• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 994

Jutro spółdzielnia w Wągrowcu rozpoczyna sezon grzewczy

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Wągrowcu rozpoczyna sezon grzewczy. Sezon rozpocznie się jutro 30 września.

Administracja Spółdzielni Mieszkaniowej w Wągrowcu informuje wszystkich mieszkańców o rozpoczęciu sezonu grzewczego 2020/2021 z dniem 30 września 2020 r.

Mieszkańcy proszeni są o zwrócenie uwagi na instalacje energii cieplnej w lokalach pod względem przecieków oraz pozostawienie otwartych zaworów termostatycznych do dnia 5 października br. celem odpowietrzenia instalacji centralnego ogrzewania w całych budynkach.

Komentarze   

ad 76
+7 #10 RE: Jutro spółdzielnia w Wągrowcu rozpoczyna sezon grzewczyad 76 2020-09-30 17:49
Lech zanim coś napiszesz to pomyśl to nie boli Głąbie tylko im podpowiadaj zeby ciepła woda ma mieć mniej stopni jak powinna .Jak ciepła woda bedzie miała mniej stopni to wiecej jej zuzyjesz a ze kosztuje o wiele więcej to wiecej zapłacisz Po drugie czy ty otworzysz zawór czy nie to połowa z tego co płaciszidzie do spłłdzielni już jest ich Ty dopiero możesz zyskać lub dopłacić jak rozliczą drugą połowe przedpłaty Tą pierwszą połowe którą nam kradną nazywają opłatą stałą
PIS-Janowy
+5 #9 RE: Jutro spółdzielnia w Wągrowcu rozpoczyna sezon grzewczyPIS-Janowy 2020-09-30 16:04
Grzes nie wies z postu 6 zobacz dostale s6 plusikow, a ja gdy to samo napisze, namawiam do ruchu, jedzenia czosnku i cebuli, dymania sie ile sie da , spania w zimnym, utrzymywania w domu 18-19 stopni (najlepsze dla naszego ciala) to dostaje same minusiki. Golem tutejszy lubi tak siedzie w swoich pierdach w rajtuzy do jezdzenia rowerem ... moze sie wypowie.
somsiod
+4 #8 RE: Jutro spółdzielnia w Wągrowcu rozpoczyna sezon grzewczysomsiod 2020-09-30 07:11
Co racja to racja, a potem jak przychodzi rozliczenie jeden z drugim lamentuje, że ma tyle dopłaty, bo on miał odkręcone całą jesień, zimę i wiosnę tylko na trójce a nie na piątce. Naprawdę mieszkamy w ciemnogrodzie.J ak nie jest zimno to kaloryfery się zakręca, nikt wam tego nie powiedział, to ja mówię! I w nocy nie swidruje się pokretłami, w nocy się spi!
Lech
+3 #7 RE: Jutro spółdzielnia w Wągrowcu rozpoczyna sezon grzewczyLech 2020-09-30 06:58
To jeszcze dajcie ogłoszenie, że można zakręcić te zawory, kiedy temperatura na dworze jest wysoka, a w chacie można się udusić i pozakręcajcie kaloryfery na klatkach schodowych, bo nie mamy takich zim, żeby rury zamarzały. I regulujące temperaturę wody dostarczanej do grzejników, a nie że równa temperatura wrzenia, tak samo jak temperatura ciepłej wody w kramie latem kiedy na dworze 40° ! Chcesz się schłodzić woda, a tu zupa gorąca z jednego i drugiego kurka leci. Cwaniacy czy odkrecasz grzejniki czy nie jakimś cudem i tak ci nabije na licznik. W chacie mnie nie było, nie odkręcane grzejniki a zużycie było. Jakim cudem pytam????????
Grześ nie wieś
+10 #6 RE: Jutro spółdzielnia w Wągrowcu rozpoczyna sezon grzewczyGrześ nie wieś 2020-09-30 06:45
Ci infantylni mieszkancy teraz już nie zakręca kaloryferów do końca sezonu czyli do czerwca, To nic, że na dworze 30 stopni w cieniu", un i kozali odkryńcic myszom być odkryncune", to nic że się duszą, tracą przytomność w tych dusznych chatach, na klatkach siekierę można powiesić od potu, gotowanego żarcia, że robale się lęgną, " uni pilnujom żeby czasami ktoś nie wywietrzył im tym smrodów" Jak jeden na klatce przeziębiony, to cała klatka zdycha i karetki nie nadążają. Przypominam, że mamy pandemię i karetek brakuje, miejsc w szpitalach też niedługo zabraknie, więc do jasnej anieli ludzie niech dotrze do tych waszych mądrych głów, że kumulowanym ciepełku i parze od mycia , gotowania , pierdzenia i waszych oddechów wszelkie wirusy i bakterie mnożą się na potęgę, a krew nie ma wystarczającej ilości tlenu stąd wlwasze bezsenne noce, depresję i nastroje które leczycie piwkiem z żabki, a rano tony butelek lecą do śmietników. Leczcie się ale u specjalisty, bo alkohol was nie wyleczy i spacerki na powietrzu wskazane, a nie tyłek w samochód i do marketu po rolkę papieru toaletowego, a brzuch i tyłek puchnie. Co się porobiło, co się porobiłooooo
Das
-3 #5 RE: Jutro spółdzielnia w Wągrowcu rozpoczyna sezon grzewczyDas 2020-09-29 23:15
Wazon ty lubisz jak Cie w dup zapinaja i jeszcze za to płacisz nowakom ze spoldzielni
Wazon
-16 #4 Zygmunt IIIWazon 2020-09-29 22:50
Zygmunt! Ty normalnie kurna możesz od razu zostać prezydentem... Białorusi, Korei nawet! Wszystkich zwolnij i sam pokieruj światem!
zygmunt
+16 #3 RE: Jutro spółdzielnia w Wągrowcu rozpoczyna sezon grzewczyzygmunt 2020-09-29 21:29
Do 3 2 Nie martw się o nowaków ze spółdzielni oni myślą jak zarobić bo niewiem czy wszyscy wiedzą ale 50 % sumy którą zaliczkujemy przez rok na ogrzewanie tak czy siak spółdzielnia zabiera Dopiero z drugiej połowyzyskujemy o ile oszczędziliśmy Także koszty stałe w spółdzielni są zajebiste . Mozesz przez rok nie odkręcić zaworów a i tak połowa kasy idzie do spółdzielni Kolejny temat poco w spółdzielni jest prezes i vice skoro spółdzielnia od lat nic nie buduje tylko działa jak firma zarzadzająca nieruchomościam i do tego 15 osobowa rada nadzorcza jak w wielkich poznanskich spółdzielniach. Czas to kolesiostwo nowaków rozgonić a nie ze pierdzą co dzień w stołki nasze pieniądze Chyba głupi myśli że oni coś tam robią skoro jedyne co robia to pobieranie czynszów co w erze komputerów opanuje kilka osób a reszta się nudzi za bajonskie pensje . Zobaczcie pana viceprezesa nawet zamknął swoja dochodową firme twierdząc że lepiej na naszym garnuszku i wszyscy żyja tam jak rodzina z seniorami z rady nadzorczej .
Paranoja
+14 #2 RE: Jutro spółdzielnia w Wągrowcu rozpoczyna sezon grzewczyParanoja 2020-09-29 20:48
Może trochę myślenia !!!!!! Cały tydzień temperatury bliskie 20 stopni! W weekend temperatura przekroczy 25 stopni! Może niech sezon grzewczy rozpocznie się kiedy potrzebne będzie grzanie? Naprawdę w tej spółdzielni potrzebna jest wymiana pracowników na osoby myślące .
kamyk
+9 #1 RE: Jutro spółdzielnia w Wągrowcu rozpoczyna sezon grzewczykamyk 2020-09-29 17:39
Ciekawe ilu jest tam Nowaków ?

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas miesięcznie 43 tys. unikalnych użytkowników
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.