• McDonalds
 • Opublikowano:
 • Wyświetlono: 2113

Trzecia dawka i dowozy do punktu szczepień

Wszystkie osoby, które ukończyły 50 lat (liczone rocznikowo, a więc urodzone w 1971 roku lub wcześniej) od 24 września 2021 r. mogą otrzymywać przypominającą szczepionkę po 6 miesiącach od pełnego zaszczepienia.

W Wągrowcu przyjęcie trzeciej dawki szczepionki możliwe jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 900 do 1700 w punkcie szczepień przy ulicy Bobrownickiej 3 (Zespół Gabinetów Lekarza Rodzinnego „Hipokrates”).

Zarówno osoby, które zdecydują się zaszczepić pierwszy raz, jak i te przyjmujące kolejne dawki szczepionki, mogą skorzystać z bezpłatnych dowozów organizowanych przez miasto. Z transportu do najbliższego punktu szczepień mogą skorzystać osoby z niepełnosprawnościami oraz te, które z różnych względów nie mogą samodzielnie dotrzeć do punktu szczepień. Mieszkańcy Wągrowca mogą zgłaszać zapotrzebowanie na transport u miejskiego koordynatora ds. szczepień – numer telefonu 603 202 989 w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Wągrowcu.


Komentarze   

GOLEM
+1 #93 RE: Trzecia dawka i dowozy do punktu szczepieńGOLEM 2021-11-01 01:27
PIS-Janowy, z ciebie to jest naprawdę tępa dzida. Podajesz fakty o zachorowaniach w Singapurze i nie zwracasz uwagi na to, że tam zachorowało 5324 osoby i zmarło 10 osób. W Polsce zachorowało ostatnio ponad 9 tyś. osób i zmarło ponad 100 osób. Kumasz głąbie różnicę, że mając w Polsce jeszcze raz tyle zachorowań na COVID-19 zmarło, według twoich danych i danych rządowych 10-cio krotnie więcej osób w Polsce niż w Singapurze.
Karolek i JachuRychu pojechali po tobie jak po burej s.ce. Ty jak przystało na wioskowego buraka przyjołeś to w typowym dla siebie stylu i stwierdziłeś jak warchlak, że deszcz pada. A oni tylko napluli tobie głąbie w twarz. Żenujący jest poziom twoich wpisów. PIS-Janowy, to typowy głąb intelektualny, który popiera ruchy antyszczepionkowe, boi się migrantów, twierdząc że bronimy bezpieczeństwa Polski. Przed kim oni bronią bezpieczeństwa Polski?! Przed kobietami i dziećmi. Nawet jeżeli są tam dorośli mężczyźni, to są to ojcowie rodzin, którzy chcą się dostać do Niemiec, Austrii, Holandii, Belgii, Francji i innych zachodnich państw. Polska jest dla nich krajem tranzytowym. Wielu z nich chce dotrzeć do swoich członków rodzin w tych państwach. Bredzą o bezpieczeństwie państwa, bo to trafia do głąbów pokroju PIS-Janowy. Przykro, że nie mówią o człowieczeństwu i chrześcijańskiej miłości bliźniego. Banda hipokrytów!!!!!!!!!!!!
PIS Janowy
-6 #92 RE: Trzecia dawka i dowozy do punktu szczepieńPIS Janowy 2021-10-28 18:01
Dlaczego po mni epowtarzac DO PIS Gajowy? Ja tylko porownalem twoj poziom intelektulany do tego reprezentowany przez szanowne kolezanki Jahira Klaudia jajcar...o , sorry - lallarak, Lempart les..., oj sorry, swiadomie wybierajaca bezdzietnosc bo dzieci biegaja i sa bardziej klpotliwe od psow, Spurek jalowej zabraniajacej jedzenia nabialu ludziom czy matrony Srody tolerancyjnej, piszacej" Można mieć tylko nadzieję, że gawiedź niezaszczepiona wymrze rychło..."
Absolutnie ci nie obrazam stawiaja wsord takich tuzow intelektualnych i morlanych. Badz dumny!

Oczywiscie, wypowiedz srody nie byla "gestapowska", nie nie, nie ... Sama milosc tolerancyjna tam plynie.
Do PIS Janowy
+4 #91 RE: Trzecia dawka i dowozy do punktu szczepieńDo PIS Janowy 2021-10-28 17:29
Ruski troll nie jest w stanie mnie obrazić😝
PIS Janowy
-6 #90 RE: Trzecia dawka i dowozy do punktu szczepieńPIS Janowy 2021-10-28 16:00
I ze swiata covidowego - Singapur 84 % wyszczepionych , 14 % po trzeciej szprycy. Dane z wczoraj - "W środę w południowoazjatyckim mieście-państwie padł kolejny rekord – zachorowały 5324 osoby. Dzień wcześniej było ich ponad 2 tys. mniej (3277). Władze szukają przyczyny nagłego wzrostu infekcji SARS-CoV-2.
Agencja Reutera poinformowała, że w środę z powodu Covid-19 zmarło 10 osób. Środa była 38. dniem z rzędu, w którym w Singapurze odnotowano zgony z powodu Covid-19..."
Pewnei zaraz jakis DO PIS Gajowy napisze, ze fejk ....
PIS Janowy
-6 #89 RE: Trzecia dawka i dowozy do punktu szczepieńPIS Janowy 2021-10-28 15:27
DO PIS Janowy - cymbalku! Chwileczke , chwileczke! Obrazilem ci porownuja do takich gwiazd jak Jahira czy Lempart? Nie rob sobie jaj! Powinnes byc dumny , ze ci do nich porownalem - przeciez to ostoje nauki, nowoczesnosci i postepu! Swiezy powiew w cuhcnacym katolandzie Polskim reprezentowanym przez "oszolomow" klasy Braun, Bosak czy Korwin ...
Do PIS Janowy
+5 #88 RE: Trzecia dawka i dowozy do punktu szczepieńDo PIS Janowy 2021-10-28 14:54
Ruski troll. Każdy wpis to obrażanie - osób albo zdrowego rozsądku.
PIS Janowy
-6 #87 RE: Trzecia dawka i dowozy do punktu szczepieńPIS Janowy 2021-10-28 14:27
Poronuje dwa wpisy sobie - jeden karolka -JachaRycha. Ten pierwszy klasyczny dla "wyksztlaciucha" zatrzymanego na poziomie dawnego szostoklasity, o podmywaniu, spuszczaniu i smierdzeniu (jakies problmey na tym punkcie ma) i 23 plusiki. Drugi komentarz taki niby przesmiewczy (celowe bledy, ale jezyk poprawny, o wiele bardziej klarowny niz karolka), ale zawierajacy 100% racji.
Ten ma tylko 5 plusikow.
To jest obraz forumowiczow wagrowieckich. Jalowa Jahira czy lempart tutaj ma juz gotowy elektorat. Zadnych poprawek nie trzeba wiecej ...
JachuRychu
+9 #86 RE: Trzecia dawka i dowozy do punktu szczepieńJachuRychu 2021-10-28 08:34
Mój somsiod panie, to mo tak gorunco w chacie, że całom zimé loto w gaciach. Jak wylizie na dwór, to normalnie trzynsie sie jak galaryta. Za trzy dni jest zawsze zdechly. To jo mu godom, człowieku nawet zwirzoki zminiajá futro na zime, człowiek tyż musi być ubrany ale powietrze musi być zimne i śwjyże, zwierzok nie poli sobie w piecu, tylko zmiynio futro i loto dali na powietrzu i jest zdrowy. Jak ty nagrzywosz sie tak w chacie, a potym nagle wyliziesz na zimno, to przecie logiczne, że byndziesz zdechły. No i posluchoł mnie somsiod i już drugom jesiń nie zdycho. Zdrów jak ryba i staro z dzieciokami tyż. Polecom wszystkim jo.
Józa
+10 #85 RE: Trzecia dawka i dowozy do punktu szczepieńJóza 2021-10-28 07:34
Pasibrzuchy zamilkły, bo ktos im wreszcie prawdę napisał o smrodku, nie wietrzeniu chaty i hodowli wirusów i bakterii w sezonie jesienno- zimowym. Tak to prawda, latem tego nie ma nie ze wzgledu na ciepło tylko przez to, ze okna otwieracje i nie hodujecie zarazy we własnych chatach. Nie wspomnę o przegrzewaniu kabli w głowie. Zostaw mieso w kuchni na stole w ciepełku, to bedziesz miał nastepnego dnia? Po co wkładasz je do lodówki? To pomyśł, ze z człowiekiem jest tak samo. To w średniowieczu zaścianek myślał, ze pierzyna i zaduch to najlepsze lekarstwo. Hahihahaass
Conchitax
+31 #84 RE: Trzecia dawka i dowozy do punktu szczepieńConchitax 2021-10-27 13:42
Co tam nie zaszczepią się, to przynajmniej bedzie mniej nieuków. Zostanie bardziej światłe i higieniczne społeczeństwo.
JachuRychu
+30 #83 RE: Trzecia dawka i dowozy do punktu szczepieńJachuRychu 2021-10-27 13:33
No mosz racje brachu. Capi potym i giyrami jak smok. Jak otworzą wrota, to aż bucho smród. A lumpy to tydzin albo i dłuży noszom. No panie szkoda proszku i mydła, na berbeluche musi starczyć i paliwo do wieśwagena albo innygo ropnioka.
Feluś
+27 #82 RE: Trzecia dawka i dowozy do punktu szczepieńFeluś 2021-10-27 13:05
Żadne choróbska by się nie roznosiły gdyby śmierdziele wietrzyli swoje chaty! Tak ciężko zrozumieć, że latem kiedy macie okna pootwierane, to żadnej zarazy nie ma! Gromadzą tą zarazę w swoich chatach, totalny brak myślenia. Kto to takich rozsiewa.
Karolek
+32 #81 RE: Trzecia dawka i dowozy do punktu szczepieńKarolek 2021-10-27 12:21
Świntuch Janowy dał upust ciśnieniu. Dla niezorientowanych info; znane w psychiatrii zachowanie, które ce[wpis niecenzuralny]e Janowego daje co jakiś czas znać o sobie. Otóż są zboczenia które ujawniają się poprzez pisane słowo, najczęściej złych słów negujących wszystko i wszystkich. Taki ktoś w ten właśnie sposób załatwia swoje potrzeby i popęd seksualny. Doznania jakie Go nachodzą są podobne do szczytowania podczas stosunku. I taki to przykład Janowego. Musimy Go zrozumieć i z przymrużonym okiem patrzeć ja Jego wypociny. Ot taki rodzaj choroby. Gorsze jest to , że pomimo wielu próśb Janowy po takim seansie się nie podmywa i śmierdzi. Dlatego po ukazaniu się Jego tekstów należy mu tylko przypomnieć aby się podmył. Zero dyskusji. Janowy wrosłeś w nasz folklor więc pisz i podmywaj się, a będziesz szczęśliwy- po swojemu. Szkoda, że świata nie możesz zobaczyć.
PIS Janowy
-29 #80 RE: Trzecia dawka i dowozy do punktu szczepieńPIS Janowy 2021-10-26 22:05
Jacus - PIS to sie jeszcze hamuje z ta farsa dla idiotow. Jeszcze jakies opory maja. Ale gdy slysze to zdebilona oPOzycje, ta szczurza rade kitlarzy oplacanych przez Pfitzera to na miejscu Kaczynskiego juz dawno bym wypierdolil ich do pilnowania wychodkow. Oto pomysl jednego z nich - szmaciarza o nazwisku Szuldzynski, mieniacym sie doktorem, a zachowujacym sie jak wnuk Mangele w 100%. Uwazajcie!
"... wprowadzenie w Polsce paszportów covidowych umożliwiło w miarę normalną aktywność gospodarczą i społeczną. Ograniczyłoby to też szerzenie się zakażeń – twierdził...." Rozumiecie co on pierdoli? Nie leczenie, nie zachecanie do zdrowego trybu zycia ale [wpis niecenzuralny] paszport idiotowy ograniczy szrzenie sie zakazen?! GDY WIADOMO OD DAWNA JUZ ZE JEGO POSIADACZE TEZ CHORUJA, ZAKAZAJA I UMIERAJA!

– Ze względów politycznych jest to chyba niemożliwe, a w każdym razie bardzo trudne – ubolewał pandemiczny ekspert. (cale, ku..a, szczescie!)
"...Pandemiczny ekspert odniósł się też do sytuacji covidowej w naszym biednym kraju.
– Katastrofy raczej nie należy się spodziewać, ale liczba przypadków narasta.
Ubolewał też nad tym, że obecnie „nie ma hamowania (mniemanej pandemii – przyp. red.) przez ograniczanie kontaktów społecznych” oraz że Polacy nie noszą masek „bo de facto w tej chwili nie są egzekwowane, nie są przestrzegane żadne obostrzenia”. – Kiedy nosilibyśmy maseczki sytuacja wyglądałaby zupełnie inaczej – twierdził Szułdrzyński...."
Jedna rada - unikajcie takich "lekarzy" szerokim lukiem!! Na miejscu Morawickiego juz dawno ten szmaciarz pracowalby na swoj wlasny rachunek a nie otrzymywal kase od panstwa!!
Jacuś
-16 #79 JazdaJacuś 2021-10-26 21:48
Jebać PiS i szczepienia!!!!
PIS Janowy
-23 #78 RE: Trzecia dawka i dowozy do punktu szczepieńPIS Janowy 2021-10-25 21:44
Olas - podaje ci fakty, kopiuje slowa autorytetow - w innym wypadku napisabys, ze to fake news - zgdza sie? A co? Zaskoczony? Nie wiedziales o tym? No widzisz - w koncu moze dowiesz sie czegos co nigdy w TVN-ie czy TVP nie byloby pokazane ...
olas
+20 #77 RE: Trzecia dawka i dowozy do punktu szczepieńolas 2021-10-25 21:07
Janowy dziwie się że ciebie takiego fachowca od wszystkiego jeszcze nikt nie wypatrzył Czyżby z góry wiedzieli ze masz z deklem Cepie kiedy odpowiesz na zadawane pytania ? Widzisz taki jesteś samodzielny ze jak już nie idzie skopiować to twoje madrosci się konczą .
PIS Janowy
-20 #76 RE: Trzecia dawka i dowozy do punktu szczepieńPIS Janowy 2021-10-25 19:19
A co do repiratorow ktorymi tak straszono i podlaczano przy byle okazji. Kilka dni temu profesor - sepcjalista od pluc w koncu obnazyl nieco prawdy:"...ak a propos respiratorów w leczeniu COVID według pulmonologa prof. Kuny (szef Kliniki Pulmonologii UM w Łodzi): P.K.: W pulmonologii wobec pacjentów z niewydolnością oddechową od zawsze obowiązywała złota zasada: za wszelką cenę nie intubować i nie podłączać do respiratora. To często prowadzi bowiem do bakteryjnego szpitalnego zapalenia płuc, sepsy i zgonu. Niestety dokładnie to widzimy w COVID. Stosowało się wszelkie możliwe metody leczenia np. nieinwazyjną wentylację mechaniczną, bo wiedzieliśmy, że jak taki pacjent trafi na OIOM i pod respirator, to umrze. A teraz, gdy pacjent z COVID-19 się pogarsza, jest natychmiast alarm, że trzeba na OIOM i szuka się anestezjologów, aby podłączyli respirator. ..."

Pamietam jak dzis - jeszcze w marcu czy kwietniu jakis luki czy golemowaty szydzili ze mnie gdy pisalem, ze umiera 8 na 10 podlaczonych, ze ich smierc jest wywolywana glownie przez te maszyny i za wszelka cene nie wolno pozwolic podlaczyc sie czy bliskich pod nie. Gdy to pisalem to,juz byly sygnaly z Wloch (szczegolnie) i USA ze to zabija ludzi i zalecano wlasnie to co powysej - repirator dopiero wtedy gdy juz czlowiek nie oddycha! To bylo logiczne i oczywiste - zwlaszcza gdy sie patrzylo na liczby - jesli kogos podlaczano, to mial 80% pewnosci , ze juz sie nie wybudzi. Ciekawe co dzis powiedziliby ...
PIS Janowy
-19 #75 RE: Trzecia dawka i dowozy do punktu szczepieńPIS Janowy 2021-10-25 18:26
No ale wrocmy do tematu tworzenia sztucznej pandemii i wciskania szczepioneczek na chorobke o 0,2 %^ smiertelnosci i srednim wireku zgonow 75-76 lat, w 100 % niegorznego dla ludzi ponizej 30 roku zycia i nieco bardziej problematycznego dla ludzi chorych i otylych (tak jak w przypadku grypy) "leczonych - zabijanych" wsadzaniem rury respiratora w pluca gdy juz lekarz dopuscil do zapalenia pluc zamiast leczyc od razu lekarstwami skutecznymi prawie w 100%.
Dlaczego tak sie pandemie podtrzymuje? Dlazcego starszy ludzi? Jak zawsze - gdy cos jest niejsane to za tym na pewno kasa stoi. I tak to mamy - przypomne - za jeden dyżur na oddziale covidowym lekarz może otrzymać dodatek w wysokości 15 tys. zł. Dodatki można dostać w kilku placówkach w tym samym miesiącu. Szpital w Poznaniu przeznaczył na dodatki 15,5 mln zł, a na leczenie pacjentów covidowych - 2,8 mln zł, czyli ponad 5 razy mniej - podaje Onet...."
Szpital w Pile - 1 mln zloty - roczna pensja kitlarza na kontrakcie, 26 mln dodatkow covidowych skonsumowane TYLKO prze zpol roku?
Czy byla kiedykolwiek jakas choroba ktora ofiarowalaby takie kokosy lekarzom? NIGDY! Dlatego kitlarze zrobia wszystko aby zyla ona jak najdluzej, a tych ktorzy skutecznie wyleczyli tysiace ludzi i lecza dalej sciga sie po izbach lekarskich (np. Bodnara).
Ponadto - wyciekly umowy Pfitzera z krajami mowiace o dostarczaniu szczepionki. Proponuje spojrzec - najglupszy Franek spod bdki z piwem nie zgdozilby sie na 1/3 tamtejszych zapisow - sznowna juni teczowa zrobila to ...

No to , DO PIS Janowy , wyskocz z haselkiem o f"ejk njufsac" - tak standardowo gdy nie masz nic do zaprzeczenia ...
PIS Janowy
-20 #74 RE: Trzecia dawka i dowozy do punktu szczepieńPIS Janowy 2021-10-25 18:03
Do PIS Janowy - ja do tej pory myslalem, ze ty po prostu nie chcesz sie przyznac do bzdur ktore wypisujesz. Ale widze, ze sie mylilem ... ty tak myslisz jak piszesz - czyli jesli ktos napisze na burmistrza na jakims portalu , ze jest ciec czy kawal medny to on powinien za to scigac Internaute? Wlaczajac w to policje prokurature? To on przeciez musialby zajmowac sie tylko tym ... Jemu za to placa aby takie cos znosil - tala jest rola polityka! Znow widze jakies dziecko bezmyslne z drugiej strony co to bawi sie w wygrazaniu sobie ( w strone Marca). Zobacz lepiej co robie z Olasem - leje na niego, ignoruje debila bo szkoda tylko czasu na takiego pajaca. Ucz sie, wielbicielu dziwakow Concity i Biedronia ...
cxz
-19 #73 RE: Trzecia dawka i dowozy do punktu szczepieńcxz 2021-10-25 17:53
Na Marco narazie nie czekajcie najpierw musi lekcje odrobić , póżniej jak mama pozwoli to usiądzie przed komputerem .
Do PIS Janowy
+14 #72 RE: Trzecia dawka i dowozy do punktu szczepieńDo PIS Janowy 2021-10-25 17:28
No Marco odwagi. Jak podasz adres to mi zaoszczędzisz sporo kosztów. 😂
olas
+14 #71 RE: Trzecia dawka i dowozy do punktu szczepieńolas 2021-10-25 17:26
Pis Janowy gdzie odpowiedz na # 25 komentarz . Bezmózgu nie masz skąd skopiować odpowiedzi ?
olas
+17 #70 RE: Trzecia dawka i dowozy do punktu szczepieńolas 2021-10-25 17:23
Marco cioto podaj twój adres i jade do Ciebie barani łbie.
Do PIS Janowy
+15 #69 RE: Trzecia dawka i dowozy do punktu szczepieńDo PIS Janowy 2021-10-25 17:17
Zachecasz innych do czytania ze zrozumieniem a sam nie potrafisz odczytać najprostszego tekstu. Poczytaj jeszcze raz. Z burmistrza się śmiali bo chciał ścigać internautę za publiczne pieniądze a ja bym to zrobił za prywatne.. Jak ci coś uciekło to wsiadaj na rower i goń.
Jak uważasz że nie ma groźby to Marko będzie mógł cię powołać jako świadka.
PIS Janowy
-20 #68 RE: Trzecia dawka i dowozy do punktu szczepieńPIS Janowy 2021-10-25 15:23
Do PIS Janowy - ucieklo mi - w ktorym to miejscu "Marko grozil ci" powinno byc ...
PIS Janowy
-19 #67 RE: Trzecia dawka i dowozy do punktu szczepieńPIS Janowy 2021-10-25 15:22
DO PIS Janowy - tak, tak ... ja jestem tez kierowca rajdowym czy kazdym innym ktory pisze onaczej niz ty i renia. Wiem, wiem ...
A w ktorym to miejscu ? Bo ja to odbieram jako propozycje ... mialem takich juz tutaj mnostwo - i ina wszystkie sie odlalem - bo tyle one sa warte. Dlatego taka rada madrego czlowieka - zrob to samo a nie unus si ejak jakis gowniarz. Dla mnie dzwonkiem byloby gdyby bylo takie cos - "wiem kim jestes, nazywasz sie X i Y i dowale ci w relau tak, ze zebow sie nie doliczysz". Wtedy to bylaby naprawde grozba. Nie to co tam widze ...
Podobnie gdy ktos napisalby publicznie w kierunku Berenta czy jakiegos innego PO wczyka bez legitymacji, ze go pobije czy cos. No wtedy jest inna gadka. Ale kpina jest ze strony burmistrza za scigane Internauty za napisanie, ze jest szmata czy rzadzi jak debil. Bo to jest tylko "wyrazanie wlasnej opini" i do tego kazdy ma prawo (co stwierdzil sad Polski gdy takim sciekiem poplynal licalista i syn milicjanta, Juras owsik, w stosunku do starszej od niego kobiety z tytulem profesora - sad kobiecy stwierdzil wtedy,ze bylo to " prawo J.O do opinii o polityku").
Zgada sie?
Do PIS Janowy
+18 #66 RE: Trzecia dawka i dowozy do punktu szczepieńDo PIS Janowy 2021-10-25 14:58
Myślałem, że z Markiem jesteście krewnymi. A tu wygląda na związek uczuciowy. Co i po czym staje to z nim przerabiałeś? Chyba nie jesteś zazdrosny o Konchitę Wurst?😉
Pisz co chcesz. W razie czego to ty będziesz miał ofiary covidu na sumieniu. Ale co to może obchodzić pożytecznego idiotę Putina.
PS. Co wolność słowa ma wspólnego z groźbami Marka?
PIS Janowy
-21 #65 RE: Trzecia dawka i dowozy do punktu szczepieńPIS Janowy 2021-10-25 14:46
Do PIS Janowy - a mnie wlasnie ten portal zadziwia pod wzgledem. Pozytywnei wlasnie! To jest to co nazywa sie wlasnie wolnoscia slowa a nie blokowanie czegos co jest niewygodne, nie pasuje do oficjalnej narracji pod pozorami walki z "mowa nienawisci" czy "fake news"-ami, sluzacymi glownie do cenzurowania. Docenmy to, ze nie mamy tutja drugiego fejsa, twitera czy youtube wycinajacych wszystko co nie jest zgodne z teczowa linia. Mamt tutaj prawa i lewa strone - przekroj. Kto madry to wybierze z tego co napisano to co go interesuje, sprawdzi, przemysli i dojdzie do wlasnych wnioskow. Kto glupi to bedzie czerpal wzorcez mistrza cenzoworowania - facebooka (ktory stal sie juz tak bezczelny, ze blokuje wypowiedzi prezydenta kraju z ktorego sie wywodzi - tutaj nawet za komuny czegos takiego nie bylo).
Do PIS Janowy - w czym ci przeszkadza wpis Marco? O co ci chodzi? Sikorski wyzywa publicznie kobiete i dostaje za to pochwaly, owsik wypierdala inna w kosmos publicznie i ze sceny kaze sie ....c aby poczuc motyle w brzuchu, wszystko przeplatajac [wpis niecenzuralny]mi i ma poklask milionow takich jak ty. Dajmy sznase wypowiedziec sie innym a jak ci sie nie podoba to zignoruj po prostu. Tak ja to robie w przypadku mnostwa pajacow zadajacych pytania jahirowate... Zapisales sie na trzecia szpryce czy jeszcze nie? Niedzielski ma jeszcze kilkanascie milionow zlotych strzalow do zaszprycowania - pomoz mu. Uwierz mu - kazda szpryca to droga do absolutnego zdrowia. Pomaga na grupe, na depresje a wiesci niosa, ze po piatej to ponoc penis staje na komende. Twoj partner wtedy te bedzie zadowlony ...
Do PIS Janowy
+17 #64 RE: Trzecia dawka i dowozy do punktu szczepieńDo PIS Janowy 2021-10-25 14:23
Marco ty jesteś jakąś rodziną z PIS Janowy. Też użyteczny idiota Putina? Tylko bardziej agresywny. Ale to się udziela
Brak argumentów i agresja. Ty to musisz mieć kohones🥚. Tyle odwagi. 😂Ale ja zabawiać się z facetami nie mam zwyczaju. Dzwoń do Konchity Wurst.
Marco
+9 #63 No takMarco 2021-10-25 14:05
Domyślałem się ,że nie dasz mi adresu.Czyli tak jak myślałem ,jesteś tylko bohater w necie a miękka faja w świecie ,brakło odwagi ,żebyśmy się na żywo spotkali i pogadali jak faceci.O nie ,przepraszam ,ty nie masz jaj tylko małego siusiaka i musisz się dowartościowywać na necie.Nara frajerze ,trollu ,mały hejterze.
Do PIS Janowy
+18 #62 RE: Trzecia dawka i dowozy do punktu szczepieńDo PIS Janowy 2021-10-25 13:39
Marco zabawny jesteś. Porozmawiaj sobie z PIS Janowy. Podobny poziom rozwoju umyslowego a właściwie niedorozwoju?. Do ciebie nikt nie pisał.
PS. Dlaczego portal publikuje wpisy które są co najmniej na pograniczu gróźb.
Marco
+12 #61 Dajcie mi wasze adresyMarco 2021-10-25 13:27
Do Pis Janowy ,julek ,olas ,podaj/podajcie mi adres ,bo chcę się z tobą/z wami spotkać. Podejrzewam ,że te zryte komenty pisze jedna i ta sama osoba ,chcę się z tobą gnoju spotkać ,jesteś taki bohater w internecie?? To dawaj ścierwo ,spotkamy się na żywo ,masz taką odwagę? Podaj mi adres ,zabawię się z tobą tak ,że niczego już nie napiszesz. Czekam na odp. gnoju.
Do PIS Janowy
+13 #60 RE: Trzecia dawka i dowozy do punktu szczepieńDo PIS Janowy 2021-10-25 10:51
Ja może będę :lol:Ty już jesteś co najmniej pożytecznym idiotą Putina a może czymś gorszym.
@#$
-6 #59 itp.itd.@#$ 2021-10-25 08:41
Niebawem na ulicach,w rowach,szpitalach PL zacznie się Polskie Bergamo 2022-2030 .Wiaruchna jest tępa do tego stopnia że trzeba by im uszy i wzrok wydłubać aby się nie poddali.
skersywynek
-17 #58 Tylko Gnieznieeńska Skoosccka itp.itd.skersywynek 2021-10-25 08:16
Prawdziwy Pis-Janowy uważam Cię za człowieka informującego i ratującego co niektórych ale jak widzisz pełno tutaj takich podróbek jak Ty,a każdy kto chce ma pełne prawo do w/w. szczipawek jeżeli jest pusty to załadują go również do pustych a ci co już się Choo-Choo to nie mają najmniejszych szans po 2030 .Posłuszni wszystkim mediantomalom muszą i Janowy nic nie zrobisz altAmemt jak Atrament .
PIS Janowy
-13 #57 RE: Trzecia dawka i dowozy do punktu szczepieńPIS Janowy 2021-10-25 00:33
Uwaga!! Uwaga!! Wszyscy medrcy i wyksztalceni elitarnie fani Niedziskiego i jego apostolow. News dla was z dalekiej Australii - waszym raju wysnionym:"...Premier Daniel Andrews, polityk z australijskiego stanu Wiktoria, ogłosił, że ludzie, którzy są „w pełni zaszczepieni” na koronawirusa z Wuhan (Covid-19), utrzymają ten status tylko wtedy, gdy zgodzą się również przyjąć wszystkie istniejące i przyszłe dawki „przypominające” .- a przez niezaszczepionych ma na myśli również ludzi, którzy zatrzymali się tylko na jednej (Johnson & Johnson i AstraZeneca) lub dwóch dawkach (Pfizer i Moderna) szczepionki:

Premier Australi Daniel Andrews stwierdził dzisiaj w sposób nie budzący wątpliwości, że niezaszczepieni mieszkańcy stanu Wiktoria pozostaną wykluczeni z działalności gospodarczej i społecznej jeszcze do 2022 roku. Premier ostrzegł również obywateli po dwóch dawkach, że mogą zostać zamknięci, jeśli nie przyjmą dawek przypominających, jeśli zajdzie taka potrzeba.
"Tylko ci, którzy przyjmą znak szczepionki przeciw covid, będą mogli kupować i sprzedawać "...."
Nie ma sily komnentowac, ha, ha, ha!! HA! HA ! HA !HA !!! HAHAHAHAHAHAHAH!!! Uhahaha!! Bo jebne zaraz ze smiechu!! Pajacu DO PIS JANOWY - to samo was czeka - jesli nie pojdziesz po trzecia czwarta i dzisiata szpryce, bedziesz takim samym oszolomem jak ja!!! Ha, ha, ha!! ha, HA, HA!!!
PIS Janowy
-14 #56 RE: Trzecia dawka i dowozy do punktu szczepieńPIS Janowy 2021-10-25 00:25
Hwwd - moge sie juz teraz zalozyc, ze jesli niedowlad niedzilski - kukielka kitlarzy od pfiztera, nie zablokuje cmentarzy na 1 listopada, to w wagrowcu tez sie bedzie mozna przy nim zaszprycowac. Pytanie tylko gdzie to komando bedzie stalo....
Kołdra puchowa
+11 #55 Dużo tutaj opłaconych miniKołdra puchowa 2021-10-24 23:58
Widać to jak w mediach PL
hwwd
-12 #54 Szczipawkihwwd 2021-10-24 23:55
Jak ktoś ze Szczecina to szczepią na cmentarzu będzie miał/ła szybciej i bliżej.
olas
+16 #53 RE: Trzecia dawka i dowozy do punktu szczepieńolas 2021-10-24 20:26
Do poprzednika masz 100% racji ten debi jest głupszy jak wszyscy myśleli sam nie potrafi myśleć .
Do PIS Janowy
+17 #52 RE: Trzecia dawka i dowozy do punktu szczepieńDo PIS Janowy 2021-10-24 20:16
PIS Janowy nie potrafi podać nazwy wsi 15 km od Wągrowca , na którą sam się powoływał a wy wymagacie żeby odpowiedział na komentarz #25?. Przecież jego zryty mózg nie jest w stanie czegoś takiego ogarnąć 😂.
Jak ktoś mu coś podrzuci to skopiuje to i opublikuje
xzswe
+13 #51 RE: Trzecia dawka i dowozy do punktu szczepieńxzswe 2021-10-24 19:51
Pis Janowy gdzie odpowiedz na komentarz # 25 ?
PIS Janowy
-17 #50 RE: Trzecia dawka i dowozy do punktu szczepieńPIS Janowy 2021-10-24 19:01
Do postu 49 - 4 sierpnia roku 2020, oczywiscie - (to dla przyglupow kovidowcow - bo oni literek ani dat ni w zab nie polacza )...
PIS Janowy
-15 #49 RE: Trzecia dawka i dowozy do punktu szczepieńPIS Janowy 2021-10-24 18:59
Zmarl KRZYSZTOF KIERSZNOWSKI - polski aktor. Tabloidy pisały o jego pobycie w szpitalu i tajemniczej chorobie. 4 sierpnia, w rozmowie z Plejadą aktor znany m.in. z "Barw szczęścia" zdementował te pogłoski i podkreślił, że czuje się dobrze. - Jestem na zdjęciach - powiedział nam aktor.Mial niedrozne zyly. Zaszczepil sie za namowa"ekspertow" i zaczal sie zjazd zdrowia od tego momentu (zakrzepica - klasycznie). Wczoraj zmarl. Nie wiadomo czy udalo sie niedzielkiemu wcisnac mu trzecia dawke czy nie ale na pewno wisielec moze sobie kolejna dusze do swojej puli morderstw dopisac. Inny news - robienie sobie jaj z ludzkiej inteligencji (te j DO PIS Janowego to nie - bo to intelignecja kury co najwyzej):"..
Na Wyspie Wielkanocnej odnotowano jak dotąd osiem przypadków zakażenia koronawirusem, w tym ostatni - we wrześniu 2020 r., i nie zarejestrowano żadnych zgonów w wyniku Covid-19. 73,1 proc. mieszkańców jest zaszczepionych przeciw Covid-19 - pisze AFP. Z drugiej strony, na wyspie nie ma nie ma oddziału intensywnej terapii..."
Rozumiecie ? (Nie pytam sie idiotow pracujacych na zyski Pfitzera). Nikt nie zmarl , 8 zakazen (ostatnie wrzesien 2020) a pomimo to od stycznie 2021 wyszczepiono 73% mieszkancow (na 7550). Moze mi ktos kto ma cos wiecej niz kurzy mozdzek za oczami wytlumaczyc po co to bylo robic (oprocz zyskow dla korporacji medycznych)?
yuri
+16 #48 RE: Trzecia dawka i dowozy do punktu szczepieńyuri 2021-10-24 13:12
Zapewne Janowy i kierowca rajdowy to rodzina bo w inny sposób dwóch debili się nie znajdzie
julek
+15 #47 RE: Trzecia dawka i dowozy do punktu szczepieńjulek 2021-10-24 12:37
Janowy widzisz jaką ty masz wiedze , jak ci coś napiszą to kopiujesz a na komentarz # 25 nikt ci nie napisze i już leżysz. Nie potrafisz sam mysleć tylko powielasz informacje.LEpiej zabierz się za robote a nie żerujesz pasożycie na Naszych podatkach.
Ona
+17 #46 RE: Trzecia dawka i dowozy do punktu szczepieńOna 2021-10-24 12:34
Kierowca rajdowy bez prawa jazdy i bez mózgu.hahahahahaha
Do PIS Janowy
+12 #45 RE: Trzecia dawka i dowozy do punktu szczepieńDo PIS Janowy 2021-10-24 12:23
PIS,Janowy jakie ty masz merytoryczne uwagi,? Bełkot i fake newsy z Russia Today. Po prostu pozyteczny idiota Putina. Z jednej strony dzięki Putinowi ceny gazu szaleją. Z drugiej strony pożyteczni idioci Putina mieszający w głowach fake newsami. O czym można dyskutować że sprzedawczykami chcącymi śmierci Polaków?
.
Do PIS Janowy
+14 #44 RE: Trzecia dawka i dowozy do punktu szczepieńDo PIS Janowy 2021-10-24 12:04
Ale wysyp PIS Janowych . Świeża dostawa ziela czy strach przed prawdą o szczepieniach?. 😂Tam gdzie najmniej szczepień tam najwięcej chorych. Większość pod respiratorami niezaszczepionych. Większość zmarłych niezaszczepionych.
PS. Jak trzeba mieć zryty mózg żeby twierdzić że Covid to taka grypka. Tyle lat grypa jest z nami ale tyłu zmarłych z powodu grypy nie było.
Ok

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.