• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 4089

Burmistrz Berendt przegrywa kolejne głosowanie, stracił 1,5 miliona!

Burmistrzowi zabrakło 1,5 miliona na inwestycje przy ulicy Opackiej. Radni powiedzieli NIE, to kolejna porażka włodarza Wągrowca.

Dzisiaj odbyła się Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej. Sesja została zwołana na wniosek burmistrza Jarosława Berendta. Burmistrz potrzebował dodatkowe 1,5 miliona złotych na inwestycje związaną przy ulicy Opackiej. Niestety nie dostał.

Okazuje się, że rewitalizacja tego terenu ma kosztować miasto ponad 10 milionów złotych. Miasto pozyskało część środków zewnętrznych, jednak tak czy inaczej, z budżetu miasta trzeba będzie wydać około 7 milionów złotych.

Jak wyliczył radny Bogdan Smykowski, miasto zadłuża się w zastraszającym tempie. Zdaniem radnego w przyszłym roku przy 100-milionowym budżecie zadłużenie wyniesie około 50 milionów. Inwestycje prowadzone w mieście dotowane są tylko ze środków zewnętrznych albo z obligacji. Tak się dalej nie da.

Wypowiedzi burmistrza, jak i zastępcy to populizm, próba zrzucania winy na radnych.

Przewodniczący Rady Jakub Zadroga wskazał możliwości pozyskania środków m.in. z oszczędności przetargowych. Burmistrz Berendt powiedział, że o tym myśli, jednak te 1,5 miliona potrzebuje "na wczoraj".


Prezentujemy materiał wideo.
Zobacz jak wyglądała dyskusja, jakie padały argumenty.


Tak głosowali radni, zobacz kto popiera wizję burmistrza,
a kto jest przeciwko polityce zadłużania.


Komentarze   

PIS Janowy
+3 #43 RE: Burmistrz Berendt przegrywa kolejne głosowanie, stracił 1,5 miliona!PIS Janowy 2021-09-14 22:18
No w koncu Fredis z postu 36 powiedzial cos tak samo jak PIS-Janowy. Widze, ze w koncu niektorym sie patrzenie normanie na swiat otwiera. Budujcie sobie kacerki na swoich podworkach i za swoja kase a to ma isc na cos konkretnego.
zygfryd
+2 #42 RE: Burmistrz Berendt przegrywa kolejne głosowanie, stracił 1,5 miliona!zygfryd 2021-09-14 21:40
Szkoda,że media nie patrzyły władzy na ręce gdy same kase brały z UM. Teraz się źródełko skończyło możliwość manipulacji i żal dupe sciska😄nagle uczciwe media się znalazly👍
Freydis
+3 #41 Uczciwość dziennikarska?Freydis 2021-09-14 20:36
stokrotka, niestety Margaretka ma rację. Media są od tego, aby patrzeć na ręce rządzącym, jak okienko ma patrzeć skoro redaktor to wiceburmistrz?
Właściciel okienka zasiada w radzie nadzorczej miejskiej spółki, jest przewodniczącym, a drugi redaktor na etacie dyrektora MDK, też miejskiej jednostki.
Czy naprawdę sądzicie, że tam znajdziecie prawdę? Skoro tak uważacie to zapraszam do TVP Info, tam też sama prawda.
stokrotka
0 #40 RE: Burmistrz Berendt przegrywa kolejne głosowanie, stracił 1,5 miliona!stokrotka 2021-09-14 16:57
I cokolwiek ktokolwiek by nie zrobił będzie zle,że bo jest z obecnej ekipy rzadzacej.jestes sfrustrowany? Zjedz snickersa bo tylko tyle mozesz :lol:
stokrotka
-1 #39 RE: Burmistrz Berendt przegrywa kolejne głosowanie, stracił 1,5 miliona!stokrotka 2021-09-14 16:54
Zpewne gdybyś była na ich miejscu nie robiłabyś tak samo i nie korzystalabys z okazji haha
Margaretka
+13 #38 RE: Burmistrz Berendt przegrywa kolejne głosowanie, stracił 1,5 miliona!Margaretka 2021-09-14 11:27
Śmieszne jest to, że Czapul p.o. dyrektora MDK nadal pisze artykuły do Okienka. Podobnie zresztą Preiebe. Biorą kasę na okienku i za etaty, tak jesteśmy ludzie dymani. Co oni mogą wiedzieć o zarządzaniu, jak działa MDK każdy wie, Czapul zatrudnia ludzi niekompetentnych. Słyszeliście o karetce pogotowia w MDK? - no ale pracownik dostał drugą szansę, taka firma, w normalnej już dawno za coś takiego wyleciałby na zbity pysk.
Wągrowczanka
+16 #37 RE: Burmistrz Berendt przegrywa kolejne głosowanie, stracił 1,5 miliona!Wągrowczanka 2021-09-14 11:24
STOP zadłużaniu MIASTA!!!!
Będzie "nowy" kacerek a wiara w podartych butach za chwile bedzie łazic. Bo przecież to MY mieszkańcy musimy te 1,5 milona dołożyć.
Propozycja, niech Ci radni co tak łatwo chca rozdawac mieszkańców pieniądze niech zrezygnują ze swoich diet. Kto jest za łapka w górę!
Freydis
+12 #36 Trzeba poszukać rozwiązańFreydis 2021-09-14 11:17
Bez wątpienia to miejsce wymaga rewitalizacji, tylko mam kilka wątpliwości. Czy wydanie tak dużej kwoty na tereny zielone coś nam da?

Moim zdaniem nic. Wyrzucone 7 milionów + dofinansowanie co daje łącznie 10 milionów. Tam nie będzie turystów, bo mówimy o małym kawałku od mostu Al. JP II do Opackiej. Jaki turysta miałby tam wypoczywać i po co, mając jezioro, OSiR, lasy.

Sam wiceburmistrz Priebe mówił w trakcie sesji, że te tereny były, są i będą zalewane, więc przy złym projekcie, ta inwestycja nie ma racji bytu. Po co na terenach zalewowych ławki z ładowarkami do telefonów? Po co w miejscu, gdzie występują zwierzęta robić mini Amfiteatr?

Gdyby miasto miało wszystko zrobione: drogi, oświetlenie, parkingi, przejścia dla pieszych to OK, mamy kasę robimy, ale zadłużać się na coś takiego?

Planowane zadłużenie miasta na 2022 r. ma wynieść 50 milionów, zobaczycie niebawem, co to znaczy. Burmistrz nie będzie miał na chodnik.

Miasto ma sporo problemów, znacznie ważniejszych, które mogą przełożyć się na portfele mieszkańców. MPWiK ledwo dyszy, zaraz spółka miejska zostanie przejęta przez prywatną firmę (oby nie) i cena za wodę poleci do góry. Śmieci i MSOK też porażka. Aquapark bez dodatkowych pieniędzy już byłby zamknięty.

To są problemy miasta, a nie 10 milionów na tereny zielone. Ludzie zacznijcie myśleć przyszłościowo, bo dzisiaj zrobimy rewitalizację, a za chwilę nie będzie na wymianę lampy.

Kolejny rok będzie ciężki. Miasto z pewnością wyemituje kolejne obligacje, zaciągnie kolejne kredyty, czy tak powinno wyglądać zarządzanie?
Piotrek
+9 #35 RE: Burmistrz Berendt przegrywa kolejne głosowanie, stracił 1,5 miliona!Piotrek 2021-09-14 11:00
Te cele, te plany... budżet nie może opierać się tylko na wydawaniu. Panowie urzędnicy, a może by tak raz pochwalić się pomysłem na przychód.
Ligua
+6 #34 Poszwa się nie pochwalił awansem?Ligua 2021-09-14 09:35
Chodzą słuchy, że Poszwa ma zostać kierownikiem wydziału oświaty w starostwie w Obornikach. Przejdzie tam z urzędu miejskiego w Rogoźnie. Ciekawe, czy będzie korzystał z rad Smykowskiego? Już raz pomysły Smykowskiego w sprawie miejskiej oświaty doprowadziły Poszwę do przegranej w wyborach.
Zdolny
-3 #33 Burmistrz przegrywa kolejne glosowanieZdolny 2021-09-14 09:14
Pierwsza sprawa to taka, że portal "obiektywny" nic nie pisze o tym, że w dzisiejszym dniu jest kolejna sesja rady miejskiej gdzie będą się pochylać nasi rajcy nad projektem uchwały w sprawie skargi Pana Jarosława która złożył w ostatnich dniach.
Tutaj w ciągi sesji, która zapewne będzie trwała zaledwie killkanaście minut podatnicy Wągrowca zapłacą około 7000 tys złotych gdzie będzie trzeba wypłacić naszym rajcom w postaci diety.
Pan Szanowny Vel Przewodniczący Zadroga poprzez działania jakie w ostatnim czasie spowodował z przyjacielem od serca Szanownym Panem Radnym Vel Poszwą stwierdzili, że w tym przypadku osczędności są mało ważne, ponieważ najważniejsze jest odsunięcie Burmistrza ze stanowiska i to jest w tej chwili główny cel tej dwójki jak i pewnej grupy osób, które tak czy tak trzęsą porami i nie są świadomi do końca co robią pod naciskami tych panów, no może z wyjątkiem Pana Bąka który jak zwykle pokazał przy głosowaniu i zwyczajnie się "inteligentnie" oddalił...
cdn...
marin
+2 #32 RE: Burmistrz Berendt przegrywa kolejne głosowanie, stracił 1,5 miliona!marin 2021-09-14 09:09
UWAGA ! PIS Janowy przemówił ha ha ha...
mieszkanka wrc
-2 #31 RE: Burmistrz Berendt przegrywa kolejne głosowanie, stracił 1,5 miliona!mieszkanka wrc 2021-09-14 09:04
"POSZWA I ZADROGA ZABLOKOWALI REAWITALIZACJĘ KACERKA! Śmiech na całą Polskę: promenada urwie się w połowie" - no niestety mamy takich radnych jakich sobie wybraliśmy. Mieszkam w pobliżu kacerka od 60 lat i nadal ten bałagan bedę musiała oglądać.
Donia
+11 #30 RE: Burmistrz Berendt przegrywa kolejne głosowanie, stracił 1,5 miliona!Donia 2021-09-14 08:56
Berent, Bukowska i Priebe, czyli miś na miarę naszych możliwości 😁😁😁
Smerf
+3 #29 RE: Burmistrz Berendt przegrywa kolejne głosowanie, stracił 1,5 miliona!Smerf 2021-09-14 07:46
Kto wybiera tych radnych ???
Obudźcie się choć raz przy urnach!!!
ZOB
+11 #28 RE: Burmistrz Berendt przegrywa kolejne głosowanie, stracił 1,5 miliona!ZOB 2021-09-14 07:42
TO jest ELYTA :) Jaro wyliże rowa PiSiorom i coś tam załatwi dla siebie. Jaro jak GOWIN - przefarbuje sie dla swoich korzyści.
Triki
+16 #27 Burak w gumofilcachTriki 2021-09-14 00:15
W krzokach Remik to ty możesz taniego winiacza pić po rock nocy. Jak już pełnisz funkcje publiczne to wypowiadaj się godnie do miejsca w którym jesteś a nie jak ostatni wieśniak oderwany od pługa
PIS Janowy
-3 #26 RE: Burmistrz Berendt przegrywa kolejne głosowanie, stracił 1,5 miliona!PIS Janowy 2021-09-13 22:07
Stachu - to tez trzeba odpuscic sobie eco sreko z drewnem i stala a zabrac sie za cos co oparte jest na betonie czy asfalcie - tutaj duzego skoku cen nie bylo. Malo to drog do zrobienia, malo do utwardzenia? Przewody swiatlowodowe nie podrozaly, robocizna tez nie ... naprzod. Tyle tylko, ze to trzeba miec jaja i ekpie aby te zmiany szybciutko zatwierdzic i wprowadzic w zycie. Na pewno nie zorbia tego urzednicy bo to nie ich kasa i beda sie bronic przed tym na wszelkie sposoby bo to zaraz oznacza wiecej roboty. A oni wszakze nauczeni pracy zdalnej ... Za kilka miesiecy ceny stali czy styropianu worca do normy (jak na razie spekulanci oblowili si ena "pandemi") - juz to cwiczylismy w 2007 / 2008. Ceny drewna juz spadaj z dnia na dzien ...
Stachu
+1 #25 RE: Burmistrz Berendt przegrywa kolejne głosowanie, stracił 1,5 miliona!Stachu 2021-09-13 21:39
Przy takiej inflacji i podwyzce materiałów budowlanych kazda inwestycja, która była planowana kilkanascie miesiecy temu jest nie doszacowana i nie zrobi się jej za zaplanowane pieniadze.... ale nie zrozumie tylko ten kto oglada codziennie wiadomosci na jedynce
Hit
+10 #24 RE: Burmistrz Berendt przegrywa kolejne głosowanie, stracił 1,5 miliona!Hit 2021-09-13 21:35
Gratuluje radnym postawy! Praca dla dobra miasta i mieszkańców???? Hasło przewodnie to zniszczyć i wykopać berenta,nienawisc,zawiść,zemsta.To wasza idea bo innej nie macie
Hit
+7 #23 RE: Burmistrz Berendt przegrywa kolejne głosowanie, stracił 1,5 miliona!Hit 2021-09-13 21:31
Kto pamięta post poszwy na fejsie z 20 maja" hipokryzja czy kłótnia w politycznej rodzinie?😄 kto tu jest hipokryta????? Po prostu komedia!
hela
+15 #22 RE: Burmistrz Berendt przegrywa kolejne głosowanie, stracił 1,5 miliona!hela 2021-09-13 21:03
Panie Smykowski...poczytać trochę i strzelać pytaniami to naprawdę każdy glupi potrafi ale pokazać mądrość to już jest wyczyn szczególnie dla Pana. Wiem chciał Pan pan błysnąć jak przy przewozie dzieci. Cóż...znowu nie wyszło. Powiem więcej Pana buta, chamstwo i bezczelnosc sięga już dna.
PIS Janowy
+2 #21 RE: Burmistrz Berendt przegrywa kolejne głosowanie, stracił 1,5 miliona!PIS Janowy 2021-09-13 19:18
Chwileczke, chwileczke ... - co tutaj okresla sie mianme "inwestycja" czy to kolejny kacisk eco sreka. czy mural na scianie na czesc jakiegos teczowego swira, czy domki dla kornikow na drzewach? A moze sciezki "eko" w parku za 8 mln? Czy wy dokladnie rozumiecie slowo inwetsycja? Inwestycja to moze byc w dzieci (do tej pory najlepsza na swiecei), w drogi (ulatwai zycie ludziom, powoduje, ze wzdluz niej cos powstaje) czy siec Internet na swiatlowodzie. Inwestycja to moze byc jakis zaklad pracy czy rewitalizacja lini kolejowych ktore zostaili nam Niemcy a pokolenie synow bolszewikow w wagrowcu rozkradlo gdy tylko nadarzyl sie okazja? Bo jesli to jest kolejne sadzenie kwiatka w gownie to NIE i NIE trzykrotnie! Najpierw trzeba gowno sprzatnac ...
Wyborca 2021
+1 #20 RE: Burmistrz Berendt przegrywa kolejne głosowanie, stracił 1,5 miliona!Wyborca 2021 2021-09-13 19:16
Od jakiegoś czasu obserwuję działania i co dzieje się w UM, i tak mi się zdaje że to nie burmistrzowie obecni i byli są problemem, a radni i ich starsi doradcy (byli radni dinozaury) zazdrość zawiść i szukanie swojego szczęścia nie naszego mieszkańców.
Pele
+3 #19 RE: Burmistrz Berendt przegrywa kolejne głosowanie, stracił 1,5 miliona!Pele 2021-09-13 19:16
A to jest nasz vice burmistrz bo wygląda jak by czołg przejechał lub miał dobry weekend. Bo nie ma co mówic Pan Piotr klasa sama w sobie a ten vice szok burak :)
Bronka
-1 #18 RE: Burmistrz Berendt przegrywa kolejne głosowanie, stracił 1,5 miliona!Bronka 2021-09-13 19:10
Zygmunt, nie no kasa by się znalazła, ale widzisz wszystko przeciwko burmistrzowi, coś tam na grzebał i też z nie we wszystkim się z nim zgadzam i pochwalam ale ewidentnie blokować tak ważną dla Wągrowca i turystów inwestycje to ręce opadają. Przecież za chwilę ceny jeszcze bardziej pójdą do góry i będzie jeszcze drożej. Dziś chleb w chacie polskiej po 4.20zł wszystko do góry a ci jak dzieci jak dzieci w piaskownicy
zenon
+13 #17 RE: Burmistrz Berendt przegrywa kolejne głosowanie, stracił 1,5 miliona!zenon 2021-09-13 19:07
Banda baranów zebrała się by się wyżyć i wszystkie swoje porażki życiowe w tym miejscu pomścić. Banda nieudacznikow sciagajaca kase za każde narady.PORAZKA
Olo
+4 #16 RE: Burmistrz Berendt przegrywa kolejne głosowanie, stracił 1,5 miliona!Olo 2021-09-13 19:02
RYCHU, to teraz jak to jest uważasz że Poszwa i Smykowski przygotowali projekt i rozpoczęli w/w inwestycje, a dziś głosowali przeciwko swojej własnej rozpoczętej inwestycji. To teraz dałeś do myślenia.
Opacka PL
+4 #15 RE: Burmistrz Berendt przegrywa kolejne głosowanie, stracił 1,5 miliona!Opacka PL 2021-09-13 18:54
RYCHU, użyłem określenia promenada, ponieważ pamiętam czasy lat 80-90 zanim powstała tama na jeziorze łegowo i spowodowała podniesienie się wody, co spowodowało dewastację tej części miasta jak również terenów od opackiej do jeziora łegowo promenada zaczynała się od ul. Opackiej i ciągła się aż do mostu kolejowego przy cmentarzu, okolica kacerka bypa zajebista deptak prowadził wokół kacerka z wysepką na środku. Na to żeby centrum miasta było piękne nie powinno się żałować i to już kolejna kadencja, od Wilczyńskiego po Berendta, młodzi radni ale jak widać pod presją starych radnych troli.
zygmunt
-2 #14 RE: Burmistrz Berendt przegrywa kolejne głosowanie, stracił 1,5 miliona!zygmunt 2021-09-13 18:50
Miasto może mieć te pieniadze tylko trzeba chcieć .Temat jest prosty jak się myle proszę mnie poprawić Miasto zapłaciło 2 mln zł za drogi na działkach pana P przy obwodnicy tam gdzie dziś jest Mrówka itdObecnie działki te zmieniły swoje pierwotne założenie i z działek pod domy jednorodzine zostały przekształcone pod wielkie działki pod budowe obiektów handlowych Co za tym idzie drogi za które miasto zapłaciło znikły w cześci, jest ich mniej a Także rozumiem że miasto teraz będzie chciało zwrotu czesci pieniedzy Można to zobaczyć wpisując System Informacji Przestrzennej jest tam podział działek wstecz i obecny Także radni i panie Burmistrzu do dzieła , zobaczymy jacy jesteście skuteczni w walce o pieniądze od bogatych? Może mi ktoś wyjaśnić czy mam racje czy nie ?
Quba rynek
+4 #13 RE: Burmistrz Berendt przegrywa kolejne głosowanie, stracił 1,5 miliona!Quba rynek 2021-09-13 18:45
No i zajebiscie, przez kilku zawistnych radnych, na kolejne lata będziemy mieli powiększające się księże bagienko ścisłe centrum, panie burmistrzu cóż powiedzieć za Panem nie byłem nie moja bajak ale w tym przypadku to współczuję Panu współpracować z takimi BARANAMI.
Marek65
-3 #12 RE: Burmistrz Berendt przegrywa kolejne głosowanie, stracił 1,5 miliona!Marek65 2021-09-13 18:45
Kycu zobacz sobie co oni głosowali, bo siejesz panikę. Inwestycja nie ma dofinansowania - co mają stracić?, właśnie dlatego burmistrz potrzebował kasy. Dofinansowane jest pierwsze zadanie, to nie jest zagrożone.
Sami kur... fachowcy, a we łbie siano. Brawo radni, Brawo Smykowski!
kycu
+5 #11 RE: Burmistrz Berendt przegrywa kolejne głosowanie, stracił 1,5 miliona!kycu 2021-09-13 18:42
Smykowski coraz bardziej sobie pogrywa. Raz był przeciwny dowozów dzieci niepełnosprawnych, teraz bojkotuje wszystkich. Jakim trzeba mieć pusty łeb aby nie współpracować i dążyć do wspólnego sukcesu!!!!To zablokowana inwestycja! Powinni cofnąć dofinansowanie i rozliczyć was barany.
Urzędnik to,xe pochwa sobie wymyśli projekty to do jego realizacji jeszcze daleka droga
Jadzia
-8 #10 RE: Burmistrz Berendt przegrywa kolejne głosowanie, stracił 1,5 miliona!Jadzia 2021-09-13 18:41
Dobra dyskusja, warto posłuchać, zanim coś napiszecie.
Rychu
+2 #9 RE: Burmistrz Berendt przegrywa kolejne głosowanie, stracił 1,5 miliona!Rychu 2021-09-13 18:40
Olo tylko, że projekt i rozpoczęcie inwestycji odbyło się za Poszwę, to on przygotował projekt. Dworzec masz rację Wilczyński, jednak Jeżyka to znowu Poszwa, on wykonał projekt.
Rychu
+3 #8 RE: Burmistrz Berendt przegrywa kolejne głosowanie, stracił 1,5 miliona!Rychu 2021-09-13 18:37
Opacka PL, ale to nie chodzi o promenadę, tylko o miejsce przy Opackiej z przejściem do mostu na Wojska Polskiego. Promenada to inna bajka. Tam stracą kolejne 10 albo 20 milionów.

Jak wynika z dyskusji to tereny zalewowe są i będą zalewane co mówił jasno zastępca. Więc wrzucenie tam 7 czy 10 milionów z dofinansowaniem to jak wyrzucić 1/10 budżetu miasta w błoto.
Olo
-1 #7 RE: Burmistrz Berendt przegrywa kolejne głosowanie, stracił 1,5 miliona!Olo 2021-09-13 18:37
Urzędnik to ty odjechałeś, promenada, opacka-rynek, ul. Jeżyka, plaża Durowo, to temat jeszcze Wilczyńskiego długo przed Poszwą, a temat pociągli, by pokazówkę robić, zresztą tak jak ul. Kcyńska, dworzec PKP itd..
Opacka PL
-2 #6 RE: Burmistrz Berendt przegrywa kolejne głosowanie, stracił 1,5 miliona!Opacka PL 2021-09-13 18:33
Teraz widać na czym zależy radnym Wągrowca. Wizja na kolejne lata syf i mogiła na promenadzie. Radni do zobaczenia przy urnach.
Urzędnik
+2 #5 RE: Burmistrz Berendt przegrywa kolejne głosowanie, stracił 1,5 miliona!Urzędnik 2021-09-13 18:32
widzę, że Mieszkaniec WRC kompletnie odjechany.
Książęcy kacerek to inwestycja Poszwy i Smykowskiego, podobnie jak remont Jeżyka, Mickiewicza, Kasprowicza i Słowackiego.
To raczej Berendt jeszcze nic nie zrobił, tylko obiecuje :lol:
bogus
+13 #4 RE: Burmistrz Berendt przegrywa kolejne głosowanie, stracił 1,5 miliona!bogus 2021-09-13 18:31
Smykowski zachowuje się jak idiotyczny belfer który poczytał trochę tabelek i zgrywa madrego. Próbuję udawać mądrzejszego by podnieść swoje ego. Weź Ty chłopie zajmie się edukacja swojego dziecka bo chyba bardziej potrzebuje szkoły niż berent i skarbnik.
Mieszkaniec WRC
+10 #3 RE: Burmistrz Berendt przegrywa kolejne głosowanie, stracił 1,5 miliona!Mieszkaniec WRC 2021-09-13 18:29
O półtora banki się żrą, wszystko dookoła idzie do góry, przez rządy PiS. Za chwilę nie półtora a trzy banki będą brakowały, a Smykowski niech nie będzie taki bystry pokazać co potrafi w poprzedniej kadencji z burkiem, żadnej kompletnie żadnej własnej poważnej inwestycji nie zaczęli nie mówiąc że nie skończyli bo co mieli skończyć jak nie zaczęli.
Wszystko robią radni tylko nie dla Wągrowca i mieszkańców tylko na złość i żeby dojebać burmistrzowi.
PiS Janowy
+7 #2 RE: Burmistrz Berendt przegrywa kolejne głosowanie, stracił 1,5 miliona!PiS Janowy 2021-09-13 18:28
Widzę, że SW2000 i główna krytykantka Berendta radna Trytt już gra z nim do jednej bramki. Oj nie ładnie Pani Alicjo tak zmieniać front, co na to wyborcy?
Jurasss
+2 #1 RE: Burmistrz Berendt przegrywa kolejne głosowanie, stracił 1,5 miliona!Jurasss 2021-09-13 18:18
Szacun dla Smykowskiego. Dobrze przygotowany radny, czas ostudzić zapędy Berendta.
Porażką jest dla mnie wypowiedź radnej Strzeleckiej, przecież ta kobieta nie wie co głosuje, pyta o utratę dofinansowania zewnętrznego chodź głosuje w innej sprawie. Porażka.

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.