzję wręczył Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Wągrowcu st. bryg. Zbigniew Dziwulski, życząc funkcjonariuszom dalszych awansów w karierze zawodowej.

Komentarze   

jrg
-1 #7 RE: Ślubowanie i awanse strażakówjrg 2019-11-23 14:15
Maciek i co zatkało ? Zobaczcie ministrem policjantów , wojskowych itp jest cywil a tu na stanowiskach sekretarek , magazynierów (gaciowych ) księgowych itp musi być funkcjonariusz z przywilejami ? Czy Nasze państwo stać na to ? Oczywiście nie dotyczy to tylko Wrc .
Osp
+2 #6 OspOsp 2019-11-23 12:36
Dziewczyna robi najlepsza od momentu jak przyszla a pan waselina to oczko w glowie komendanta. Wiec sie nie zmienia.
Pisdzielec
+12 #5 RE: Ślubowanie i awanse strażakówPisdzielec 2019-11-23 06:37
Strażak to ciężka praca, później trzeba odreagować np. w L-ce, a jak się dobrze zapisze to i stołek jakiś może się trafić!!!! Taki Nasz swój Nikoś Dyzma choć bardziej chyba za tych czasów pasuje Misiewicz, Bartek hahahahaha nomen omen Misiewicz!!!
jrg
-1 #4 RE: Ślubowanie i awanse strażakówjrg 2019-11-22 22:32
Maciek wytłumacz mi czym sie rózni praca pani sekretarki w Straży lub Kwatermistrza od pracy w cywilu na takich samych stanowiskach Dlaczego pracownicy na takich etatach mają mieć takie przywileje Ktoś póżniej musi płacić podatki żeby utrzymać 40 -letnich emerytów którzy nigdy nie byli na żadnej akcji wakie etaty mają . Wcześniejsza emerytura powinna być tylko dla strażaków którzy pracują na podziale bojowym Dobrze że sprzątaczki nie mają etatów funkcjonariuszy
Maciek
+3 #3 RE: Ślubowanie i awanse strażakówMaciek 2019-11-22 21:36
Gratulacje. Nie przejmujcie się hejtami, piszą Ci co nie rozumieją waszej roboty. Pozdrawiam.
jrg
+1 #2 RE: Ślubowanie i awanse strażakówjrg 2019-11-22 21:22
Praca w kapciach 8 godzn dziennie a przywileje jak Ci co służą w podziale bojowym do tego biurowi blokują miejsca w szkołach pożarniczych bo mają lepsze układy .
trytka
0 #1 RE: Ślubowanie i awanse strażakówtrytka 2019-11-22 20:12
Mam pytanie czy pani z biura i pan z biura którzy pracują 8 godzin dziennie muszą być funkcjonariusza mi ? Czy Nasze państwo ma za dużo pieniędzy żeby sekretarki ,magazynierzy itd mieli te same przywileje co strażcy którzy pełnią służbe w systemie zmianowym i jeżdżą do akcji ratowniczo gaśniczych. Bez jaj żeby sekretarka i gaciowy śli na emeryture po 20 latach pracy

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas miesięcznie 43 tys. unikalnych użytkowników
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.