• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 1172

Na Berdychowie znaleziono rower

Wczoraj w okolicach Berdychowa w Wągrowcu znaleziono rower.Jeżeli to Twój rower, skontaktuj się z Komendą Powiatową Policji w Wągrowcu, ul. Taszarowska 11. Policjanci wskażą ci osobę, która znalazła rower.

Komentarze   

PIS-Janowy
-4 #8 RE: Na Berdychowie znaleziono rowerPIS-Janowy 2020-09-12 14:43
Golem - odpowiadac takime przyglupowi to jak jadac ze swinia przy korycie. To po poierwsze. Za modenizacje Czajki i te cale cyrki wokol niej odpowiada w 100% ekipa PO. Przypomne fakty - modernizacja rozpocsle sie w 2009 roku. Warszawa w tym czasie rzadzila HGW - OD 2006 roku. Ta sama co to nie wiedziala, ze jej warszafke prywatyzuja za grosze ... I od tej PO rzadzi ta kupa gowna do dzisiaj, to za Czaszkowskiego lecial syf raz w 2019 roku, tak Czaszkowski dopilnowal naprawy za 40 milionow, ze rok pozniej leci syf drugi raz (3 tony na sekunda) , Modenizacja to inwestycja Warszawy i za jej wykonaie odpowiadaj wladze Warszawy. A wiadomo jak w warszawie sie wykonuje wszystko - popatrzcie na wykonanie metra, drog ... Nawet nowa autostrada A2 blisko warszawy juz wykazuje slady degredacji (prawy pas - az sie wierzyc nie chce, gdy sie czuje te wyboje). I tyle faktw dla przyglupa golema - jedz sobie kawior w leginsach i powies na scianie wagine w koronie, cobys byl jeszcze bardziej cywilizowany , ja wole kotleta jesc w jeansach i wagine pod spodnica ...
GOLEM
+3 #7 RE: Na Berdychowie znaleziono rowerGOLEM 2020-09-12 02:00
PIS-Janowy, przy tobie renia to nie kwoka lecz SOWA. Nie wiem czy wiesz, że SOWA to symbol wiedzy. Dla ciebie szambonurku SOWA kojarzy się z ośmiorniczkami za czasów PO. Ja do dziś jadam ośmiorniczki, kalmary, krewetki i nie uważam się za kogoś lepszego. Dla zwykłych przygłupów to wykwintne jedzenie, którego sami się brzydzą i nie mieli w ustach. Jeszcze należy do tego dodać mule i ostrygi, ale przygłupy PiSowskie, same nie wiedzą, że coś takiego istnieje i jest znacznie droższe od ośmiorniczek. A coś wiesz i tobie podobni o kawiorze, który pochodzi z Rosji i również nie jest tani. Mam na myśli ten prawdziwy kawior z bieługi.
No ale dość rozważań kulinarnych, bo taki szambonurek jak ty, jada jedynie mięso ze świni i uważa siebie za prawdziwego mężczyznę i Polaka. Każdy inny i myślący inaczej, to gej, lewak i komuch. Tak się składa że wolę być kolesiem gejów i lesbijek, lewakiem i komuchem, niż pederastą, pedofilem, homofobem i rasistą. Jesteś tylko malutkim człowieczkiem, o małej wierze bojącym się wszystkiego co inne i czego nie rozumiesz. Tworzą tobie jakieś ideologie i wierzysz w to, że tak jest, a nie mówią tobie, że wierzysz w ideologię PiS, czyli ideologię homofobów, rasistów i obrońców pedofilów, czyli facetów w czarnych sukienkach - księży i biskupów. Walnij kolejną zdrowaśkę, aby poczuć się lepiej.
Do czego chcesz przekonać ludzi? Do tej posranej ideologi PiS, dzięki której, dziś możesz taplać się w szambie zafundowanym warszawiakom przez Lecha Kaczyńskiego, a które chcecie przypisać Trzaskowskiemu? ! Czy to Trzaskowski rozbudowywał CZAJKĘ. A może Trzaskowski projektował rozbudowę CZAJKI i użycie odpowiednich materiałów?
Twoja pokrętna logika wyznawów PiSdzielów jest nieodgadniona.
Zauważcie, że PIS-Janowy nie odpowiada na moje wpisy, bo temu głąbowi brakuje argumentów. Uważa, że w ten sposób mnie ignoruje i w ten sposób jest lepszy. Ignoruje odpowiedzi najczęściej osoba, nie posiadająca merytorycznej wiedzy i argumentów. Pozdrawiam z tego miejsca PIS-Janowego, bo to zbyt wiele, aby taki długi tekst przeczytał.
GOLEM
+1 #6 RE: Na Berdychowie znaleziono rowerGOLEM 2020-09-12 00:27
PIS-Janowy z ciebie, jak widać taki hydrolog, jak z koziej du.y trąbka. Po o Trzaskowski ma jechać do Trójmiasta i kąpać się w Bałtyku u ujścia Wisły. Niech lepiej jedzie tam Kaczyński, bo to dzięki decyzjom i projektom jego brata Lecha Kaczyńskiego, dzisiaj szambo spływa do Wisły. Wcześniej też spływało i jakoś nic nikomu się nie stało, ale przygłup PIS-Janowy, próbuje tutaj wypisywać brednie, które usłyszał w reżimowych mediach.
A co do ludzi jeżdżących w leginsach na rowerze i na ścieżkach rowerowych, to myślę, że to wygodniejsze niż jazda gumofilcach, z przypiętymi klamerkami nogawkami po polnych drogach w okolicach gorzelni lub obory.
Drwieniem z ludzi chcesz się dowartościować PGRusie i myślisz, że jesteś bardziej męski. Jesteś tylko śmierdzącym PGRusem, którego na kilometr można wyczuć w markecie lub na parkingu przed marketem. Smród potu i wsiowa PGRowska moda. Rolnika dzisiaj nie odróżnisz od mieszkańca miasta, a PGRusa i nieroba wyczuć można na odległość. Rolników dzisiaj bardzo często uwzględnia się jako osoby zamieszkujące tereny wiejskie i głosujące na PIS. Bardzo wielu rolników nie głosuje na PiS, a jedynie osoby z terenów wiejskich, czyli PGRusów.
PIS-Janowy
-3 #5 RE: Na Berdychowie znaleziono rowerPIS-Janowy 2020-09-11 23:53
Renia - kwoko - plywam doskonale. Dlatego, ze nie pije, jem czosnek, cebule, kapuste, plywam, biegam jezdze rowerem (nie po sciezakch - po polnych drogach, a nie jak gej ze sluchweczkami w rajtuzach po sciezynkach wyasfaltowanych ) i dlatego nie boje sie koronoswirusa a ni innej francy ktora takie jak ty zaraz zabija ... Chcialem tylko zauwazyc, ze w szambie to teraz plywaja gdanszczanie i turysci uzywajacy kapieli w Baltyku w okolicy ujscia Wiselki. Moze nawet sam czaszkowski - nadzieja oPozycji sam sie przyjedzie wytaplac w tym co w warszafce spuszcza. Oby ....
GOLEM
+6 #4 RE: Na Berdychowie znaleziono rowerGOLEM 2020-09-10 22:54
PIS-Janowy, tutejszy GOLEM, nie twierdzi, że szambo do Wisły spuszcza Kaczyński, lecz twierdzi zakuta pało, że szambo spływa do Wisły, dzięki Lechowi Kaczyńskiemu, który za którego rządów opracowano projekty modernizacji CZAJKI. Tak wygląda dziś obraz CZAJKI i całego tego szamba, dzięki PiSuarom i Lechowi Kaczyńskiemu. Jeżeli szambonurku, masz dowody na to, że użyto niezgodnych materiałów, z projektem opracowanym za rządów Lecha Kaczyńskiego, to oświeć nas, miernoto intelektualna.
Jak zwykle, chciałeś zabłysnąć, a tylko taplasz się w g.wnie.
Jakim cudem ukończyłeś Polibudę. Zapewne ukończyłeś układanie płytek w toalecie, a dyplom kupiłeś na Bema lub Łazarzu.w czasie układania płytek w toalecie na Polibudzie, spodobało się tobie, obcowanie z szambem i dlatego dziś, tak bardzo rajcuje ciebie temat, szamba płynącego do Wisły. Ja w tym czasie uczestniczyłem poza wykładami w ćwiczeniach i labolatoriach, zamiast zgłębiać temat szamba.
RENIA
+7 #3 RE: Na Berdychowie znaleziono rowerRENIA 2020-09-10 20:53
Janowy -tobie to już nic i nikt nie może pomóc.Kładziesz się spać widzisz szambo,wstajesz widzisz szambo,jesz kiszoną kapustę zagryzając czosnkiem widzisz szambo,jedziesz rowerem w lesie(oby to nie była ścieżka rowerowa)widzis z szambo,obyś umiał pływać bo jeśli nie to cienko to widzę.
Elaela
+2 #2 Do PiSowca niżejElaela 2020-09-10 19:58
Tak, Trzaskowski siedzi i trzyma śluzę żeby się nie zamknęła xd w tym samym czasie trwają poszukiwania mężczyzny podejrzewanego o zabójstwo w Wągrowcu, może lepiej dzisiaj o tym pomyśleć
PIS-Janowy
-7 #1 RE: Na Berdychowie znaleziono rowerPIS-Janowy 2020-09-10 19:42
Znaleziono rower. Hura!! A tymczasem po cichu, w spokoju czaszkowski spuszcz co sekunde do Wisy naszej 3 tony gowna i szamba z Czajki,ktorej planowanie modernizacji i jej wykonanie zostalo wykonane w 100% przez wladze PO (HGW i czaszkowski rok temu). Takie to jest teraz gowniane zarzadzanie warszfka pod skrzydelkami lewkow teczowych. A tutejszy golem twierdzi, ze gowno do wisly spuszcza kaczynski ....

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas miesięcznie 43 tys. unikalnych użytkowników
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.