• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 1788

Choinka w kształce stożka i olbrzymia bombka

10-metrowa sztuczna choinka, olbrzymia podświetlona bombka oraz inne ozdoby i lampki świąteczne. Wągrowiec szykuje tegoroczną iluminację świetlną na Rynku.

- W tym roku, pomimo panującej pandemii oraz konieczności oszczędnego gospodarowania pieniędzmi, wągrowczanie mogą liczyć na świątecznie iluminacje w centrum miasta. Nie ukrywam jednak, że ozdoby będą skromniejsze od tych, do których zdążyliśmy się przyzwyczaić w minionych latach – poinformował Maciej Strzelecki, kierownik Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami, który kilka tygodni temu zamówił tegoroczne świąteczne ozdoby.

Wiemy już, że głównym elementem dekoracji miejskich będzie w tym roku dziesięciometrowa sztuczna choinka w kształcie stożka, która ustawiona zostanie na płycie Rynku. Obok stanie olbrzymia podświetlona bombka o wymiarach 4,5 metra wysokości i 1,5 metra szerokości. Jest to ten element, przy którym chętnie fotografują się dzieci i dorośli podczas zimowych spacerów. Na słupach oświetleniowych wzdłuż ulicy Wojska Polskiego zamontowane zostanie 10 ozdób ledowych, a na drzewach wokół Rynku rozwieszone zostaną 24 komplety lampek, które w tym roku będą miały kształt spływających meteorów.

Świąteczny nastrój zapanuje w Wągrowcu najpóźniej do 5 grudnia, bo tak uzgodniono z firmą wypożyczającą oświetlenie — Enea Oświetlenie Sp. z o.o. Z pewnością, zgodnie z przyjętą tradycją, do tego czasu zarówno obiekty handlowe, jak i prywatne posesje również zadbają o świąteczną oprawę.

Komentarze   

kolo
+2 #3 RE: Choinka w kształce stożka i olbrzymia bombkakolo 2020-11-21 00:48
Mam nadzieje że czerwone postkomunistycz ne świnie oraz fan milera który darł morde na Rynku nie obchodzą świąt Bozego Narodzenia ?
bolo
-2 #2 RE: Choinka w kształce stożka i olbrzymia bombkabolo 2020-11-21 00:28
Janowy tą jebniętą wielgus to na przymusowe leczenie i tych debili co ją popierają a najlepiej niech jadą za Odre do swoich.
PIS-Janowy
-3 #1 RE: Choinka w kształce stożka i olbrzymia bombkaPIS-Janowy 2020-11-20 23:01
To teraz swieta Bozego Narodzenia kiedy sa w Wagrowcu - pod koniec listopada czy grudnia...?
A tymczasem, kolejny zjeb intelektualny niejaka Wielgus niepierdonieta dawno w leb, ujawnia publicznie nazwisko policjanta bioracego udzial w akcji podczas spedy wscieklych macic. Zona juz dostaje pogrozki od pelnych "milosci" lewackich macic. Co z taka maszkara bezdennie glupia zrobic? No co?

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas miesięcznie 90 tys. unikalnych użytkowników
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.