• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 1528

Rekord frekwencyjny i walentynkowa promocja

W wągrowieckim Aquaparku odnotowany został nowy rekord frekwencji. Blisko 2 tysiące osób w weekend!

W minioną sobotę (1 lutego) nasze królestwo wodne odwiedziły aż 924 osoby! Tym samym poprzedni najwyższy wynik, ustanowiony przed 11 miesiącami, został pobity o 19 osób. Aquapark nie ustaje w staraniach, by takie niespodzianki zdarzały się częściej, o czym świadczy najnowsza propozycja – skierowana tym razem do zakochanych. 

- Ogółem w miniony weekend odwiedziło nas aż 1840 gości. Cieszy nas, że Aquapark postrzegany jest nie tylko jako wspaniała rozrywka, ale też jako miejsce służące rekreacji i utrzymywaniu dobrej kondycji fizycznej - zdradza prezes spółki Marek Meller i zaprasza na kolejne aquaparkowe promocje.

Najnowsza z nich zaplanowana jest na święto zakochanych. W Walentynki (14 lutego) Aquapark Wągrowiec kusi swoich klientów trzema darmowymi seansami saunowymi (obowiązują wcześniejsze zapisy pod nr tel. 67 268 55 55 wew. 110), słodkim poczęstunkiem oraz obietnica romantycznej i gorącej atmosfery.

- Zapraszamy wszystkie zakochane pary, a jeśli wciąż jesteś singlem, to może właśnie tego dnia w wodnym królestwie trafi Cię strzała Amora - zachęcają pracownicy Aquaparku.

Komentarze   

PIS-Janowy
-3 #4 RE: Rekord frekwencyjny i walentynkowa promocjaPIS-Janowy 2020-02-07 19:54
Bea - sedzia został uznany za niewinnych przez swoich kolesi (bo oni mają sój własny "sędziowski" sąd) bo pił mysląc o obronie "konstytuacji" ...
bea_
-1 #3 RE: Rekord frekwencyjny i walentynkowa promocjabea_ 2020-02-07 19:08
PYTANKO_DO_PORT ALU...JAK_SIE_S KONCZYLA_SPRAWA _Z_PIJANYM_SEDZ
brzezina
+7 #2 RE: Rekord frekwencyjny i walentynkowa promocjabrzezina 2020-02-07 10:30
Przestańcie pokazywać tą pare na zdjęciu - oni mają reklamować aquapark , miasto czy co ? Jak już sporo lat siedzą za granicą .
asdre
+7 #1 RE: Rekord frekwencyjny i walentynkowa promocjaasdre 2020-02-07 00:07
Najważniejsze to duża frekwencja . Jest naprawde z czego się cieszyć .To tak jakbym miał w sklepie tłumy klientów a w kasie pusto ale mam się cieszyć że dużo ludzi odwiedza mój sklep . Pan Meller może się cieszy bo aquapark na minusie a On dobrze na tym zarabia panie Meller teraz pan ze swoich dołoży i będziemy wszyscy się cieszyć że aquapark wychodzi na czysto

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas miesięcznie 43 tys. unikalnych użytkowników
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.