• BartekB
  • Opublikowano:
  • Wyświetlono: 4239

Praca czeka. Żłobek Miejski zatrudni opiekuna/opiekunki

Żłobek Miejski nr 1 w Wągrowcu ogłasza nabór na stanowisko opiekuna/opiekunki. Termin składania ofert mija 17 stycznia.

Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z adnotacją: „NABÓR-OPIEKUN ŻŁOBEK MIEJSKI NR 1 W WĄGROWCU” w siedzibie Żłobka Miejskiego nr 1 ul. Stanisława Mikołajczyka w terminie do dnia 17 stycznia 2020 r. do godz. 12.00.

Dokumenty do pobrania

Komentarze   

Aaa2ed
-1 #29 nabór pracownika opiekunaAaa2ed 2020-01-24 06:53
Jeśli jest jakiś problem to się go rozwiązuje. Jeśli nie ma to ok. Każdy ma swoje za uszami.Zwolenni ków i przeciwników.
Pinio
+2 #28 nabór pracownika opiekunaPinio 2020-01-24 06:49
Dobrze że jest 500+ to ludzi ratuje.Pracuje tam gdzie chce a nie gdzie muszę. Zawsze można zmienić pracę odejść nie wiem jaką tam sytuacja panuje ale jak tak ludzie piszą to widocznie prawda jest przekonali się na własnej skórze. Podobno jest problemowa dyrektorka.
Popo
0 #27 nabór pracownika opiekunaPopo 2020-01-24 06:38
Podobno pod kilkoma imionami można pisać tak samo można łapię nadół i do góry postawić +,- ,kilka razy za jednym razem nie wylogując się , ale czy komuś by się chciało w to bawić. Przeważnie każdy pod jednym pseudo pisze.Na niektórych portalach nie można zmienić imienia tylko wciąż pod jednym piszesz.Inaczej nie da rady.Z kolei na niektórych idzie pisać.
Sandra
+1 #26 nabór pracownika opiekunaSandra 2020-01-24 06:25
Tak pewnie trzeba zgłaszać takie sprawy do odpowiedniej instytucji oni dalej się tym zajmą.Z każdej sytuacji jest jakieś wyjście. Bez względu czy tu pisze jedna czy wiele osób.Choć tu podobno piszecie anonimowo ale różnie bywa. Choć telefony kodami są zabezpieczone czy komputery ale sytuacje takie trzeba rozwiązywać.
Ghftrd
+2 #25 RE: Praca czeka. Żłobek Miejski zatrudni opiekuna/opieku nkiGhftrd 2020-01-23 13:21
Po stylu widać, że pisze to jedna osoba. Nie znam sytuacji, ale jeśli to wszystko prawda, to może zamiast pisać tu i się narażać, zgłosić problem na piśmie do odpowiednich instytucji, zbadają problem.
Sas
+2 #24 nabór pracownika opiekunaSas 2020-01-23 04:12
Dyrektorka nie wykazuje się od samego początku i nie wykaże się jest coraz to hożej nie idzie ku lepszemu to z nią jest duży problem a ludzie którzy tam pracują odchodzą i będą odchodzić jak coś chcą lepszego robić tam gdzie nikt się nie wtrąca w ich sprawy ani dyrektor czy inny pracownik podporządkowany dyrekcji czy zwykły pracownik który donosi. Nie dziwi mnie to jeszcze trochę i nie będzie mieć ludzi do pracy.Bo kto się będzie z nią użerał nikt.
Sas
+2 #23 nabór pracownika opiekunaSas 2020-01-23 04:02
Współczuję tym którzy tam pracują w tej głupocie i atmosferze nie do zniesienia ludzie tam wszystko sobie powtarzają i robią się plotki oczerniają siebie i innych a co do dyrektorki nie wykazuje inicjatywy zasłania się dzieckiem żeby nie było jej widać bo ona nie musi bałwana z siebie robić a też powinna pokazywać a nie się chować za ludzi tak jest na każdej imprezie w żłobku panią udaje czy kogo.Zaufania ludzi nigdy chyba już nie odbuduje bo to też odpowiedzialnoś ć za wszystko za dzieci ma większą odpowiedzialnoś ć jak pracownik za pracownika ma odpowiedzialnoś ć a nie pocztówka się do niczego jeszcze najchętniej by pracownika innego czy swojego wrobiła że nic nie potrafi chyba że jak tak postępuje tak robi to myśli że inni też tak robią. Każdy sądzi sam po sobie. Nie dziwię się że panie z tamtąd odchodzą by trzeba było jej powiedzieć to i owo tylko ludzie boją się o pracę ale najwyżej jak by ich zwolniła to zawsze coś by może nawet lepszego może by znaleźli a nie z tą głupiutką tam być i patrzeć jak się mści czy co tam wyprawa a jak jej tam nie ma to jeszcze lepiej a jak jest to niech siedzi lepiej u siebie a nie podpatruje podgląduje obcych bo i ją też podpatrują i podglądują czy nagrywają choć jej nikt nie chce na nagraniu ale dowód mają bo choć jest ochrona danych osobowych to może też nie zawsze mogą chyba że coś się zmieniło ale nie sądzę.
Ollo
+2 #22 nabór pracownika opiekunaOllo 2020-01-23 03:38
Tak odchodzić będą podobno jak słup stała dyrektorka na uroczystości na dniu babci i dziadka wogóle się nie uśmiechała jakąś nerwowa była dobrze że z tamtąd wkrótce odejdzie chyba że nadal zostanie i będzie pełnić funkcję tą co pełni.Jak by odeszła to może będzie to lepiej dla całej tej placówki chyba że już nie da się tego uratować co zatracili i będzie jeszcze gożej.W czasie się rozczygnie
Figi
+4 #21 nabór pracownika opiekunaFigi 2020-01-21 06:43
Nie dziwię się że z tamtą odchodzą jak by było tak dobrze to by pewnie zostały praca wyczerpująca ciężka każdy szuka czegoś lepszego i za te grosze być na posyłki wy korzystywamym wcale się nie ma co dziwić pijcie zważoną śmietankę ale bezemnie.
Janka
+2 #20 nabór pracownika opiekunaJanka 2020-01-21 06:29
Jak sobie zapracowali tak i też mają oni sami.
wersja prawdziwa
+2 #19 nabór pracownika opiekunawersja prawdziwa 2020-01-21 06:24
Tam gwoździem jak wbijasz do głowy to nie rozumieją jak prawdziwych ludzi nie zatrudnia z kwalifikacjami tylko znajomych z niektórymi jest na ty to co się dziwić że tak tam jest oni tego nie zrozumieją nie nauczą porządnie dzieci nie mają odpowiednich kwalifikacji niech same się wy uczą a potem niech innych uczą.Bo nic nie potrafią.W takim zespole pracować to lepiej wcale. Tam tylko się po kątach obgadują nic życzliwości nie mają nawet do siebie i to ma być zespół zgrany są nie zgrani źle pracują a dyrektorka czeka tylko na donosy komu tu przypierdolić nie tędy droga to was powinni wypierdolić suki jedne razem z dyrektorką te ci kapują.Żeby pracownik mówił kogo ma przyjąć a kogo nie do pracy dyrektorce.to nie do pomyślenia i nie do zrobienia.
Skiwron
+7 #18 nabór pracownika opiekunaSkiwron 2020-01-17 06:29
Praca źle zorganizowana a za trzech nikt nie będzie robił brak rąk do pracy to o czymś to świadczy że nikt nie chce tam iść do pracy. Że mają złą opinię to każdy wie.
Pipi
+6 #17 nabór pracownika opiekunaPipi 2020-01-17 06:23
Tam zmiana personelu by się przydała tak jak zmiana dyrektorki
Piotrek
+1 #16 nabór pracownika opiekunaPiotrek 2020-01-17 06:20
Tak oby do tragedii tam nie doszło bo źle się tam dzieje
Nati dal
+7 #15 RE: Praca czeka. Żłobek Miejski zatrudni opiekuna/opieku nkiNati dal 2020-01-17 06:16
Tam nie ma kto pilnować dzieci pracownice sobie rozmawiają zamiast pilnować to przez okna widać może jeszcze kogoś obgadują one tam do czarnej roboty przyszły a co będą zapierdalać za te grosze.wogóle tak nie powinno być że 3 na 25 jak 5 powinno ich tam być na 2 sali są 3 czasem w 2 siedziały jestem rodzicem musimy mówić o tym bo kto zadba o bezpieczeństwo dzieci jak nie my rodzice oni nie oni olewają że coś tam robią.
Nati dal
+4 #14 nabór pracownika opiekunaNati dal 2020-01-17 05:52
Ciekawe kogo przyjmą czy panią po 50 znów bo te młodsze się wykruszają nie ma kto pracować tam w takiej atmosferze jaką tam panuje to każdy by uciekł baby są tam wredne a zamiast pracować to pierdolą o bzdurach później są takie sytuacje jakie są to to ten jest pobity drugi zaś pogryziony przychodzi do domu. Nieraz się widzi jak tam się przechodzi co wyprawiwją.Pani dyrektor też nie dopilnuje niczrmego tak jak jej pracownice każdy ma to gdzieś w dupie nie nadaje się ten personel do pracy czy niedowidzą czy im się nie chce pewnie jedno i drugie nie mają podejścia do takiej pracy starych już nie przyjmą nigdzie indziej tych po 50 chyba że po znajomości gdzieś trafią w podobne miejsce do czarnej roboty.
Nati dal
+5 #13 RE: Praca czeka. Żłobek Miejski zatrudni opiekuna/opieku nkiNati dal 2020-01-16 17:19
Podobno na 25 dzieci są 3 panie opiekunki mało rąk do pracy a reszta pań gdzie jest 1odchodzi można podziwiać tylko choć atmosfera napięta tam jest mojej szwagierki syn do młodszej grupy chodzi. Podobno pani dyrektor odchodzi też z tamtąd w ciągu miesiąca ma odejść.Pozatym jak tam można pracować w takim tam haosie. Pracownicy narzekają na dyrektorkę i na siebie też bo jak ktoś o kimś źle mówi to o tobie też będzie mówić.
Natalla
+5 #12 nabór pracownika opiekunaNatalla 2020-01-16 04:29
Nic się nie starają tylko wszystko odwrotnie robią nie jak by należało dobrze że ja tak nie muszę charować jak te głupki za te grosze że nikt mną nie rządzi jak tam nimi ...
Natalla
+5 #11 nabór pracownika opiekunaNatalla 2020-01-16 04:20
Obłudą fałsz zakłamanie tam panuje wobec dzieci rodziców wobec siebie pracowników.
Kakaka
+5 #10 nabór pracownika opiekunaKakaka 2020-01-16 04:12
Dobrze wiedzieć w życiu tam dziecka nie poślę wiedząc co się tam wyprawia. Że nic się nie zmieniło pracownicy odchodzą widząc tą całą atmosferę i tych nie udaczników że nic się nie układa albo to upadnie albo ludzie się wymienią żeby choć odrobinę było dobrze.A tu nic im nie wychodzi.
Mario
+1 #9 nabór pracownika opiekunaMario 2020-01-16 04:03
Dzieci bez okrycia wierzchniego kocyków jeżdżą na spacery czapki mają na oczach przez to nic nie widzą źle ubrane jak tak jadą obwodnicą zawsze tą samą drogą o tej samej porze to widać wszystko i gdzie tu im dzieci powierzyć swoich nie potrafili wychować a cudze będą swoje rządy by wprowadzali ale to im nie wychodzi tylko się kompromitują nic im nie wychodzi zamiast dobrze to wszystko źle tak sztucznie nie naturalnie.
Mario
+3 #8 nabór pracownika opiekunaMario 2020-01-16 03:54
Ludzie się tam nie szanują obgadują interesują się cudzym życiem a nie swoim w ryju mądrzy a w głowach pustka brak higieny dzieci chodzą brudne często do domu atmosfera podobno do kitu fałszywa nie miła źle dobrani pracownicy którzy tam nie powinni być tylko jak się dostali po znajomości to tak jest że byle kto z ulicy się tam znalazł.Brak wykształconej kadry.Brak odpowiedniego dyrektora pracownika to jest przykre ale prawdziwe.
Rolo
+6 #7 nabór pracownika opiekunaRolo 2020-01-15 17:48
Na pewno sama odeszła jak tak tam jest to każdy wie nie dziwię się tej pani dobrze zrobiła tam i wszystkie powinny odejść przy zdrowych zmysłach choć niektórzy są donosicielami to te zostaną chyba że przejrzą na oczy i też pujdą w długą. Co chwilę ktoś odchodzi nie Niną dwa miesiące i kolejna osoba odchodzi.Nie dziwię się przy tak małych zarobkach i przy takiej złej atmosferze jaką tam panuje od samego początku nie dziwię się dobrze że ja w innej branży pracuję choć na pół etatu bo bym wogóle nie musiała pracować
....
+16 #6 RE: Praca czeka. Żłobek Miejski zatrudni opiekuna/opieku nki.... 2020-01-09 16:43
Przecież dopiero co kogoś szukali.To co po trzech mięsa ja zwolnili czy sama się zwolniła.Poza tym dziwna metoda składania dokumentów skoro nawet listownie nie można wysłać.
don
+17 #5 RE: Praca czeka. Żłobek Miejski zatrudni opiekuna/opieku nkidon 2020-01-08 17:34
Kto to widział, by cv składać w kopertach. Co tam, maila obsłużyć nie potrafią?
Ja
+20 #4 ......Ja 2020-01-08 16:26
Tam jest problem z dyrektorka a nie z wychowawcami!!!
Tylko głośno nie wolno nikomu nic mówić bo wylecą z pracy...
Andżelika
+30 #3 hahaAndżelika 2020-01-07 22:44
Debile,kto im będzie robił za te grosze...wolę siedzieć i opiekować się swoim potomstwem i żyć jak pączek za 500 + :D
Piffko z chłopakiem pijemy prawie co dzień,do tego wstaje se jak mi sie chce!
Kkk
+18 #2 KkkkKkk 2020-01-07 21:36
Znowu któraś z Pań odchodzi? Przykre to że co chwilę zmienia się personel...
54fde
+21 #1 RE: Praca czeka. Żłobek Miejski zatrudni opiekuna/opieku nki54fde 2020-01-07 21:21
Pani Walkowiak czy nie można założyć do oświetlenia czujniku ruchu , tylko całą noc świeci sie światło pod wiatami Czas się obudzić i zadbać o Nasze pieniądze i ekologie Pałczyński gdzie jestęś nie widzisz co tam sie dzieje. Tylko nie mówcie że to światło to ochrona przed wandalami bo jak to było z dewastacją obiektu to wiemy doskonale .

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.