• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 935

Koronawirus w Przedszkolu nr 3 w Wągrowcu

Koronawirus w Przedszkolu nr 3 w Wągrowcu. Zakażenie wykryto u jednej z nauczycielek, dzieci zostały objęte kwarantanną.

W Przedszkolu nr 3 w związku z wykryciem wirusa SARS-CoV-2 u jednej z nauczycielek – na podstawie decyzji PSSE w Wągrowcu - kwarantanną zostaną częściowo objęte dzieci z dwóch oddziałów:

 • oddział IV – „Liski” (4 i 5-latki),
 • oddział VII - „Tygryski” (3 i 4-latki).

Kwarantanna obowiązuje od 20.11 (piątek) do 23.11.2020 r. (poniedziałek) włącznie.


Dzisiaj w powiecie wągrowieckim wykryto kolejne 15 zakażeń i odnotowano 1 zgon. Zgodnie z danymi Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Wągrowcu na dzień 19 listopada 2020 r. w powiecie wągrowieckim mamy 887 osób zakażonych.

🔸 887 osób zakażonych;
🔸 1 054 osób
na kwarantannie.

Od początku pandemii w powiecie wągrowieckim 417 osób wyzdrowiało, 22 osoby zmarły.

Komentarze   

Pis-Janowy
+1 #1 RE: Koronawirus w Przedszkolu nr 3 w WągrowcuPis-Janowy 2020-11-22 17:31
A tutaj do przemyslenia od Matki Kurki - goscia ktory w pojedynke zdjał gacie owsikowi- cwaniakowi zyjącemu na żebraniu dzieci " dla dzieci". Troche prawdy do lewackiego portalu:
"... Znam ten schemat na pamięć, ostatni raz przerabiałem przy „córce Kasi Kowalskiej”. Rzecz działa się w samy środku „pandemii”, gdy jeździły ciężarówki z Bergamo, a na lodowiskach w Hiszpanii organizowano prosektoria. W takich warunkach, przebrzmiała celebrytka Kowalska, przypomniała sobie, czy raczej jej przypomniano, telefonem ze szpitala z Londynu, że ma córkę. „Artystka” natychmiast poleciała na Instagrama, nagrała rzewny filmik, potem go usunęła, następnie znów wrócił i z całego tego spektaklu wynikało tylko tyle, żeby „zostać w domu”. Naturalnie wszystkie media obiegła informacja, że córka Kowalskiej ma modnego wirusa i walczy o życie. Co ważne jest to osoba młoda, bez „chorób towarzyszących” . Nikomu nie przyszło do głowy, aby zweryfikować ten żenujący i cyniczny marketing, chociaż wystarczyło wpisać nazwisko i imię córki celebrytki, aby wiedzieć, że wirus to jest najmniejszy problem, ponieważ wszystkie alkohole i używki świata przepłynęły przez ten organizm w ilościach oceanicznych. Przedstawiłem pacjentkę i jej tryb życia publicznie, na portalu Twitter, dodałem również, że nie ma żadnego „modnego wirusa”, przynajmniej nikt tej rewelacji nie potwierdza. Wylała się fala ścieku i lała się tygodniami. Po tym czasie córka Kasi Kowalskiej wyszła ze szpitala bez pozytywnego testu na modnego wirusa i pierwsze, co zrobiła to sesję w wannie na Instagramie. Z kolei sama Kasia Kowalska w środku „pandemii” dostała propozycję zagrania koncertu i natychmiast z niej skorzystała. Tłumek na blokowisku śpiewał razem z Kasią „Sto lat” dla córki Kasi i już nie pamiętał, żeby zostać w domu i dbać o najsłabszych. Jaki był finał tej historii? Dokładnie taki, bo jeśli ktoś liczy na wzmiankę, o tym, że Wielgucki został przeproszony albo chociaż przyznano mu rację po czasie, to wykaże się wielką naiwnością.
Wczoraj mieliśmy powtórkę z rozrywki. Jeden z dziennikarzy opublikował idiotyczny i kłamliwy wpis o tym, jak to młody, około trzydziestoletn i, gracz komputerowy umarł na modnego wirusa. Do wpisu, jak zwykle dołączony był apel, aby nie lekceważyć zagrożenia i dbać o innych. Jaka jest prawda o tej tragedii? Otóż młody człowiek pomiędzy 130, a 160 kg żywej wagi, z całą pewnością miał astmę, o czym sam pisał, niemal na pewno cukrzycę i miażdżycę, od siebie też dodawał, że jest w grupie: „zawał przed trzydziestką”. Wszystko, co zostało powyżej spisane jest nie tylko faktem, ale „chorobą cywilizacyjną”, o której przed „pandemią” grzmiano wielokrotnie. Co się nagle okazało? Wielgucki za opisanie faktów, przeczących bredniom „pandemicznym” i wskazujących na poważny problem zdrowotny, został kur*ą, której życzy się, żeby zdechła i cała akcja odbywa się w ramach wrażliwości oraz empatii. I tak zbliżamy się do sedna zagadnienia, czyli definicji kur*y. Moja definicja jest słownikowa, to znaczy taka, gdzie kur*a jest kur*ą, natomiast definicja wielu wygląda tak, jakby ją właśnie sformułowała kur*a.Nie, nie mam żadnych problemów ze wskazywaniem faktów i demaskowaniem kłamstw. Tak, patrzę w lustro, bez grymasu, chociaż uroda daje podstawy. Nie, nie kpię z niczyjej śmierci, nie pluje na niczyj grób, ani nie żeruję jak hiena cmentarna. Tak, wskazuję palcem hieny cmentarne, marketingowców, „dziennikarzy” i pozostałe kur*y, które pod płaszczykiem wrażliwości i troski o dobro wspólne, budują sobie popularność i załatwiają biznesy. W chwili, gdy Wielguckiego ktoś przyłapie na powyższej aktywności, to się Wielgucki przed definicją kur*y nie obroni. Póki co kur*y i to takie najtańsze, próbują Wielguckiego umoralniać, na co odpowiadam jak zawsze. Umarł lub raczej sam się zabił, młody człowiek, który prowadził fatalny tryb życia i zniszczył swój organizm. Zabiła go skrajna nadwaga, frytki i hamburgery jedzone przed ekranem komputera, zabiła go choroba cywilizacyjna i tylko ostatnie kur*y będą w Internecie pisać, że do uniknięcia podobnych tragedii wystarczy założyć maseczkę i zachować dystans społeczny..."

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Odwiedza nas miesięcznie 90 tys. unikalnych użytkowników
 • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.