• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 1739

Maski, rękawiczki i woda od poseł Marty Kubiak

Szpital w Wągrowcu otrzymał 2 000 masek ochronnych, 1 000 sztuk rękawiczek jednorazowych i 1 500 butelek wody. Środki ochrony dostarczyła Marta Kubiak, poseł RP z Prawa i Sprawiedliwości.

- Mieszkańcy województwa wielkopolskiego są bardzo zdyscyplinowani. Stosują się do wszystkich obostrzeń i zaleceń. Warto pamiętać, że pracownikom służby zdrowia, w ostatnim czasie, jest trudniej niż zwykle. Maseczki i rękawiczki ochronne to podstawa, aby zachować ostrożność w kontaktach z pacjentami. Dziękuję pracownikom służby zdrowia, że zawsze możemy na Was polegać – poinformowała poseł Marta Kubiak.

To już kolejna tura pomocy, w którą zaangażowała się poseł Marta Kubiak, dla szpitali z terenu Wielkopolski. Środki ochronne trafiły również do szpitali w Pile, Złotowie i Obornikach.Komentarze   

Stanisław Sta sz ic
0 #10 Maski maseczki i różne pierdołeczkiStanisław Sta sz ic 2020-05-19 18:48
PIS-Janowy uświadom przez pokrzywę masko terapeutów .
Jkjkjhghgjjk
+4 #9 RE: Maski, rękawiczki i woda od poseł Marty KubiakJkjkjhghgjjk 2020-05-16 12:02
O tak! Rozpasanie zwłaszcza w KAUFLANDZIE gdzie najwięcej Bambrów przyjedza. Bez masek łażą grupy młodych ludzi, stercza przed sklepem, nie wiadomo po co. Policja powinna zainteresować tymi staczami
Grażagrażyna
0 #8 RE: Maski, rękawiczki i woda od poseł Marty KubiakGrażagrażyna 2020-05-16 06:44
Uprzejmie proszę SANEPID, POLICJE ZEBY ZAJELA SIE KONTROLA I KARANIEM KIEROWNICTWA MARKETOW WĄGROWIECKI JAK, KTORZY NIE PRZESTRZEGAJA ZADNEGO REZIMU SANITARNEGO. TLUMY LUDZI, NIKT NIE ZWRACA UWAGI NA PRZESTRZEGANIE ZASAD SANITARNO EPIDEMIOLOG. KLIENCI I OBSLUGA BEZ MASEK, BEZ REKAWIC, NIE ZACHOWUJA ODLEGLOSCI/!!!! !!!!! CZY KTOS MA NAD TYM KONTROLE?????? DLACZEGO W TYM MIESCIE TAKIE ROZPASANIE????? PROPONUJE BY POLICJA STANELA POD MARKETEM W GODZINACH POPOLUDNIOWYCH KIEDY JEDT TAM MULTUM MŁODYCH KTORYM OBCE SA WSZELKIE ZASADY SANITARNE. MANDATOW BEDZIE OGROM!!!!!!!!!!
PIS-Janowy
-7 #7 RE: Maski, rękawiczki i woda od poseł Marty KubiakPIS-Janowy 2020-05-15 09:52
Kwoka kidawa rezygnuje z walki o bycie prezydentową. Bredzi bo to niby przez ko, ko, ko, kooonstytucję! Róózowy Czaszkowski albo przylizek sikorski moze wystartują i uratuja paworzadność w Polsce. A moze ryzy wytrzeszcz włączy sie do akcji ze swoim usmieszkime debilnym? Jak myśłisz golemie ? Wjedzie ten jonasz POwski na białym koniu i pocieszy twe obolałe serce?
GOLEM
+10 #6 RE: Maski, rękawiczki i woda od poseł Marty KubiakGOLEM 2020-05-15 02:29
PIS-Janow, dawaj swoje wklejki z innych propagandowych źródeł. Gdzie jest ta menda, zamieszczająca propagandę PiSdzielców i przedruki braci Karnowskich?! Jak nie ma przekazu dnia, to takie typki jak PIS-Janowy nagle znikają. Wiadome jest to, że kiedy temu oszustowi zada się pytanie zgodne z prawdą to nagle stwierdza, że nie chce dalej dyskutować. Niestety, wobec prawdy ifaktów, wysiada każda propaganda i zwolennicy tych kłamstw.
Tak jak komuchy byli weryfikowanii, tak PiSdzielce odpowiedzą karnie za bezprawny demontaż Polski. Kiedy kogoś uwiera dwmokracja, to próbuje ją rozmontować, przy użyciu, ludzi nie rozumiejących na czym polega wolność każdego z nas i demokracja.
Demokracja to nie pasożytowanie na innym; lecz umiejętność współżycia!!!!
Mieszkaniec WRC
+16 #5 Skąd te maseczki?Mieszkaniec WRC 2020-05-13 22:27
Z prywatnych funduszy? Podatników? Czy już od słynnego brata ministra? Chociaż mnie to nie obchodzi, ważne by wszystko miało odpowiednie certyfikaty i służyło szpitalowi.
Wuj
+17 #4 RE: Maski, rękawiczki i woda od poseł Marty KubiakWuj 2020-05-13 21:23
Jak PISowcy coś dają, to znaczy, że komuś zaje*ali. Ze swoich nie dają nigdy i nikomu, no chyba, że Rydzykowi, ale tylko dlatego, że wiedzą, że im się to zwróci od dewotów.
KRS
+15 #3 RE: Maski, rękawiczki i woda od poseł Marty KubiakKRS 2020-05-13 20:56
Dokładnie te same, a tak swoja drogą, ciekawe rzeczy można znaleźć w KRS. Firma Szumowskiego zwiększyła kapitał zakładowy w ciagu jednego dnia z 5 tys. do 40 MILIONÓW, takie cuda w państwie Prawa i Sprawiedliwości .
Wasyl
+14 #2 Maseczki!!!!Wasyl 2020-05-13 20:21
Czy to są pisowskie maseczki od brata ministra zdrowia i jego kolegi instruktora ????
Pani Magister
+6 #1 RE: Maski, rękawiczki i woda od poseł Marty KubiakPani Magister 2020-05-13 14:21
Dziękujemy Panie Burmistrzu!!!
I jak tu nie kochać naszego Włodarza?!

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.