• McDonalds
 • Opublikowano:
 • Wyświetlono: 2171

Mecz inauguracyjny na nowym boisku przy Piaskowej

Dzisiaj odbył się mecz inauguracyjny na nowo powstałym boisku przy ulicy Piaskowej w Wągrowcu. Mieszkańcy Jaśniaka mają wreszcie swój kompleks sportowo-rekreacyjny.

Walczyli, walczyli i wywalczyli. Mowa o mieszkańcach Jaśniaka, którzy zabiegali, aby w dolinie rzeki Wełny przy ulicy Piaskowej w Wągrowcu powstał kompleks sportowo-rekreacyjny.

Dzisiaj rozegrano pierwszy mecz na nowo otwartym boisku z trawą naturalną. Koszt budowy całego kompleksu wyniósł około 1 000 000,00 zł.

Na kolejne mecze przyjdzie nam jednak poczekać, bo wyłożona trawa potrzebuje czasu, aby się ukorzenić i na trwał związać z podłożem. Do dyspozycji mieszkańców jest siłownia, plac zabaw, tor do gry w bule, plac do ćwiczeń Street Workout, a także boisko do siatkówki.


Zobaczcie, jak wygląda nowy kompleks


Komentarze   

Król Julian
+4 #10 Pic na rozmokłą wodęKról Julian 2021-10-18 10:38
Projekt i usytuowanie obiektu pozostawiają wiele do życzenia, o czym kilka osób pisało niżej. Jeszcze jedna uwaga na marginesie: skoro trawa jeszcze nie zakorzeniła się należycie, to dlaczego zorganizowano ten inauguracyjny meczyk? Żeby przewodniczący rady mógł się wylansować przed kamerą, a Portal WC miał ładny obrazek w tle? Jak teraz wytłumaczyć dzieciakom, że oni kilka dni temu mogli pograć, a wam już nie wolno? Jak widać są wciąż równi i równiejsi.
Ja
+3 #9 RE: Mecz inauguracyjny na nowym boisku przy PiaskowejJa 2021-10-18 08:41
Juz widze oczyma wyobraźni tego madrego radnego od boisk jak z kosiarka zapierdziela na nim.Łatwo jest kase wydac by bylo bo i nie jego ona i szczycic sie jak to dobrze robi ale co z dbaniem o te obiekty.My wszyscy wagrowczanie mamy łozyc na koszenie tego pola z bramkami .
Bo mieszkańcy Piaskowej tylkow nie rusza .
Proponuje w porze zalewowej ryz tam posadzic .
Mieszkanka
+5 #8 ŻenadaMieszkanka 2021-10-18 08:25
Kto w ogóle odebrał ten obiekt? Nawierzchnia została położona na zielsko które tam rosło a więc zielsko już się przebija przez trawę, stojąc na drodze w lewym górnym rogu wiecznie stoi woda i jest błoto, plac zabaw pożal się boję jak na osiedle 3 blokowe a boiska... zero wyobraźni grając w siatkę tylko czekać aż się dostanie z piłki w głowę, zero ogrodzenia boiska do piłki nożnej co za .... to projektował... dzieci już wybiegają po piłkę za bramki a co dopiero jak zaczną grać dorośli?? Kto to w ogóle odebrał???
4s7b8
+4 #7 RE: Mecz inauguracyjny na nowym boisku przy Piaskowej4s7b8 2021-10-17 15:15
Blisko milion złotych wyrzucone w błoto. I to dosłownie. Kto wpadł na taki genialny pomysł, żeby taki obiekt wybudować na terenie zalewowym. Po każdych większych opadach będzie tam zwykłe bajoro. Kto będzie teraz o to dbał? Kosił trawę i sprzątał ten teren? Wstyd panie radny promować się za pieniądze mieszkańców. A jeszcze większy wstyd, to mylić Jaśniak ze Straszewem, tym bardziej, że jakby nie było mieszka pan w tej okolicy.
jaśniok
+3 #6 RE: Mecz inauguracyjny na nowym boisku przy Piaskowejjaśniok 2021-10-17 12:30
Do # 5 jak kto ten co na filmiku szczyci się co on nie zrobił.Teraz będzie kosił , sprzatał lub z własnej kieszeni za to zapłaci .Nawet nie wie że Piaskowa to nie Jaśniak tylko skad on moze wiedzieć jak pochodzi z Czeszewa .
Mieszkaniec wrc
+8 #5 RE: Mecz inauguracyjny na nowym boisku przy PiaskowejMieszkaniec wrc 2021-10-17 12:21
Wszystko ok. Tylko kto teraz będzie o to wszystko dbał? Kto będzie kosił trawę, likwidował psie kupy po pupilach mieszkańców itp. Kto będzie tego pilnować odpowiadać za sprzęt i ponosić koszty.
Piaskowa
+3 #4 RE: Mecz inauguracyjny na nowym boisku przy PiaskowejPiaskowa 2021-10-16 22:13
W końca boisko dziś otwarcie ale i zamknięcie.... na 2 tygodnie hmm... wykonawca oddaje obiekt w terminie ale trawa została położona w ostatnim tygodniu i teraz conajmniej miesiąc by trawa się zakorzeniła A nie mozna było zacząć od boiska i ułożenia trawy by podczas wykonywania innych prac trawa juz była ułożona? Nastepna sprawa boisko jest z jednej strony niżej od strony obwodnicy i dlatego po dzisiejszym dniu wygląda jak wygląda i po opadach deszczu będzie zawsze tak samo.Zachwile ktoś powie dosyć że zrobić to jeszcze źle... ale jak zrobić to porządnie A nie tylko żeby było i 1mln w kieszeni. Pilkochwyty od strony torów...?? Dlaczego one są tak niskie? Tuż za nim krzaki, pokrzywy . Zastanawia mnie również skarpa przy boisku bo nie wiem jak daleko należy teren do boiska ale skoro resztki trawy można było ułożyć za stojakami na rowery to również można było ta skarpę posprzątać z śmieci i gruzu. Brawo dla Radnego Zadrogi za to że był i jest. Teraz tylko dopilnować inwestora by dopilnował poprawek i obiekt meg(szkoda ze nie sztuczna trawa bo by starczyła na dłużej) Pozdrawiam
Ala
-6 #3 RE: Mecz inauguracyjny na nowym boisku przy PiaskowejAla 2021-10-16 21:59
Przydałby się jeszcze jakiś market, np. Lidl i drogeria Rossmann, bo na Jaśnioku nie ma żadnej sieciówki. Może Hebe zbudują?
Kotxyz
0 #2 SuperKotxyz 2021-10-16 20:46
Obiekt sztos... Ale znając ludzi, czekam na skargi mieszkańców na hałas 😉
Biki
+7 #1 RE: Mecz inauguracyjny na nowym boisku przy PiaskowejBiki 2021-10-16 19:37
Boisko....śmiechu warte.
Ps. Piaskowa to nie Jaśniak.

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.