• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 2200

6 czerwca rusza Aquapark

Już 6 czerwca mieszkańcy Wągrowca będą mogli wrócić do obiektów, w których dbali o swoją formę. Otwarte zostaną między innymi siłownie, kluby fitness czy baseny.

- Przymusową przerwę wykorzystaliśmy na wszelkie naprawy, prace konserwacyjne. Teraz kiedy znamy już termin otwarcia, opracowujemy plan wprowadzenia zmian związanych z bezpieczeństwem naszych klientów, które jest dla nas najwyższym priorytetem. A wszystko po to, by wągrowiecki Aquapark mógł znów witać gości – wyjaśnia prezes Marek Meller.

W Aquaparku przeprowadzono dezynfekcję, czyszczenie całej hali basenowej wraz z nieckami basenowymi przy użyciu specjalistycznego sprzętu oraz profesjonalnych detergentów i kosmetyków. Dokonano również przeglądu instalacji technicznych związanych z technologią basenową.

Niebawem ruszy wypełnienia basenów wodą, która będzie poddana badaniom. Aquapark czeka również na wytyczne i zalecenia, jakie zostaną przedstawione już wkrótce, wciąż trwają konsultacje rządu z przedstawicielami branży.

Zmiany obejmą też punkt obsługi klientów, wszystko po to, aby klienci pływalni oraz pracownicy czuli się bezpiecznie.Komentarze   

Paranoja
+8 #4 RE: 6 czerwca rusza AquaparkParanoja 2020-05-30 13:53
Szykować oddziały szpitala, a najlepiej przekształcić na zakaźny. Dzieciaki na łąkę i do lasu na spacer zabrać, a lll
Stary
-5 #3 Aquapark NiezadowolonyStary 2020-05-30 12:09
Kiedy w Wągrowcu zacznie pracować Komora Normobaryczna ? Działka pod komorę już wykupił Pan-Pani M--or .
Zadowolony
-5 #2 RE: 6 czerwca rusza AquaparkZadowolony 2020-05-30 10:36
Super, zaczną się treningi naszych dzieci
Myślący pływak
+8 #1 RE: 6 czerwca rusza AquaparkMyślący pływak 2020-05-30 07:24
Dezynfekcja ok. Mam pytanie Czy po każdym kąpiącymi będzie przeprowadzana ogólna dezynfekcja wody, szatni? Czy do wody będzie zastosowany środek, który zmieni jej barwę kiedy któryś z kąpiących się odda mocz do wody, co podobno jest powszechna praktyką? Czy będzie mierzona temperatura ciała wchodzących na basen, ? W jaki sposób egzekwowana będzie 2 metrowa odległość na obiektach? Głównie chodzi mi o rozwiązanie kwestii oddawania moczu do wody, czyli wydzielin ludzkich, które jak wiadomo jest powszechne na basenach i właśnie to jest przyczyną większości zakażeń na basenach. Wiadomo, że wysoka wilgotność powietrza również temu sprzyja. No cóż wirusek , to zjadliwy łobuz, smsa nie dostał że już po pandemii, będzie sobie szalał i to pewnie że zdwojoną siłą.

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.