• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 3655

Wojciech Cibail kierownikiem Referatu Planowania Przestrzennego

W wyniku postępowania konkursowego przeprowadzonego przez Urząd Miejski w Wągrowcu kierownikiem Referatu Planowania Przestrzennego został wybrany Wojciech Cibail.

Wojciech Cibail to dotychczasowy pracownik tego referatu (do 31 grudnia 2019 r. Wydziału Infrastruktury, Architektury i Ekologii).  Ukończył w roku 2018 studia inżynierskie na kierunku gospodarka przestrzenna na Wydziale Inżynierii Środowiska i Gospodarki Przestrzennej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. W trakcie studiów zdobył doświadczenie w zarządzaniu zespołem ludzkim w firmie Auria Solutions Poland sp z o. o. w Swarzędzu.

Po ukończeniu studiów inżynierskich rozpoczął pracę w Urzędzie Gminy w Wągrowcu. Od 2019 roku został zatrudniony na stanowisku specjalisty ds. planowania przestrzennego w Urzędzie Miejskim w Wągrowcu.

Stanowisko kierownika Referatu Planowania Przestrzennego Wojciech Cibail obejmie 1 lutego br. Do jego zadań należeć będzie m.in. nadzorowanie:

 • prowadzenia procedur związanych z miejscowymi planami zagospodarowania przestrzennego i studium uwarunkowań,
 • opracowywania ocen zmian w zagospodarowaniu przestrzennym,
 • przygotowywania zaświadczeń, wypisów i wyrysów z planów miejscowych i studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta,
 • prowadzenia spraw dotyczących opłat jednorazowych i roszczeń finansowych wynikających z ustaleń planu miejscowego,
 • przygotowywania, koordynowania i tworzenia warunków do prowadzenia rewitalizacji, a także jej realizacja,

Ponadto prowadzić będzie także prace w zakresie ochrony krajobrazu oraz wydawał decyzje o warunkach zabudowy i o ustaleniu lokalizacji celu publicznego.

Komentarze   

Bartek91
-9 #28 Do FahtBartek91 2020-01-28 19:18
Słuchaj Faht, chętnie odpisałbym Ci po nazwisku ale nie miałeś na tyle odwagi by się podpisać. Idąc Twoim płytkim tokiem rozumowania na tej stronie jest miejsce tylko na hejt tak? Otóż zdziwię Cię, można tutaj napisać również coś pozytywnego. Skoro ja miałbym przesłać gratulacje w wiadomości prywatnej, to inni tę falę hejtu również w takowy sposób ją przesłać, lecz wtedy należałoby wykazać się odrobiną odwagi-a to już duży problem.
Jeśli ktoś tu zrobił z siebie pajaca, to właśnie Ty.
Co do czyszczenia butów, to współczuję ograniczenia, że nie potrafiłeś zrobić tego sam, ale mam nadzieję, że jesteś zadowolony z usługi.

Pozdrawiam,
Bartosz Wrzosek
Paulus
-5 #27 Murem za WojtkiemPaulus 2020-01-28 18:58
Ludzie! Opamiętajcie się. Co za hejt. Co za nienawisc. Zakończmy te wojnę polsko-polska. Popracuje trochę to się okaże. Jak mówi Pismo ,,po owocach ich poznacie". Wtedy będzie można podzielić ziarna od plew. Jak ktoś zazdrości też mógł brać udział w konkursie.
ula
+9 #26 RE: Wojciech Cibail kierownikiem Referatu Planowania Przestrzennegoula 2020-01-25 16:58
Obecnie Powiatowy Zarząd Dróg szuka pracownika , wymagania jak do kierowania budową tunelu w Alpach . Ciekawe że jak przyjeli Zadroge to nie było takich kryteriów? Czy ten nowy pracownik ma pracować za siebie i Zadroge ?
olo
+15 #25 RE: Wojciech Cibail kierownikiem Referatu Planowania Przestrzennegoolo 2020-01-25 15:27
Zapewne ten też jest takim specjalistą jak Zadroga w drogach powiatowych Jakby nie układy to by co dzień chodzili na ul Kolejową.
faht
+6 #24 RE: Wojciech Cibail kierownikiem Referatu Planowania Przestrzennegofaht 2020-01-25 15:24
Wrzosek ja mam w dupie czy ty się podpisujesz czy nie; Przecież mogłeś gratulacje wysłać prosto do tego gostka po co robisz z siebie pajaca chyba że liczysz na jajieś odwzajemnienie ?. Tak na koniec to ostatnio jakiś Wrzosek buty mi czyścił .
Bartek91
-4 #23 Gratulacje!Bartek91 2020-01-25 09:42
Na FB oczywiście wszyscy gratulują bo nazwiska są widoczne, tutaj fala hejtu bo się podpisywać nie trzeba, więc każdy pisze co mu ślina na język przyniesie. Jedna wielka zazdrość, że coś się komuś udało.
Nie obchodzi mnie to w jaki sposób Wojtek to stanowisko otrzymał. To władze miejskie będą z Nim współpracowały a nie ja, a z oceną władzy może poczekajmy do kolejnych wyborów - wtedy będzie czas na podsumowania.
Ja ze swojej strony gratuluję i życzę powodzenia na nowym stanowisku.

Pozdrawiam,
Bartosz Wrzosek
BEKON
-4 #22 RE: Wojciech Cibail kierownikiem Referatu Planowania PrzestrzennegoBEKON 2020-01-24 00:09
Tak i radny powiatowy sprzedał ziemię wujowi. Stuknijcie się w te puste głowy. Poza tym macie lepsze informacje od moich. Byłem przekonany, że ta ziema wchodziła w skład byłych Zakładów Przemysłu Ziemniaczanego. Poza tym jakie macie podstawy twierdzić, że dzięki obecnemu wiceburmistrzow i, jego wuja kupił korzystniej ziemię? To że był w tym czasie radnym, to ma być jego winą, że jego wuja zakupił od powiatu ziemię? Słabe to raczej. Jako jeden z wielu radnych nie miał by większego wpływu na to. Poza tym w radach powiatowych i miejsskich, kiedy zasiadali inni radni, to ich znajomi też kupowali korzystnie działki i domy, a wy czepiacie się akurat tego chłopaka. Czyżby, aż tak bardzoo zrzerała was zazdrość, że jesteście takimi nieudacznikami na jego tle? Wysilcie się i spróbujcie osiągnąć to co on, a nie zgrywajcie bohaterów przed ekranami, rozsiewającymi pierdoły ze spotkań kolesiów.
Mis
+7 #21 RE: Wojciech Cibail kierownikiem Referatu Planowania PrzestrzennegoMis 2020-01-23 23:49
Do poprzednika to byl rok 2016 r Wtedy mlody był radnym powiatowym o ile sie nie myle Cena jak xa czapke gruszek 60 zl metr SZCZĘŚCIARZ?
zxxz
+6 #20 RE: Wojciech Cibail kierownikiem Referatu Planowania Przestrzennegozxxz 2020-01-23 23:36
Bekon gówno wiesz bo tą ziemie kupił bezprzetargowo kilka lat temu od powiatu w śmiesznej cenie jak na dziś także nie zajmuj głosu skoro nie jesteś w temacie .
BEKON
-5 #19 RE: Wojciech Cibail kierownikiem Referatu Planowania PrzestrzennegoBEKON 2020-01-23 23:09
zxxz - z tego co pamiętam to ziemię tą kupił wraz z całym zakładem jakieś 17 do 18 lat temu. Powiat tego nie sprzedawał ponieważ tam były Zakłady Przemysłu Ziemniaczanego, a powiat nie był właścicielem tej firmy. Mógł co najwyżej kupić od syndyka, ale tego już nie pamiętam i nie wiem. Poza tym nie ważne za ile kupił, bo nie kupował za moje. Jeżeli kupił to 18 lat temu, to ceny ziemi, były wtedy niskie w stosunku do dzisiejszych cen. Myślał perspektywiczni e, a wszyscy dziś patrzą na to ile zarobił na tym.
Tak więc obecny wiceburmistrz 18 lat temu był dzieckiem, które chodziło do szkoły i nie mógł sprawować żadnej funkcji w powiecie. Co najwyżej mógł być tam wtedy z wycieczką szkolną. Dlaczego wielu z tutaj komentujących uwzieło się powiązania rodzinnego obecnego wiceburmistrza z tym wągrowieckim przedsiębiorcą? ! Czy to jakieś przestępstwo że są powiązani rodzinnie?!
Mnie bardziej wkurza kiedy władza mydli nam oczy i myśli, że mieszkańcy nie interesują się tym jakie zarządzenia oraz uchwały są publikowane. Zastanawia mnie dlaczego w BIP nie są do tej pory uzupełnione zarzązenia 10/2020, 11/2020, 12/2020 i 13/2020.
Poza tym czy ktoś może mi powiedzieć czy w przedszkolach i szkołach można płacić za pomocą karty? Czy można płacić kartą w kasie Urzędu Miejskiego. Pytam, bo czytam na stronach BIP odpwiedź na petycję Roberta Łaniewskiego, Prezesa zarządu Fundacji Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego, że możemy jako mieszkańcy realizować płatności begotówkowe w tych miejscach. Czy ktoś jest w stanie mi odpowiedzieć, bo dawno nie płaciłem w kasie UM, szkole, przedszkolu, itd. Podobno również w MOPS-ie można płacić bezgotówkowo, tylko po co? Tam raczej przychodzi się po pomoc, a nie płacić. No chyba, że ten terminal wypłaca pieniądze.
zxxz
+7 #18 RE: Wojciech Cibail kierownikiem Referatu Planowania Przestrzennegozxxz 2020-01-23 22:08
Ciekawe za ile wuja kupił te grunty od powiatu że zaraz opołacało mu się je sprzedać i jaka wtedy funkcje sprawował w powiecie towarzysz Narcyz ? Bekon może coś wiesz ?
BEKON
-4 #17 RE: Wojciech Cibail kierownikiem Referatu Planowania PrzestrzennegoBEKON 2020-01-23 21:24
piniu - to że akurat powstanie na tyłach fabryki wuja osiedle mieszkaniowe to nic nowego. Sprzedał tą ziemię prywatnemu inwestorowi, a więc to nie wuja będzie stawiać to osiedle lecz lecz firma Comwest z Poznania. Poza tym dobrze, że ten teren zostanie wreszcie uporządkowany, a buowa tego osiedla rozpoczęła się już za poprzedniego burmistrza. Tak więc powiązania rodzinne z obecną władzą nie mają tutaj znaczenia. Jedeyne co łączy firmę Pinkowskiego i Comwest, to tylko imię właścicieli, ponieważ mają takie same imiona.
piniu
+10 #16 RE: Wojciech Cibail kierownikiem Referatu Planowania Przestrzennegopiniu 2020-01-23 18:16
Teraz zapewne z tyłu fabryki wuja powstanie wielkie osiedle mieszkaniowe
BEKON
+10 #15 RE: Wojciech Cibail kierownikiem Referatu Planowania PrzestrzennegoBEKON 2020-01-23 00:14
A to ciekawe, bo szukam firmy Auria Solutions Poland Sp. z o.o. i nie mogę znaleźć nawet Polskiej strony internetowej. Kim ten człowiek zarządzał, skoro ta firma nie ma strony internetowej? Kompetencje naprawdę zacne.
Poza tym sami rajcowie UM Wągrowiec pogubili się w swoich kombinacjach. Nowy kierownik referatu ma być od 1 lutego 2020, a jeżeli ktoś przegląda BIP, to się dowie, że Berendt powołał go już do komisji urbanistycznej 13 stycznia 2020. Czy obecni włodarze mają mieszkańców Wągrowca za idiotów, którzy nie śledzą ich poczynań udokumentowanyc h obwieszczeniami i zarządzeniami, a tym bardziej w BIP?! To jest zarządzenie 7/2020 w BIP.
Ciekawe są te kolejne nominacje obecnej władzy. Jestem w stanie zrozumieć, to aby dać sznsę młodemu pokoleniu, ale dlaczego ludziom bez osiągnięć i zasług. No chyba, że osiągnięciem jest praca w Auria Solutions Poland Sp. z o.o. Dobrze, że chociaż tak duża firma, która nie ma strony internetowej, jest w
Białej Księdze podatników VAT.
Z tej pseudonominacji wynika tylko jedno. Otóż to, że obecna władza w Wągrowcu ma mieszkańców Wągrowca za idiotów, a ten człowiek został tam posadzony tylko po to aby realizować bezrefleksyjnie decyzje obecnego burmistrza. Jeżeli nie będzie się stosować do wymogów obecnej władzy, to nie przetrwa długo na stanowisku. Kolejne zmiany na stanowiskach w UM świadczą tylko o tym, że mają one na celu zaspokoić wymagania obecnej władzy i nie mają nic wspólnego z interesem mieszkańców. To raczej ważny jest interes deweloperów. Jak wiadomo deweloperzy dysponują dużymi środkami finansowymi. Czy ktoś ma jakieś wątpliwości, kogo interesy będzie reprezentować obecna władza?! Mieszkańcy Wągrowca, są tylko potrzebni w kampanii wyborczej i podczas wyborów. Interes poszczególnego mieszkańca schodzi w trakcie kadencji na plan dalszy.
PIS-Janowy
-1 #14 RE: Wojciech Cibail kierownikiem Referatu Planowania PrzestrzennegoPIS-Janowy 2020-01-22 17:14
Niezłe ciacho, przy takim można się zapomnieć i wybaczyć nawet lewactwo.
daxs
+7 #13 RE: Wojciech Cibail kierownikiem Referatu Planowania Przestrzennegodaxs 2020-01-22 16:45
Skoro to kolega Narcyza z ogólniaka to tata igruby wuja zadowoleni z wyboru
Janko
+7 #12 Syn nauczycielki „sąsiad „ burmistrzaJanko 2020-01-21 16:46
Ehhh.. dobrze , ze ma studia 😀
asia1991
+29 #11 xzasia1991 2020-01-21 11:09
Berendta znajomek to nie, ale kolega pałczyńskiego z klasy z lo to już tak
Robol
-10 #10 RE: Wojciech Cibail kierownikiem Referatu Planowania PrzestrzennegoRobol 2020-01-21 08:55
i git gratulacje :)
Wtf
-7 #9 RE: Wojciech Cibail kierownikiem Referatu Planowania PrzestrzennegoWtf 2020-01-21 02:02
A może po prostu się zna na rzeczy ?
Książka
-2 #8 RE: Wojciech Cibail kierownikiem Referatu Planowania PrzestrzennegoKsiążka 2020-01-21 00:34
Ludzie patrzcie na siebie a nie ciągle krytykujecie innych. Jak chcecie objąć jakieś dobre stanowisko to brnijcie do tego a nie tylko smarujecie ludzi dookoła bo komuś coś się udało..
Piotrek
+7 #7 RE: Wojciech Cibail kierownikiem Referatu Planowania PrzestrzennegoPiotrek 2020-01-21 00:06
Następny do piastowania stołka.
robercik
+2 #6 RE: Wojciech Cibail kierownikiem Referatu Planowania Przestrzennegorobercik 2020-01-20 21:28
Nadaje się na prezydentową
olo
+20 #5 RE: Wojciech Cibail kierownikiem Referatu Planowania Przestrzennegoolo 2020-01-20 21:19
Czy to ziomek Berenta ?
Wyborca
-12 #4 RE: Wojciech Cibail kierownikiem Referatu Planowania PrzestrzennegoWyborca 2020-01-20 20:49
No, przystojny to on jest.
Skoczanin.
+19 #3 .Skoczanin. 2020-01-20 19:35
A zatrudniony był TYLKO na zastępstwo. Ciekawe???
Skoczanin
+23 #2 Hmmm...Skoczanin 2020-01-20 18:35
Kolejny protegowany burmistrza. To sobie Wagrowiec wladze wybral no,no.
Jezus
+20 #1 WybórJezus 2020-01-20 18:32
Tak dla jasności chciałbym wiedzieć bo osobiście nie mam nic do tego gościa czy to znów jakiś znajomy burmistrza,wójt a,czy starosty.Czy też zupełnie przypadkowa osoba .

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
 • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.