• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 16773

Masturbował się w holu wągrowieckiego Dworca PKP

Nieobyczajne zachowanie na Dworcu PKP w Wągrowcu. Mężczyzna masturbował się w holu dworca.

Jak udało nam się ustalić, dzisiaj przed godziną 14:00 w holu Dworca PKP w Wągrowcu na ławce tuż przy kasach masturbował się mężczyzna.

Na miejsce skierowano patrol policji. Za swój nieobyczajny wybryk mężczyzna został ukarany mandatem w kwocie 500 złotych.

Czym właściwie jest nieobyczajny wybryk?

Zgodnie z Art. 140 kodeksu wykroczeń każda osoba, która dopuszcza się nieobyczajnego wybryku, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1500 złotych albo karze nagany.

Za nieobyczajny wybryk uznawane są takie działania jak: załatwianie potrzeb fizjologicznych w miejscu publicznym, leżenie na chodniku, lub innym miejscu publicznym w stanie nietrzeźwości, publiczne obnażanie się w tym pokazywanie swoich genitaliów czy odbywanie stosunku seksualnego w miejscu publicznym.

Katalog ten jest w zasadzie nieograniczony, a ludzka fantazja nie zna tu granic.

Komentarze   

PIS-Janowy
-7 #27 RE: Masturbował się w holu wągrowieckiego Dworca PKPPIS-Janowy 2020-01-30 09:33
Kolejny kwiatek, o którym nie usłyszycie na TVN-ie czy innym PO-portal. "...Prokuratura skierowała do Sądu Rejonowego w Tarnowie akt oskarżenia przeciwko sędziemu Sądu Okręgowego w Warszawie Andrzejowi S. - poinformowała w czwartek Prokuratura Krajowa. Sędzia miał znieważyć policjantów oraz wdarł się do mieszkania swojej teściowej, grożąc jej pozbawieniem życia.
Jak przekazała w czwartek Prokuratura Krajowa do znieważenia funkcjonariuszy policji doszło 5 czerwca 2015. Tego dnia sędzia Andrzej S. odmówił oddania matce dziecka mimo, iż minął ustalony czas opieki nad jego synem. Kobieta wezwała policję, a gdy ta przyjechała na miejsce Andrzej S. zaczął znieważać funkcjonariuszy twierdząc, że jest sędzią i znacznie przewyższa intelektualnie policjantów.
Z kolei 18 marca 2017 roku sędzia wdarł się do mieszkania swojej teściowej, w którym przebywał jego syn i nie chciał go opuścić, grożąc jednocześnie teściowej pozbawieniem życia. Za znieważenie funkcjonariuszy grozi mu do roku więzienia, natomiast za naruszenie miru domowego i groźby kara do dwóch lat więzienia...."A tak w ogole to kto teraz w tej oPOzycji rządzi (jakby sie nie nazywała) ? Cały czas TVN ...?
GOLEM
+8 #26 RE: Masturbował się w holu wągrowieckiego Dworca PKPGOLEM 2020-01-30 01:14
PiS-Janowy znowu udowaniasz swoje dno. Przeszkadza tobie osoba homoseksualna wyginająca się na platformie, ale jednocześnie bronisz zboczeńca i onanisty. Czy ta osoba homoseksualna kogoś okradła , okaleczyła czy zwgwałciła? Homoseksualizm wg WHO oraz innych organizacji, nie jest uznawana za zbczenie i dewiacje. Dewiacją jest pedowfilia, onanizm w miejscach publicznych stosunki płciowe ze zwierzętami, itp. itd. PiS-Janowy jako fanatyk religijny zaatakuje mnie ponieważ tego nie rozumie, podobnie jak nie rozumie teorii Dawina i twierdzenia, że człowiek pochodzi od małpy. dla niego i wszystkich fanatyków religijnych, wszystko co nie zrozumiałe i nie wytłumaczalne pochodzi od Boga. Nie rozumie teorii Darwina, dlatego twierdzi, że to Bóg stworzył człowieka. Ciekawe, czy rozumie i ma pojęcie jak powstał samochód, TV, internet lub pralka i zmywarka z których dobrodzijstw korzysta. Korzysta z tego, bo ewolucja nas ludzi naszego mózgu pozwoliła nam się rowijać. Cała reszta, która jest nie wytłumaczalna inie potrafi tego wyjaśnić nauka pozostaje w sferze Boskiej. Na tym ma polegać wiara w Boga. Wierzymy w jego nadprzyrodzoną moc, a nie to co może wytłumaczyć nauka. Problem w tym, że jest wielu takich, którzy nie rozumieją faktów nauki. Ale to już nie mój problem. Może warto od dziecka używać szarych komórek, aby nie obumarły i nie stalibyśmy się bezrozumnymi wykonawcami poleceń, grupy ludzi chcących przywłaszczyć sobie władzę i POLSKĘ.
GOLEM
+8 #25 RE: Masturbował się w holu wągrowieckiego Dworca PKPGOLEM 2020-01-30 00:51
WOW - to nie żaden pomysł PR-owców, tylko brednie PiS-Janowego. Mam nadzieję, że twoje zarzuty braku zapisanych faktów w rozmowach o polityce. Jeżeli tak uważasz to proszę przytoczyć przykłady, gdzie nie podaję faktów i mijam się z prawdą. Odpisuję na brednie PiS-Janowego, który, gdzie tylko się pojawi miesza we wszystko politykę, a co gorsza szerzy tutaj propagandę z Nowogrodzkiej. Zadaj mi konkretne pytanie, w konkretnej sprawie, którą porusza tutaj PiS-Janowy, a wyjaśnię nie tylko na podstawie moich spostrzeżeń, ale również sposrzeżeń i analiz innych. Moje spostrzeżenia, to wiele źródeł, a nie tylko rządowy przekaz.
Co do starszych ludzi, to zalecam pokorę. Twój przykład typu "HE HE CYCUSZKI" równie dobrze pasuje do młodych jak i starych osób z dysfunkcją intelektualną. Postawiłeś się w tym momencie na równi z PiSdzielcami, którzy dzielą nas PolAków. Oni dzielą nas na lewaków i patriotów w wyaniu PiS, komuchów i nich czyli PiS i ich wyznawców, katolików i innowierców, Hetereoseksualn ych i homoseksualnych lub LGBT. Ty podzieliłeś nas na starych i młodych. Ktoś kto nie ma szcunku do wiedzy i doświadczenia osób starszych, kto nie słyszy przekazu ich doświadczenia i wiedzy, jakim prawem stawia siebie ponad to i ponad tą wiedzę. Być może to młodzi korzystają dziś z internetu i wszelkich dóbr cyfryzacji. Oytanie tylko, kto temu dał początek? Czy internet i cyfryzacja narodziła się wraz z młodym pokoleniem, czy może to te osoby starsze dały podwaliny pod dalszy rozwój postępu technicznego?! Taki prosty przykład, TV przed którym siedzisz lub ekran komputera przed którym siedzisz wziął swój początek od tych osób starszych, które dziś zapewne dopadł alzheimer lub inna choroba wieku starczego, a ty śmiejesz się z tych ludzi przytaczając słowa "HE HE CYCUSZKI". Żałosny przykład, świadczący o braku szcunku do osób starszych.
PiS-Janowy w swoim wpisie wspomina, że stracił już siłę na to co wypisuję. PiS-Janowemu poprostu skończyły się argumenty wobec prawdy, którą staram się tutaj obnażyć. Wystarczy korzystać z wielu źródeł, analizować, porównywać, zamiast pchać sobie do głowy propagandę TVPiS, czyli obecnie rządzącej ekipy.
Od 1989 roku, nikt nie wpadł na pomysł wykorzystania mediów publicznych, czyli TVPiS do robienia propagandy. PiS po raz pierwszy to uczynił. Jeżeli jaka kolwiek partia to powieli i powtórzy, to nie jest warta zaufania poobnie jak PiS.
PIS-Janowy
-11 #24 RE: Masturbował się w holu wągrowieckiego Dworca PKPPIS-Janowy 2020-01-29 11:17
WOW - dla mnie ten sam artykul na tema jakiegos biednego onanisty w Wagrowcu jest żartem z ludzi. Naprawdę w tym pipidowku nie ma nic ciekawszego, wazniejszego ? Wystarczy sie tylko przejechać wokół i mozna miec kopalnię artykułow na temat niedbalstwa, spieprzonej roboty za gruba kasę - to co powinni robic redaktorki - patrzec na ręce władzy a nie na onanizowanie sie bezdomnych osob. Przykład - artykul z dzisiaj na tem szkoleń antysmogowych - i juz redaktorek powinien sie rozgladac - kiedy te szkolenia będą (mam nadzieję, ze nie w czasie pracy urzedników), ile bedą kosztować (tutaj bedzie na pewno zdziwienie po ujawnienieu ile bełkot moze kosztować) i JAKI JEST ICH CEL? Dalej - dlaczego urzad miejski nie jest czynny przynajmmniej raz w miesiacu w sobote? Co stoi na przeszkodzie takiego rozwiązania? Mnóstow temacików do podjęcia a nie plynięcie z prądem ...
WOW
-16 #23 O KURDIWOW 2020-01-29 00:18
Mam szczerą nadzieję że to co się wyprawia w komentarzach to jest tylko jakiś pomysł piarowców by ludzie zostali na tej stronie i czytali sobie komentarze a następnie oglądali kolejne artykuły.Bo to co można tutaj wyczytać jest to kopalnia starszych ludzi co szczytem humoru jest (HE HE CYCUSZKI) i pseudo intelektualistó w którzy uważają że cokolwiek wiedzą o polityce oraz tym co dzieje się w danym rejonie na podstawie swoich własnych spostrzeżeń a nie żadnych danych ani zapisanych faktów na ten temat.Boli to aż oczy jak ludzie którzy chcą być brani na serio i wyrażać swoje poglądy na jakiś mniej lub bardziej poważny temat pod artykułem na temat masturbacji w holu na dworcu są po prostu śmieszni a całego smaczku dodają komentarze typu "tu powinna przyjąć jakaś kobieta i mu pomóc a nie policja" czy "to już ptaszkiem nie wolno się pobawić" jest bynajmniej obrzydliwe i dość żenujące... jak już mówiłem mam nadzieję że to tylko żarty i nik nie jest takim (Idiotą). :3
PIS-Janowy
-13 #22 RE: Masturbował się w holu wągrowieckiego Dworca PKPPIS-Janowy 2020-01-28 17:06
Mozg słuzy do myslenia - akurat ci goście zachwoują troche rozsadku i normalnosci i robią sobie jaja z takich artykułów dla golemowatych. Ten facet nikogo nie zabił, nic nie ukradł. Ciekawe, ze gdy nagi gej wygina sie w stringach na platformie ołtarzu i ociera tyłkiem o drugą taka posatć to dostaje brawa od lewaków a gdy inny zorbi coś podobnego to zaraz rwanie włosów z głowy ...Ale popatrz sobie na wpisy jahiry golemowatej - wpis numer 11, 17 i 20. Moze ogarniesz poziom POpierdolnie tego goscia, do ja juz dano straciłem siły. Tusk dwa - dzis mówi tak a za chwilę w drugą stronę i zarzuca, ze to co napisał wyszło z mojej klawiatury ... fenomen psychiatryczny po prostu.
Mózg służy do myślen
-16 #21 RE: Masturbował się w holu wągrowieckiego Dworca PKPMózg służy do myślen 2020-01-28 06:37
Poziom intelektualny komentarzy głównie 1, 2, 6 ,7,15,18,19 sięga czasów pierwotnych. Zbadać tych osobników gdyż być może to kandydaci na kolejne zatrzymania, a można tego uniknąć.
GOLEM
+23 #20 RE: Masturbował się w holu wągrowieckiego Dworca PKPGOLEM 2020-01-28 02:15
PiS-Janowy jak mnie cieszą twoje wpisy obnażające brak twojej wiedzy. Jak sam wspomniałeś powiat dostał dofinansowanie z województwa na remont drogi do Żabiczyna. Czyli przyznałeś, że jest to droga powiatowa, na którą powiat otrzymuje dotację od wojewody, czyli od państwa. Nie wiem, czy wiesz, że każdy wojewoda w Polsce to nominat partii obecnie rządzącej, czyli na dzień dzisiejszy to PiSdzielce. Brawo Dojana Zmiano, chociaż na coś, znaleźliście pieniądze, poza 500+ dla PiS-Janowego, waszego naczelnego trolla w Wągrowcu.
Krytykujesz obecną władzę w Wągrowcu, w swoim wpisie nr 5, twierdząc że władza w Wągrowcu zajmuje się łapaniem babć z pietruszką lub onanisów. W Wągrowcu nie ma obecnie Straży Miejskiej, która może podlegać obecnej władzy Wągrowca. Takie bacie handlujące pitruszką może skontrolować policja lub służba skarbowa. Onanistę może skontrolować i zatrzymać policja. To wszystko służby państwowe podlegające obecnej władzy PiSdzielców. Być może w swoim fanatycznym amoku wyznawcy PiSdzielców zbytnio się rozpędziłeś, ale skrytykowałeś właśnie PiSdzielców. Ponieważ policja i służby skarbowe polegają zwierzchnictwu partii rządzącej.
Czyżby do PiS-Janowego nie dotarła informacja, że powtarzanie jak mantra 8-iem lat rządów PO, to już przedawnione brednie. Teraz PiSdzielce rządzą kolejną kadencję podobnie jak wcześniej PO. Pytanie, czy takie oszołomy i radykałowie, są w stanie przetrwać pełną kolejną kadencję. Ciekawe jakie będą przytaczać argumenty? Argument 8-iem lat rządów PO już nie wystarczy, no chyba że skrócą sobie kadencję, żeby później twierdzić, że rządzili tylko, np 7 lat. Wtedy należy sobie zadać pytanie, dlaczego po 7-iu lub 6-ciu latach uciekli przed odpowiedzialnoś cią i schowali się?! Pisdzielce, albo zniszą i przejmą Polskę jak komuniści, albo się na jkiś czas schowają. Taka jest ich taktyka, bo tego nauczył ich wódz z Nowogrodzkiej.
Dzikuję tobie PiS-Janowy, za twoje wpisy, obnażające poziom intelektualny wyznawców PiSdzielców. Jesteś mistrzem, a nie "miszczem" po "juniwersytetac h" chyba tych PiSdowatych. Bawisz mnie i zapewne innych swoimi wpisami. Zastanawiam się co ty bierzesz, że tak bardzo bredzisz.
aks
+10 #19 RE: Masturbował się w holu wągrowieckiego Dworca PKPaks 2020-01-27 22:03
Zmarszczył freda i wielkie mi halo. Co takiego ? No ale tak zacny portal ma zacne tematy. "O waleniu koni ana dworcu" :) HIT :)
czarny olek
+14 #18 RE: Masturbował się w holu wągrowieckiego Dworca PKPczarny olek 2020-01-27 18:43
Kobieta matka -ten co zrobił Ci dziecko zdezerterował i teraz brakuje Ci męskiego fiuta , zapewne stąd prośba o fotki oddających mocz facetów .
PIS-Janowy
-30 #17 RE: Masturbował się w holu wągrowieckiego Dworca PKPPIS-Janowy 2020-01-27 14:29
He, he, he - golemowata jahira tutejsza twierdzi, ze droga powiatowa Rabczyn - Zabiczyn na ktorej remont dostal powiat wągrowiecki dofinansowanie z wojewodztwa jest w odpowiedzialnos ci powiatu Zabiczyn pewnie... Zajebiste! "miszcz" zaiste! Po "juniwersytecie " (pewnie warszawskim bo tam takiej logiki najwiecej uczą). "Jusz " mi szczęka osłabła ze smiechu. Jestem pewien, za taki sam poziom intelektualny reprezentuja tez te skrzeczące babcie w togach ...
Romek
-13 #16 Kontrola osobistaRomek 2020-01-27 12:57
Taka informacja praktyczna jakby ktoś miał kontrolę osobistą przez Policję. Można wziąć osobę przybraną do tej czynności i nagrywać przebieg zdarzenia. Policjant nie może odmówić nagrywania. Dodatkowo powód kontroli musi być podany wraz z uzasadnieniem. Po zakończeniu czynności spytać czy są one zakończone. Gdy Policjant potwierdzi to zażądać protokołu z kontroli osobistej. Jeśli powiedzą, że wypisują na komendzie to jako osoby nie będące zatrzymanymi nie muszą jechać na żadną komendę zaś funkcjonariusze mają obowiązek wypisać protokół. Mogą to zrobić np: w samochodzie. Odmowa sporządzenia protokołu to niedopełnienie obowiązków.
Johny
-18 #15 RE: Masturbował się w holu wągrowieckiego Dworca PKPJohny 2020-01-27 12:01
To mój ulubiony artykuł - Art. 140. KW 8)
Uwielbiam być za niego pouczanym :lol:
Uuuuwielbiam ;-)
nik
-18 #14 RE: Masturbował się w holu wągrowieckiego Dworca PKPnik 2020-01-27 10:33
Rozumiem GOLEM ;Jak ktoś pluje POwiesz "pada ciepły deszcz ".Wśród ludzi w togach tak jak i w innych grupach społecznych też znajdą się nieuczciwi .Parlament demokratycznie wybrany jest najwyższą władzą w Polsce ,więc i w tej kwestii musi zrobić porządek .Nikt nie może być bezkarny .
ppp
+12 #13 RE: Masturbował się w holu wągrowieckiego Dworca PKPppp 2020-01-27 09:17
Naprawdę Roman na WRC nie masz już o czym pisać NAPRAWDĘ ŻENADA
Kobieta matka
-19 #12 RE: Masturbował się w holu wągrowieckiego Dworca PKPKobieta matka 2020-01-27 07:53
Wypowiedzi pozytywne dotyczące tego nienormalnego zachowania w miejscu publicznym które ewidentnie jest wynikiem choroby lub doprowadzi w niedługim czasie do jakiegoś przestępstwa świadczą tylko o tym jakie osoby wypowiadają się na tym portalu i jakie mamy w tym mieście społeczeństwo płci męskiej. To niemoralne zachowanie nie tylko zasługuje na karę materialną ale na podjęcie działań wobec tego osobnika by jego choroba w przyszłości nie zagroziła przypadkowym osobom w tym małoletnim kiedy będzie chciał zaspokoić swój popęd. Kara 500 zł nie wystarczy! Pokazać jego zdjęcie i zdjęcia wszystkich panów oddających mocz na ulicy! Co w tym mieście się dzieje!!!!!!!!
GOLEM
+27 #11 RE: Masturbował się w holu wągrowieckiego Dworca PKPGOLEM 2020-01-27 03:08
PiS-Janowy sprawdź do kogo należy droga do Żabiczyna zamiast wypisywać brednie. Niby dlaczego miasto Wągrowiec ma remontować drogę gminną lub powiatową?! To teraz miasto ma zajmować się remontowanie dróg na wioskach? Po co się ograniczasz, wysuń zastrzeżenia, że droga krajowa nr 190 z Wągrowca do Gniezna również nie jest wyremontowana i przez to twój dojazd do twojego lekarza prowadzącego w Dziekance jest czasowo wydłużony. Poza tym niech miasto wyprostuje wszystkie zakręty, gdzie jeździsz, żebyś nie miał problemu z dojazdem. Normalnie mistrz. Zauważ jak się pisze słowo "mistrz". Nie pisz jusz już więcej miszcz, bo ręce opadają. Jak będziesz chciał się wyprzeć swojej ortografi, to podam twoje wpisy. No chya to nie forma sarkazmu, zeby celowymi swoimi błędami ośmieszyć mnie. Słabe to by było. Postaraj się na coś więcej.
GOLEM
+26 #10 RE: Masturbował się w holu wągrowieckiego Dworca PKPGOLEM 2020-01-27 02:54
Golem - nie podszywaj się pode mniei nie obrażaj ludzi w togach. Jeżeli nie rozumiesz czym jest prawo i ustrój państwa to lepiej się nie wypowiadaj. Lepiej rusz tą pustą głową, bo organizujesz sobie i nam wszystkim państwo policyjne, a to już mieliśmy w czasach komuny. Ale co ty możesz wiedzieć o komunie. Zapewne tylko tyle ile twoi rodzice tobie przekazali. Jeżeli tęsknią za tamtymi czasami, ti wyrobili w tobie przekonanie, że za komuny to było lepiej. Tak mogą mówić uśpione komuchy, którym podoba się dziś degrengolada, którą fundują nam PiSdzielce.
Baa
0 #9 RE: Masturbował się w holu wągrowieckiego Dworca PKPBaa 2020-01-26 19:00
Te zachowanie było przynęta na haczyku.. 😁
Kika
-17 #8 https://www.portalwrc.pl/wagrowiec/aktualnosci-z-miasta/12154-masturbowal-sie-w-holu-wagrowieckiego-dworca-pkpKika 2020-01-26 18:40
Ple-ple, mydło i powidło.
Golem
-32 #7 RE: Masturbował się w holu wągrowieckiego Dworca PKPGolem 2020-01-26 18:11
Mógł pokazać imunitet sama toga nie starczy .
Onan Barbarian
+27 #6 RE: Masturbował się w holu wągrowieckiego Dworca PKPOnan Barbarian 2020-01-26 16:44
Onanizm wzmacnia organizm. ;-)
PIS-Janowy
-39 #5 RE: Masturbował się w holu wągrowieckiego Dworca PKPPIS-Janowy 2020-01-26 16:28
A mógł po prostu powiedziec, ze on z LGBT i tak wyraza swoj protest przeciw "hejtowi" czy cos tam... Sam Budka i jahira bronili by go z ław sejmowych. Z drugiej strony - w Wagrowcu władze zajmuja sie wciąż łapaniem bać z pietruszką i biednych onanistów zamiast spojrzec np. na sposób naprawy drogi w Żabiczynie. Tam to jest na co popatrzec (poczekać i odpocząc po podrózy tez) - organizacja pracy na najwyzszym, tuskowym poziomie, he, he, he ...
Emigrant
+17 #4 RE: Masturbował się w holu wągrowieckiego Dworca PKPEmigrant 2020-01-26 15:53
Tu powinna przyjąć jakaś kobieta i mu pomóc a nie policja.
.
-13 #3 RE: Masturbował się w holu wągrowieckiego Dworca PKP. 2020-01-26 15:45
.......
PIS-Janowy
+16 #2 RE: Masturbował się w holu wągrowieckiego Dworca PKPPIS-Janowy 2020-01-26 15:27
To nie obyczajne! Mam nadzieję, że ten ksiądz złoży zażalenie na interweniującyc h POlicjantów.
Golem
+23 #1 RE: Masturbował się w holu wągrowieckiego Dworca PKPGolem 2020-01-26 14:48
To już ptaszkiem nie wolno się pobawić .

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.