• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 6521

Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w Wągrowcu

12 739 mieszkańców Wągrowca oddało swój głos w pierwszej turze wyborów prezydenckich, które odbyły się wczoraj. Frekwencja wyborcza w Wągrowcu wyniosła 69,94%.

Najwięcej głosów poparcia w naszym mieście uzyskali: Rafał Trzaskowski – 4 776 oraz Andrzej Duda – 4 232. Przypominamy, że druga tura wyborów prezydenckich odbędzie się w niedzielę 12 lipca br.

Poszczególni kandydaci otrzymali w Wągrowcu następującą liczbę głosów:

🔸Robert Biedroń – 338 (2,65%)
🔸Krzysztof Bosak – 753 (5,91%)
🔸Andrzej Duda - 4 232 (33,22%)
🔸Szymon Hołownia - 2 258 (17,73%)
🔸Marek Jakubiak - 19 (0,15%)
🔸Władysław Kosiniak-Kamysz – 293 (2,30%)
🔸Mirosław Piotrowski – 10 (0,08%)
🔸Jan Tanajno - 16 (0,13%)
🔸Rafał Trzaskowski – 4 776 (37,49%)
🔸Waldemar Włodzimierz Witkowski - 22 (0,17%)
🔸Stanisław Żółtek - 22 (0,17%).

Komentarze   

GOLEM
0 #240 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w WągrowcuGOLEM 2020-07-10 23:33
PiS-Janowy, capie śmierdzący niewiedzą i komuną. Trzaskowski obiecał 10000 dla każdej rodziny na zielone inwestycje. Czyli dotacje na wymianę pieca na ekologiczny, na inwestycje rodzinne w fotowoltaikę, na ocieplenie budynku, wymianę okien. Obiecał pieniądze dla rodzin na walkę z ochroną środowiska, kiedy to Dundel dalej dzielił Polaków na lepszych, czyli wyznawców PiSdzielców i gorszych, czyli zwolenników opozycji. Kiedy pieprzył o sojuszu z USA, a w tym samym wystąpieniu stwierdza, że jakaś inna opcja religijna nie może by uprzywilejowana . Już raz przekonali się, że USA stanie po stronie żydów, ale głąby oglądające TVPiS i TVP INFO o tym nie pamiętają i nie wiedzą, jak po ustawie Jakiego musieli pod naciskiem USA wycofa się z tej ustawy. Wpisz sobie w google hasło "ustawa Jakiego" i poczytaj ze zrozumieniem.
Nie wypisuj więcej bredni wyrwanych z kontekstu i nie wciskaj ludziom kłamstw rodem z reżimowych mediów PiSdzielców.
GOLEM
0 #239 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w WągrowcuGOLEM 2020-07-10 23:21
PiS-Janowy ta twoja repolonizacja to nic innego jak nacjonalizacja własności prywatnej z czasów komuny. Z czego ty capie śmierdzący niewiedzą cieszysz się?! Z tego że państwo może przejąć własność prywatną?! Repolonizacja banków to nic innego jak wykupywanie udziałów zagranicznych inwestorów i zmniejszanie konkurencji. Kiedy nie ma konkurencji, to mamy monopol państwa, który może kontrolować i wyznaczać wysokości stóp procentowych, które będą równe we wszystkich bankach. Nie będzie większego wyboru, bo we wszystkich bankach będą takie same warunki. Kto na tym straci? Tylko zwykły obywatel Polski, a państwo będzie doić z jego oszczędności i żerować na kredytach udzielanych Polakom. Firmy i przedsiębiorcy, będą się ratować w zachodnich bankach. To co tutaj proponujesz to kolejny przykład rodem z komuny. No cóż może zaproponować potomek PGRowców, którzy rozkradali własne PGR-y, a ojciec zrobił go po pijaku. Gratuluję mentalności.
PIS-Janowy
-1 #238 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w WągrowcuPIS-Janowy 2020-07-10 20:14
Czye szanowny i wykształcony elektorat czaszkowskiego wie, ze obiecał on falę rozdawnictwa pod nazwą 10000 zł dla kazdej rodziny i 200 za kazde dziecko? Wie czy nie wie? 500 plus to pilkus przy tym ...A czy wie, ze ten fircyk podobne obietnice składał w kampanii wyborczej samorządowej, gdy obiecywał uczniom dopłatę do biletów, gdy obiecywał uczniom 100 zł miesięcznie na zajęcia pozalekcyjne i nikt do dzisiaj w Warszawie tych pieniędzy nie zobaczył....?
PIS-Janowy
-2 #237 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w WągrowcuPIS-Janowy 2020-07-10 20:09
kwoko renio i pulglu[pie golemie - przeczytajcie kilka faktow przed postawieniem minusa bo znoe bedziecie porownywac dude z jakims psi..jem i robic kretynow z siebie.
PIS-Janowy
-3 #236 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w WągrowcuPIS-Janowy 2020-07-10 19:49
Dla niedoinformowan ej kw
REKLAMAki reni i jej cioty golema - odnosnie dokonan ICH prezydenta od bulu i debilizmu w ciagu jedenj koadencji:
"...Prezydent Bronisław Komorowski, przez pięć lat swojej kadencji ułaskawił w sumie 360 skazanych osób.Wśród nich znalazło się aż pięć osób skazanych za zabójstwo lub jego usiłowanie. Co ciekawe, w przypadku czterech tych osób, swoje negatywne stanowisko wyraził ówczesny Prokurator Generalny. Komorowski ułaskawiał także sprawców brutalnych rozbojów oraz dilerów narkotykowych.
To jednak nie koniec! Bronisław Komorowski ułaskawił także siedem osób, które zostały skazane za znęcanie się nad najbliższymi. W tych przypadkach prezydent znał negatywną stanowisko Prokuratora Generalnego, ale to nie przeszkadzało mu w aktach łaski.
Prezydent Bronisław Komorowski ułaskawiał także szczególnie niebezpiecznych przestępców. Szokuje szczególnie czy Anny Sz. która ze szczególnym okrucieństwem ciężko pobiła inną kobietę. Oprawczyni biła ją i kopała po całym ciele, uderzyła ją butelką po winie i zabrała jej ubrania, biżuterię i pieniądze. Sądy wydawały negatywne opinie dotyczące jej ułaskawienia. Komorowski umorzył jej resztę kary. W innym przypadku niejaka Władysława B., wspólnie ze swoimi znajomymi zaatakowała staruszków w ich własnym mieszkaniu. Starsze osoby zostały pobite i okradzione z pieniędzy, a także drobnych kosztowności. Prezydent ułaskawił sprawczynie napadu warunkowo zawieszając jej karę. Prezydent była łaskawy dla przynajmniej kilkunastu sprawców takich rozbojów.
Były prezydent ułaskawiał także przestępców, którzy brali udział w hurtowym handlem narkotykami. Prawo łaski Komorowski zastosował wobec dwóch takich osób i to przy negatywnym stanowisku Prokuratora Generalnego. Jedną z takich osób Komorowski ułaskawił na dwa dni przed końcem kadencji!
Szokująca pobłażliwość dla morderców
Analiza aktów łaski prezydenta Bronisława Komorowskiego poraża w kwestii ułaskawień morderców lub niedoszłych zabójców. Takich ułaskawień doliczyliśmy się pięciu. W czterech przypadkach nastąpiło to przy negatywnym stanowisku Prokuratora Generalnego i niektórych instancji sądowych. Tak było w przypadku Sylwii K., która zadała trzy ciosy nożem w klatkę piersiową innego mężczyznę i dusiła go. Życie ofiary uratował świadek, który interweniował i odciągnął niedoszłą morderczynię od zakrwawionej ofiary. Bronisław Komorowski ułaskawił ją w 2013 roku warunkowo zawieszając wykonanie kary więzienia na okres 5 lat.

Kto i ile razy ułaskawiał?
Media rozpisują się ostatnio o prawie łaski prezydenta Andrzeja Dudy, w obrzydliwy sposób manipulując faktami. Milczą jednak na temat ułaskawień jego poprzedników. Tymczasem Aleksander Kwaśniewski ułaskawił ponad 4 tys. osób, Lech Wałęsa ponad 3 tysiące osób, Lech Kaczyński 201, zaś Bronisław Komorowski 360 osób. Prezydent Duda zastosował prawo łaski wobec zaledwie 95 osób...."
Bylo o tym na planecie? Tak spotykane jak rozum w glowie golema ...
kolo
-1 #235 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w Wągrowcukolo 2020-07-10 18:55
To już wytyczne z Nowogrodzkiej przyszły, że Duda wygra? Znaczy się, wynik będzie sfałszowany.
Większość głosuje na Trzaskowskiego.
POLAK
-2 #234 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w WągrowcuPOLAK 2020-07-10 18:49
Wybory wygra Andrzej Duda i wtedy Golem Renia Romek itd będą protestować że zostały sfałszowane
Piter
+1 #233 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w WągrowcuPiter 2020-07-10 18:44
Wy żałosne trolle. Możecie sobie ludzi pomyjami oblewać, ale prawdy nie zmienicie. Golem i Renia mówią jak jest, a takich szmalcowników jak wy to w czasie wojny się wieszało. Tfu!
Olga
-4 #232 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w WągrowcuOlga 2020-07-10 18:04
Polak bardzo trafnie to sprecyzowałeś😊i mam nadzieję, że Polska zwycięży, że zwycięży Andrzej Duda. TAK NAM DOPOMÓŻ BÓG ✌
POLAK
-5 #231 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w WągrowcuPOLAK 2020-07-10 17:31
W czasie 2 wojny światowej takich Golemów Renie itd nazywano by VOLKSDOEUTSCHE przez takie śmieci gineli na froncie i w obozach moi przodkowie
192
-6 #230 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w Wągrowcu192 2020-07-10 17:28
Golem,hasło ELEKTOR to była próba złapania w pułapkę ,wiesz kogo.Niestety nie udało się.Ale co się odwlecze to nie uciecze.Jego kolejny ling to prawdopodobnie Alicja.
RENIA
+3 #229 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w WągrowcuRENIA 2020-07-10 13:33
PIS Janowy.Zacznij się leczyć bo jesteś chory z nienawiści.Po przegranych wyborach ,pozostanie tylko spełnić twoją własna obietnicę,którą umieściłeś w poście nr.209.Powodzen ia w wytrwałości i osiągnięcia celu w tym postanowieniu.J ak to mówią ŻEGNAM OZIĘBLE.
PIS-Janowy
-2 #228 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w WągrowcuPIS-Janowy 2020-07-10 12:34
Renia krowiasta twierdzi, ze informacje nie z TVN-u a le z planety.pl -która jest kotrolowana w Polsce przez .... Agore. Te od gazety wyborczej. Tak jakby sie od TVN-u rozniły, he, he, he ....Brak totalnego dochodzenia szczegółów, patrzenia dalej nie 5 cm dalej - typowe okazy elektoratu czaszkowskiego slupa ... Golem pewnie zaraz napisze ze on ma najlpesze informacje z BBC - tyle , ze nie wie że uzyskanych z Gównianej
PIS-Janowy
-8 #227 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w WągrowcuPIS-Janowy 2020-07-10 12:20
Przyglupawa krowa renia kopiuje cos i nie wie do konca co, podnieca sie wyrokami w sadach warszafki POsranje, gdzie ja juz kilka razy pisałem, ze sąd ktory twierdzi ze Owsiak wyzywajac publicznie starsza i 100 razy madrezjsza kobiete od siebie a wczesniej oragnaizują ruch jej wypierdolenia w kosmoc nie obraz tejze kobiety tylko wyraza swa opinię (mozesz teraz kwoko renio po takim wyroku spisac moje IP bo ja moge cie nazwac kurwą, ciota i td i to nie bedzie obrazanie ale wyrazanie swojej opini o tobie) to jest DO SPALENIA!! Sad ktory twierdzi, ze 80 tys to "nieprecyjnie milion to sąd do WYJEBANIA W KOSMOS i tam ostrzelania głowicą nuklearna, zeby ta tepota i glupota si enie rozprzestrzenia ła. Sąd który uniewania wyroki komisji wyeryfikacyjnej to sąd najwyższej klasy szmacoarski i ci sędziowie powinni segregować smieci na wsypiskach a nie o losach ludzi decydować!. Sąd ktory stiwerdza, ze okreslenia cham w stosunku do prezydenta Polski (paligłup) to nie obrazanie (tak tak - beda za tobą cioto wołał chmówa, chamów i GÓWNO mi zrobisz bo to wg. sądu w warszafce nie obrazanie) to jest kpina z saów. O sądach i ich wyrokach mozna juz napisać książkę - bueckei latorosle juz tak tam zdziczały, ze bez ognia i wyjebania wszystkich nic sie nie poradzi. Moj sxzacunek do sędziów, tych strajkujących nauczycoieli udających krowy i kozy jest nizszy nic do zuka gnojnego.
Dlatego zdrowa Polska to rząd PIS, prezydent z PIS i śady przeorani i wstawione z PIS!! tak przyjebie Golemie choc raz znalazłeś dobre rozwiązanie dla Polski.
A czaszkowski znow kłamie wykazując sie dodatkowo totalnym brakiem zrozumienia PKB ... żenua taka, ze komorkowski zaczyna sie cieszyc, ze mu ktos w koncu intelektualnie dorównuje ..
Ten przkurcz intelektualny obiecuje 10 tys na rodzine i 200 dla matek za kazde dziecko. Tyle tylko , ze nie wie skad kaxse na to wezmie. PIS gdy obiecywal to mówił - jest kurwa złodziejstwo na niespotykana skalę - ukrócimy to i kase damy ludziom. Ten pajac obiecuje złote góry bez pokrycia aby tylko na stolek wejsc.. ONET i TVN az czerwone od siania jadu - z wpisów goloema wynika, ze juz kroplówkę ze soba targa, i nie wiadomo czy do tych wyborów dozyje nawet ...
RENIA
+2 #226 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w WągrowcuRENIA 2020-07-10 11:14
PIS-Janowy.Debi lem to raczej ty jesteś.Czepiasz się byle czego bo brakuje ci innych argumentów.
Dostałeś czkawki czy białej gorączki na wieść,że Trzaskowski pozyskał kolejne wsparcie od Tomasza Leppera syna Andrzeja Leppera.Nie zdążyłeś na akcję rozdawania bułek przed wejściem do kopalni Zofiówka którą prowadził twój kandydat na prezydenta,bo na kiełbasę już nie starcza.Czyżby zaczeła chólać drożyzna obok ostrego cienia mgły.
PIS-Janowy
-7 #225 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w WągrowcuPIS-Janowy 2020-07-10 07:46
Golem i renia - debil pogania debila - jedna mowi o podniesieni podatku za psa i wskazuje na przyczyne tego rzad a ciota Golem pisze do mnie ze to podatek lokalny i ustala go miasto. Wyjasnijcie to sobie bo , fanowie czaszkowskiego bo sie tak samo gubicie jak wasz niedorozwoj czaszkowski.
szarańcza
-6 #224 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w Wągrowcuszarańcza 2020-07-10 07:11
GOLEM debilu, gdzie byłeś od 2010 roku. Spałeś zakuta pało czy może jebałeś na zachodzie na chlebek? Bo tak Ciebie urządziła ta jednowładza PO-PSL tępy idioto. Wtedy było wszystko ok: prezydent, rząd i sąd (do 2020 roku) POPAPRANY. Ale masz zasrany łeb, debilu 5 klasy. Zmień tabletki, bo te nie leczą tylko pogłębiają zły stan Twojego zasranego mózgu, o ile jeszcze jest.
GOLEM
+6 #223 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w WągrowcuGOLEM 2020-07-09 23:55
PiS-Janowy, Olga, Elektor, das, Aleks, rychu i innie wyznawcy PiSdzielców. Jaką proponujecie nam demokracje. To nie demokracja lecz PiSdokracja, wg której trójpodział władzy to:
- rząd PiS
- prezydent z PiS
- sądy przejęte przez PiS.
Monopol jednej władzy to nie demokracja, lecz powtórka z komuny. Skoro wyznawcy PiSdzielców tęsknią za komuną, to proponuję wyprowadzkę na Białoruś lub do Rosji. Tam się odnajdziecie, a nie w kraju, gdzie ludzie chcą być wolni i słyszeć prawdę, a nie reżimowy przekaz.
Mamy dość rządów kretynów, idiotów, złodzieji i oszustów!!!
GOLEM
+7 #222 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w WągrowcuGOLEM 2020-07-09 23:47
das głąbie, to nie Romuś pisze te komentarze. Nie oceniaj innych po swoim postępowaniu. Kłamstwa, oszustwa i złodziejstwo to omena PiSdzielców.
Wyznawcy PiSdzielców to jednak zawistni ludzie, którzy odgryzą sobie rękę, żeby jej nie podać innym, mającym odmienne poglądy. Po co żyć w zgodzie w jednym narodzie. Dla was lepiej robić na złość innym, bo tamci dają. Obudzisz się z ręką w nocniku, ty i tobie podobni wyznawcy dojnej zmiany we wrześniu lub październiku. Poczujecie co to kryzys. W Niemczech i innych krajach zachodnich ludzie już tracą pracę. W Polsce następuje to z pewnym opóźnieniem. W Wągrowcu już są firmy, które zaczynają odczuwać kryzys, ale nie zwalniają. Głosując na Dundla, sami się ugotujecie, bo nie dowiecie się prawdy, bo PiSdzielce dzięki opanowaniu mediów reżimowych, będzie wam wmawiać każde gówno. Może się okazać, że ludzie będą tracić pracę, a oni będą sprzedawać, że ci ludzie opowiadają kłamstwa na zlecenie opozycji. Wtedy może ktoś zrozumie, co to jest zderzyć się z machiną partyjną, jedynej partii rządzącej, mającej media i prezydenta. Jakim trzeba być cepem, aby wierzyć, że rządy jednej partii to coś dobrego. Kto w tym momencie kogo kontroluje. Prezydent z PiS kontroluje rząd PiS. A może rząd PiS kontroluje TVPiS. Zapomniałem, że są jeszcze sądy przejęte przez PiS, które kontrolują prezydenta z PiS i rząd PiS. Co za patologia!!!
GOLEM
+5 #221 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w WągrowcuGOLEM 2020-07-09 23:19
PiS-Janowy podatek za psa to podatek lokalny, którego wysokość uchwala Rada Gminy, Rada Miasta lub Rada Powiatu, a nie partia. Tak więc koalicja PO-PSL nie uchwalała tobie podatku za psa. Poza tym obecnie nie ma podatku za psa w Wągrowcu, więc nie było czego podnosić. Skąd tobie capie się wzięło aż 60%, które niby opozycja zapowiadała i to jeszcze podatku na którego nie ma wpływu. Poziom twojej wiedzy jest przerażający. Klepiesz pyskiem takie brednie, że zaczynam się zastanawiać, kiedy zwolnili ciebie z psychiatryka.
RENIA
+5 #220 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w WągrowcuRENIA 2020-07-09 23:07
PIS-Janowy.Twój ukochany wódz i mentor został po raz drugi upokorzony.Pier wszy raz upokorzył go członek komisji wyborczej,nakaz ując zdjęcie maseczki,a teraz Sąd Apelacyjny w Warszawie.W sentencji wyroku GURU ma przeprosić Radosława Sikorskiego byłego kolegę partyjnego a dziś europosła PO za słowa wypowiedziane w 2016r.W sądzie też przegrała swój proces tuba propagandowa PIS-u TVP z Adamem Bodnarem.Brawo .Są jeszcze w kraju wolne sądy.Dziś kolejna kompromitacja PIS-u przed samorządowcami Tarnowa Podgórnego i Elbląga.
RENIA
+6 #219 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w WągrowcuRENIA 2020-07-09 21:49
das-poczytaj sobie inne portale a nie tylko propagandę za 2 miliardy.Jesteś tak samo niedouczony jak twój kolega Janowy. Informacje te podał nie TVN a Planeta.A na marginesie-obra żać możesz równych sobie szczylu.
das
-8 #218 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w Wągrowcudas 2020-07-09 21:09
Renia dziś jeden z portali podał info że Renia daje za darmo . Już nieraz przedstawiałas tu jakieś wypociny zapewne w życiu też zajmujesz się plotkami Liczą się prawdziwe informacje podane przez zainteresowane strony .Roman skończ z tymi nickami tylko podpisz się bo wiemy jakie nicki używasz Zaraz zacznie pisać Golem itd
RENIA
+7 #217 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w WągrowcuRENIA 2020-07-09 19:52
Dziś jeden z portali podał informację że PIS złożył ofertę współpracy w stronę PSL-u i Konfederacji.Je żeli jakimś cudem wybory prezydenckie wygra obecny prezydent to będziemy mieli koalicję z 2 przystawkami bis .Co do Konfederacji istnieje taka możliwość współpracy z PIS-em.Natomias t co do PSL-u to tu na dwoje babka wróżyła.
RENIA
+13 #216 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w WągrowcuRENIA 2020-07-09 07:49
PIS-Janowy.Głąb ie niedouczony.Nie pytałam o Wałęse,Kwaśniew skiego,czy Lecha Kaczyńskiego.
Pytanie capie ,dotyczyło obecnego mieszkańca Pałacu który z resztą zostanie przez niego opuszczony.Ilu skazanych ułaskawili byli prezydenci,to wiem dokładnie i nie z twojej kopalni wiedzy którą jest Wikipedia.Ta twoja Wikipedia nie podała że ułaskawieni w tej kadencji przez twojego idola,to między innymi skazani za-rozboje,oszu stwa,zniesławie nie,dystrybucja środków odurzających,zn ęcanie się nad rodziną,morders two,posiadanie amunicji bez zezwolenia.To tylko część ułaskawionych.P o te 50tys.to sam się udaj,bo ja nie muszę.Tam gdzie mieszkam a na pewno nie w Wągrowcu ,stać mnie na dużo przyjemności.Na tomiast z tego co wypisujesz w poście 209 to nawet bardzo się tobie przydadzą.
GOLEM
+15 #215 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w WągrowcuGOLEM 2020-07-09 01:09
PiS-Janowy, brednie na temat sukcesów PiSdzielców , to nic innego jak pochwała inicjatyw PO-PSL. Sprawdź zanim coś napiszesz, bo wiele z tego co napisałeś, zadziało się za czasów PO-PSL. Dat nie zdążyliście wymazać w "google" Nie rób z siebie większego idioty, niż wynika z tego co piszesz. LNG, VIA Baltica, Via Carpatia, gdyby to były inicjatywy PiSdziekców, to musieli by być cudotwórcami, aby w miesiąc lub wa to zrealzozować. Jak chcesz dalej capie śmierdzący lenistwem i niewiedzą poznać prawdę, to możemy drążyć temat. Podobnie jak temat debaty, która się nie odbyła poraz pierwszy, bo obecnie urzędujący prezydent Polski, to cykor, który boi się kandydata na prezydenta. Gdyby ten cykor rządził Polską zgodnie z Konstytucją, to dziś nie bał by się debaty. Rządzi nami banda oszustów i złodziejii, bojących się rozliczenia przez obywateli i opozycję. Dlatego starają się oskarżać o wszelkie zło opozycję, bo wiedzą, że kłamią i oszukują. Wiedzą, że przy obecnie obowiązującym prawie, które jest zgodne z prawem międzynarodowy, to będą siedzieć. Tacy idioci nie rządzili Polską do tej pory od czasów komuny. Z takimi komuchami walczyli nasi rodzice i dziadkowie. Tylko idiota może wierzyć w brednie oszustów i złodziejii, którzy mają pod kontrolą prokuraturę, sądy, parlament i prezydenta. Gdzie wy tutaj macie trójpodział władzy. Dla PiS-Janowego trójpodział władzy to Kaczor w trzech osobach, czyli Prezes, Premier i Prezydent. A w bonusie dostaje posadę Prokuratora Generalnego, którego dzięki przygłupom sobie wybrał. Co wy proponujecie Polakom?! Wasz trójpodział władzy według PiSdzielców?!
GOLEM
+13 #214 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w WągrowcuGOLEM 2020-07-09 00:32
PiS-Janowy, czy te twoje brednie na temat niby sukcesów PiSdzielców, mają służyć, temu, że Dundel to niezależny prezydent?! Kogo mamy wybierać dunda zależnego od prezesa, czy może przyszłego preyzdenta niezależnego od wodza. Tuska już nie ma w Polskiej polityce, a wymyślasz jakiś Nitrasów. To tylko członek obecnego sztabu, podobnie jak Mucha u Dundla. Od 30 lat nie było takich wyborów, żeby przed II turą nie było debaty. Wmawiają wam, że to Trzaskowski, nie chce odpowiadać na pytania wyborców. Gdzie byliście, kiedy Trzaskowski odpowiadał na pytania wyborców i nie miał ich wcześniej przekazanych przez opłaconą przez siebie TVPiS i TVP INFO. Jakie media opłacił Trzaskowski. Twoje durne przeinaczanie nazwisk bawi mnie, bo sam naprowadziłeś mnie na Dundla. Zamień pierwszą literę z D na K, a będziesz może wiedział. Dość już twoich chamskich i wulgarnych wpisów. Język PGRowców dobry jest dla upośledzonych intelektualnie. Nikt nie stawia się wyżej ponad wami, to wy swoim wulgarnym i wsiowym postępowaniem sami się określacie, gdzie jest wasze miejsce. A wasze miejsce, to margines połeczny, bo sami się tam lokujecie swoim postępowaniem, językiem i wiedzą. Jak to napisała Olga, zero pozostanie zerem. Ciekawe jakie zera poszukujecie, bo jakie zera osiągneliście to już wiedome.
PIS-Janowy
-15 #213 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w WągrowcuPIS-Janowy 2020-07-09 00:30
Poraz kolejny kwoka Renai pokazuje swoja niemoc umysłową ... Noz kurwa! Podatek od psa jej podniesli, podniesli jej opłaty za prad e tgeo, ze PIS te opłaty (oPozycja obiecywala 60 % podwyzek wstrzymał) to ciota golenma nie wie, sprzedaz praw do emisji CO2 - to babsko nie wie co pisze!!! NIE MA KOMPLETNEGO POJECIA CO SKOPIOWAŁA I CO POWIELA? Totalne dno umysłowe! Ameba wysiada ... podatek od owocóe morza ... aj pierdole
Masz kwoko ułaskawienia - z Wikpiedi leewackiej mozesz sobie =nawet znależć:
"...Lech Wałęsa ułaskawił 3454 osoby; odmówił ułaskawienia 384 osobom.
Aleksander Kwaśniewski ułaskawił 3295 osób; odmówił ułaskawienia 795 osobom (I kadencja).
Aleksander Kwaśniewski ułaskawił 993 osoby; odmówił ułaskawienia 1317 osobom (II kadencja).
Lech Kaczyński ułaskawił 201 osób; odmówił ułaskawienia 913 osobom.
Bronisław Komorowski ułaskawił 360 osób; odmówił ułaskawienia 1546 osobom.
Andrzej Duda (do 17.06.2020r.) ułaskawił 93 osoby[5]; odmówił ułaskawienia 502 osobom[6]...."
Moze sobie sprawdzisz kogo ułaskawiali Boliki i kwachy - bandytów i mafiozów. Dudzie zarzuca się, ze ułaksawił Kaminiskiego - policjanta który złapał za ręke kilku skurwesynów i Sawicką niewinną. A teraz idz po swoje 50 tys od Berenta ...
GOLEM
+14 #212 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w WągrowcuGOLEM 2020-07-09 00:17
PiS-Janowy, po co te twoje hymny pochwalne na temat PiSdzielców i wypisywanie bredni na temat ich sukcesów. W takie brednie uwierzyć mogą tobie takie intelektualne ameby jak Olga, rychu, ELEKTOR, das, kolo, Aleks. Rozmnożyło się grono zwolenników PiSdzielców. Chyba chcą nam udowdnić, że jest ich więcej w wielkopolsce niż na podkarpaciu i podlasiu. Przypominam wyznawcom PiSdzielców, że jesteśmy na zachodzie Polski, a nie na wschodzie. Jak wam tęskno za wschodem, to proponuję wyprowadzkę w upragnione regiony i do upragnionych współwyborców.
RENIA
+14 #211 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w WągrowcuRENIA 2020-07-08 21:56
PIS-Janowy.Skor o nie wiesz ilu ułaskawił skazanych i za co,w swojej 1 kadencji twój idol kochany,to może wiesz o ile podniósł lub wprowadził nowych podatków PIS od początku tej kadencji,a jak byś i tego nie wiedział to cię trochę uświadomię.Oto nie które z nich.
1.Podatek bankowy-obciąże nie środków bankowych.2.Dan ina solidarnościowa stawka podatku-4 proc.3.Czwarta stawka podatkowa
36 proc.4.Opodatko wane owoce morza -stawka VAT do tej pory to 5 proc.obecnie 23 proc,5.Opłata emisyjna -8gr.więcej za litr paliwa. 6.Wzrost opłaty przejściowej mocowej za prąd,wodę. 7.Opłatę denną od przystani. 8.Recyklingową. 9.Podatek cukrowy. 10.Transwer funduszy z OFE do ZUS-u. 11.Sprzedaż praw do emisji CO2.12.Podwyżka opłaty miejscowej-kuro rty.13.Wzrost opłaty za posiadanie psa.To tylko nie które z wielu podwyżek ,,dobrej zmiany''.W końcu w jakiś sposób trzeba mieć kasę na te ,,luksusy''dla tych co w całym swym życiu nie skalali się uczciwą pracą.
nik
-14 #210 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w Wągrowcunik 2020-07-08 18:07
Skończcie tę jałową dyskusję .Przekonaliście mnie oddam głos na obydwu kandydatów .Zadowoleni ?
PIS-Janowy
+14 #209 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w WągrowcuPIS-Janowy 2020-07-08 17:44
Jak mój prezydent kochany Duda przegra ,to idę na leczenie do Gniezna ,bo nikt mi już nie da pieniędzy za darmo a pić się chce !
RENIA
+7 #208 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w WągrowcuRENIA 2020-07-08 09:28
ryhu-a co, miał dziurawe naprawdę.
PIS-Janowy
-19 #207 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w WągrowcuPIS-Janowy 2020-07-08 08:00
Pytam sie o 200 zł dla matek na kazde dziecko od czaszkowskiego - cisza. Pytam sie o klamstwa POjeba Szczerby na temat kochanki Dudy - po raz kolejny swinstwo klasy najwyzszej w wykonaniu wieprzy oPozycji - cisza, pytam sie o cos dobrego ze strony czaszkowskiego kiedy byl minitrem cyfyrzacji - zero odezwu. Prosze o chwile zastnowienia sie nad rolą niemieckiego Onetu czy Newsweekaw dzieleniu Polaków od lat - to co widac teraz jak na otwartej dłoni - cisza jak makiem zasiał. Dalej nie ma sie co pytac - beton SLD-owsko-POwsk i jest tak silny w Wagrowcu, ze tutaj wybrano by na swego prezydenta prosię - byle by tylko chrzakało przeciw PIS. Gdy sie patrzy w historię Polski i widzi te umizgi róznego rodazaju kundli w strone zagranicy, prosby o pomoc w wyniku kórych doszlo do rozbioru kraju to od razu ma sie skojarzenia z tsukowatym wytrzeszczem , smieciem sikorskim (na ktorym Kaczysnki poznał sie szybko i wykopał z PIS) i innymi Boniam thunami, lewadoskimim, spurkami ... To sobie wybieracie klepiąc na trzaszkowskiegf o. Jahire zdebiloną sobie wybieracie, która własnie chwali sie zdjeciami z napisami Trza na elewacjach warszafki
Nbhjbnvcz
-14 #206 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w WągrowcuNbhjbnvcz 2020-07-08 06:15
Wszyscy golemy, PiS Janowy, Renia, Olga zgłosić na leczenie w poradni zdrowia psychicznego. Opętani!
rychu
-16 #205 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w Wągrowcurychu 2020-07-08 00:01
Romek czyli Renia Golem itd Renia podała dwie osoby z pisu a osób pytających było więcej Zobacz Leszno tam było chyba 20 stacji itd a z e strony parti rzadzącej było ptv i do rzeczy aNajciekawsze jakie pytania Trzaskowskiemu zadawał jego pracownik który jest też dziennikarzem w Najwyższym CZasie to jest dopiero parodia
GOLEM
+17 #204 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w WągrowcuGOLEM 2020-07-07 23:33
rychu to jednak kretyn, który nie umie czytać ze zrozumieniem, jak każdy wyborca PiSdzielców. RENIA zadała wyraźnie pytanie, dlaczego wśród zadających pytania, byli akurat wyłącznie działacze PiSdzielców?! Podobno pytania mieli zadawać zwykli obywatele. Dlaczego nie było wśród nich nikogo z opozycji, czyli wyborców Hołownii, Bosaka, Biedronia, Kosiniaka-Kamys z i Trzaskowskiego. Czyżby Duda potrafił odpowiadać tylko na pytania ustawione przez TVPiS i TVP INFO i przekazane partyjnym aparatczykom. Gdyby Duda był pewien, że uczciwie sprawował urząd prezydenta i nie był partyjnym urzędasem, to nie bał by się debaty. TO jemu zależy na reelekcji, a nie Trzaskowskiemu. Śledzę cały czas ten pokrętny przekaz dla niepełnosprawny ch intelektualnie w TVPiS i TVP INFO. Jedyne co słychać to, że Trzaskowski nie chciał odpowiadać na pytania wyborców. Jakich wyborców?! Tylko wyborców PiS?! To może Duda niech odpowie na pytania wyborców opozycji, czyli Bosaka, Trzaskowskiego, Biedronia i Kosiniaka-Kamys za. Wystarczyło obejrzeć debatę Trzaskowskiego i Dudy w POLSACIE, które były emitowane jedna po drugiej i tylko w tej stacji. Polsat to stacja, która nie przekazuje wyłącznie informacji z TVPiS i TVN. Tak więc nie ma co zarzucić tej stacji. Poza tym Solorz jest współwłaściciel em telefonii komórkowej PLUS, w której udziały ma również KGHM, czyli spółka zależna od obecnie rządzących. Nigdy PiSdzielce nie mówiły nic złego na Polsat, a jeżeli jakieś trolle coś takiego wypisują, to są ich pokrętne projekcje hejtu, który rozsiewają. Trzaskowski już odpowiadał na pytania zwykłych obywateli, na debacie zorganizowanej przez TVN, TVN24, ONET i WP. Teraz odpowiadał na pytania dziennikarzy z 20-tu mediów, w tym z TVPiS. Kretyni oglądający wyłącznie TVPiS i TVP INFO nie zostali o tym poinformowani.W oleli obejrzeć ustawkę TVPiS z Końskich na podkarpaciu, gdzie Duda miał największe poparcie w pierwszej turze wyborów prezydenckich. Tutaj jest wielkopolska, a nie bidole i nieroby z podkarpacia i podlasia. Tutaj większość to ludzie myślący i pracowici, a nygusy głosują na Dundla i PiSdzielców. Zapewne jak każdy oszust i wyznawca PiSdzielców oficjalnie będziesz twierdził, że nie głosowałeś na Dundla, ale i tak na niego zagłosujesz, jak każdy niepełnosprawny intelektualnie, czyli jak PIS-Janowy, Elektor, kolo, qwqe, Olda, das i inne PGRusy.
rychu
-15 #203 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w Wągrowcurychu 2020-07-07 23:21
Renia zdziwiona że dwie osoby z pisu zadawały pytania Dudzie tylko zapomniała napisać ze w Lesznie redakcje sprzyjające opozycji czyli gazeta wyborcza , tvn, radio tok fm , pracownik warszawskiego ratusza który pracuje w gazecie itd. zadawali mu pytania To podobno byli bezstronni dziennikarze tylko Romek pod wieloma nickami w to uwierzy
kolo
+12 #202 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w Wągrowcukolo 2020-07-07 23:16
Jebać PIS!
rychu
-14 #201 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w Wągrowcurychu 2020-07-07 23:10
Renia idiotko jeszcze zapomnialaś napisać że Duda czytał odpowiedzi z promptera i że miał dziurawe skarpety itd,
rychu
-12 #200 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w Wągrowcurychu 2020-07-07 23:00
Renia to jednak idiotka która pyta jakim cudem były dwie osoby które coś miały wspólnego z polityką Renia idiotko a kto miał przyjsć jak nie osoby których polityka interesuje bardziej jak przecietnego obywatela Idiotko czy na mecze piłki nożnej przychodza tylko wielbiciele opery czy kibice piłki nożnej których mecze interesują Zacznij sama myśleć wyłacz na chwile tvn
RENIA
+18 #199 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w WągrowcuRENIA 2020-07-07 22:24
PIS-Janowy.Jak tam po pseudo wiecu wyborczym w TVP.Jakim cudem w śród losowo wybranej tzw.,,bezstronn ej publiczności''z nalazły się i zadawały kandydatowi pytania takie osoby jak pani Katarzyna Serek,kandydatk a do rady powiatu Koneckiego 2018-2023,jako działaczka PIS-u.Dane z plakatu wyborczego-KATA RZYNA SEREK kandydatka do RADY POWIATU KWW Prawo i Sprawiedliwość poz.4.lista nr.6.Drugi osesek to pan w pomarańczowych okularach,
który zadał pytanie o niezależność.Te n pan został zarejestrowany w materjale TVP3 Kielce w styczniu br.gdzie przedstawiono go jako działacza Solidarnej Polski.
RENIA
+17 #198 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w WągrowcuRENIA 2020-07-07 21:56
PIS-Janowy.Ile osób w ciągu 5 lat swojej prezydentury dokładnie(co do osoby)ułaskawił prezydent i za co były te osoby skazane.Bez żadnej ściemy i mydlenia oczu,o sędziach w togach,awarii oczyszczalni i tym podobnych.Tylko konkretna odpowiedz.Nie wliczam do tej liczby ostatnio ułaskawionego pedofila.
Aleks
-19 #197 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w WągrowcuAleks 2020-07-07 20:22
Ty magister zapisz się do fan klubu lisa bo Ci piana z gęby idzie
Pani Magister
+15 #196 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w WągrowcuPani Magister 2020-07-07 19:48
no patrzcie pisowskie szumowiny już tu nie komentują .
Gacek
-18 #195 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w WągrowcuGacek 2020-07-07 13:53
Dlaczego Spółdzielnia co chwilę kosi trawniki tak, że aż kamienie lecą???????? Jest lato, susza, w parku posadzili rośliny, które mają zastąpić łąkę. A ci ze spółdzielni jacyś tacy nie kumaci, do nich nie dociera, że trawa zatrzymuje wilgoć, że mogą rosnąć kwiaty, to dom odpadów w tym pszczół, które giną wreszcie można na krążyć oko zielenią. Do tych ludzi ze spółdzielni nie dociera tez, że trawy nie kosi się w samo południe tylko rano po deszczu lub przed deszczem! Przez to ich ciągle koszenie i wzbijanie pyłków w powietrze osoby z alergią mają duszności! Czy może ktoś przemówić tym niereformowalny m ludziom, że pracują tam za pieniądze spółdzielców i jak im się nie podoba podporządkowani e mieszkańcom, to droga wolna, mogą iść do innej roboty jak ja oczywiście znajdą! Póki co mam dość ciągłego słuchania warkotu traktorów, wykszarek ! Chce popatrzeć na zieloną trawę, a wciąż widzę kamienie i suche badyle!!!!!!! Trawa ma rosnąć!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!
asd
+12 #194 GŁĄBYasd 2020-07-07 13:17
Najlepsze sa telewizje i specjaliści w nich występujący .Oglądaem opinie tych speców po niby debatach - spec na tvn powiedział ze lepszy był Trzaskowski w Lesznie a drugi z tvp mówił że lepszy był Duda Jestem ciekaw po hu zapraszają tych speców jak wiadomo co powiedzą jeszcze nie otwierając buzi Jestem ciekaw co by mówili jakby nie wiedzieli w jakiej są telewizji ?
Alicja
-15 #193 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w WągrowcuAlicja 2020-07-07 11:11
Elektor
Zapisz się na wiec Trzaskowskiego płacą 50 zł.
ELEKTOR
-22 #192 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w WągrowcuELEKTOR 2020-07-07 10:27
Do PIS-Janowego.Co za idiotyzmy wypisuje ta RENIA.Łyka wszystko jak pelikan to co podaje TVN.My ludzie z wykształceniem musimy trzymać się razem.A ten Golem to też nie z naszej bajki taki jakiś nie rozgarnięty.On nie nasz Elektorski.
PIS-Janowy
-18 #191 RE: Rafał Trzaskowski zwycięzcą I tury w WągrowcuPIS-Janowy 2020-07-07 08:34
Cicho! Jest!! Jest ciekawa obietnica czaszkowskiego! Uwaga:"...Bycie matką to wielkie szczęście i mnóstwo wspaniałych emocji. Ale to też gigantyczna odpowiedzialnoś ć i ciężka praca. Praca, którą państwo musi dostrzegać i doceniać. Dlatego proponuję 200 zł dodatku do emerytury dla matek za każde dziecko. Zrobimy to!#Trzaskowski2020..."
Gdzie sa ci od "jebania patologi i rozdawnictwa"? Ci ktorym przeszkadzała emerytura z automatu dla matek z 4 dzieci i więcej (dzis niespotykane prawie)? Prosze o kwiki potepienia.

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas miesięcznie 43 tys. unikalnych użytkowników
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.