• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 1131

I Przegląd Studia Piosenki Metro w Warszawie

2 lutego w Teatrze Buffo w Warszawie odbył się I Przegląd Studia Piosenki Metro. W przeglądzie udział wzięły placówki z całej Polski.

- Wągrowiec reprezentowało 4 wokalistów — bracia Miłosz i Michał Kossowicz, Weronika Pałuka oraz Paweł Zasadziński. Każdy z nich zaprezentował się przed Januszem Stokłosą oraz Januszem Józefowiczem otrzymując cenne wskazówki do dalszej pracy — poinformowała Ewa Kamieniecka-Cyranek, prowadząca Studio Piosenki Metro w Wągrowcu.

Podczas spotkania, Janusz Józefowicz zaprosił wszystkich uczestników przeglądu na fragment spektaklu "Romeo i Julia" w 3D. Każdy mógł usłyszeć, jak profesjonalne wykonanie utwór przez wokalistę oraz zobaczyć jak hipnotyzuje on widza swoimi emocjami.

Każdy uczestnik otrzymał z rąk mistrzów dyplomy, które będą ważnym dokumentem w przyszłym życiu zawodowym młodych artystów.

Kolejny Przegląd w Teatrze Buffo planowany jest w czerwcu, nie będą to jednak warsztaty, ale konkurs, w którym najlepsi oprócz nagród mogą otrzymać propozycje bliskiej współpracy na scenie Teatru Buffo.

Studio Piosenki Metro w Wągrowcu prowadzi Ewa Kamieniecka-Cyranek. Studio działa pod egidą Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosy.

Więcej informacji dla chętnych, którzy chcieliby się zapisać i rozpocząć przygodę z piosenką proszeni są o kontakt pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wiek nie ma znaczenia. Oferta skierowana jest dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Komentarze   

SPM
-1 #2 RE: I Przegląd Studia Piosenki Metro w WarszawieSPM 2020-02-08 07:56
Żeby śpiewać w Studio Piosenki Metro nie trzeba być już dojrzałym wokalistą. Tutaj uczymy śpiewać.
Propozycję współpracy otrzymało 11-ścioro uczestników.
Proszę nie oceniać powierzchownie.
Ściema
-3 #1 RE: I Przegląd Studia Piosenki Metro w WarszawieŚciema 2020-02-07 23:09
Studio Piosenki- brzmi dumnie, ale sciema na maksa. Bylam ns castingu.... śmiech na sali ...wszyscy przeszli, bez zsdnego przesluchiania. Jak się dowiedzielismy ile będziemy bulic, sami zrezygnowalusmy . Kupe kasy i zjecia w gtupach. Przegląd daje szansę tylko jednej osobie....(z Ostrowa) a reszta gruba kasę placi i naiwnie wierzy w angaz w Teatrze. Dyplom...ważny dokument - fakt, ale nie za udział ... . W czerwcu kolejny przegląd, naiwni znowu się dadzą nabrać....

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas miesięcznie 43 tys. unikalnych użytkowników
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.