• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 1252

Zamiast Jarmarku będzie Bazarek

Zamiast Jarmarku Świątecznego będzie Bazarek Świąteczny. Wystawcy nie zapłacą za stoiska.

Miejski Dom Kultury w Wągrowcu informuje, że tradycyjny Jarmark Świąteczny zmienia formę. Ze względu na sytuację epidemiczną panującą w kraju wydarzenie przyjmuje formę Bazarku Świątecznego na wągrowieckim Rynku. Od 18 do 20 grudnia na płycie Rynku zostaną rozlokowane pawilony handlowe ze świątecznym asortymentem.

W tym roku – decyzją burmistrza miastastoiska handlowe zostaną udostępnione wystawcom nieodpłatnie.

Podczas Bazarku klimat dopełni świąteczna muzyka, a w sobotę o 18:00 zostanie przekazane Betlejemskie Światło Pokoju. Termin zgłoszeń stoisk wystawienniczych zostaje wydłużony do 4 grudnia.

Komentarze   

Pis-Janowy
-3 #8 RE: Zamiast Jarmarku będzie BazarekPis-Janowy 2020-11-30 00:11
Bolo - nie do konca prawda z ta TV Trwam. 15 luty 2014 - to jest data od kiedy TRWAM zaczelo nadawac tak jak TVN, Polsat, TVP czy PoloTV ... PO robilo wszystko co moglo aby opóznić pojawienie sie innego obrazka w przekazie medialnym. Tak wiec za PO jeydnymi stacjami mowicymi cos innego niz na reszcie przekaziorów była Radio Maryja i Internet. Trwam tylko rok rzadow PO - gdy juz nie dało sie skurwesynstwa ukryc wszystkimi posiadanymi i zaprzyjaznionym i mass mediami. Dzis mamy nieco wiecej normalności i proszę jaki kwik swin!! Nie podoba sie pokazywanie idiotyzmu naczelnych idolów elektoratu oPOzycji, oj nie podoba.
bolo
-4 #7 RE: Zamiast Jarmarku będzie Bazarekbolo 2020-11-29 21:14
Kolo tęskni za czasami jak rządziło PO wtedy opzycja tylko miała tv trwam i radio maryja Wtedy tak było super że mimo takiej przewagi mediów PO przegrało wybory
Pis-Janowy
-9 #6 RE: Zamiast Jarmarku będzie BazarekPis-Janowy 2020-11-29 18:37
kolo i "do PIS- Janowy, Golem, Renia - obejrzyjcie sobie poczynania kolejne kasty III RP. Kumpli Grodzkiego :
https://www.youtube.com/watch?v=FVEuIKUn5mY&feature=emb_logo
Pis-Janowy
-7 #5 RE: Zamiast Jarmarku będzie BazarekPis-Janowy 2020-11-29 17:43
Kolo - PIS owska TVP musi byc. A co innego zrównowazy propagande TVN-u, Polastu, Superstacji, Wyborczej,Onety , WP.PL, Interia.Pl, Radia Z, RMF FM , tois szol i setek innych? Komuna ci sie marzy kolo? Wszedzie to samo jak za wytrzeszcza tuska tłitera?
A 200 mld na zabawe ze swirowirusem? Miliardy na 100% wiecej pensji dla lekarzy? Nawet powiek ci nie drgnie? Gosapodarka w dolku, bezrobocoie ( szacunki ostatnie mowily, ze w UE wzroslo o 6 mln )? To cie nie rusza? Boli cie, ze TVP pokazuje tą bezdenną głupote oPOzycji? Rozumiem. Jak tam twoja idolka ostatnia Lampert, prawniczka niby, a nawolujaca publicznie do zastrzelenia kaczynskiego? Bylo to na TVN-ie? Podejrzewam ze nie, a tak dzieki TVP ludzie dowiaduja sie co tez ta lesba ma w bance ... Nie podoba ci sie to? Podobalo ci sie jak "demokratyczne" koncerne medialne w USA przerwaly przemowienie Trumpa/ Swojego prezydenta, gdzi ema wciąż 50% poparcia? To jest idioto, twoja demokracja? Zobacz sobie na "praworzadność" w wykonaniu Francuskim w ostatnich dniach. U gówniarza zabojada pouczjacego nasz rzad ...
bolo
-2 #4 RE: Zamiast Jarmarku będzie Bazarekbolo 2020-11-29 17:19
kolo masz racje ja też posłuchałem Tuska i nie płace abonamentu . Co tam jeszcze ciekawego na WP czy tvn a może u Michnika .
kolo
+7 #3 RE: Zamiast Jarmarku będzie Bazarekkolo 2020-11-29 16:11
A tymczasem:
"Przez cztery ostatnie lata Telewizja Polska otrzymała 4,8 miliarda pomocy publicznej.
Większość środków pochodzi z rekompensat abonamentowych. TVP otrzymało więcej wsparcia niż kopalnie czy PKP Intercity.
W ostatnich latach Telewizja Polska otrzymała trzy takie wpłaty. W ramach nowelizacji ustawy budżetowej publiczny nadawca dostał ponad 2 mln zł. Kolejne 1,7 mld pochodziło z obligacji skarbowych."

Oto pieniądze, które wy ludzie zapłacicie na PISowską propagandę. Teraz możecie zdychać w karetkach lub na SORach, najważniejsze, że pieniądze na propagandę są i można zajmować się najważniejszymi problemami kraju jak LGBT lub ochrona życia poczętego.
Pis-Janowy
-8 #2 RE: Zamiast Jarmarku będzie BazarekPis-Janowy 2020-11-29 15:10
A tutahj znow kwiatek - POpierdolona femninistak lewacka udaje sie na procesje kurwiszonow,( "spontaniczna" zapewne, ale co tam - POsłance z wsciekla macica wolno łamac wszelkie zakazy) dostaje przypadkiem gazem po oczach i ma pretensje do calego swiata o to ze ja szczypią. Tymi pokladami debilstwa jednej kobiety mozna rozdzielic pomiedzy 5 facetów i jeszcze byloby za duzo!!
A tymczasem w praworzadnej i swieckiej Francji 60 policjantow w szpitalach po "europejskich" demonstarcjach w tym wspanialym kraju, zarzucajacym Polsce rezim i brak praworzadnosci. He, he, he ! Czy thun czy Boni jakas petycje do PE na temat zloza? To jest pytanie!
Pis-Janowy
-11 #1 RE: Zamiast Jarmarku będzie BazarekPis-Janowy 2020-11-28 17:09
A tymczasem kurwiszony ze z[wpis niecenzuralny]m i macicami znów wyszły na spęd na ulice warszafki czaszkowskiego. Spontanicznie oczywiscie. Na czele , kwintensecja kobiecosci - lesba Lemaprt, pomiedzy nimi nagi pedal wyma[wpis niecenzuralny]a cy teczowa flagą i walczacy o "wolnosc Polek"... cyrk, prosze panstwa, cyrk w warszafce w roli glownej odmiency sami "nowoczesni" No pełna europejskość w kazdym calu!

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 501 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.