• McDonalds
 • Opublikowano:
 • Wyświetlono: 2412

Zmiany organizacyjne na 1 listopada

Zmiany organizacji ruchu w okolicy wągrowieckich cmentarzy, a także w rozkładzie jazdy autobusów komunikacji miejskiej, będą podobne, jak w latach ubiegłych.

Dojazdy na cmentarze oraz powroty do domu w dniu Wszystkich Świętych ułatwią wągrowczanom dużo liczniejsze niż zwykle kursy autobusów ZKM. Z oferty komunikacji miejskiej warto skorzystać ze względu na spodziewane duże natężenie ruchu, szczególnie 1 listopada.

Zakład Komunikacji Miejskiej uruchomi 1 listopada przejazd autobusami: linii 5 (niedziele i święta) i 6 (dzień powszedni szkolny). Dodatkowo tego dnia do cmentarzy kursować będą autobusy linii 3 „Wszystkich Świętych”. Kursowanie autobusów w dniu Wszystkich Świętych będzie się odbywało według następującego rozkładu:

▫️ linia 5 niedziele i święta
▫️ linia 6: od godz. 725 do godz. 1558,
▫️ linia 3: "Wszystkich Świętych" - od 830 do 1700 - linia kursować będzie z ul. Mikołajczyka - Ks. Bukowieckiego - Straszewska/ Piaskowa - Gnieźnieńska/ Cm. Nowofarny - Gnieźnieńska - Skocka/ Cm. Komunalny i dalej Gnieźnieńska w kierunku Mikołajczyka wg rozkładów umieszczonych na przystankach.

Podobne, jak w latach ubiegłych, będą też zmiany w organizacji ruchu samochodowego przy cmentarzach. Będą one obowiązywać od 31 października do 2 listopada - na odcinku ulicy Klasztornej przy cmentarzu komunalnym odbywać się będzie ruch jednokierunkowy od ulicy Skockiej do granicy nekropolii przy ul. Klasztornej, z zakazem parkowania po prawej stronie.

Pojazdy będą się poruszały od parkingu przy ulicy Skockiej w kierunku Klasztoru.

Przypomnijmy, że parkingi są usytuowane:

▫️ przed cmentarzem komunalnym: na ul. Skockiej (dodatkowo będzie można zaparkować na ulicy Klasztornej),
▫️ za cmentarzem starofarnym: przy ul. Księdza Wujka i przed cmentarzem na ul. Gnieźnieńskiej,
▫️ przy cmentarzu nowofarnym: na ul. Gnieźnieńskiej obok cmentarza, naprzeciw cmentarza i przed targowiskiem miejskim.

Ze względu na wzmożony w tych dniach ruch samochodowy, prosimy kierowców o zachowanie ostrożności i dostosowywanie się do poleceń policji.


Komentarze   

iga
+7 #3 RE: Zmiany organizacyjne na 1 listopadaiga 2021-10-27 22:30
Idiota nadaje dalej .
PIS Janowy
-6 #2 RE: Zmiany organizacyjne na 1 listopadaPIS Janowy 2021-10-27 21:35
Ciekawe, gdzie stanie ambulans ze szczepionkami...? Chociaz ... W Polsce jest tyle cmentarzy, ze szczepobusow moze nie starczyc. Dobrze, ze niedislki i jego oplacana rada nie wpadla na pomysl coby swieto zmarlych na trzy tury podzielic. Wtedy "szczypiornisci " mogliby dac rade prawie wszystkie cmentarze obskoczyc ..
No a teraz garsc faktow ze swiata: Singapur 85% po szczypawce rok temu 5 przypadków srovida wczoraj 3174 przypadki. Niemcy 66%po szczypawce rok temu 12631 przypadków wczoraj 20955 przypadki. Indie 22% po szczypawce rok temu 43965 przypadków srovida wczoraj 788 przypadki. Tunezja 37% po szczypawce rok temu 1437 przypadków wczoraj 192 przypadki. Dane na 26.10.
Dalej WHO w koncu zorientowala sie (albo przestali jej lapowy dawac) i oglosila, ze podczas podróży międzynarodowych nie powinno być wymagane poświadczenie przyjęcia szczepionki przeciw Covid-19....
Dalej - Na początku maja br. Sousa zaszczepił się przeciwko COVID-19, co media relacjonowały z wielką pompą. Szczepionka nie uchroniła go przed zakażeniem. Od niedawna pandemiczni eksperci przekonują, że szczepionka przeciw COVID-19 nigdy nie miała chronić przed COVID-19, lecz przed ciężkim przebiegiem choroby.

Zaraz przleci jakis karolek czy inny kolo i w odpowiedzi na fakty bedzie wyciagal wywody o smrodzie i onanizie. Ppotem dolaczy DO PIS JANowy z putinem w glowie ... Azbest gora w calym Wagrowcu!
pikuś
+4 #1 RE: Zmiany organizacyjne na 1 listopadapikuś 2021-10-26 22:57
Czy jeszcze pracuje w ten policjant co 1 listopada robił pajacyki na skrzyżowaniu .

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.