• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 2461

Urząd Miejski w Wągrowcu zatrudni czterech urzędników

Urząd Miejski w Wągrowcu ogłasza nabór na cztery stanowiska urzędnicze.

W pierwszym z naborów Urząd Miejski poszukuje specjalisty ds. administracyjnych. Do jego obowiązków należeć będzie m.in.: składanie propozycji do projektu budżetu miasta oraz zmian w budżecie w zakresie prowadzonych spraw, zastępowanie w zakresie obowiązków pracownika do spraw organizacyjnych i obsługi Rady Miejskiej w czasie jego nieobecności, prowadzenie gospodarki drukami i formularzami, zaopatrywanie Urzędu w materiały biurowe, środki czystości, sprzęt i wyposażenie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Urzędu, administrowanie mieniem Urzędu – więcej


Urząd Miejski poszukuje również osoby na stanowisko urzędnicze specjalisty ds. egzekucji administracyjnej. Do jego obowiązków należeć będzie m.in.: analiza zaległości figurujących na kontach podatników z tytułu opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, prowadzenie działań informacyjnych przed wystawieniem upomnień oraz ewidencjonowanie tych działań, terminowe i prawidłowe wystawianie upomnień  oraz tytułów wykonawczych na zaległości z tytułu opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, udzielanie informacji dłużnikom o prowadzonym postępowaniu egzekucyjnym, prowadzenie działań mających na celu zapobieganie przedawnieniu należności podatkowych - więcej.


Prowadzony jest także nabór kandydatów na stanowisko urzędnicze specjalisty ds. gospodarki odpadami, do którego obowiązków należeć będzie m.in.: prowadzenie postępowań administracyjnych w zakresie naliczenia lub zmiany wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, weryfikowanie danych zawartych w składanych deklaracjach o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, wykonywanie czynności kontrolnych w zakresie funkcjonowania systemu gospodarowania odpadami komunalnymi, analiza sprawozdań składanych przez przedsiębiorców w zakresie gospodarowania odpadami komunalnymi, sporządzanie rocznych sprawozdań z realizacji zadań z zakresu gospodarowania odpadami komunalnymi, sporządzanie rocznej analizy stanu gospodarki odpadami komunalnymi - więcej.


Urząd Miejski poszukuje także na stanowisko urzędnicze specjalisty ds. opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi. W tym przypadku będzie on zobowiązany m.in. do: prowadzenia księgowości w zakresie realizowanych dochodów z tytułu opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi, bieżącego rozliczania zaewidencjonowanych wpłat, wyjaśniania powstałych rozbieżności oraz przygotowywania dyspozycji zwrotów nadpłat, uzgadniania sald przypisów i odpisów dotyczących opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi z komórką odpowiedzialną za ich dokonywanie – więcej.


Termin składania dokumentów na wszystkie wymienione stanowiska urzędnicze upływa 2 marca 2021 r. o godz. 12:00.

Dokumenty aplikacyjne należy przesłać listem na adres Urzędu  Miejskiego w Wągrowcu, 62-100 Wągrowiec, ul. Kościuszki 15a albo złożyć w Punkcie Bezpośredniej Obsługi Klientów (wejście C z lewej strony budynku Starostwa Powiatowego w Wągrowcu - w Punkcie należy wybrać telefoniczny numer 103, w celu przekazania informacji o potrzebie złożenia oferty).

W przypadku pytań kontakt telefoniczY ☎️ 67 268 03 03 lub ☎️ 603 203 343.

Komentarze   

Beka z boniego
0 #13 RE: Urząd Miejski w Wągrowcu zatrudni czterech urzędnikówBeka z boniego 2021-02-25 00:19
boni po.jebie buhaha mimo tego że burmistrz związany z platformą powiesz frajerze ze to burdel w urzędzie miasta to wina pis :D
Wodowany Saab
+7 #12 Żona zmienia robotę?Wodowany Saab 2021-02-19 17:22
Czy żona niedokończonego kulturoznawcy zmienia pracę z jednostki samorządowej na urząd miejski?
Krystyna
+6 #11 RE: Urząd Miejski w Wągrowcu zatrudni czterech urzędnikówKrystyna 2021-02-19 16:43
Chyba jak dobrze zrozumiałam przy zamieszaniu o zatrudnienie zastępcy dyrektora MDK to była umieszczona informacja, że dyrektorzy/kier ownicy jednostek podległych UM nie mogą zatrudniać nowych osób nawet jeśli ktoś z ich pracowników odchodzi np. na emeryturę. A w UM zatrudniają kolejne 4 osoby? Od śmieci aż 3!!! Chyba po to abyśmy MNIEJ płacili za odpady😆😆
Wnuk
+9 #10 RE: Urząd Miejski w Wągrowcu zatrudni czterech urzędnikówWnuk 2021-02-19 15:35
Chyba wszystkie 4 zajete
Miastowa
+11 #9 RE: Urząd Miejski w Wągrowcu zatrudni czterech urzędnikówMiastowa 2021-02-19 10:25
Przecież te dwa stanowiska są już obstawione i uszykowane pod wykształcenie konkretnych osób... Zresztą nie pierwszy raz! Ludziom czas marnują!
Leon
+7 #8 RE: Urząd Miejski w Wągrowcu zatrudni czterech urzędnikówLeon 2021-02-19 10:22
Z aquaparku na specjalistę w inwestycjach.
Podatnik
+9 #7 konkurs?Podatnik 2021-02-19 09:55
Dwie z ofert mają dziwne wymogi w sprawie wykształcenia. Z tego co się orientuję to średnie wykształcenie jest minimalnym wykształceniem potrzebnym do pracy w urzędzie. A tutaj jakoś dziwnym trafem tak sprecyzowane wykształcenie? O co chodzi????
Janina
+12 #6 RE: Urząd Miejski w Wągrowcu zatrudni czterech urzędnikówJanina 2021-02-19 07:52
Jaki wynagrodzenie: MINIMALNE!!!!!
Boni
+14 #5 RE: Urząd Miejski w Wągrowcu zatrudni czterech urzędnikówBoni 2021-02-18 21:10
Jak zwykle, lista wymagań oraz obowiązków długa jak nos Vateusza i ani słowa o proponowanych zarobkach. Człowiek ma tracić czas na rekrutacje, nie wiedząc nawet na ile cebulionów wyceniono te wymagania i obowiązki. Wstyd i żal, państwo z dykty i g*wna. ***** *** Janowy... ;-)
podatnik.
+14 #4 RE: Urząd Miejski w Wągrowcu zatrudni czterech urzędnikówpodatnik. 2021-02-18 17:29
Jako mieszkaniec oczekuje, ze w czasie kryzysu gospodarczego nastapi REDUKCJA ilosci zatrudnionych w ratuszu a nie wzrost liczby urzednikow!

I po to te informacje zachecajace do placenia podatkow w tym miescie?
petent
+21 #3 RE: Urząd Miejski w Wągrowcu zatrudni czterech urzędnikówpetent 2021-02-18 15:02
Leon - jaki pan taki kram.
Leon
+24 #2 RE: Urząd Miejski w Wągrowcu zatrudni czterech urzędnikówLeon 2021-02-18 14:09
A co to się dzieje? Zwalniają, zatrudniają, przy takich roszadach dobrze być nie może. Przecież tam pracują sami specjaliści, nie ważne od czego, ważne, że wypłata leci. A kompetencje niektórych????
Były urzędnik
+39 #1 RE: Urząd Miejski w Wągrowcu zatrudni czterech urzędnikówByły urzędnik 2021-02-18 13:48
Przy tej władzy i tym układzie jaki panuje w UM nikomu nie polecam pracy w tej jednostce. Stracicie zdrowie i nerwy.

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 501 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.