• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 3244

Nadbrygadier Andrzej Bartkowiak odmówił przyjęcia nagrody

Zaskakująca informacja. Nadbrygadier Andrzej Bartkowiak nie przyjmuje nagrody przyznanej przez Radę Miejską w Wągrowcu.

Projekt uchwały w sprawie nadania Honorowego Obywatelstwa Miasta Wągrowca nadbrygadierowi Andrzejowi Bartkowiakowi złożył burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt.

Uchwała została podjęta dzisiaj w trakcie sesji. W głosowaniu udział wzięło 20 radnych, radny Szymon Filut jest nieobecny.

Za głosowało 9 radnych: 

🔸Wiesława Kadow,🔸Joanna Kramer-Neumann, 🔸Iwona Matuszak-Łosińska, 🔸Tomasz Mazurek, 🔸Natalia Pałczyńska, 🔸Marek Piekutowski, 🔸Andrzej Reis, 🔸Danuta Strzelecka-Purczyńska, 🔸Jakub Zadroga,

swój sprzeciw wyraziło 5 radnych: 

🔸Krzysztof Bucholc, 🔸Włodzimierz Naumczyk, 🔸Krzysztof Poszwa, 🔸Bogdan Smykowski, 🔸Wiesław Zając,

wstrzymało się 6 radnych: 

🔸Dariusz Bąk, 🔸Danuta Kaniewska, 🔸Robert Kotecki, 🔸Maciej Patelski, 🔸Alicja Trytt, 🔸Ryszard Zych.

Niestety nadbrygadier Andrzej Bartkowiak, Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej odmówił przyjęcia nagrody Honorowego Obywatelstwa Miasta Wągrowca. Jak poinformował radny Marek Piekutowski, podwładny komendanta, decyzja wynika z braku jednogłośności w głosowaniu.

zdjęcie: gov.pl

Komentarze   

RENIA
+2 #31 RE: Nadbrygadier Andrzej Bartkowiak odmówił przyjęcia nagrodyRENIA 2020-08-03 20:31
PIS-Janowy.Nadc hodzi kres władztwa naczelnego zawiadowcy kraju z PIS-u.Aż 80 proc.wiernego elektoratu uważa że ,,dziadzio''pow inien odejść.W Trójmieście go nie chcą,w górach też.Pozostał mu tylko jeden kurort-TORUŃ.Bę dzie się mógł całymi dniami pławić w wodach termalnych za darmo.A tak się starał na zebraniach, na wiecach,miesięc znicach i nie tylko aby powstał Związek Socjalnych Republik Polskich
gjh
-3 #30 RE: Nadbrygadier Andrzej Bartkowiak odmówił przyjęcia nagrodygjh 2020-08-03 18:05
Renia ty i reszta POmylenców nagle zaczeliście słuchać premiera ? Akurat wtedy byłło mniej zakażen teraz jest więcej i to nie tylko w Polsce
RENIA
+1 #29 RE: Nadbrygadier Andrzej Bartkowiak odmówił przyjęcia nagrodyRENIA 2020-08-03 17:28
,,Mamy dużo nowych zakażeń,bo Polacy przestali przestrzegać zasad które obowiązują''.To jedna z ostatnich wypowiedzi pana premiera ,na temat Covit-19 któremu nos urósł bardziej niż u Pinokia.A co było miesiądz temu przed wyborami.Kto namawiał do pójścia na wybory i to tłumnie bo wirus jest w odwrocie,wirusa nie należy się bać .Brakowało tylko stwierdzenia że wirus to ściema,a teraz winą obarcza się społeczeństwo .Teraz apeluje o przestrzeganie zasad epidemiologiczn ych bo już mają to co chcieli.
PIS-Janowy
+1 #28 RE: Nadbrygadier Andrzej Bartkowiak odmówił przyjęcia nagrodyPIS-Janowy 2020-08-02 23:29
Renia - ale najbardziej mnie cieszy program Cela Plus - o ten program sa najwieksze wrzaski i kwiki są po same uszy jeuwropejskie. Co to 500 plus, skoro na glupi materac do skoku wzwyz miasto wydaje lekka reką 30 tys (to jest 500 plus na caly rok dla 5 dzieci) albo na remot dwoch pokoi burmistrzowskic h 90 tys ( 500 plus na caly rok dla 15 rodzin z jednym dzieckiem).
RENIA
+7 #27 RE: Nadbrygadier Andrzej Bartkowiak odmówił przyjęcia nagrodyRENIA 2020-08-01 18:40
Bon turystyczny,bon 500 plus.A może rząd wprowadzi jeszcze bony wzorem kartek żywnościowych,z lat 80-tych na -gorzała plus,paliwo plus,parówki plus,,energia plus,gaz plus.Można jeszcze uruchomić program polisa OC plus.Te wszystkie bony oczywiście będą się należały w pierwszej kolejności suwerenowi ,biernemu ,miernemu ale wiernemu takim jak PIS-Janowy i jemu podobnym,gdzie co rok to prorok a jak się postarają to i dwa razy w roku.Do tego przydało by się jakieś aułtko ,najlepiej tez za bon lub talon.
PIS-Janowy
-5 #26 RE: Nadbrygadier Andrzej Bartkowiak odmówił przyjęcia nagrodyPIS-Janowy 2020-08-01 07:41
Oo! Golem sam! Juz wrocil z wieszania szmat teczowych pedalskich na pomnikach w warszafce? Facet z nie "zrytym beretem" kwiczacym o debilne maseczkę, ktorą mozna zastapich gaciami tak naprawdę. Resoiratory od zula licealisty owsika i najwiekszego przekretasa III RP Kulczyka. Ale masz idolów ... Zajebac miliony sobie zostawic wiekszość , na pokaz kupic respiratory lub powiedziec, ze to na dzieci i juz nikt nie mial prawa za POstkomuny tyuch ludzi ruszać. Tak to działa ale tepota elektoratu czaszkowskeigo nie pozwla tego zrozumieć... O Slowaja Nowaka bys sie ztroszczył lepiej, kumpla tuska i fana owsika rowniez, pomyslał byś co mozna zrobić w Wagrowcu za 90 tys (zamisat remonyu dwoch biur burmistrzowskic h) ....
Czy ten sedzia z Wagrowca publicznie obrazajcy preyzdenta Polski to two j stary czy wujek? Bo takie same objawy choroby wykazujecie ...
A ten drugi sedzia pijaczek to ma juz jakis wyrok czy go wciaz kolesie sedziowe bronią - to juz mineło chyba 1,5 roku blisko ..
GOLEM
+5 #25 RE: Nadbrygadier Andrzej Bartkowiak odmówił przyjęcia nagrodyGOLEM 2020-08-01 01:59
PiS-Janowy, ty masz łeb zryty reżimową propagandą. Niby czego PiS się dotknął i urosło?! Chodzi tobie PiSrańcu o maseczki które witał Morawiecki z Szumowskim na Okęciu, a które nie miały atestów?! Przygłupie, te maseczki miały trafić do służby zdrowia, a więc muszą mieć atesty. Nie chodzi tutaj o zwykłych obywateli. No cóż, udało się, bo odpowiednie maseczki sprowadziła do Polski w tym czasie, Dominika Kulczyk i WOŚP, czyli ludzie na których plujesz.
A może urosły te respiratory, które PiSdzielce kupowali od handlarza bronią z lublina i do dziś nie odzyskali ponad 70 mln PLN, na zakup tych respiratorów. A może chodziło tobie o fundusze unijne, które niby nie mają by powiązane z praworządnością , a 6 Polskich gmin nie dostało ostatnio pieniędzy, na organizację spotkań integracyjnych miast partnerskich, bo uchwaliły te gminy, że są wolne od LGBT. Jak się he być wolnym o LGBT to oznacza, że ta gmina, miasto lub powiat nie potrzebuje kasy z UE. To takie trudne zrozumieć, że mieszkając w Polsce i UE, trzeba być tolerancyjnym?! TO takie trudne, że wśród nas żyją osoby homoseksualne, żydzi i arabowie. Żyją wśród nas również rasiści określający siebie patriotami, a nie mający nic wspólnego z patriotyzmem. Jedynie zaciągają propagandowe teksty z reżimowej TVPiS lub TVP INFO.
PiS-Janowy, to przykład pożytecznego idioty, karmiącego się reżimową wiedzą, jak za czasów komuny. PiS-Janowy to tylko pożyteczny lokalny przygłup, który na siłę chce wtłoczyć reżimową propagandę dla ludzi na jego poziomie intelektualnym. Brawo PiS-Janowy i siermiężna propaganda rodem z PRL-u
PIS-Janowy
-7 #24 RE: Nadbrygadier Andrzej Bartkowiak odmówił przyjęcia nagrodyPIS-Janowy 2020-07-24 23:13
A najlepsze jest to , przyglupi golemie, ze morde drzesz o debilne maseczki i jakies testy na nie, a okazuje sie. ze byle szmata na twarzy robi to samo co ta maseczka. Zarobiła poczta Polska> Super stary!! Naprawdę super!! trzeba wspomagac co polskie!!
A słyszałeś, ze podczas przekopu mierzeji odkryto złoża bursztynu! Ja pierdole - zgryzota tuska jest niewyobrazlna zapewne - czego on sie dotknał to spierdolił czego sie PIS dotyka to rosnie i się rowzwija. Cuda, no nie?
GOLEM
+7 #23 RE: Nadbrygadier Andrzej Bartkowiak odmówił przyjęcia nagrodyGOLEM 2020-07-24 22:41
PiS-Janowy, a zy powstanie w Wągrowcu ulica Szumowskiego, który dorobił się 12 mln na maseczkach i testach. Oficjalnie to nie lecz firma jego brata zarobiła w kila miesięcy 12 mln. A może powstanie ulica Sasina, który zorganizował wybory, których nie było i wszyscy wiedzieli, że ich nie będzie. Teraz za te wybory podatnicy zapłacili 70 mln Poczcie Polskiej i to kosztem pieniędzy, które miały być przeznaczone na służbę zdrowia. Idioto nie sprzedawaj nam tutaj głodnych kawałków z TVPiS i innych reżimowych mediów kontrolowanych przez polityków PiSdzielców.
lenin
-3 #22 RE: Nadbrygadier Andrzej Bartkowiak odmówił przyjęcia nagrodylenin 2020-07-22 21:40
Szukam kumpla do flaszki?
Do PIS Janowy
+2 #21 Odmówił nagrodyDo PIS Janowy 2020-07-22 21:17
Czy Tobie wiadomo kiedy się skończy ta wojna PIS-po ?
Piotruś
-3 #20 Nadbrygadier Andrzej BartkowiakPiotruś 2020-07-22 20:45
Gdyby na jego miejscu był Gregory Peck to by propozycję przyjął nawet gdyby głosowało za 2-ch a to jest jak widać człowiek z fasonem któremu ten dyplom od Dudy się należał.
Do PIS Janowy
+12 #19 RE: Nadbrygadier Andrzej Bartkowiak odmówił przyjęcia nagrodyDo PIS Janowy 2020-07-22 14:22
Na pewno powstanie ulica im. instruktora narciarskiego - znajomego Szumowskiego- od maseczek :lol:. :lol:
Robol
+21 #18 RE: Nadbrygadier Andrzej Bartkowiak odmówił przyjęcia nagrodyRobol 2020-07-22 13:54
Śmieszne jest jak w samorządach uprawia się partyjne rządy, radni chyba myslą, że są przedłużeniem partyjniactwa ze stolicy, ... radni mają sluchać glosu mieszkańców, a nie utożsamiać się ze swoją polityczną fanaberią i wojna PO/PiSowska. Myslę, ze Pan Andrzej zrobił i zrobi pewnie jeszcze dla Powiatu i Miasta więcej niż Ci wszyscy Radni/ Bez Radni razem wzięci.
PIS-Janowy
-2 #17 RE: Nadbrygadier Andrzej Bartkowiak odmówił przyjęcia nagrodyPIS-Janowy 2020-07-22 08:17
A czy powstanie w Wagrowcu ulica sławoja Nowaka? Albo tego specjalisty-ksi egowego wysokiej klasy co to 20 mln na elektrownie atomową PO przelał na kluby sportowe na pomorzu? Bo takie wyczyny to godne podziwu są wśród elektoratu oPozycji i zasługują na uwiecznienie w nazwie ulic. Tak jak np. Adamowicza - przkrętasa ....
XYZ.
+12 #16 RE: Nadbrygadier Andrzej Bartkowiak odmówił przyjęcia nagrodyXYZ. 2020-07-22 07:46
Widać te lewicowo-libera lne klapy na mózgu niektórych
samorządowców,k tórym politykierstwo i wściekłość
powyborcza nie pozwala racjonalnie działać.
Wstyd,nie podoba mi się ich zachowanie i obserwuję
już od jakiegoś czasu że chcą skręcać w lewo.
Kilka decyzji wcześniejszych na to WYRAŹNIE wskazuje.
PIS-Janowy
+11 #15 RE: Nadbrygadier Andrzej Bartkowiak odmówił przyjęcia nagrodyPIS-Janowy 2020-07-22 07:38
Rozumiem gościa. Byc "honorowym obywatelem" tego pcimia, dziury wypelnionej POstkomunistami i elektoratem czaszkowskiego i jahiry to ujma a nie zaszczyt.
A tymczasem POwski filozof hartman aeluje do kumpla Nowaka, zulika tuska o wstawienie sie za nim ... siara taka, ze az pali.
Pola
+29 #14 RE: Nadbrygadier Andrzej Bartkowiak odmówił przyjęcia nagrodyPola 2020-07-22 07:12
Jestem mega dumna z decyzji Pana Andrzeja Bartkowiaka. Ma honor i własne zdanie. Mało takich ludzi w tych czasach. Brawo! Jest Pan mile widziany w Wągrowcu.
Staxhu
+38 #13 RE: Nadbrygadier Andrzej Bartkowiak odmówił przyjęcia nagrodyStaxhu 2020-07-21 22:41
Wstyd dla Rady Miasta :/
Edek
+40 #12 DnoEdek 2020-07-21 22:40
Naumczyk ty fałszywcze osrany. parcie tylko na show i karierę.dno dna !!!
juras
+49 #11 RE: Nadbrygadier Andrzej Bartkowiak odmówił przyjęcia nagrodyjuras 2020-07-21 22:19
Radny Naumczyk ma dwie twarze, sesyjną i... Może Pan Poszwa się wypowie dlaczego doszło do zmian w MDK?
O co chodzi?
+28 #10 RE: Nadbrygadier Andrzej Bartkowiak odmówił przyjęcia nagrodyO co chodzi? 2020-07-21 21:41
radny Naumczyk ostro zaatakował, to prawda, ale co on ma za uszami, coś piszecie ale mało czytelne. Skoro nie ma być zamiatane pod dywan to pisać.
Piotrek
+20 #9 RE: Nadbrygadier Andrzej Bartkowiak odmówił przyjęcia nagrodyPiotrek 2020-07-21 21:34
Nigdy nie zrozumiem tego, że chce się nadawać honorowe obywatelstwa już obecnym obywatelom Wągrowca lub tutaj urodzonym. Honorowe obywatelstwo z zasady i logicznego myślenia powinno być nadawane osobom które nie pochodzą z danego miasta, nie urodzili się w nim. Taki powinien być też zapis w statucie miejskim.
bea_
+47 #8 RE: Nadbrygadier Andrzej Bartkowiak odmówił przyjęcia nagrodybea_ 2020-07-21 21:10
nie rozumiem radnych ktorzy wstrzmuja sie od glosu. nie maja wlasnego zdania .??
prosze o odpowiedz tych radnych
kolega emeryt
+39 #7 RE: Nadbrygadier Andrzej Bartkowiak odmówił przyjęcia nagrodykolega emeryt 2020-07-21 20:55
Brawo Andrzej - Berent zadrwił z Ciebie z tym pomysłem .Na honory przyjdzie czas , pokaż im jak mocno jesteś związany z Wrc nie dla osobistych korzyści .
Wołodia
+39 #6 Zawiść frustratówWołodia 2020-07-21 20:53
Ten "pożalsięboże" radny, który się ma za znawcę kariery Pana Generała może niech się pochwali historią własnej? Praca głównie na profilach, ciekawe dlaczego nigdzie nie zagrzał miejsca- ani w Wągrowcu, ani w Poznaniu...? Wszystko zamiecione pod dywan w białych rękawiczkach, oj wstyd proszę Pana. Niech Pan uczciwie spojrzy sobie w oczy. Jak Pan śmie krytykować, nie mając merytorycznej wiedzy? Bo o własnych wyskokach to może Pan po prostu nie pamiętać. Wiadomo z jakiego powodu. Dużo zdrowia Panie N.
Odmieniony
-35 #5 RE: Nadbrygadier Andrzej Bartkowiak odmówił przyjęcia nagrodyOdmieniony 2020-07-21 20:47
A, [wpis niecenzuralny] mu w dupę! Jeszcze wróci szukać roboty jak dojna zmiana się skończy.
Ktoś tam
-26 #4 Żenada...Ktoś tam 2020-07-21 20:37
Żenada żenada i jeszcze raz żenada. Wielki książę się znalazł, czym on sobie dla wagrowca zasłużył? Fsjnir, że pochodzi z naszych stron i wspiął się tak daleko, wielkie gratulacje i podziw, nie wnikając w to, jak do tego doszedł :))) z całym szacunkiem ale co on zrobił dla wagrowc? Dzieci? Rozwód? Nie jets przykładem obywatelskim. Z wyrazami szacunku
hamska chołota
+48 #3 RE: Nadbrygadier Andrzej Bartkowiak odmówił przyjęcia nagrodyhamska chołota 2020-07-21 20:25
BRAWO ENDRIU. Jestem DUMNY, że mamy takiego KOMENDANTA GŁÓWNEGO PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ. :o:P
Gieniu
+16 #2 ŻalGieniu 2020-07-21 20:12
Słuszna decyzja, bardzo honorowa! Gratuluję 👏
A banda debili nie potrafi się dogadać, żeby uhonorować jednego z najwybitniejszy ch wągrowczan. Żenada
Polina
+34 #1 BrawoPolina 2020-07-21 20:05
Panie Bartkowiak

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.