• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 525

#WracamyDoGry - Wągrowiec na Targach w Poznaniu

11 i 12 lipca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w ramach kampanii #WracamyDoGry odbędzie się „Letni Targ Rodzinny”, na którym swoje stoisko zaprezentuje miasto Wągrowiec. Jest to jedna z pierwszych imprez wystawowych uruchomionych po przerwie związanej z pandemią.

„Letni targ rodzinny” to propozycja dla mieszkańców Poznania i okolic, którzy szukają ciekawych miejsc na spędzenie letniego wypoczynku. Wszystko wskazuje na to, że w związku z ryzykiem zakażenia koronawirusem oraz wprowadzonymi ograniczeniami w turystyce zagranicznej, coraz więcej osób planuje spędzić letni wypoczynek bliżej miejsca zamieszkania, bez konieczności czasochłonnego podróżowania.

Wągrowiec chce zaprezentować swoje możliwości aktywnego, rodzinnego wypoczynku blisko natury. Piękne położenie nad jeziorem i rzekami, sporo atrakcji turystycznych i dobra infrastruktura turystyczna z pewnością mogą okazać się ciekawe dla zwolenników aktywnego wypoczynku. Na stoisku zaprezentowane zostaną możliwości zakwaterowania, zarówno w hotelach, jak i na polu kampingowym. W związku z tym Wydział Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji Miasta i Ochrony Zdrowia zachęca osoby prowadzące działalność w dziedzinie turystyki, gastronomii i hotelarstwa do dostarczenia swoich ofert i ulotek reklamowych (Urząd Miejski w Wągrowcu, pokój 102 w terminie najpóźniej do 10 lipca). W sprawie udostępnienia materiałów promocyjnych na miejskim stoisku można kontaktować się telefonicznie z pracownikami Urzędu Miejskiego w Wągrowcu tel. 67 268 03 32.

Mieszkańcy Wągrowca, którzy są zainteresowani tym wydarzeniem, mogą również zaplanować wizytę w Poznaniu. Zapowiada się bardzo ciekawa impreza, na której będzie można m.in. zapoznać się z ofertą turystyki rodzinnej i aktywnej czy przetestować i zakupić sprzęt sportowy. Na „Letnim Targu Rodzinnym” zaprezentowane zostaną także ciekawe propozycje książkowe, o które warto uzupełnić wakacyjną biblioteczkę. Nie zabraknie również pysznego jedzenia. Gastronomiczna oferta zaspokoi gusta każdego smakosza – wielbicieli lokalnych przysmaków i żywności eko, a także fanów street foodu, zwłaszcza że na ekspozycji pojawi się największy food truck w Europie!

Dla gości targowych będą przygotowane liczne atrakcje sportowe przygotowane przez wystawców i partnerów. Niewątpliwie jedną z największych przygód, którą będzie można przeżyć podczas wydarzenia, będzie rodzinny bieg survivalowy. W ramach „Letniego Targu Rodzinnego” planowane są także zajęcia fitness i joga w targowym plenerze, nauka jazdy na rolkach i wrotkach, strefa longboardów, turniej piłki nożnej i wiele innych atrakcji.

11-12 lipca 2020, Międzynarodowe Targi Poznańskie. Godziny otwarcia: sobota: 10.00-17.00 / niedziela: 10.00-16.00.

Komentarze   

Piotrek
+4 #1 RE: #WracamyDoGry - Wągrowiec na Targach w PoznaniuPiotrek 2020-07-06 23:53
Zapraszamy wszystkich na zarośnięte ścieżki rowerowe i do parku nad jeziorem. Niezapomniane wrażenia gwarantowane.

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.