• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 3129

Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!

Polacy wybrali dzisiaj Prezydenta RP. Na chwilę obecną nie są znane wyniki, trwa liczenie głosów.

Według sondażu IPSO w II turze Andrzej Duda zdobył 50,40% a Rafał Trzaskowski - 49,60%. 

Dokładność badania to 2 punkty procentowe, zatem na chwilę obecną nie jest znany zwycięzca Wyborów Prezydenckich 2020.

Komentarze   

RENIA
-1 #120 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!RENIA 2020-07-19 12:12
PIS-Janowy.10 mln.głosów oddanych na Andrzeja Dudę w drugiej turze to według posła Przemysława Czarnka,zwolenn icy PIS-u.Drugie 10mln.oddanych na Rafała Trzaskowskiego jak twierdzi poseł to tylko 35 procent elektoratu KO a reszta to inne ugrupowania.No to zsumujmy-PIS-51 proc,KO-35 proc, inne ugrupowania które poparły Trzaskowskiego- 14proc.Skoro PIS uzyskał 51 proc.poparcia w wyborach to ile uzyskały Solidarna Polska i Gowinowcy.Pan Bartoszewski stwierdził że PSL nie będzie przystawką Platformy za to najprawdopodobn iej będzie przystawką PIS-u
Feliks
0 #119 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!Feliks 2020-07-17 22:46
Janowy, żadna nowość zakaz obchodów halołin. To właśnie twoje wyznanie przed 5 laty zakazało kategorycznie tych obchodów w panstwowych placówkach edukacyjnych, tylko nie wszyscy tego przestrzegali, a już na pewno nie prywatne placówki, które łamią wszelkie zasady. Nie było tylko stosownej ustawy, teraz będzie i chwała za to, bo to nie jest polska tradycja ani zwyczaj. Cieszą się zapewne wszyscy obywatele PL.
olas
-3 #118 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!olas 2020-07-17 22:43
Golem idioto ja też mieszkam przejsciowo w bloku bo do nowego domu wprowadzam się na tegoroczne święta. Pajacu podałem Ci przykład i zgłupiałeś a to nie jest jedyna zamożna osoba którą znam pajacu co mieszka w blokach Jak chcesz troche dorobić to wdepnij w grudniu ponosisz mi meble , może troche siły masz bo rozumu zero .
PIS-Janowy
-5 #117 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!PIS-Janowy 2020-07-17 22:35
Patrzcie jaka przemiana ! Ha, ha, ha!!! Kwoka renia i przytupek obiezyswiatek golem-ciota nagle pokochali Banasia!! Ha, ha, ha!! Ale jaja! Ale jaja!! A jak tam lewak czarzasty? Ten ktory petycje o karanie za Hallowen na wokande wrzucił (zebys reniuo-krowo wiedziała,ze to nie PIS a lewak twoj ukochany ta pchnał)? Ponoc dzis mówi, ze to cos co wczoraj skierował do sejmu to absurd. Rozumie ktoś tych POjebów?
Z innej manki - sąd w warszfce znow uniewinnia zadymiarzy w teczowych koszulkach. Kilku mendziarzy - ichała Sz. oraz innyi "aktywiści" LGBT przebili opony w samochodzie fundacji pro life, oblali pojazd farbą i poturbowali dwie osoby, które jechały w aucie. Sędzia Joanna Raczkowska (znów SEDZINA!), która nie zgodziła się na areszt dla ulicznego bandziora, to członkini skrajnie upolitycznioneg o stowarzyszenia sędziowskiego „Themis”, które stoi na pierwszej linii (wspólnie ze stowarzyszeniem „Iustitia”) sędziowskiej rebelii. Mąż sędzi, która nie zgodziła się na areszt dla zadymiarza, to doskonale znany mediom sędzia Płk. Piotr Raczkowski. Ten były działacz komunistycznej PZPR (był w partii do końca 1989 roku) doszedł w „wolnej” Polsce na sam szczyt sędziowskiej drabiny. Był m.in. wiceprzewodnicz ącym Krajowej Rady Sądownictwa. Media szeroko rozpisywały się o licznych kontrowersjach związanych z Raczkowskim, który był jednym z symboli „kasty” sędziowskiej u schyłku poprzedniej kadencji KRS.

Szmaciarze wciąż psują krew w tym pieknym kraju - kiedy to sie skonczy?
PIS-Janowy
-4 #116 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!PIS-Janowy 2020-07-17 22:23
Golem - wypierdku z dupy slupa hujowni i czaszkowskiego - nic nie poradze, ze mieszkasz cale zycie w zapizdialej willi na uboczu po ojcu ormowcu i matce milicjantce i nie masz pojecia czym sie rózni mieszkanie w bloku w Poznaniu w wysmienitej lokalizacji od twej luksusowej chałupy gdzie psy dupami mlaskają. I nie zrozumiesz tego nigdy tą swoją makówą
grv
-4 #115 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!grv 2020-07-17 22:14
Reniu idiotko , czy maseczki które nosi 99% społeczeństwa mają atest , czy każdy je wymienia w odpowiednim czasie Ciesz się że choć takie załatwili bo jak na począ tku był brak to sapałaś że niema wcale Co do respiratorów to nawet dobrze wyszło że ich niema bo były nie potrzebne a firma ktra miała je sprowadzić odaje kase .Ciesz się że to Szumowski jest ministre zdrowia bo zaq PO to byś już kwiatki od spodu wąchała BO PININDZY NIE MA I NIE BĘDZIE tak by wyglądała walka z epidemią za PO .Rządziliście 8 lat i dostaliście kopa także jedyne co potraficie to tobić zadyme.
RENIA
+3 #114 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!RENIA 2020-07-17 21:54
Janowy-Niezatap ialny prezes NIK-u,wybrany głosami posłów PIS-u nie dość że czyści swój resort,to teraz wezmie się za szemrane interesy w ministerstwie zdrowia.Nie omieszkał podziękować opozycji za otrzymane dokumenty.Już do odstrzału przeznaczony jest minister zdrowia,tylko bidny nie wie za co.Przecież razem z panem premierem ogłosili zwycięstwo w walce z wirusem.No chyba nie za te maseczki które tak bardzo się sprawdziły w pierwszej fazie epidemii bez atestu.A może za respiratory-no przecież są całe 200 szt.A co z kasą za pozostałe.No cóż wszelki ślad po niej zaginoł.Następn y uzdrowiciel gospodarki to fachowiec od rolnictwa,też pewnie nie wie za co poleci -specjalista od stadniny w Janowie i innego inwentarza.
GOLEM
+3 #113 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!GOLEM 2020-07-17 20:57
PiS-Janowy, o ty mi tu pieprzysz o tym że w Poznaniu mieszkanie jest droższe od domu w Wągrowcu? Co ma piernik do wiatraka? W Warszawie mieszkania są droższe niż w Poznaniu, a W Berlinie lub Paryżu droższe od tych w Warszawie. Co ty bredzisz głąbie. Argumentów tobie brakuje i zaczynasz bredzić
RENIA
+4 #112 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!RENIA 2020-07-17 12:30
PIS-Janowy.Mało tego że za strój wsadzą cię do pierdla na 15 dni,to jeszcze zabiorą ci te tak upragnione 500 plus.I za co będziesz płukał gardło,nie douczona ośla łąko.
PIS-Janowy
-8 #111 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!PIS-Janowy 2020-07-17 07:59
Przypomnę tylko obieżyswaitom i nadwiedzącym golemom oraz Reniom (która nawet nie wie kto chce dyskusji nad hallowen w sejmie), ze mieszkanie w Poznaniu w bloku potrafi być dwa razy droższe od willi w pcimiu Wagrowcu. Ze wzgledu na lokalizację. Do sprawdzenia w kazdej chwili - ci co dojeżdżaja do Poznania do pracy wiedzą dokładnie o czym pisze.
GOLEM
+4 #110 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!GOLEM 2020-07-17 00:48
olas, na jakiej podstawie stwierdzasz, że chwalę się i chcę być majętnym człowiekiem. Stwierdzam jedynie, że myśląc logicznie można osiągnąć coś więcej niż tylko mieszkanie w bloku i walka ze spółdzielnią. W twoim przypadku to raczej trudno o logiczne myślenie, co udowodniłeś swoimi bezmyślnymi wpisami. Radzę odstawić to co bierzesz, bo najwyraźniej tobie to nie służy i coraz bardziej uszkadza tobie kolejne szare komórki, które są odpowiedzialne za podstawowe procesy życiowe. Jak je wykończysz, to organizm zapomni, że ma oddychać i wyciągniesz kopyta. Raczej to nie będzie strata dla społeczeństwa, a jedynie dla rodziny i najbliższych. Odstaw to co bierzesz, bo już bredzisz.
GOLEM
+5 #109 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!GOLEM 2020-07-17 00:41
olas przygłupie jaki mam przykład Kulczyka? Masz na myśli słynne maseczki, które Morawiecki witał z Szumowskim na lotnisku, a w tym samym czasie Dominika Kulczyk, czyli córka Kulczyka ściągała bez rozgłosu do Polski. Zmień kanał informacyjny imbecylu, bo jesteś gorszy ze swoją niewiedzą i propagandowym przekazem od przygłupa PiS-Janowego.
GOLEM
+4 #108 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!GOLEM 2020-07-17 00:36
Olas, pani Katarzyna S. już wybudowała jeden dom, który sprzedała. Obecnie mieszka przejściowo w bloku, ponieważ buduje kolejny dom. Żal mi ciebie cepie i wyznawo PiSuarów.
No i jak ma się ten twój przykład z brzegu do prawdziwych faktów. Cieszysz się, że twoją sąsiadką jest pani katarzyna S, którą wszyscy znają i utwierdzasz się w fakcie, że skoro taka osoba mieszka w bloku, to jesteś równy takim jak ona. Niestety, nie nadążasz. Wielu ludzi majętnych przejściowo mieszka w blokach, a później te mieszkania wynajmują. Zapewne wcześniej była już właścicielką tego mieszkania i je wynajmowała. Prostactwo i Socjal (czyli PiS) tego nie zrozumieją.
as
-2 #107 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!as 2020-07-16 22:39
Renia ponownie błysnełaś idiotyzmem jak ktoś może być za coś ukarany skoro nie obowiązuje to w zadnych przepisach to że jest w Sejmie nie znaczy że taki przepis powstanie. Teraz wyjaśnie Ci idiiotko dlaczego sejm musi to rozpatrzyć idiotko za rządów Tuska powstał przepis że skoro niema błedów formalnych to każda petycja musi być podane do rozpatrzenia przez Sejm
RENIA
+2 #106 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!RENIA 2020-07-16 21:06
Janowy i reszta tego towarzystwa.Nie zapomnijcie przebrać swoich pociech a najlepiej siebie w wieczór 31.10 każdego roku za upiory,czarowni ce o wampirach nie wspomnę.Tylko musicie pamiętać że kto w dniu 31.10.danego roku , przebierze się za jedną z tych postaci to beknie jak nic 15 dni aresztu.To wasza tzw. większość z braku pilniejszych zajęć,złożyła w sejmie w formie petycji,projekt ustawy zakazujący wypowiadania słów ,,cukierek albo psikus'',pani marszałek go klepła tylko tym razem jakoś nie było jej do śmiechu.Jak by głupota miała skrzydła to była anielicą.
Piter
0 #105 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!Piter 2020-07-16 16:37
Olas, przestań tłumaczyć tym płatnym hejterom, nie zniżaj się do ich poziomu, przecież to przestępcy.
olas
0 #104 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!olas 2020-07-16 16:33
Halooooo, to do ciebie kolo, poczytaj sobie jakich określeń używa PIS-Janowy. To co ja napisałem to wręcz kołysanka przy pierdzeniu Janowego. Zacznijcie wreszcie szanować innych to inni będą szanować was.
kolo
-4 #103 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!kolo 2020-07-16 16:32
Prawy i Sprawiedliwy kiedyś to były uczciwe kampanie wyborcze jak tvn , polsat. rzadowa telewizja PO z lisem, olejnik,żakowsk im wielowiejską itd dmuchała w jedną tube Wtedy było tak super że nawet dmuchanie w jedną tube nie pomogło i dostaliście kopa
kolo
-6 #102 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!kolo 2020-07-16 16:26
Podobno pis podzielił społeczeństwo ale takie określenia jak uzywa olas czy inni napewno społeczeństwa nie połączą jak mówił Trzaskowski Najpierw wymagajcie od siebie a póżniej pouczajcie innych i pogódżciesię wreszcie z PRZEGRANĄ to nie piaskownica . Kiedyś też zwyciężycie.
olas
-4 #101 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!olas 2020-07-16 16:22
Kto stęka na rządy pisu - ci co nie żyli w czasach komuny , resortowe dzieci To dlatego starsi głosowali za pisem bo mają życiowe doświadczenie i sami myślą a nie fascynują się tvn i niemcami .
olas
+9 #100 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!olas 2020-07-16 14:17
Właśnie widać jak PISowskie bydło zarządza krajem, inflacja w górę ale za to musztarda i podpaski staniały. Niedługo tylko ocet będzie na półkach, zobaczymy jak suweren będzie piszczał i jak podziękuje dojnej zmianie.
Olga
-8 #99 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!Olga 2020-07-16 13:46
Oj skowyczy opozycja i sieje jad bez końca , miejcie choć odrobinę honoru. Wybory wygrał Duda i tyle . Nie będzie kolesiostwa i złodziejstwa . A ja osobiście jestem spokojna o finanse jeśli doradcą jest profesor Modzelewski, bo gdyby był Rostkowski , albo Rzońca... oj to byłoby przerażające
Prawy I Sprawiedliwy
+10 #98 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!Prawy I Sprawiedliwy 2020-07-16 13:11
Olas, jesteś impotentem umysłowym, was jest więcej? Może zrobimy uczciwą kampanię wyborczą, pozwolimy zagłosować wszystkim, którzy chcą? Gdyby ludzie mieli dostęp do prawdziwej wiedzy, a nie propagandy to byś imbecylu zobaczył kogo jest więcej.
olas
-10 #97 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!olas 2020-07-16 12:59
Do poprzednika według twojej teori to jest jeden janowy który pisze za wszystkich i zapewne myślisz że na wybory poszedł jeden pis janowy i zagłosował za 10 mln osób Widzisz jaki głupi jesteś - jest Nas więcej jak Was .
Prawy I Sprawiedliwy
+6 #96 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!Prawy I Sprawiedliwy 2020-07-16 11:39
Żałosne dupki lub dupek bo widzę, że: olas, kolo, odmieniony, PIS-Janowy, Olga, Totalna obłuda to maksymalnie dwie, trzy osoby jeśli nie jedna. Osobnicy ci są zdegenerowani, roszczeniowi, mają problem ze swoją orientacją seksualną, a przede wszystkim to śmierdzące tchórze. W prawdziwym życiu posraliby się w gacie przy konfrontacji, a w internecie pokazują swoją głupotę bez skrępowania, myślą, że są anonimowi .... może i są póki trwa PIS, ale to już nie potrwa długo.
KOLO
-8 #95 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!KOLO 2020-07-16 11:18
olas rozwaliłeś Golema tym przykładem kto mieszka w blokach. Nawet szmaciarz się nie odezwał .Te wszystkie jego brednie można tak ripostować .
Vbnmkjhgx
+11 #94 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!Vbnmkjhgx 2020-07-16 08:22
#85 odmieniony, to widocznie potomkowie PGRsow nie zrobili ci jeszcze " gryla" na balkonie, nie hodowali kurek na balkonie, nie wpadły ci pety przez okno do pokoju, nie słyszałeś libacji do rana na powitanie tatusia że zmywaka, nie słyszałeś rozmów o rozpłodowej żonie i odgłosów swingerskich imprez, bo w takich uczestniczyli będąc na zmywaku. Totalna dzicz, która zamiast podług miała klepisko i w bloku nie potrafi się teraz zachowac. Nie wspomnę o sposobie wychowania dzieci. Bez policji się nie da.Tacy super lokatorzy mieszkają teraz w blokach.
Hetero
+11 #93 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!Hetero 2020-07-16 08:10
Do tych prymitywów nie dotrze żadne logiczne tłumaczenie, bo mózgi zaorane, zapite i wyprane . Działają na zasadzie najważniejsze to" mieć pełen brzuch i ciuch" czyli nażrec się i nie zmarznać,. Mózg logicznie myślący nie jest ich przywilejem. Dają to biorą i będą o to nic się jak ludzie pierwotni, wracamy do tych czasów. To straszne, kiedy ciemnogród dochodzi do głosu. Ale oni przecież są na bakier z historią i nie wiedzą do czego to doprowadzi. Inteligentny człowiek wie i dlatego trzeba stąd wiac. Niech sami zapracują na swój narybek . Zegnam .
RENIA
+9 #92 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!RENIA 2020-07-16 07:48
Wstyd,żenada,ko mpromitacja w wyniku prowokacji dokonanej przez yutuberów.Gdzie były odpowiednie służby odpowiedzialne za zabezpieczanie tego rodzaj rozmów.Jest tylko jeden szkopuł.Komisję do spraw służb wzieło PIS.Gdyby nie ten fakt,sprawa była by jasna.
Winę za wtopę prezydenta ponosiła by opozycja
Hetero
+11 #91 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!Hetero 2020-07-16 07:47
Jeszcze jedno ci powiem JANOWY. tak jak kiedyś z PL uciekały na zmywak same niewykształciuc hy, pijaczynki po zawodówce, robiąc przy okazji opinię na świecie o wszystkich obywatelach Pl, tak teraz wyjeżdżają wykształceni, bo dość mają zap....na ich dzieci i kobiety, które zostały w kraju i leżą odłogiem płodząc tylko potomków cwaniaków posiłkując się nie dość że socjalem z zagranicy, to jeszcze w Pl. Już wyjeżdżają ci z których podatków żyliście cwaniacy. Lekarze, inżynierowie, nauczyciele, urzędnicy i inni. No właśnie, kto będzie pracował na wasze emerytury? Goście ze wschodu?
Hetero
+12 #90 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!Hetero 2020-07-16 07:35
JANOWY twoje myślenie jest płytkie jak ilość wody w łyżeczce do filiżanki. To ja ci odpowiem skąd mają być pieniądze na emerytury na lgbt.Skoro oni teraz pracują i państwo bierze ich podatki oraz różne składki w tym emerytalne, zdrowotne i inne to oni nie płacą tego na TWOJE 500 plus i innych darmozjadów tylko to powinno być odkładane właśnie na ich własnym koncie. A że niestety nieroby okradają wszystkich uczciwie pracujących, to nawet dla hetero dzietnych i bezdzietnych w przyszłości zabraknie na wypłatę emerytur. To jest prawdziwa przyczyna braku pieniędzy na opiekę zdrowotną , emerytury a nie brak dzieci u LGBT, którzy sami teraz na to pracują! A kto każe państwu dotykać i obracac pieniądzmi gromadzonymi przez lata pracy przez obywateli? Ktoś kto pracuje ponad 30 lat i odkładały te pieniądze na prywatnym koncie nie miałby emerytury w kwocie 1000 zł, a 10.000 na miesiąc!!!!!!!! ! Tak masz rację boicie się nieroby, dziecioroby, że nie będzie miał kto na was zapieprzać! Lenie i obiboki! Prymityw.
Prawy I Sprawiedliwy
+11 #89 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!Prawy I Sprawiedliwy 2020-07-16 07:24
Ależ Golem i Renia niszczą merytorycznie tą PISowską bandę hejterów. Aż miło patrzeć, że są jeszcze porządni ludzie.
PIS-Janowy
-14 #88 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!PIS-Janowy 2020-07-16 06:27
Golem - Wera w poście zapytała cię, kto będzie pracował na emerytury LGBT gdy ci osobnicy staną się staruszkami. Znów chyba nie zrozumiałeś prostego pytania bo piszesz (zgodnie z prawdą, z resztą), ze oni już pracują na emerytury dzisiejszych emerytów. Tych hetero ... Pytanie było - kto BĘDZIE pracował emerytury LGBT? Skoro one nie maja dzieci to wychodzi na to, ze dzieci tych "homofobów" i znienawidzonych PGR-usów? Uważasz to za właściwe?
olas
-6 #87 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!olas 2020-07-16 00:02
Golem tłuku żeby nie być gołosłownym podam Ci pierwszy przykład z brzegu osoby znanej i majetnej z Wrc która mieszka w bloku a kupiłaby Cię z papciami jak to się mówi to pani Katarzyna S która prowadzi swój biznes na ul Kościuszki Reszty nie będe ci wymieniaqł bo za głupi jesteś i nie dorastasz im do pięt
Odmieniony
-7 #86 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!Odmieniony 2020-07-15 23:44
Golem - skoro ten PIS-Janowy miażdży cię logiką i merytoryką na każdym kroku ( a na pewno robi mniej błędów ortograficznych niż ty) to w takim razie kim ty jesteś...?
Odmieniony
-8 #85 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!Odmieniony 2020-07-15 23:40
Golem - ja mieszkałem w bloku, potem kilka lat w domu "upragnionym" i ...wróciłem z ulgą do bloku. Tutaj mam wszystko co zechce w zasięgu niemalże wzroku i super sąsiadów. Potomków PGR-usów najczęsciej.
GOLEM
+6 #84 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!GOLEM 2020-07-15 23:32
już emeryt, potrzeba tobie pieniędzy, to Dundel i PiSdzielce tobie dali 13 emeryturę i może dadzą 14-tą emeryturę. Komiczne jest słyszeć, że poprzednicy, nie dali a PiSdzielce dali. Problem w tym że ani AWS, ani Unia Wolności PSL niczego nie dali, a z tych formacji wywodzi się większość polityków PiSożytów. Dali wam, a sprawdzacie ile wam zabierają w podatkach i o ile wzrosły ceny. Zapewne za chwilę PiS-Janowy, po przeczytaniu tego posta będzie wypisywał swoje brednie, zgodnie z modłą reżimowego przekazu TVPiS lub TVP INFO. Hasło TVPiS lub TVP INFO, działa na tego regionalnego przygłupa i potomka PGRowców z Rąbczyna. PiS-Janowy to potomek gorzelni z Rąbczyna. Współczuję mieć dekiel zaorany od dziecka prze wódę. Jay wyborcy i jaki elektorat, taki rząd. Przygłupy pokroju PiS-Janowy wybrali wam rząd i prezydenta. Było mówione, że w 2020 będzie kryzys i nikt nie wierzył. Postawcie się finansjerze światowej. A może ten was PiS i wyznawcy PiSożytów postawią się finansjerze światowej. Zamiast populistycznych haseł, może warto zacząć słuchać ludzi, do których docierają pewne informacje i wiedzą jak je odczytywać. Nie ja odczytywałem informaje, lecz je konsultowałem z osobami mającymi wiedzę w tematach ekonomicznych. Ciekawe jakie kłamstwo i obłudę sprzeda teraz PiS-Janowy i jego pomioty.
Odmieniony
-4 #83 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!Odmieniony 2020-07-15 23:27
Golem - ja mieszkałem w bloku, potem kilka lat w domu "upragnionym" i ...wróciłem z ulgą do bloku. Tutaj mam wszystko co zechce w zasięgu niemalże wzroku i super sąsiadów. Potomków PGR-usów najczęsciej.
Odmieniony
-4 #82 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!Odmieniony 2020-07-15 23:22
Golem - to ze byłeś w Rosji swoje korzenie odwiedzić widać po twoim komentarzu o numerze 77. Chciałbyś jakieś "lajki", za to, ze tutaj tak pięknie błysnąłeś swoją znajomością świata? Ależ ty jesteś gość - faktycznie przy tobie Duda czy Kaczynski to istne PGR-usy są ....
olas
-5 #81 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!olas 2020-07-15 21:49
Golem ty się dorobiłeś chyba garba Znam ludzi majętnych którzy sporo posiadają to albo mają w dupie portale zeby na nich czytać i pisać bzdury albo ciężko pracują i nie bmaja czasu i sił na bzdury Tak do Twojej ś wiadomości to można mieszkać w bloku i być dobrze sytuowanym Także jełopie rozszerz horyzonty a nie tylko się chwalisz gdzie byłeś Idioto tylko cep myśli że najważniejsze jest konto masz przykład Kulczyka Na koniec zacznij sam myśleć bo jesteś popychadłem tvn igazety michnika
GOLEM
+4 #80 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!GOLEM 2020-07-15 21:24
olas, na jakiej podstawie stwierdzasz, że wrdług mojej logiki, jak skreślisz w totka 6-kę i nie wyślesz kuponu to i tak należy się tobie wygrana? Ta twoja pokrętna logika myślenia, doprowadziła ciebie do tego, że do dnia dzisiejszego mieszkasz w blokowisku i jeden z większych twoich problemów doczesnych, to utyskiwanie na spółdzielnię. Wyobraź sobie, że wielu ludzi wyprowadziło się z blokowisk do domów, gdzie mają w głębokim poważaniu spółdzielnie. Tkwisz w tym swoim grajdole, bo przez tą swoją pokręconą logikę myślenia, nie potrafiłeś się niczego dorobić i wyrwać z tego grajdołu. Osiągnąłeś ten sam level co przygłup PiS-Janowy.
już emeryt
-4 #79 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!już emeryt 2020-07-15 21:20
W wieczór wyborczy naśmiewali się z emerytów że głosowali na pis a dziś nagle chcieli im sprtezentować wakacje
już emeryt
-4 #78 Populizmjuż emeryt 2020-07-15 20:57
Do # 76 człowieku chyba tylko Ty w to wierzysz że totalna opozycja z Senatu chciała dobrze dla emerytów i rencistów , oni tylko chcieli przyłożyć w rząd Teraz są tacy dobrzy ale jak rzadzili to emerytury wzrastały o 5 zł Także na temat emerytów odzywaj się jak nim będziesz Po drugie polskiemu emerytowi potrzeba gotówki a nie bonu na wakacje który to bon starczyłby na troche a trzy razy więcej trzeba by wydać ze swoich na przygotowanie wyjazd itd . do tego trzeba mieć jeszcze zdrowie Także samarkaczu buzia w kubeł poczekamy jak kiedyś zmieni się rzad i wtedy odezwij się o los emerytów. Ja też mogę powiedzieć że dam każdemu po milionie złotych b ale niech inni to sfinansują Na koniec niech tylko Grodzki odda emerytom te koperty co wziął Teraz chamy zaczeli się troszczyć o emerytów
GOLEM
+3 #77 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!GOLEM 2020-07-15 20:15
PiS-Janowy, ubawiłeś mnie tym, że niby masz trochę lat i trochę świata widziałeś. Co najwyżej dotarłeś do Niemiec i to zapewne na zaproszenie rodziny. Dziś jechać do Niemiec to nie problem wsiadasz w samochód i po 2 godzinach jesteś w Niemczech, a po kolejnej godzinie w Berlinie na zakupach. Uprzedzę twoje brednie i dodam że nie bywam tylko w Niemczech. Byłem też we Francji, Austrii, Włoszech, Hiszpani, Holandii, Czechach, Rumunii, Bułgarii, na Litwie, ukrainie i w Rosji. Nie byłem w tych krajach tylko turystycznie. Widziałem jak żyje się na zachodzie i wschodzie. To do czego prowadzą Kaczyści, to wschodni kierunek, czyli Ukraina, Rosja i Białoruś. Litwini mają lepszą sytuację i żyje im się lepiej niż nam Polakom. Tak już było ponad 15 lat temu, kiedy pierwszy raz tam byłem. Podobnie jest w Czechach. A Polska od 5-ciu lat cofa się w rozwoju, dzięki oszustom i złodziejom z PiS i wspierającymi ich wyznawcami. Przygłup jesteś i tyle potomku PGRowów.
Piter
+4 #76 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!Piter 2020-07-15 18:32
A, tymczasem, "podczas prac nad ustawą o bonie turystycznym 500+ pojawiła się poprawka Senatu, która zakładała uwzględnienie w świadczeniu emerytów i rencistów. Sejm odrzucił tę propozycję."
Gratuluję emerytom i rencistom, którzy uwierzyli dobrej zmianie. Jest już po wyborach więc gest Lichockiej od PIS dla was.
olas
-7 #75 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!olas 2020-07-15 17:47
Golem idioto według Twojego rozumowania to jak skreśliłem 6 w totka a nie wysłałem kuponu to i tak należy mi się wygrana. Co za debil.
olas
-4 #74 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!olas 2020-07-15 17:41
Piter masz racje Tusk mówił po wygranych wyborach że teraz paliwo może być po 7 zł i podobnie czynii ten rzad Podobnie jest w spółdzielni mieszkaniowe kiedyś były 4 punkty z oplatamo a teraz 8 zA chwile królewna ze spółdzielni wymyśli opłate za otwieranie okien i możliwość wietrzenie mieszkań oraz za poranny śpiew ptaków które siedzą na dachu bloku itd
Piter
+7 #73 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!Piter 2020-07-15 16:22
A, tymczasem, "od 1 października 13 milionów gospodarstw domowych będzie płacić za energię więcej. Do rachunków będzie doliczona opłata mocowa - nowa danina, która ma sfinansować modernizacje elektrowni. Na razie nie wiadomo o ile dokładnie wzrosną rachunki za prąd. Czas na ustalenie i publikację stawek Urząd Regulacji Energetyki ma do 30 września."
Po wyborach to można zacząć doić lud.
kolo
-2 #72 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!kolo 2020-07-15 14:24
golem czy ty głupi jesteś kogo to interesuje kto ile gdzie miał procent Liczy się wynik ostateczny Widać że nawet reguły sportu są ci dalekie skoro nie jarzysz Trzeba umieć przegrywać i uszanować zwycięstwo Widze że jeszcze jesteś na etapie piaskownicy
GOLEM
+9 #71 RE: Zakończyła się cisza wyborcza, Polacy wybrali!GOLEM 2020-07-15 02:03
Totalna obłuda, aby zakończy tą nierówną walkę z niewiedzą, podczas ostatnich wyborów na fotel prezydenta Polski, w powiecie wągrowieckim wygrał Trzaskowski 52,78% głosów, natomiast urzędujący Dundel dostał zaledwie 47,22% głosów. Doradzam wyznawcą Dundla i PiSożytów, aby zakończyli trollowanie. Prawda sama się obroni. PiS-Janowy i jego wyznawcy, wolą jednak słuchać szamba z TVPiS oraz TVP INFO i jarać się tym szambem. Przygłupy mają to do siebie, że nie przyjmują argumentów ludzi o odmiennych poglądach, bo to zbyt trudne dla nich i nie rozumieją odmienności i inności.

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.