• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 1662

Powrót obostrzeń w wągrowieckim USC

Burmistrz Wągrowca wprowadził obostrzenia w Urzędzie Stanu Cywilnego. Od poniedziałku ograniczona będzie możliwość osobistego załatwiania spraw w USC.

Burmistrz Miasta Wągrowca informuje, że w związku z rozprzestrzenianiem się w Polsce wirusa SARS-Cov-2, w trosce o zdrowie wszystkich mieszkańców oraz pracowników Urzędu, od 12 października 2020 r. (poniedziałek) do odwołania ograniczona będzie możliwość osobistego załatwiania spraw w Urzędzie Stanu Cywilnego i Wydziale Spraw Obywatelskich.

Sprawy z zakresu ewidencji ludności oraz dowodów osobistych będzie można załatwiać po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod numerem telefonu: 67 262 03 60.

W przypadku nowo narodzonych dzieci USC zaleca rejestrację drogą elektroniczną przez e-PUAP w terminie 21 dni bądź rejestrację osobistą po wcześniejszym ustaleniu terminu wizyty pod nr tel. 67 268 03 28.

Sprawy dotyczące zawarcia związku małżeńskiego będzie można załatwiać po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod numerami telefonów: 67 268 03 28 lub 67 268 19 64.

Rejestracja zgonu nie wymaga telefonicznej rezerwacji terminu. Informacje na temat rejestracji zgonu można uzyskać pod numerem telefonu 67 268 03 28.

Niezbędne wnioski i formularze są dostępne na stronie: www.bip.wagrowiec.eu.

Przypominamy, że cały szereg usług można załatwić drogą elektroniczną przez e-PUAP bez konieczności osobistego stawiennictwa w Urzędzie.


Komentarze   

Pis-Janowy
-5 #12 RE: Powrót obostrzeń w wągrowieckim USCPis-Janowy 2020-10-12 14:17
Medzrec - uwierz mi wyksztalcnie nigdy nie zrobilo z debila medrca i dobrego człowieka. Zrozum to - przyklad to tutejszy Golem po "uniwerystcie , polibudzie i [wpis niecenzuralny] wiec co tam jeszcze wymyslli ... Ile na tym swiecie zyjesz, zeby tego jeszcze nie wiedziec? Chcialbys miec za zone "wyksztalcona" Olke Kwasniewska czy Monike Miller? Bo ja nigdy w zyciu!! Pustka wynikjaca z braku trudów, ze az glowa boli!
Wania z postu 11 - w biurach klimatyzacji nie ma? Nie ma dezynfekcji? Rotacji klientow nie ma - to wiem bo z powodu koronwirusa odcieli sie od nich. Pensje tez beda zmniejszone?
Wania
+1 #11 RE: Powrót obostrzeń w wągrowieckim USCWania 2020-10-11 23:04
Nie zarażają się w marketach, bo pracują tam ludzie ze stali, gruboskórni , zahartowani w pracach na polu, jedzą cebulę i czosnek, poza tym przez ciągłą rotację klientów otwierane są wciąż drzwi i pomieszczenie jest wietrzone, poza tym klimatyzacja wyciąga syf, panie siedzą za kasą , pleksją w maskach, co chwila dezynfekują siebie i stanowisko. Inni nie mają takiego luksusu. Jasne?
Franca
0 #10 RE: Powrót obostrzeń w wągrowieckim USCFranca 2020-10-11 22:56
Robił może non stop obrażać wykształconych, a wykształcony nie może nic powiedzieć na robola? Od kiedy to daje się przyzwolenie? Bo co? Dostali kiedyś przyzwolenie i posuwają się za daleko, łącznie używaniem swoich mięśni, mówię stop przyzwoleniu na szmacenie ludzi którzy życie spędzili nad książkami, podczas gdy oni szlajali się po ulicach. I niech mi żaden obrońca uciśnionych zazdroszczą ich pracy przy biurku nie gada pierdoł o ciężkiej robocie fizycznej. Zazdroszs lekarzom, nauczycielom, prawnikom, urzędnikom, nawet księżom! Gdyby się uczył jeden z drugim nie musiał by jej wykonywać. Logiczne? Logiczne!
Prawda
+2 #9 Do Pani #4, "Mędrzec"Prawda 2020-10-11 21:09
Re- do Pani #4. Szanowna Pani. Nie każdy może mieć wyższego wykształcenia bo kto y robił na nasze wygody? Jakiś czas temu byłam pracownikiem fizycznym i wiem co to znaczy. Musiałam używać oprócz mięśni także głowy. Teraz kiedy siedzę przy biurku to mogę sobie pracować nawet do 100 lat. Obraża Pani ludzi bo chyba nie wie Pani co to prawdziwa praca. Taki punkt myślenia mają szczególnie osoby, które zawdzięczają mamusi i tatusiowi swoje wykształcenie. Oczywiście nie wszyscy
Na moje urzędnicy nie powinni mieć żadnych taryf ulgowych bo najmniej są narażeni na zarażenie. Jesteście takimi samymi ludźmi jak inni.
iga
+2 #8 RE: Powrót obostrzeń w wągrowieckim USCiga 2020-10-11 13:22
Mędrzec wielki mózgu , wiesz co to nepotyzm kolesiostwo itp. Także to że ma ktoś wykształcenie to nie znaczy że może pracować np w urzedzie. Po drugie cepie nie powinno się płacić za papier tylko kto co potrafi .
honoratka
+10 #7 RE: Powrót obostrzeń w wągrowieckim USChonoratka 2020-10-11 13:17
Do poprzednika My urzednicyz Kościuszki jesteśmy tak samo dobrze wykształceni jak nauczyciele i nię będziemy pracować po 8 godz dziennie . Większość z Nas skończyła miejscową renomowaną uczelnie lub inne zaoczne , także wybacz pawełku trzeba było płacić za nauke. Aha my panie mamy też inne atrybuty.
pawel
+8 #6 RE: Powrót obostrzeń w wągrowieckim USCpawel 2020-10-11 11:48
ale taka Margaret ma racje, jak to jest ze w marketach na kasach panie tyle osob obsluguja czesto gesto w gorszych warunkach niz w urzedach i markety pracuja a urzedy sa zamykane. o co tu chodzi ?
$$$$$$$
+3 #5 RE: Powrót obostrzeń w wągrowieckim USC$$$$$$$ 2020-10-11 10:05
Do @@@@@@ beneficjencie 500+, zwróć się o pomoc do swojej jedynej słusznej , którą wybrałeś może ci zasponsorują to coś czym się myśli, bo mięśnie do zapuer....to już same ci wyrosły. Na szkoły i urzędy za późno.
Mędrzec
-4 #4 RE: Powrót obostrzeń w wągrowieckim USCMędrzec 2020-10-11 09:59
Re- czyli odpowiedz do postu #3 @@@ Nie jestem urzędnikiem ale osobą wykształconą. Słuchaj @@@@@ to ci wytłumaczę robiły, że praca umysłowa jest wbrew temu co sądzą twoje duże mięśnie, a mały mózg jest równie, a może bardziej wyczerpująca niż fizyczna. Jednak ty nigdy tego nie zrozumiesz, właśnie z powodu rozmiaru móżdżku. Mogłeś w szkole nie robić rozpierduchy tylko się uczyć, tez mógłbyś być urzednikiem lub pracować w innym zawodzie utrzymywanym z pieniedzy podatnikow, tylko wtedy coś innego ci rosło i urosło zamiast mózgu. Nie dało i nie da już rady! Nierobie umysłowy!
@@@@@@
+2 #3 RE: Powrót obostrzeń w wągrowieckim USC@@@@@@ 2020-10-11 08:39
No to sobie ta banda nierobów popracowała. Zamknięci byli chyba od marca do czerwca, przerwa na urlopy, we wrześniu do pracy i znowu zamknięci. Ty to sponsorujesz szaraku, tak ty kasjerko w markecie i ty tapicerze i ty mechaniku, wy którzy o zdalnej pracy możecie tylko pomarzyć, a zapie*dalać trzeba.
Mikołaj
+3 #2 NIC NIE ROBIEMikołaj 2020-10-10 20:38
Kierowniczka USC na bezpłatny urlop !
Margaret
+6 #1 ZamknięciMargaret 2020-10-10 14:31
I tak cały czas są pozamykani, ograniczeni, bo koronawirus, a i tak zarażenia. Ciekawe jak jest w marketach w taką sobotę, gdzie osób jest z 80 i stoją przy kasach i jakoś tam się jeszcze nikt nie zaraził. To ciekawe.....

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas miesięcznie 43 tys. unikalnych użytkowników
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.