• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 4295

Zmarł Jan Jakubiak z Wągrowca

Wczoraj w wieku 72 lat zmarł Jan Jakubiak z Wągrowca. Był zasłużonym honorowym dawcą krwi, przez całe swoje życie oddał 60 litrów, ratując wiele osób.

Jan Jakubiak zmarł wczoraj o 19:30 w wągrowieckim hospicjum. Poza tym, że był krwiodawcą, to był również oddanym działaczem społecznym PCK, przez kilka kadencji pełnił funkcję członka zarządu PCK w Wągrowcu.

Od 2018 roku był przedstawicielem PCK w Miejskiej Radzie Seniorów w Wągrowcu. Za swoją działalność był wielokrotnie wyróżniany m.in. „Złotym Krzyżem Zasługi RP”, „Nagrodą Herbu Powiatu Wągrowieckiego”, medalem okolicznościowym nadanym przez władze miasta.

Pogrzeb odbędzie się w sobotę o godzinie 10.00 na cmentarzu komunalnym. Wcześniej, o godzinie 9.00 msza św. w kościele pw. św. Wojciecha w Wągrowcu.

Przypominamy o Zarządzeniu Ministra Zdrowia, które mówi, że w uroczystościach religijnych i pogrzebowych może uczestniczyć tylko 5 osób.

Komentarze   

FAFLUN
+3 #7 RE: Zmarł Jan Jakubiak z WągrowcaFAFLUN 2020-04-02 04:03
Pracowałem z tym jegomościem. Mogę potwierdzić, że wszelkie opinie o tym gościu w pełni się zgadzają. Ja na całe szczęście pracowałem z tym gościem kilka miesięcy. Trzeba mu przyznać jedno, gatke ma niezłą. Ktoś, kto nie ma wiedzy i orientacji w proukcji może to łyknąć. Kompletny teoretyk, a co gorsza jak to już tutaj ktoś napisał, brak szacunku do ludzi. Co gorsza nie posiłkuje się wiedzą pracowników produkcyjnych. Buta i duma tej osoby to powód braku możliwości jakiejkoliwiek możliwości współpracy.
Pozdrawiam Panów "szyeczka" i "bułeczka na DROŻDŻACH". Pomimo że jesteście grubasami, to przy tym grubasie wysiadacie. Jego niewiedza jest obecnie lepsza od waszej wiedzy.Ciekawie kiey decydenci się obudzą?! Spokojnie, za chwilę Wasza wiedza będzie w cenie. Pierdoły Jakubika będą w cenie tylko dla obecnego jego pracodawcy.
Ostrzegam wszystkich przesd współpracą z tym gościem. Wykorzysta wszelką waszą wiedzę przeciwko WAM. Z mojej oceny dotyczącej współprcy z tym jegomościem, odradzam wszelką współpracę i dzielenie się wiedzą oraz dościwadczeniem .
Aleks
+8 #6 RE: Zmarł Jan Jakubiak z WągrowcaAleks 2020-03-28 00:48
Wooow. Jakubiak ma jednak fanów, którzy go popierają, a mnie minusują. A to zabawne, że człowiek nie mający szacunku dla innych ludzi, może mieć grono znajomych podzielających jego poglądy. Zapewne to tacy sami ludzie jak on, którzy nie szanują innych ludzi. No cóż, w obecnej sytuacji wystarczy powiedzieć: KARMA WRÓCI. Żal tylko jego ojca i pełen szacunek dla jego osoby. Niestety tego samego nie można powiedzieć o synu. Życzę powodzenia tym, którzy nabrali się na jego teoretyczną niby wiedzę. Niestety doradzam sprawdzić ją w praktyce. Trzeba przynać młodemu Jakobiakowi, że cały czas znajduje w Wągrowcu ludzi, którzy mu wierzą. Glizda doskonała, która po palcu w odbyt wejdzie. Ciekawe ile jest lubiących tak analny kontakt z nim? :)))
Freydis
+1 #5 #zostanwdomuFreydis 2020-03-27 15:44
Zgadza się, że 5 osób to bardzo mało, czasem w rodzinie należy wybierać, kto ma uczestniczyć w pogrzebie, ale wszystko dla naszego bezpieczeństwa. #zostanwdomu
An_ka
-1 #4 RE: Zmarł Jan Jakubiak z WągrowcaAn_ka 2020-03-27 15:30
I tylko 5 osób w kościele i na pogrzebie to jest nie do pomyślenia nawet najbliżsi wszyscy nie pójdą...
JulJula
0 #3 RE: Zmarł Jan Jakubiak z WągrowcaJulJula 2020-03-27 09:37
Tak to jego ojciec
ANIA
+7 #2 NIESMACZNEANIA 2020-03-27 07:23
Smutne chwile dla Rodziny i bliskich.

Ale jeszcze jedna sprawa.
Portal zamieszczając baner z kondolencjami też powinniście trochę szarych komórek zatrudnić.
Brakuje tylko wybuchających baloników albo petard.Taki sposób niemal amerykański kłóci się z naszymi zwyczajami.
Aleks
-2 #1 RE: Zmarł Jan Jakubiak z WągrowcuAleks 2020-03-27 03:37
Czyżby to był ojciec tego Jakubiaka z Horstmanna?! Podobno przesiadł się na Faustmanna i teraz tam się lansuje..
Ciekawe kiedy wykończy Faustmanna?!

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.