• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 1384

Będzie bardziej estetycznie

Klomby oraz siedziska przed Urzędem Miejskim w Wągrowcu już wkrótce będą wyglądać lepiej.Trwają prace związane z usuwaniem płytek, które nie wytrzymały próby czasu i wpływu warunków atmosferycznych. Stare płytki zostaną zastąpione nowymi. Zostaną też zamontowane nowe drewniane siedziska.

Komentarze   

Gfds
-3 #9 RE: Będzie bardziej estetycznieGfds 2020-06-21 11:53
Burmistrz kiedy zarządzenie otwarcia przychodni. Opieki medycznej nie ma tu żadnej. Są ludzie starzy, przewlekle chorzy i full dzieciaków, które zaczynają chorować. Przedszkola żłobki otworzyli, w sklepach zadnego reżimu sanitarnego, w KAUFLANDZIE polikwidowali osłony przy kasach, żeby kasjerki szybciej się zaraziły lub zaraziły innych, w Lidlu zero reżimu, w Aldi, twoim markecie to samo, a przychodnie zamknięte. Czy tu ma być kolejny Krotoszyn, Śląsk, Włochy? Czy Wągrowiec przystąpił do planu zbiorowego zarażania? Czy sanepid codziennie sprawdza co wyrabiają Kierownicy w tych marketach, dlaczego nie ma ochrony która wywala klientów bez masek na twarzy, dlaczego dzieciaki są wpuszczane do sklepów bez masek, dlaczego łażą po sklepie bez opieki plują na wszystko liza , dotykają towaru. Dlaczego ??????????????? ? Nikt nie ma nad tym kontroli!!!!!!! !!!!!!!!
Paranoja jakaś!
+2 #8 RE: Będzie bardziej estetycznieParanoja jakaś! 2020-06-21 07:45
Co mnie obchodzi jakiś murek na który siadają otyli liżąc lody z okolicznych budek. Śmiechu warte, kiedy widzę okupujących te budki osobnikow przeważnie słusznej wagi. MNIE INTERESUJE DOSTEP DO LEKARZY W PRZYCHODNI KTORY GWARANTUJE MI KONSTYTUCJA. NIE MOZE TAK BYC ZEBY NIKT Z WLADZ NIE MIAL KONTROLI NAD ZDROWIEM I ZYCIEM MIESZKANCOW. DODZWONIC SIE NIE DA A JAK JUZ SIE CZLOEIEK DOZWONI , TO DOKTOR POGANIA CZLOWIEKA BO AKURAT MA PACJENTA W GABINECIE. PYTAM Z JAKIEJ RACJI TEN PACJENT SKORO DLA SZAREGO PACJENTA NA FNZ NIE MA WIZYTY OSOBISTEJ. CZY JAKAS PRYWATA JEST UPRAWIANA W PRZYCHODNIACH NA NFZ? BURMISTRZU NIE MOZE TAK BYC BY LUDZIE BEZ KADY, STARSI , SCHOROWANI BYLI POZBAWIENI OPIEKI MEDYCZNEJ. NIKT NIE PODNOSI TEGO TEMATU
DLACZEGO? PYTAM??????? SKORO OTWIERACIE ZŁOBKI, PRZEDSZKOLA ,SILOWNIE, KNAJPY, KOSMETYCZKI GDZIE WYCISKAJA SYFY I PRZYKLEJAJA PAZURY ZA KTORYMI GROMADZI SIE BRUD, TO MAMY PRAWO WIEDZIEC KIEDY W TYM MIESUE LUDZIE BEDA MIELI BEZPŁATNY DOSTEP DO LEKARZA KTORY GWARANTUJE NAM KONSTYTUCJA!!?! !!!!!!!!!!!!!!! !!!NA CHWILE OBECNA ŁAMANE JEST PRAWO DO OPIEKI MEDYCZNEJ!!!!!! !!
rozbawiony czytelnik
+7 #7 RE: Będzie bardziej estetycznierozbawiony czytelnik 2020-06-20 18:38
Polonista pewnie nietutejszy albo niedawno zamieszkał w STOLICY powiatu, chciałbym zauważyć, że starsi mieszkańcy od lat znają to określenie i potoczne nazywanie ulicy Kościuszki "Kościuszkową". ..
Rychu
+10 #6 RE: Będzie bardziej estetycznieRychu 2020-06-20 13:30
W całym mieście syf a Berent zrobił remont swojego biura za tyle co inni całego mieszkania, znajoma żona wójta nasadziła mu kwiatków wokół urzedu i jeszcze planuje wielkie remonty na zewnatrz .
zcx
+4 #5 RE: Będzie bardziej estetyczniezcx 2020-06-20 13:26
Polonista głąbie czy Ty myślisz że komentarze tylko piszą młodzi ? Niektórzy tak jak ja kończyli edukacje kilka dziesiąt lat temu
Polonista
-10 #4 Będzie bardziej estetyczniePolonista 2020-06-20 13:22
W Wągrowcu nie ma ulicy Kosciuszkowej jest ulica Kościuszki.
Zygi
+14 #3 RE: Będzie bardziej estetycznieZygi 2020-06-19 07:40
Wykonawca nie przewidział, że średnia waga siadających tam osób 2 krotnie przekracza średnią wagę przeciętnego człowieka. Wystarczy spojrzeć na kolejkę osób czekających pod lodziarniami, a wszystko będzie jasne. Przewaga to ludzie ponad 100 kg żywej wagi w wieku około 30 lat. Co będzie później? Łatwo przewidzieć.
zwykły podatnik
-3 #2 RE: Będzie bardziej estetyczniezwykły podatnik 2020-06-19 07:19
Uważam, że normalny mieszkaniec ma problem żeby zaparkować na Kościuszkowej - to jest problem. Naprawdę.
zwykły podatnik
-2 #1 RE: Będzie bardziej estetyczniezwykły podatnik 2020-06-19 07:13
Skoro będzie estetyczniej, to można także zrobić estetyczny płatny parking na Kościuszkowej - mieszkańcy mają korzystać z transportu zbiorowego albo rowerem, a Kościuszkowa musi przyjechać samochodem pod sam ratusz?

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.