• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 9181

Burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt usłyszał zarzuty

Prokuratura Okręgowa w Bydgoszczy postawiła burmistrzowi Wągrowca dwa zarzuty dotyczące przyjmowania korzyści majątkowych. Burmistrz odniósł się do sprawy wydając oświadczenie.

Oświadczenie Burmistrza Miasta Wągrowca Jarosława Berendta

W związku z pojawiającymi się doniesieniami medialnymi informuję, że 25 lutego 2020 roku Prokuratura Okręgowa w Bydgoszczy postawiła mi zarzuty dotyczące czerpania korzyści finansowych w zamian za wynajem sal komputerowych w Zespole Szkół nr 1 w Wągrowcu oraz czerpania korzyści finansowych za przeprowadzanie egzaminów w placówce szkolnej przy ulicy Kcyńskiej w latach 2017 - 2018.

Osobiście nie mam sobie nic do zarzucenia. Z postawionymi zarzutami kategorycznie się nie zgadzam. Jestem burmistrzem Wągrowca od 22 listopada 2018 roku. Zawsze działałem zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Zarzuty, które mi postawiono, nie dotyczą aktualnie pełnionej funkcji, związane są z funkcją, którą pełniłem poprzednio tj. Dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Wągrowcu.

Całą sprawę traktuję jako pomówienia, które bezwzględnie należy wyjaśnić. Jednocześnie, nie mając sobie nic do zarzucenia, wyrażam zgodę na publikację mojego wizerunku oraz pełnego imienia i nazwiska. Pragnę podkreślić, że na obecnym etapie sprawy nie ma żadnych podstaw do zawieszenia mnie w czynnościach, które obecnie pełnię. Nadal będę wykonywał czynności związane z funkcją Burmistrza Miasta Wągrowca.

Jarosław Berendt
Burmistrz Miasta Wągrowca

Komentarze   

alojzy
+2 #64 RE: Burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt usłyszał zarzutyalojzy 2020-09-16 22:11
Brawo dla pani Honoratki za awans do rady nadzorczej aquaparku . Panie Jarku pan wie kogo wsadzić na stołek pani Honoratka napewno się sprawdzii te awans panu wynagrodzi swoją pracą w UM . Niech żyje ku
eda
+2 #63 RE: Burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt usłyszał zarzutyeda 2020-03-22 12:50
Berent z tym orędziem to coś Ci się pomyliło , lepiej powiedz gdzie jest kasa za niedotrzymanie terminu budowy pomnika ? To co mówisz że pracujecie zdalnie to tak jest nie od dziś, zawsze byliście daleko od pracy . Mam nadzieje że to pożegnalne orędzie .
zaxs
+15 #62 RE: Burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt usłyszał zarzutyzaxs 2020-03-16 12:11
Pałczyński jak wiesz to te Twoje platformy do głosowania gówno dają bo na całe miasto głosuje 200 osób ale stwórz platforme gdzie mieszkańcy będą zadawać pytania bez cenzuruy a ty nam będziesz odpowiadać Czy to nie była by dobra forma komunikacji bo Wy osobiście to Nas chcecie widzieć tylko przed wyborami ?
zaxs
+17 #61 RE: Burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt usłyszał zarzutyzaxs 2020-03-16 11:27
Nie pytam pana Berenta bo widać po sesjach że On nic niewie . Także panie Pałczyński gdzie są zaoszczędzone pieniądze z zimowego utrzymania dróg . Chyba że na Kościuszki i Straszewskiej wciąż padał śnieg i jeżdziły pługi .
sa
+23 #60 RE: Burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt usłyszał zarzutysa 2020-03-15 12:47
Panie Pałczyński gdzie są pieniądze i w jakiej kwocie za opóżnienie w budowie pomnika a może doszło do ugody i nic miasto nie otrzyma ?Czas żeby bezradni zapytali bo jakaś cisza w tym temacie .
PIS-Janowy
-6 #59 RE: Burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt usłyszał zarzutyPIS-Janowy 2020-03-15 08:48
A teraz jasnie oswiecony golem jahira przedstawi nam swoj sposób na walkę z wirusem przygłupich. Mój to czosnek, cebula, kiszona kapusta i duzo ruchu -a wszystko to aby ciało silne było i z wirusem sobie poradziło. U mnie grypa pada po trzech dniach - bez lekarza i jakichkolwiek silnych objawów chorobowych. Golem, wzorcem innych tutejszych innych jahir wagrowieckich na pewno zaproponuje szczepionkę i odkazanie budynku urzędu miejskiego, ha, ha, ha!!! Grypa to nie koronawirus - tak to prawda. Gdy sie w szczegóły spojrzy a szczególnie gdy chce sie wywołać panike swiatową. Tak samo jak jahira czy Kopacz to nie paligłup - tez prawda - ale objawy ogłupienia i efekt końcowy bardzo podobny ....
Grodzki
+10 #58 RE: Burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt usłyszał zarzutyGrodzki 2020-03-14 23:02
Czy ktoś wie gdzie można dostać koperty ?
recydywa
+30 #57 RE: Burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt usłyszał zarzutyrecydywa 2020-03-14 10:01
Myśle że nikomu tak z kapelusza prokurator ne przedstawia zarzutów.Druga moja złota myśl taka ogólna to nigdy w to nie uwierze że ktoś kombinacje zaczął np . w 60 roku życia Kombinacje zaczyna się o wiele wcześniej tylko z biegiem lat można szybciej wpaść .Znam to z życia.
marian  z niku
-25 #56 RE: Burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt usłyszał zarzutymarian z niku 2020-03-14 09:55
Jarek jestem z Tobą .
GOLEM
+5 #55 RE: Burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt usłyszał zarzutyGOLEM 2020-03-14 01:04
PiS-Janowy, po co robisz tą partyjną propagandę PiSdzielców?! Twoje wcześniejsze komentarze to przykład bełkotu partyjnego PiSdzielców. Po co to robisz?! Komu chcesz zaszkodzić?! Tym, którzy płacą uczciwie podatki, na twoje 500+. Koronowirus, to jak się okazuje, nie jest grypa. Dzięki twoim kretyńskim wpisom, udowadniasz, jak niskich lotów jest obecna władza w Polsce!
Dowód? Wczoraj, czyli 12 03.2020 wracał mój kolega z Hamburga. Byli przygotowani na kontrole, na granicy Polsko-Niemieck iej. Co się okazało?! Nie było żadnej kontroli, a samochodzy przejeżdrzały bez kontroli w Świecku i Kostrzyniu. O Kostrzyniu wiem od innej ekipy. To co poazuja w TV, jest robione tylko pod publikę i oglądalność w TV. Jakie ty masz głąbie faktyczne informacje. Nie sieję tutaj kłamstw, tylko fakty od ludzi przekraczającyc h granicę, Ja od 6-ego lutego nie byłem w Niemczech. Nie jeżdżę do firm, gdzie ktoś wrócił z rejonu zagrożonego. Sprawdzam, pytam. A co ty głąbie zrobiłeś, żeby uchronić najbliższych. Czekam, na twój kolejny i debielny wpis!!!!!!!!!!
GOLEM
+6 #54 RE: Burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt usłyszał zarzutyGOLEM 2020-03-14 00:48
PiS-Janowy twoje wpisy i oskarżenia kasty to tylko propagandowy bełkot. Taki wyrok wydał jeszcze niezależny sędzia, na niezrównoważone j frustratce, zatrunionej jedynie na stanowisku profesora. Poza tym ta kobieta brała czynny udział w uchwalaniu ustaw kagańcowych, a dziś zasiada w Trybunale Konstytucyjnym. Tak więc wyroki wydane z jej udziałem będą obarczone wadą prawną i w późniejszym czasie unieważnione. Dlaczego mamy my wszyscy podatnicy płacić za wyroki TK z udziałem Pawłowicz?! To że jesteś, fanatycznym wyznawcą sekty PiSdzielców, już nie raz udowodniłeś swoimi wpisami. Pytanie brzmi, dlaczego my podatnicy mamy płacić za twoje wyznania sekciarskie i błędy twojej góru czyli Pawłowicz, Piotrowicz, Kaczyński czy Ziobro. To że tobie coś się wydaję, nie oznacza, że tak to działa w systemie prawnym. To że nie rozumiesz prawa, nie oznacza, że możesz być zwolnioy z odpowiedzialnoś ci. Twoje wpisy osiągają już Himalaje debilizmu. Niedawno czytałem twój drwiący wpis na temat koronowirusa. Zalecałeś wszystkim czosnek i dużo ruchu. Czytając to pona tydzień temu nie wierzyłem własnym oczom, że można takie kretyństwa wypisywać. Dziś w świetle obecnej sytuacji co zalecasz czytającym tutaj twoje debilne wpisy? Jedyne co uowodniłeś swoimi wpisami, to tylko to, że jaki elektorat, to tacy rządzący. Im głupszy elektorat, tym głupsi rządzący. Patola wągrowiecka dorwała się do klawiatury oraz internetu i wypisuje brednie. Twoje wcześniejsze wpisy to żałosne brednie! Jaką masz wiedzę prawniczą aby negować wyroki niezawisłych sądów?! Jakim prawem komentujesz tutaj wyroki sądów, jednocześnie domagając się, aby sędziowie nie wypowiadali się w sprawach wyroków dotyczących obecnej władzy?!
Jesteś tylko żałosnym wyznawcą sekty PiSdzielców, który zupełnie nie rozumie zasad ekonomii i prawa. O tym, że nie rozumiesz trójpodziału władzy już nie warto wspominać. Jesteś zwykłą patolą, która rozumie tylko prawo Hammurabiego, czyli "ząb za ząb, oko za oko". Jednym słowem prymityw, który nie rozumie bardziej złożonych spraw i problemów. Łyknij sobie kolejną setkę lub małpkę, za odebrane kolejne 500+. Jesteś tylko kolejnym żałosnym i zapitym trollem propagandy PiSdzielców.
Unikam komentowania twoich żałosnych wpisów, ale dziś przebrałeś miarkę. Możesz mnie porównywać do Jchiry, bo to lepsze porównanie do Suskiego, Pawłowicz, Piotrowicza czy też posła Pięty!!!
PIS-Janowy
-7 #53 RE: Burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt usłyszał zarzutyPIS-Janowy 2020-03-13 21:26
Krata - a w których to posłach mamy "zniesławianie" itd"?Douczae waszmosciaq - wg. wroku sądu kastowego obrazanie przez chama owsika pani profesor, posła poprzez tworzenie" ruchu wypierdolenie Krytsyny Pawłowicz w kosmos" to tylko wyrazanie swej opini publicznej. I nic więcej wg. składu sędziowskiego w osobie trzech pań w togach.
Wyjasniełem dostatecznie? Słowo "cham" tez jest uznane przez sąd POlski dzieki paligłupowei za nieobrazliwe....
Panie BIU - zabolało nieco wrzucenie obrazku rzeczywsitości w miasteczkach gdzie przez ponad 30 lat rzadzi ta sama ekipa? Co pana dziwi - układy...? Co się dokładnie w moim wpisie nie podoba? Obraziłem pana idola jakiegos z oPOzycji ( bo o nich mam nędzna opinie - zgadza się).
Panie psycholog - zajmie sie pan lepiej stanem Nitrasa. Tutaj to jest moj drugi i ostatni wpis. Prosze nie mylic mnie z innymi pana kolegami uzywajcego mojego nika jako podszywacze albo z jakimis modyfikacjami. Jesli pan jest tak dociekliwy to prosze sie skontaktowac z adminem. Potwierdzi panu, (chyba ze on jest Golemem czy inny do pis jaowy) .....
Psycholog
+25 #52 Usłyszał zarzutyPsycholog 2020-03-13 18:18
Tutaj prawie połowa komentarzy jest tej samej osoby Pis-Janowy
Aras
+21 #51 RE: Burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt usłyszał zarzutyAras 2020-03-13 17:31
Janowego w końcu admin namierzy, udostępnia pod publikę dane, przykladnie ukaraja, za te obrazy czytelników, itp, wyjdzie na ulice, ktoś spotka i kaaboom
Socjolog
+25 #50 woził wilkSocjolog 2020-03-13 16:57
(...)Woził wilk razy kilka aż powieźli wilka..... ale przecież prawda się obroni.....
Biu
+24 #49 Re:#34Biu 2020-03-13 16:22
Panie Janowy proszę stanąć do najbliższych wyborów samorządowych, a nawet do prezydenckich o ile nie jest jeszcze za późno. Pana wiedza, intuicja, umiejętność wyciągania trafnych wniosków i konstruktywna krytyka wyniesie Pana wysoko. Szkoda codziennie i na każdej stronie wrc marnować takie talenty... No i nerwy Pan oszczędzi. Bo po co przemawiać ma Pan do swoich wiernych czytelników czyli jak Pan ich nazywa, naiwniaków, debili itp. I jeszcze gorzej... Owocnej polemiki życzę Panu z Pana szanownymi adwersarzami...
Jacek12
+22 #48 ZarzutyJacek12 2020-03-13 15:52
Wreszcie ktoś zrobi porządek. On nie to aniołki za niego przyjmowały.
January
+18 #47 RE: Burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt usłyszał zarzutyJanuary 2020-03-13 15:45
Krata według Twoich wypocin to kuż nic nie można skomentować.Tyl ko można komentować biedaka który jechał po jednym piwie na rowerze , wtedy można podać nawet wiek inicjały i skąd jest ale już o tych na świecznikach to mówić nie można .Według mnie oni tym bardziej powinni być napietnowani bo nikt mi nie powie że prokurator tak sobie stawia zarzuty w drodze losowania. Coś musi być na rzeczy także panie burmistrzu czas zawiesic posade burmistrza . Wielkiej straty nie będzie bo i tak pan się nie przemęczał.
deraa
+20 #46 RE: Burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt usłyszał zarzutyderaa 2020-03-13 15:38
Panie Berent to gówno które do pana się przykleiło , zawsze już będzie z panem . Nie istotne jaki bedzie dalszy przebieg zdarzeń to i tak zostanie z panem . Mamy przykład Stokłosy , niby nie siedzi ale wszyscy wiedzą dlaczego.
Daro
+31 #45 RE: Burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt usłyszał zarzutyDaro 2020-03-13 14:57
Może czas na referendum odwoławcze oraz rozpisanie nowych wyborów na stołek burmistrza Wągrowca?
Krata
-6 #44 CccKrata 2020-03-13 13:49
Jyz po niektórych wpisach widzę że posypią się sprawy sądowe o zniesławienie i rozpowszechnian ie nieprawdy, ale może to i dobrze przynajmniej na łamach Wągrowieckich pras nazwiska donosicieli, kapusiów a hospicjum będzie zasilone kasą z wyroków. Pamiętajcie że dopuki nie ma wyroku i osoba nie jest skazana, jest niewinna. Więc jestem przekonany że od wójta po burmistrza przez radnych niektóre osoby będą postawione do odpowiedzialnoś ci karnej o zniesławienie i pomówienie. IP urządzani z którego wyszła wiadomość to kwestia tylko kilku minut.
mrok
+33 #43 No i czekamy...mrok 2020-03-13 13:26
No to kiedy referendum i nowe wybory ?
Koniec kolesiostwa i lodziarstwa w Wągrowcu !
Wstyd i hańba dla naszego miasta.
Martaa
+25 #42 RE: Burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt usłyszał zarzutyMartaa 2020-03-13 12:57
Bzdury piszecie, nie macie pojęcia o przepisach. Wójtowie, burmistrzowie i prezydenci miast mogą być odwołani przed upływem kadencji w drodze referendum. Z taką inicjatywą ma prawo wystąpić rada gminy (miejska) lub mieszkańcy.
Rupert
+19 #41 do "ja23"Rupert 2020-03-13 12:51
Dużą część winy za takie, a nie inne funkcjonowanie naszych małych ojczyzn, ponosimy my sami już podczas aktu wyborczego, potem już tylko godzimy się na bylejakość, jesteśmy oburzeni, ze wygląda to tak, a nie inaczej.
oko1
+17 #40 RE: Burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt usłyszał zarzutyoko1 2020-03-13 12:22
podobna sprawa Banasia i prezydenta który ponoć ma miód na ustach.
ja23
+17 #39 RE: Burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt usłyszał zarzutyja23 2020-03-13 12:19
witam
oczywiście Rubert zgadzam się ale to jest Polska
W normalnym cywilizowanym kraju by tak było.
Rupert
+23 #38 Pan BurmistrzRupert 2020-03-13 12:15
jest ponad Radą Miejską? Bo mnie wydaje się, że jest odwrotnie, a jeśli się mylę, to przepraszam. Czy w Radzie Miejskiej jest jeszcze jakaś opozycja? W normalnych warunkach, po postawieniu zarzutów prokuratorskich - nadzwyczajne posiedzenie Rady (może być w ciągu 48h), wniosek opozycji co do przyszłości Burmistrza i głosujemy. Zdecydowaliby, że zostaje, ok, odwrotnie, to dziękujemy i do widzenia. A nie, że z góry dowiadujemy się, że " to pomówienia, nie mam sobie nic do zarzucenia, nie ma najmniejszych podstaw by mnie zawiesić itd." Co do oświadczenia Pana Burmistrza....b ez komentarza.
Dariusz m
+36 #37 RE: Burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt usłyszał zarzutyDariusz m 2020-03-13 10:23
Gdzie teraz jest mądrala towarzysz Pałczyński ? Na sesjach zawsze się wymądrzał a teraz cisza .Czas sprawdzić wszystkie konkursy , przetargi itd.
sa
+32 #36 RE: Burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt usłyszał zarzutysa 2020-03-13 09:53
Ciekawe gdzie są pieniądze za opóznioną budowe pomnika ?
sa
+17 #35 RE: Burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt usłyszał zarzutysa 2020-03-13 09:51
Pani Magister brawo - ja też miałem same szóstki w szkole i nawet siódemki w latach 70- 80 tych
PIS-Janowy
-14 #34 RE: Burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt usłyszał zarzutyPIS-Janowy 2020-03-13 07:32
Olasku! naiwniaczku! To ze ktos rzucił legitymacje PO o niczym nie swiadczy. Zeby zapisac sie do PO w ogole to trzeba miec to cos specjalnego - ciagotki do kombinatorstwa, mataczenia, kłamania, oszukiwania. Jak wspomnial Sławek Neuman - im masz więcej wyroków i zarzutów w PO to tym lepiej dla ciebie - nie pamietasz jego słów? Mistrzem tutaj był Adamowicz i teraz jest świetym dla oPOzycji. Poza tym - dzis widać jak na dłoni , ze masz PIS i wszystko inne praktcznie po drugiej stronie - a to czerwonych baronów z SLD (tez rzucili legitymacje PZPZR chyba), robiacych dzis za wzorowych demokratów u boku Thun (Miller, Cimoszewicz, Bonin), a to Nowoczesną z przekretasem Kijowskim czy inna jaką której nazwy nie pamietam a z finansów której słynny POekonomista petru "nie dacie rady" nie potrafił sie rozliczyc, itd. itd. - głąb głąbem poganiany (jahiry, Paligłupy, Wilgusy, Pichowicze , Pitery , Kopacze ...) a pomiedzy tymi mafia w togach ułatwiajaca przekrety i robiące za "obrońców praworządności" kasującą decyzje reprywatyzacyjn e w warszfce HGW na szkode miliardowe w stoloicy a jednoczesnie skazujace na 3 miesiace rolnika na targu, za to, ze zabija karpia gilotyna a nie młotkiem. Ten Berent jest podobny , jak widzę - tylko gadzety, dym , tzw. PIJAR i tyle ... A tutaj trzeba rzadzić, patrzec na ręce, myśłeć tak jakby rządziło się swoimi prywtnymi pieniedzmy i KARAC partactwo widoczne na kazdym miejscu w Wagrowcu. Ale tych kar nie bedzie bo własciciele firm to kumple i kółko sie zamyka. Dlatego nie dziw sie obecności służb w miejscu gdzie ludzie krzyczą o papraninie, złych kontraktach i nic z tego nie przebija sie do władz miasta. Czasy komuny musza sie skonczyć kiedyś. nawet w Wągrowcu.
Pani Magister
-51 #33 RE: Burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt usłyszał zarzutyPani Magister 2020-03-13 06:26
Ludzie!!!
Nie wierzcie w ten stek bzdur!!!Znałam Pana Jarka z czasów szkolnych jeszcze,on nie mógł zrobić nic nie zgodnego z prawem,w szkole miała same 5 a czasem i 6 na świadectwie[był prymusem],co bardzo mnie podniecało.
Po samej twarzy widać że to bardzo uczynny ,ciepły człowiek o gołębim sercu!Te zarzuty to czyste pomówienia i oszczerstwa jak sam Pan Burmistrz mówi.Ja mu wierze....Wy też uwierzcie!!!
Biu
-29 #32 BurmistrzBiu 2020-03-12 23:20
To jakieś chore...najlepi ej powieście go od razu...
Preniak
+38 #31 Burmistrz bierzePreniak 2020-03-12 23:12
To Twój koniec! Wszyscy dowiedzą się kim jesteś!
Gaweł gawłowski
+34 #30 RE: Burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt usłyszał zarzutyGaweł gawłowski 2020-03-12 22:26
Teraz Pałczyński , Zadroga, radni BL , Kranc Piechocki i Majchrzak powinni głośno opowiedzieć się za swoim kolegą a nie schowali się pod stół . Dalej wyłazić i poręczyć swoim nazwiskiem . Podobno Wasze nazwiska zna cała Polska.
Do Olas
+29 #29 Burmistrz WągrowcaDo Olas 2020-03-12 22:04
Nie bo też coś znajdą.
olas
+48 #28 RE: Burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt usłyszał zarzutyolas 2020-03-12 20:35
Panie starosto co pan na to to za wszych czasów Berent był dyrektorem ? Nie stanie pan za byłym podwładnym ?
Xyz
+37 #27 RE: Burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt usłyszał zarzutyXyz 2020-03-12 20:25
Pan Burmistrz powinien przyjrzeć się podległym jemu placówką, gdzie zatrudniani pracownicy są po znajomości, a w jednym z wagrowieckich przedszkoli pracuje sama rodzina
ABBADON
+46 #26 RE: Burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt usłyszał zarzutyABBADON 2020-03-12 20:24
Generalnie powiem szczerze nie głosowałem na tego pana natomiast uważałem że jeśli tak wybraliśmy to trzeba dać szansę się wykazać. Niestety ten pan nie zrobił dla miasta nic a to już prawie 2 lata jak jest burmistrzem natomiast to co chciał zrobić po wyborach 13 października w jednej z instytucji jemu podlegającej jest właśnie przykładem polityczno-rodz innych układów które stosuje pan burmistrz a teraz narzeka na "sprawy polityczne". Śmiech na sali panie burmistrzu, a może dla rozluźnienia posłucha pan Jazz-u :D:lol:;-)
olas
+5 #25 RE: Burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt usłyszał zarzutyolas 2020-03-12 20:18
Gołym okiem widać że pisowska prokuratura Ziobry dobiera się do pełowskiego burmistrza a tu zonk bo Jarek schował legitymacje .
Marekk
-38 #24 RE: Burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt usłyszał zarzutyMarekk 2020-03-12 20:15
Nie pasuje komuś burmistrz z PO, który rządzi w Wągrowcu to są zarzuty, podobnie z burmistrzem Obornik, takie mamy czasy - polityczne. Panie burmistrz głowa do góry!
Mateusz72
+8 #23 RE: Burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt usłyszał zarzutyMateusz72 2020-03-12 20:12
Sprawa jest gruba ale nie dotyczy burmistrza Wągrowca. To rykoszet, a że chodzi o korupcję, to są zarzuty. Jak bym nie ferował wyroków i nie nazywał burmistrza bandziorem, bo za chwilę będzie postępowanie przeciwko piszącym bzdury. Do wyroku daleko, a w Polsce mamy coś takiego jak domniemanie niewinności. Nie jest skazany - nie jest winny! Proste.
Kitek
-18 #22 RE: Burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt usłyszał zarzutyKitek 2020-03-12 20:12
Widać tutaj ile hien chciałoby wrobić być może niewinnego czlowieka. Karmicie się nawzajem nienawiścią.To dopiero zarzuty a wy już wydaliscie sąd. Jarek trzymaj się!!!
świadomy
+10 #21 RE: Burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt usłyszał zarzutyświadomy 2020-03-12 20:11
To, że PISowska, sterowana prokuratura postawiła komuś zarzuty jeszcze nic nie znaczy, liczą się twarde dowody. Zobaczymy czy sprawa w ogóle trafi do sądu czy jak to PISowcy lubią będzie opluwanie człowieka, a w sprawie brak postępów. Tak więc ciemny ludku i opłacani hejterzy nie podniecajcie się zbytnio bo temperatura wam podskoczy i odbędziecie kwarantannę pod okiem Policji.
Ja
+33 #20 RE: Burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt usłyszał zarzutyJa 2020-03-12 19:52
Grunt zaczyna się palić. Zobaczymy, co z tym zrobią dalej?
@@@@@@@@@
-17 #19 Pioter-baranie@@@@@@@@@ 2020-03-12 19:48
Pioter-Ty to raczej w tej szkole Berenta zbyt często nie byłeś-Boże błąd błędem poganiany.Co do działań,które ostatnio można zaobserwować na terenie powiatu ze strony wpierw CBA w szpitalu,teraz zarzuty pod adresem burmistrza-możn a wywnioskować,że czasy sielanki elit PO-wsko-PSL-ows kich dobiegają końca.Czekam tylko na komentarz pierwszego PO-papranego PO-jeba Golema-i jego język "miłości"do PIS-u.No chyba,że bieganie za Rysiem na stadionie tego oszołoma nie pozwala jaśnie PO-nu na komentarz.
Ccc
-38 #18 RE: Burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt usłyszał zarzutyCcc 2020-03-12 19:48
Jarek, trzymaj się. Prawda obroni się sama. A potem rozliczysz tych którzy cię chcą wrobić.
jhbl
+61 #17 RE: Burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt usłyszał zarzutyjhbl 2020-03-12 19:33
I co teraz kariera pani Honoraty wisi na włosku ?
Pioter
-39 #16 RE: Burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt usłyszał zarzutyPioter 2020-03-12 19:32
Żal dupe ściska jak Pan Beren kieruję miastem a co robił Poszwa wszystko rozpierdolił a odkąd pan Berent przejol zawodówkę to zobaczcie jak wygląda nie brał wypłaty za stołek tylko działał i tak jest teraz a zawsze znajdzie się osoba komu będzie niepasowalao, miastem też zadzi tak jak należy trochę tu zrobi i trochę tam a nie tylko swoim kesiom tak jak za pożal się Poszwy
Pewniak
+39 #15 KorupcjaPewniak 2020-03-12 19:09
Proszę spać spokojnie, w tym przypadku nic nie zostanie zamiecione pod dywan. Sprawę prowadzi specjalnie powołana grupa do walki z korupcja,a z tego co udało się ustalić to teczka jest gruba na Pana burmistrza.

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas miesięcznie 43 tys. unikalnych użytkowników
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.