• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 1556

Piotr Pałczyński członkiem Wielkopolskiej Platformy Wodorowej

Zarząd Województwa Wielkopolskiego specjalną uchwałą powołał Piotra Pałczyńskiego, zastępcę burmistrza Wągrowca w skład Wielkopolskiej Platformy Wodorowej.

W składzie sześcioosobowego Panelu Samorządowego znaleźli się także: prezydent Piły Piotr Głowski, prezydent Konina Piotr Korytkowski, burmistrz Śremu Adam Lewandowski, wójt Gminy Lądek Artur Miętkiewicz oraz prezes Zarządu Agencji Rozwoju Regionalnego w Koninie Maciej Sytek.

- Jestem przekonany, że wspólna praca przedstawicieli samorządu, nauki oraz biznesu pozwoli na wypracowanie wielu ekologicznych i innowacyjnych rozwiązań, które będziemy mogli skutecznie wspólnie wdrażać w kolejnej perspektywie unijnej w całym Województwie Wielkopolskim, w tym również w Wągrowcu - poinformował Piotr Pałczyński, zastępca burmistrza miasta Wągrowca.

Celem Platformy jest m.in.:

👉 inicjowanie działań na rzecz budowy potencjału gospodarczego pozwalającego na uzyskanie statusu wiodącego regionu w obszarze gospodarki związanej z zastosowaniem technologii wodorowych, w tym ekoinnowacji, jak również rozwoju efektywności energetycznej przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii wodorowych,
👉 utworzenie wielopłaszczyznowej platformy współpracy międzyśrodowiskowej biznesu, nauki, samorządów lokalnych oraz organizacji pozarządowych, sprzyjającej efektywnemu
połączeniu i wykorzystaniu potencjału zrzeszonych w jego ramach podmiotów na rzecz promocji i rozwoju technologii wodorowych,
👉promocja i wdrożenie racjonalnych rozwiązań europejskich i krajowych w zakresie wykorzystania technologii wodorowych,
👉propagowanie, wspieranie i rozwój badań i produktów oraz usług na rzecz zastosowania technologii wodorowych w gospodarce krajowej w celu znaczącego podniesienia poziomu technologicznego gospodarki regionu.

Komentarze   

RENIA
-2 #13 RE: Piotr Pałczyński członkiem Wielkopolskiej Platformy WodorowejRENIA 2020-08-05 21:28
PIS-Janowy.Może zamiast zajmować się energią jądrową za joł byś się budową promów i statków dla Polskiej Żeglugi Bałtyckiej.Mine ły 3 lata od hucznych zapowiedzi o budowie promu ,,Batory''typu ropax który miał być zbudowany w Szczecinie i pływać do Ystad.23 czerwca 2017r.Mateusz Morawiecki który był wicepremierem u pani Beaty Szydło,ładnym młoteczkiem wbijał nit w stępkę.Miały być zamówienia,popy t na oktręty i statki.Były zapowiedzi powrotu produkcji okrętowej w tej stoczni,wygłasz ane przez lidera PIS-u pana Joachima Brudzińskiego .Były wielkie plany z budową,,Batoreg o'',która miała rozpocząć się w 2018r,w 2019r miał być zwodowany.Polsk a Żegluga Bałtycka miała wej ść w jego posiadanie w 2020r.Miał być 200-tu metrowy prom a jest jedna wielka klapa i kompromitacja.P rom jest budowany w takim tempie że NIK musiał się tym zająć,aby przypadkiem nie powstał z rozpędu prom blinzniak.Coś mi mówi że raport końcowy NIK-u który ma być gotowy na jesień nie spodoba się na Nowogrodzkiej.
PIS-Janowy
-2 #12 RE: Piotr Pałczyński członkiem Wielkopolskiej Platformy WodorowejPIS-Janowy 2020-08-02 23:17
gjh - Renia na warcie, ale Golema mozna chyba bylo zobaczyc gościnnie podczas marszu powstania - tego w oknie, demonstrujacego sedno"ideologi LBGT"...
gjh
+1 #11 RE: Piotr Pałczyński członkiem Wielkopolskiej Platformy Wodorowejgjh 2020-08-02 22:06
Już po wyborach to płatny hejter Romek - Golem Renia itd , zakonczył hejtowanie
Iwann
+5 #10 RE: Piotr Pałczyński członkiem Wielkopolskiej Platformy WodorowejIwann 2020-08-01 13:16
Albo jest się burmistrzem albo w jakiś spółkach. Weźcie się wreszcie za tworzenie miejsc pracy dla ludzi wykształconych, a nie inwestujecie tylko w siebie i rozrywkę.
iga
+11 #9 RE: Piotr Pałczyński członkiem Wielkopolskiej Platformy Wodorowejiga 2020-07-31 17:03
Coś mi się wydaje że ta plaqtforma to jest potrzebns Pałczynskiemu i spółce żeby zarobić dodatkową kase . Narcyz ile dodatkowo zarobisz ?
PIS-Janowy
-3 #8 RE: Piotr Pałczyński członkiem Wielkopolskiej Platformy WodorowejPIS-Janowy 2020-07-31 09:34
Panie Jurku - sypnal pan pajacami, wyzwal ods Macierowicza, uzywa tego debilnego slowka "hejtowac" a nawet nie zauwaza, ze PIS teraz dowodzi ta spolka atomow i tez mi sie nie podoba to co sie w niej dzieje od 5 lat. Czy Cyba to ktos z pana rodziny? Bo takie mozna odniesc wrazenie , sadzac po skali agresji w moja strone.. Ten maestro z postu powyzej Panskiego to kolega jakis? Podobny mertytorycznie ...
ma3stro
+3 #7 RE: Piotr Pałczyński członkiem Wielkopolskiej Platformy Wodorowejma3stro 2020-07-31 08:43
@PIS-Janowy wróć proszę do podstawówki albo nie pij podczas pisania swoich pozbawionych sensu wypocin. Swoją drogą wpisujesz się idealnie w obraz typowego wyborcy tej komunistycznej partii; wykształcenie podstawowe, wiek 60+ (taki wniosek nasuwa się, czytając bzdury, które wypisujesz pod każdym artykułem).
Jurek Mitczak
+3 #6 RE: Piotr Pałczyński członkiem Wielkopolskiej Platformy WodorowejJurek Mitczak 2020-07-31 08:14
PIS-Janowy musisz iść na terapię, bo TVP zrył ci beret i wszędzie widzisz spisek. Jesteś jak Macierewicz, masz swoje absurdalne teorię, a tak naprawdę nie znaczysz nic. Jesteś pajacem, który hejtuje wszystko, co nie należy do PiS. Dla mnie osobiście jesteś pajacem, nie traktuję cię poważnie, bo twoje wpisy pokazują jak mało wiesz.
Malwinnaa
0 #5 RE: Piotr Pałczyński członkiem Wielkopolskiej Platformy WodorowejMalwinnaa 2020-07-31 08:08
Wreszcie Wągrowiec liczy się w Wielkopolsce. To dobre rozwiązanie. Mając swojego przedstawiciela w takich miejscach, mamy wpływ na kształtowanie polityki w naszym mieście. Takie uczestnictwo naszego przedstawiciela to same korzyści, bo jak mawiał klasyk: nieobecni nie mają głosu.
PIS-Janowy
-5 #4 RE: Piotr Pałczyński członkiem Wielkopolskiej Platformy WodorowejPIS-Janowy 2020-07-31 07:51
To przypomina mi utworzenie spolki do sparw budwoy alektroni atomowel przez Tuskowytrszecza dla Grada. Pensja brutto dla kumpla wynoisila 55 tys/miesiac. W radzie nadzorczej PGE EJ 1 zasiada aż 9 osób. Każda z nich miesięcznie dostaje 4,4 tys. Efektow zadnych do dzis i do dzis dzialalnosc tej instytucji to koszzt dla panstwa prawie 0,5 mld złotych. PIS co prawda wporwadzil kominówki (alez jęk znow tedy był - KOD-wocy w spazm wpadali ) i ograniczył pensje prezesa spolki do maksymalnie ośmiokrotność przeciętnego wynagrodzenia w czwartym kwartale poprzedniego roku (w 2019 r. dalo to kwotę 38,9 tys) ale wciąż nie jest dla mnie niejasne co tam sie dzieje od 10 lat ...
Dannn
+7 #3 RE: Piotr Pałczyński członkiem Wielkopolskiej Platformy WodorowejDannn 2020-07-31 07:13
Dla mnie wodór jest wodorem.Wiem, że strasznie śmierdzi jak wchodzi w jakąś reakcję. Nie wiem o co chodzi z platformą na temat wodoru i co on ma wspólnego z tym miastem. Jedno natomiast wiem na pewno, jeśli piastuje się funkcję burmistrza, to dobrym burmistrzem będzie się tylko wtedy jeśli cała wiedza, energia i czas poświęcona będzie tylko dla tego konkretnego miasta, zainteresowanie m tylko i wyłącznie problemami tego miasta i mieszkańców tylko i wyłącznie.
gfdfs
-3 #2 RE: Piotr Pałczyński członkiem Wielkopolskiej Platformy Wodorowejgfdfs 2020-07-30 23:09
Narcyz już się podniecił
Juased
+8 #1 RE: Piotr Pałczyński członkiem Wielkopolskiej Platformy WodorowejJuased 2020-07-30 22:55
Taaak, a szpecącym wjazdem do miasta z kierunku Poznań nie ma kto się zająć. Rozwój osobisty najważniejszy.

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas miesięcznie 43 tys. unikalnych użytkowników
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.