• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 662

W czwartek szczpieniobus stanie w Wągrowcu

Z inicjatywy Wojewody Wielkopolskiego Michała Zielińskiego uruchomiony został szczepieniobus, który już w tym tygodniu odwiedzi Wągrowiec.

Już w najbliższy czwartek 9 września w godzinach od 900 do 1300 na parkingu przed Urzędem Miejskim w Wągrowcu (ulica Kościuszki 15a) będzie można przyjąć jednodawkową szczepionkę firmy Johnson & Johnson.

Nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja! Nie będzie możliwości wyboru szczepionki. Osoby, które chcą zaszczepić się np. Pfizerem, mogą udać się do Przychodni "Hipokrates" przy ulicy Bobrownickiej 3 w Wągrowcu w godzinach od 900 do 1700.

W Wągrowcu zaszczepiło się już 13 641 osób co daje 53,30%.

Dodatkowo przy szczepieniobusie będą rachmistrzowie, każdy chętny będzie mógł dokonać spisu powszechnego oraz zagłosować na jeden z projektów zgłoszonych do Budżetu Obywatelskiego 2022.


Komentarze   

PIS Janowy
-4 #7 RE: W czwartek szczpieniobus stanie w WągrowcuPIS Janowy 2021-09-08 14:50
Zaszczepiona i Juras - bardzo sie ciesze, ze jestescie z tego dumni. Naprawde - grunt to wasze dobre samopoczucie z dobrze wykonanego rozkazu plynacego z TV czy szajsfona. A teraz kilka cyferek z powiatu - mamy juz 18 miesiac "pandemii". W powiecie zmarlo 204 osoby (na prawie 71 tysiecy ludnosci). Z tego 85% mialo ciezkie schorzenia nowotworowe, problemy z sercem, otylosc taka, ze po 100 metrach marszu zadycha zabijala. Ale zgodnie z dzisiejsza naracja zabil ich swirowirus. Nic innego ale swirowirus. Nie zmarla zadne dziecko, zadna osoba ponizej 38 lat zycia. Prosty rachunek pokazuje, ze podczas najstarszliwszej pandemi w powiecie od wiekow na 71 tysiecy ludzi umieralo srednio (tak teraz sie liczy - srednie) - co drugi dzien umieral jeden mieszkaniec. A co 17-18 dzien umieral jeden mieszkanice NA CZYSTEGO SWIROWIRUSA. Oczywiscie wiek sredni zgonow to 74 -75 lat.
Ale, jak prawi Marin, ignorowac przyglupa Janowego sypiacego liczbami ... sluchac TV i innych oplacanych przez rzad propagandy szczepionkowej. Ciekawe czy marion wie, ze tylo pierwsza transzatylko z kancelarii Morawieckiego na "promowanie" wyszczepien przez Polsat, Interie, RMF FM, ONT itd, itd - to tylko 54 mln zlotych? Czy Marion zauwazyl, ze o tym specyfiku nalezy wypowiadac sie w samych superaltywach? Nic o efektach ubocznych, nic, ze nie jest sprawdzona na rakotworczosc, nie jest sprawdzony jej wplyw na plodnosc ...? Czy podano wam ulotke mowiaca o efektach ubocznych do przeczytania gdy wam wciskano szpryce do raczek? Podejrzewam , ze nie - wzieliscie to w ciemno - szczycac sie duma z faktu podjecia ryzyka szprycowania sie. A ja nie chce, aby takie ryzyko bylo szprycowane dzieciom i mlodym ludziom. Bo to nie jest szczepionka taka sama jak na wscieklizne, ospe, tezec gdzie mamy po prostu oslabionego wirusa choroby. Tuitaj nie macie wirusa - bo nikt go do tej pory nie wyizolowal a zaczeto sia bawic przy kodach genetycznych. Ale wasze sprawa - szczepcie sie do woli - ale odpierdolcioe sie od tych co nie musza lub nie chca.

Ciekawi mnie ta szczepiona podwojnie, ktorej umarlo tyle bliskich. Ilu ci tych bliskich zmarlo? Ja osobiscie nie znam nikogo zmarlego na swirowirusa, znam tylko trzy przypadki z powiatu starszych kobiet ktore zmarly bo zamknieto im dostep do lekarzy specjalistow - jedna zmarla na serce (82 lata) a druga na nowotwor (ponad 70 lat) , ktory zjadl ja tak, ze wazylo ponizej 40 kg w chwili smierci. Przez rok nie mogal sie dostac do lekarza - szmaciarza. Trzecia osoba juz kilka miesiecy przed smiercia nie mogal chodzic z powodu ogromnej otylosci ... Oczywiscie - wszystkie trzy oficjalnie zmarly na covid. Bo gdy ktos umierla na covid to lekarz byl absolutnie niewinny i dodatki byly. Taki to system stworzono o ktorego to podtrzymanie trwa walka do upadlego...
marin
+3 #6 RE: W czwartek szczpieniobus stanie w Wągrowcumarin 2021-09-08 13:59
proponuję ignorować wypociny PIS -Janowego i nie wdawać się z nim dyskusję. To tak dla dobra ogółu!
Zaszczepiona2
+5 #5 RE: W czwartek szczpieniobus stanie w WągrowcuZaszczepiona2 2021-09-08 08:34
Juras ja też jestem dumna. Jaka ja byłam szczęśliwa, kiedy przyjęłam pierwsza dawkę, aż się poryczałam. Wciąż myślę o tych zwłaszcza moich bliskich, którzy niestety umarli nie doczekawszy jej. Cieszę się, że jest jeszcze ktoś, kto tak samo myśli jak ja.
Jurass
+8 #4 RE: W czwartek szczpieniobus stanie w WągrowcuJurass 2021-09-08 08:02
Pis Janowy jesteś antyszczepionkowcem, tacy ludzie to idioci. Jak można podważać badania, jak można podważać naukę. Jestem dumny z tego, że jestem zaszczepiony!
PIS Janowy
-10 #3 RE: W czwartek szczpieniobus stanie w WągrowcuPIS Janowy 2021-09-08 04:27
Znow - do tych lbow zakutych - Szykuje się czwarta dawka. NAJNIŻSZA liczba zakażeń na C-19 występuje w Polsce, Czechach, Słowacji i Rumunii. I tu ciekawostka! Te kraje mają jednocześnie NAJNIŻSZY poziom wyszczepienia w UE. TO SA FAKTY!!
Pisza wam o Dani jako panstwie, ze super wyszczepienia (ponad 76%) spwodowaly ze restrykcja beda zniesione. A teraz fakty, FAKTY DLA MYSLACYCH! Tutaj OLasof, Kolow czy ine Renie nie zaliczam bo oni sie na trzecia szpryce szykuja i nic do zakutych lbow nie dotrze. Ale kto potrafi niech mysli - Dania ma 5 mln ludzi, przy 75% zakazen miala za ostatnie 3 dni sierpnia 7 zgonow covidowych i 2342 zakazenia. A teraz Polska - 38 mln ludzi (6 razy wiecejniz Dunczykow) wyszczepienie okolo 50% ( w tym duzo lewych, jak Polakow znam) na ostatnie 3 dni sierpnia mamy tylko 5 zgonow (!!) i tylko 643 zakazenia!!
No to jak, kur..a, te szczepionki dzialaja? jak to jest liczone - wszakze w porownaiu z super wyszczepiona Dania to u nas juz pandemi nie ma od dawna!
Potraficei to przemyslec?
PIS Janowy
-10 #2 RE: W czwartek szczpieniobus stanie w WągrowcuPIS Janowy 2021-09-07 22:15
I znow garsc faktow dla wydymanych przez Niedzielskiego, wyksztalconych" fanow szprycy na wszystko. Dane z brytyjskiego ministerstwa zdrowia: assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/1014926/Tech nical_Briefing_22_21_09_02.pdf : tablelka na stronie 21 i 22: Cytat: od pierwszego lutego 2021 do 29 sierpnia 2021: przypadki śmierci do 28 dni po pozytywnym teście na COVID wśrod niezaszczepionych do lat 50: 99 przypadków, niezaszczepionych powyżej 50: 437.
Przypadków wśrod zaszczepionych poniżej 50 lat: 37 przypadków, zaszczepionych powyżej 50: 1054 przypadków.
Razem śmierci : w grupie niezaszczepionych: 536 w grupie zaszczepionych: 1091. Koniec cytatu. Od pierwszego lutego 2021 do 29 sierpnia 2021: na COVID w UK zmarło ponad dwa razy wiecej 'w pełni zaszczepionych' niż NIE-zaszczepionych
PIS Janowy
-10 #1 RE: W czwartek szczpieniobus stanie w WągrowcuPIS Janowy 2021-09-07 20:58
Szczepic sie , szczepic! Bedie mniej wyksztaconego smiecia w wagrowcu! A tutaj dla idiotow i oszolomow:
" Z powodu COVID-19 ostatniej nocy w Wielkiej Brytanii zmarło 209, co jest najwyższą liczbą od 9 marca. W ciągu tygodnia odnotowano łącznie 948 zgonów. To wzrost o 39 proc. w porównaniu do wcześniejszego tygodnia. Jak informują lokalne media, rząd rozważa wprowadzenie krótkiego lockdownu..."
Przypomne - UK, Izrael, Hiszpania sa REKORDZISTAMI JESLI CHODZI OSTOPIEN WYSZCEPIEN - ponad 70%, trzecia daweczka leci juz ... - EFEKT - kilkukrotny wzrost zachorowan i zgonow w porownaiu do lata 2020.
Na drugiej stronie mamy tzw. zielone kraje - w ktorych jest spadek zachorowan i zgonow w stosunku do 2020 roku. Sa to Rumunia , Bulgaria (13%), Slowacja, Polska, Lotwa - TE KRAJE MAJA JEDNE Z NAJMNIEJSZYCH WSKAZNIKOW WYSZCZEPIEN! Wnioski idioci i oszolomy wyciagna od razu zasmi. Wyksztalceni i postepowi wzwagrowca posluchaja niedzielekiego i ekspertow z otwartymi gebami i ... pojda po tzrecia szpryce, he, he, he !!

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]c.pl

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.