• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 1300

Przerwano kwalifikację wojskową, wezwania straciły ważność

Wszystkie osoby, które otrzymały wezwanie do stawienia się do kwalifikacji wojskowej w Wągrowcu, nie mają już tego obowiązku. Wezwania straciły ważność.

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Ministra Obrony Narodowej z dnia 12 marca 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie przeprowadzenia kwalifikacji wojskowej w 2020 r., kwalifikacja wojskowa została odwołana.

Zakończenie tegorocznej kwalifikacji wojskowej jest związane z ryzykiem zarażenia koronawirusem powodującym chorobę COVID-19. Jest to działanie profilaktyczne, zapobiegające rozprzestrzenianiu się wirusa.

Zgodnie z rozporządzeniem od 13 marca br. zakończyły działanie powiatowe komisje lekarskie kwalifikacji wojskowej na terenie całego kraju.

Komentarze   

pexa
0 #5 dziwna sprawapexa 2020-03-19 11:15
do czego służy ta kwalifikacja ? Bo to dziwoląg. Nawet downy dostały pismo do kwalifikacji, noszą okulary,żeby ich nie było łatwo poznać...
tuny
+1 #4 RE: Przerwano kwalifikację wojskową, wezwania straciły ważnośćtuny 2020-03-18 20:19
Pani Magister przygotowuje syna jak prezydentem zostanie biedroń a pierwszą damą śmiszek Wtedy syn pani magister zostanie ministrem obrony
Do magister
-4 #3 RE: Przerwano kwalifikację wojskową, wezwania straciły ważnośćDo magister 2020-03-18 20:07
Co nas twój synek obchodzi ? Co ty pieprzysz durna kobieto, Państwo musi mieć żołnierzy, czyli prawdziwych facetow, a nie jakiś lamusow w pedalskich rurkach jak twój syneczek, kiedyś facet lapał za karabin i leciał bronić państwa i rodziny, NIE TO CO TERAZ, oferme wychowujesz A nie faceta... nawet rodziny nie obroni...
olek
-3 #2 RE: Przerwano kwalifikację wojskową, wezwania straciły ważnośćolek 2020-03-17 12:03
Pani Magister ma pani racje . W okresie 2 Wojny Światowej takich jak pani syn nazywali VOLKSDEUTSCHE znam jednego takiego ksywa MAJOR to naprawde jest świnia.
Pani Magister
+3 #1 RE: Przerwano kwalifikację wojskową, wezwania straciły ważnośćPani Magister 2020-03-17 06:00
Całe szczęście.
Mój syn nie nadaje się do wojska,to urodzony intelektualista ,w dodatku za bardzo inteligenty by biegać z karabinem jak jakiś prostak po podstawówce.Do wojska powinna iść tylko patologia i jełopy bez wyższego wykształcenia.M ój syn jest na to za mądry!

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas miesięcznie 43 tys. unikalnych użytkowników
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.