• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 2065

Na plaży posypały się mandaty, zatrzymano jedną osobę

Siedem osób imprezowało na plaży. Na miejsce wezwano policję, interwencja zakończyła się mandatami karnymi i zatrzymaniem jednej z osób.

We wtorek, krótko po godzinie 19:00 policjanci podjęli interwencję wobec grupy osób przebywającej na plaży miejskiej w Wągrowcu. Ich zachowanie sprawiło, że przebywający na plaży wągrowczanie postanowili poprosić o interwencję Policji.

- Interweniujący policjanci wylegitymowali siedem osób, wszyscy w wieku około 20 lat, na 4 osoby zostały nałożone mandaty karne za spożywanie alkoholu w miejscu objętym zakazem i za zaśmiecanie miejsc publicznych. U jednej z osób policjanci podczas kontroli ujawnili kilka sztuk woreczków z roślinnym suszem, jak się później okazało z marihuaną. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do KPP w Wągrowcu — poinformował . asp. Dominik Zieliński, oficer prasowy KPP w Wągrowcu.

W marcu 2018 roku została znowelizowana ustawa o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi. Przed nowelizacją ustawa zabraniała picia alkoholu w parkach, na ulicach i placach. Teraz są to wszystkie miejsca publiczne, czyli takie, do których swobodny dostęp mają wszyscy. Zakaz dotyczy więc wszystkich plaż publicznych.

Jeśli zdecydujemy się na picie alkoholu na plaży, możemy zostać ukarani mandatem w wysokości 100 złotych. Policjant nie może jednak zmusić nas do przyjęcia mandatu. Jeśli skorzystamy z prawa do odmowy, sprawa zostanie skierowana do sądu.


Komentarze   

PIS-Janowy
-2 #12 RE: Na plaży posypały się mandaty, zatrzymano jedną osobęPIS-Janowy 2021-07-28 15:36
Janowicz - absolutnie sie z toba zgadzam. Zawsze to pisze - mlodosc to halas, ruch, zycie. Tez taki bylem i to byly wspaniale czasy! Tylko takie jedynaki pokroju Reni czy Golema tego nie wiedza i nie rozumieja, tresowani od dziecka na wyksztalciucha ...
Dla jasnosci - moje posty to te pod numerami 3,6,7 . Jak widzisz - wszystkie z minusikami, he, he, he .. Post pod numerem 8 to wpis kumpla reni czy golema, przyjedbanego reprezentanta teczowo / oPOzycyjnego elektoratu ... To nie jest wpis PIS-owskiego oszloma bo ten akurat mysli tak jak ty.
Janowicz
+1 #11 PlażaJanowicz 2021-07-28 14:00
Janowy ty komuchu, na 100% byłeś jakimś "zaufanym obywatelem za czasów komuny, i na sąsiada donosiłeś. Wiadomo młodzi nie powinni przesadzać, ale są wakacje, młodzi się bawią, każdy z nas był kiedyś młody. I bez przesady ludzie nie piszczcie takich bzdur jak ten pisowy oszołom.
Sigmar
+9 #10 RE: Na plaży posypały się mandaty, zatrzymano jedną osobęSigmar 2021-07-26 08:48
Bardzo dobrze bo jest różnica jak ktoś sobie w spokoju siedzi na ławce pije piwo, wrzuca puszkę do kosza i idzie dalej a między gówniakami, które się drą, szczają, srają obok ławek a na końcu wrzucą jeszcze kosz do jeziora lub rzeki, nie mówiąc o słuchaniu wątpliwej jakości muzyki bo modna, więc tak karać, karać jeszcze raz karać.
Jupiii
+7 #9 RE: Na plaży posypały się mandaty, zatrzymano jedną osobęJupiii 2021-07-26 05:35
Oprócz młodych teraz do głosu rozwydrzonych dochodzi swolocz. Trochę się odbili od dna i robią u nas rewoltę. Skąd ci przybysze mają kasę na tak wystawne życie w PL?
-PIS-Janowy
+5 #8 RE: Na plaży posypały się mandaty, zatrzymano jedną osobę-PIS-Janowy 2021-07-25 09:54
Dobrze gonic ta bandyterke, gownarzernia jedna lać gumą, aż łeb bedzie puchł. Pomodlmy sie zw tej intencji Zdrowas Mario....
PIS-Janowy
-15 #7 RE: Na plaży posypały się mandaty, zatrzymano jedną osobęPIS-Janowy 2021-07-23 19:17
Nie Renia - na plazy nie bylo. Robil piata dlugosc pomiedzy Pietrakiem a Naptunem. Sprobuj Renia - polecam zamiast szprycy i szmaty na ryju sidzac w aucie. Naprawde dziala ...
PIS-Janowy
-12 #6 RE: Na plaży posypały się mandaty, zatrzymano jedną osobęPIS-Janowy 2021-07-23 19:04
Koscielny - absolutnie sie z toba zgodze - kasa ktora zdefraudowano i przewalono na przewalki ze wirusem do debili skonczonych powinna byc rozliczona co do zlotowki - poczawszy od Morawieckeigo i jego przyjeba Niedzielskego a skonczywszy na ostatnim kitlarzu pierdolonym ktory przyjmowal zdalnie pacjento wi bral dodatki z "covid". Tutaj masz absolutnie racje. Przydlaoby sie jeszcze zeby Adamwicz w koncu policzyla mieszkania czy HGW odpwoiedziala za miliard na przekretach "reprewatyzacyjnych" - ale nie spodziewasz sie chyba , ze to stanie sie przy tych polbozkach w togach klasy tuleja czy inny pijaczekow czy "roztargnionych" sedziow-zlodzieji? Albo od takiej sedziny co to wsadza do pierdla rolnika za zabijanie karpi przez odciecei glow gilotyna ?
RENIA
+9 #5 RE: Na plaży posypały się mandaty, zatrzymano jedną osobęRENIA 2021-07-23 18:17
A Janowego nie było na plaży? Jaka szkoda.
Kościelny
+10 #4 RE: Na plaży posypały się mandaty, zatrzymano jedną osobęKościelny 2021-07-23 17:23
Przepraszam, a kiedy wreszcie ukrócone bedzie PISowskie bezprawie? Kiedy odpowiedzialni za defraudacje publicznych pieniędzy tacy jak Sasin, Morawiecki, Kaczyński, Szumowski..... itd, itp zostaną skazani prawomocnymi wyrokami?! Prawe społeczeństwo ma już dość tego szamba u władzy.
PIS-Janowy
-15 #3 RE: Na plaży posypały się mandaty, zatrzymano jedną osobęPIS-Janowy 2021-07-23 15:27
A kiedy to ukroci sie dzicz w togach jezdzaca po pijaku po Wagrowcu? Tutaj tak szybko sprawiedliwosc nie dziala ... A moze w koncu ukroci sie dzicz wrzucjaaca w bloto kase z podatko - patrz stacje ladowania elektrykow pcimiu bez elektrykow, solary o ktore po zalozeniu kazdy ma w du..e, ogrodki eco za miliony czy rdzewiajace silowie w blotach wiosek? Bo tutaj jest wieksze szambo niz kilku wyrostkow pijacych piwo i wydzierajacych sie na plazy ...
Kora
+19 #2 RE: Na plaży posypały się mandaty, zatrzymano jedną osobęKora 2021-07-23 14:45
Wreszcie ktoś się odważył, by ukrócić tę dzicz. Co to teraz z tymi młodymi się dzieje. Problemy psychiczne lecza za pomocą alkoholu i narkotyków. Mają oni rodziców? Widać, że wcześniej bardziej byli skupieni na zarabianiu kasy niż na dzieciakach.
Wojtas
+20 #1 RE: Na plaży posypały się mandaty, zatrzymano jedną osobęWojtas 2021-07-23 13:23
No i bardzo dobrze.

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.