• McDonalds
 • Opublikowano:
 • Wyświetlono: 2185

31 nowych zakażonych. Mobilny Punkt Szczepień w Wągrowcu

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dzisiaj o 24 239 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce. W Powiecie wągrowieckim 31 nowych przypadków.

Tylko dzisiaj odnotowano w Polsce 24 239 nowych zakażonych COVID-19. Ostatniej doby zmarło 463 osób. Z powodu samego COVID-19 zmarły 124 osoby, natomiast z powodu chorób współistniejących wraz z COVID-19 z innymi schorzeniami 339 osób.

Tak wysokie liczby ostatnio odnotowano wiosną tego roku. Przybywa też pacjentów w szpitalach. W Wielkopolsce to 2 135 nowych przypadków, w powiecie wągrowieckim 31.

W poniedziałek, 22 listopada, w godzinach od 1400 do 1800 w Mobilnym Punkcie Szczepień, który zaparkuje przed siedzibą Urzędu Miejskiego w Wągrowcu, będzie można zaszczepić się preparatem Johnson & Johnson lub przypominająca dawką szczepionki Pfizer.

Organizatorzy szczepieniobusu nie wymagają od pacjentów wcześniejszej rejestracji, a bezpośrednio po szczepieniu wydawane są certyfikaty.


Komentarze   

GOLEM
0 #68 RE: 31 nowych zakażonych. Mobilny Punkt Szczepień w WągrowcuGOLEM 2021-11-24 04:03
PIS-Janowy, siedzisz w chacie na tej swojej szemranej rencie i z nudów i braku kontaktu z normalnymi ludźmi wymyślasz te swoje teorie spiskowe. Czytanie twoich wpisów, to lektura, kretyna który nie wyrósł z wieku chłopięcego i nadal żyje jakimiś bajkami na temat teorii spiskowych. To co wypisujesz, to kompletne bzdury, nie mające wiele z rzeczywistością.
We Włoszech faktycznie wzrasta liczba zgonów z powodu COVID-19, o czym alarmuje Amerigo Cicchetti z Uniwersytetu Katolickiego w Rzymie i jest jednocześnie we Włoszech ekspertem ds. zarządzania służbą zdrowia. W tym ponad 60 milionowym kraju, ostatnio, tygodniowa liczba zgonów wzrosła z 46 do 49. A w Polsce tygodniowa liczba zgonów wynosi blisko 229 osób. Co ty głąbie chcesz porównywać?!
Skończyłeś głąbie niby Polibudę, a nie potrafisz prześledzić tak prostych danych jak statystyki z różnych źródeł! Zapewne kupiłeś sobie dyplom Polibudy i wszystkim wciskasz te swoje antyszczepionkowe teorie, na które łapią gamonie twoje pokroju, nie mający nic wspólnego z ukończeniem Polibudy. Ten oszust, załatwił sobie dyplom Polibudy, a teraz udaje antyszczepionkowy autorytet. Co za głąb. Nie potrafi połączyć faktów i jednocześnie zaciąga wygodne mu fakty i próbuje je sprzedać jako niby udowodniony fakt.
PIS-Janowy, nie musisz ze mną dyskutować. To co wypisujesz głąbie to brednie, którymi usprawiedliwiasz swoje chore postępowanie. Jak się okazuje, jest tutaj wiele osób, które mają dość już twoich kretyńskich wpisów i przekazu posła Kowalskiego, którego gęba tęskni za rozumem. Kowalski to osioł, Który dla PIS-Janowy jest zapewne autorytetem. Po wypowiedziach tego głąba Kowalskiego (Janusz), nie trudno domyśleć się, że ameba, zwana PIS-Janowy, będzie wypisywać swoje brednie i kłamstwa. PIS-Janowy, pozostaje mi, pogratulować tobie autorytetu intelektualnego. On (Janusz Kowalski) na sprzedawaniu tych chorych poglądów zarabia z naszych podatków, kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie. Zatrudniłeś swoimi wyborami, takie głaby jak Kowalski, Ziobro, Suski, Sasin i inni z tego "gangu Olsena". Zatrudniłeś swoimi wyborami głąbów o mizernych kwalifikacjach, którzy doprowadzają Polskę i Polaków do ruiny.
Popatrz głabie na skalę inflacji. Zapewne stwierdzisz, że inflacja jest nie tylko w Polsce. To fakt, tylko, że w innych krajach Europy i UE nie ma, aż tak dużej skali inflacji, jak w Polsce. Za twoją niewiedzę i niewiedzę tych których wybrałeś, zapłacimy my wszyscy podatnicy tego kraju, czyli podatnicy Polski. Szydło, ponad 6 lat temu, opowiadała o Polsce w ruinie. Jak się głąbie okazuje, to była zapowiedź Polski w ruinie. Obecnie PISdzielce doprowadzają Polskę do ruiny inflacją i wzrostem oprocentowania kredytów.
Widziałeś wtedy Polskę w ruinie? No to doprowadzili tobie i innym - wyznawcom Zjednoczonej Prawicy, Solidarnej Polski i Konfederacji - Polskę do ruiny!!!!
Żal mi ciebie ty pseudo patrioto, bo sprzedajesz tylko steki kłamstw w swoich wpisach. Jeżeli się mylę, to podaj źródła swoich danych i że nie pochodzą one ze źródeł ruchów antyszczepionkowych!!! Sprawdzaj głąbie dane i nie wybieraj z czytanego tekstu, tylko wygodnych dla siebie teorii, które popierają wszelkie teorie antyszczepionkowe!!!
PIS Janowy
-2 #67 RE: 31 nowych zakażonych. Mobilny Punkt Szczepień w WągrowcuPIS Janowy 2021-11-22 16:32
I fakty - Wlochy, 74% wyszczepien - "...Pomimo wprowadzenia totalitarnych rozwiązań covidowych we Włoszech, liczba zgonów z powodu koronawirusa w ostatnich tygodniach systematycznie rośnie.Trzeci tydzień z rzędu we Włoszech notuje się wzrost o 20 proc. liczby zgonów na Covid-19. Z racji uwarunkowań klimatycznych Półwyspu Apenińskiego, sezon chorobowy dopiero się tam rozkręca. Władze zastanawiają się, co robić, a jedną z propozycji jest zaostrzenie zasad paszportu covidowego. Green Pass miałby zostać zamieniony w Super Green Pass.
Od grudnia przepustkę sanitarną miałby otrzymywać wyłącznie osoby zaszczepione przeciwko COVID-19. Aktualnie otrzymują ją także ozdrowieńcy oraz ci, którzy przedstawią negatywny wynik testu na koronawirusa.
HA, ha, ha, ha!! Ha, ha, ha!!
Niech teraz jkis debilowaty DO POIS Janwoy napisze, ze nie chodzi tutaj o kase ....

W mediach przekonuje się, że takie rozwiązania przekonają do szczepienia „ostatnich niezdecydowanych”...."

Przypomne po raz kolejny - w krajach w ktorych zastosowane leczenie covida jest juz po pandemi (Meksyk, Znimbabwe, Indie Japonia). Znakomiat wiekszosc z nich ropzoczela leczenie gdy szczepienia byly na poziomie 3-40%. Do dzis w wiekszosci w nich zaszczepieni nie przekraczaja 40 % ....
Tam gdzie nie ma leczenie a tylko szprycowanie jest tragedia!
kula
+4 #66 RE: 31 nowych zakażonych. Mobilny Punkt Szczepień w Wągrowcukula 2021-11-22 15:09
Sprawe szczepien można załatwić szybko . Wszystkich po kolei wołać na szczepienia , ci co nie chcą się zaszczepić podpisują oswiadczenie w którym rezygnują ze szczepienia i w razie zachorowania na covid niechcą być leczeni
Do PIS Janowy
+4 #65 RE: 31 nowych zakażonych. Mobilny Punkt Szczepień w WągrowcuDo PIS Janowy 2021-11-22 13:51
Rzecznik twojego ulubionego rządu:
"Rzecznik rządu Piotr Müller, pytany w czwartek w TVN24, dlaczego polski rząd nie idzie drogą innych krajów i nie ogranicza publicznych usług dla niezaszczepionych, mówił, że przyjęto wariant, w którym "tworzy się miejsca dla osób, które są chore".
– Pomagamy tym osobom i staramy się w jak najszerszym zakresie pozostawić życie społeczno-gospodarcze, ze względów społecznych i ze względów gospodarczych – mówił rzecznik rządu. Przyznał, że to dramatyczny wybór. – Dlaczego te osoby umierają? Ponieważ są niezaszczepione. To wybór tych osób – stwierdził.
TWÓJ WYBÓR
Pacjentx
+6 #64 RE: 31 nowych zakażonych. Mobilny Punkt Szczepień w WągrowcuPacjentx 2021-11-22 12:16
Przez takich jak Janowy mamy 4 falę. Bądźcie konsekwentni w głoszeniu swoich teorii anty covid i nie zajmujcie miejsc pod tlenem chorym na inne choroby! Nie zajmujcie tez miejsc na NFZ u specjalistow czyli kardiologa, pulmunologa, neurologa i rehabilitantow leczcie się na własny koszt w prywatnych gabinetach! Przez swoja tępotę macie powikłania, wiec leczyć się prywatnie, a nie zajmujecie miejsca chorym przewlekle!!!!!!!!!!
kula
+8 #63 RE: 31 nowych zakażonych. Mobilny Punkt Szczepień w Wągrowcukula 2021-11-22 11:10
Mam 36 lat i z mojego rocznika zmarło już kilku moich znajomych a Janowy twierdzi że jakby umierali tylko starsi . Janowy cepie zacznij myśleć a nie powielac informacje wymyślane przez takich debili jak ty Po drugie Janowy ty nabijasz się ze zmarłych to stąd u ciebie nagle taka empatia . Jak jesteś pewien tego co piszesz to zorganizuj spotkanie i uświadamiaj ludzi . Tylko już raz napisałeś jaką piz... jesteś jak jechałeś pociągiem Nawet przestraszyłeś się ryja odezwać bo kobiety by cię zjeb......
Do PIS Janowy
+7 #62 RE: 31 nowych zakażonych. Mobilny Punkt Szczepień w WągrowcuDo PIS Janowy 2021-11-22 10:28
A propos problemów zdrowotnych sportowców:
"Przypadek Eriksena nie jest tak rzadki w świecie futbolu. W ostatnich latach byliśmy świadkami kilku upadków piłkarzy w trakcie meczu. W 2003 r. podczas meczu Pucharu Konfederacji zasłabł na boisku 28-letni zawodnik Kamerunu Marc-Vivien Foé. Nie udało się go uratować. Przyczyną śmierci był atak serca, który był spowodowany niewykrytą wcześniej kardiomiopatią przerostową.
W 2007 r. podczas meczu upadł na murawę 33-letni Hiszpan Antonio Puerta. Przyczyną również był atak serca. Piłkarz zdołał jednak podnieść się o własnych siłach, z pomocą lekarza udał się do szatni, gdzie ponownie stracił przytomność. Zmarł trzy dni później w szpitalu w wyniku zatrzymania akcji serca. Jej powodem była dziedziczna arytmogenna kardiomiopatia prawej komory.
W 2017 zmarł były reprezentant Anglii Ugo Ehiogu, w momencie tragicznego wydarzenia miał 44 lata. W 2004 r. na boisku zasłabł 25-letni węgierski piłkarz Miklos Feher. Mimo reanimacji nie udało się go uratować, jednak przyczyną w tym przypadku nie był zawał, a arytmia serca.
ie wszystkie przypadki kończyły się tragicznie. W 2012 r. podczas meczu Pucharu Anglii ataku serca dostał Fabrice Muamba. Udało się go uratować, ale w wielu 24 lat musiał zakończyć karierę."
"Trzy lata temu tj. 2018r przeanalizowano wyniki badań EKG i USG serca 11 tys. 168 angielskich piłkarzy z dwóch dekad pod kątem kardiomiopatii - nieprawidłowości kardiologicznych.
W 42 przypadkach wykryto choroby serca, które w każdej chwili mogły spowodować śmierć - przed badaniem żaden z piłkarzy nie wykazywał jakichkolwiek objawów. 30 z tych zawodników przeszło zabieg korekcyjny lub leczenie farmakologiczne wady serca i mogło wrócić do uprawiania sportu. W 12 przypadkach konieczne było zakończenie kariery."
"Legia Warszawa właśnie poinformowała, że w czasie badań przeprowadzonych bezpośrednio po meczu ligowym z Koroną, u jednego z jej piłkarzy wykryto arytmię serca. Sprawa wymaga reakcji - w najbliższych dniach przejdzie zabieg ablacji oraz odpocznie od treningów. Czy wróci do gry ? Przypomnijmy, że w 2015 roku ten sam zabieg przeszedł również inny legionista – Mateusz Szwoch, który na szczęście do dziś bez przeszkód występuje na boiskach Ekstraklasy. Aktualnie w Wiśle Płock, wcześniej w barwach Arki Gdynia. Ablacji poddać się musiał również kojarzony z Wisłą Kraków Tomasz Dawidowski. A nawet… Cristiano Ronaldo, jeszcze jako kilkunastoletni chłopak"
"
PRIMERA DIVISION: SERCOWE KŁOPOTY PIŁKARZY
DOMINIK PIECHOTA 18 lip 14 06:30 aktualizacja 17 lip 14 22:19
FACEBOOK
TWITTER
E-MAIL
KOPIUJ LINK
Dwóch piłkarzy z czołowych klubów hiszpańskiej ekstraklasy czeka wymuszona przerwa od gry z powodu arytmii serca.
Dwóch piłkarzy z czołowych klubów hiszpańskiej ekstraklasy czeka wymuszona przerwa od gry z powodu arytmii serca.Foto: AFP
Ángel Correa
‹ WRÓĆ
Dwóch piłkarzy z czołowych klubów Primera División czeka wymuszona przerwa od gry z powodu arytmii serca. Angel Correa, nowy nabytek Atletico Madryt.
W podobnej sytuacji znalazł się Adriano Correia, piłkarz Barcelony, u którego również wykryto problemy z sercem. "
Takich przypadków przed pandemią było wiele. To tylko przypadki, których znalezienie zajęło kilka minut. Dlatego PIS Janowy jesteś zwykłym , kłamliwym trollem.
Do PIS Janowy
+8 #61 RE: 31 nowych zakażonych. Mobilny Punkt Szczepień w WągrowcuDo PIS Janowy 2021-11-22 08:46
PIS Janowy wg ciebie w grudniu 2020 wprowadzono w Meksyku "zestaw domowy" zwierający iwermektynę aby każdy mógł szybko rozpocząć leczenie. I po epidemii Covid. O Indiach kłamstwo dot. iwermektyny było oczywiste. Służba zdrowia nie jest tam na takim poziomie aby każdy gdy tylko się źle poczuł miał dostęp do lekarz. Nie mógł więc być leczony twoją mityczną iwermewktyną. Dlatego teraz pojawił się "zestaw domowy' w Meksyku gdzie dostęp do służby zdrowia też jest utrudniony. :lol:Sam to wymyśliłeś?? Na koniec garść informacji o Meksyku:
"Od wczoraj (28 marca) oficjalna liczba osób zmarłych na COVID-19 w Meksyku przekracza już 321 tys. A tym samym Meksyk w globalnym rankingu ofiar śmiertelnych pandemii COVID-19 „awansował” na drugie miejsce, wyprzedzając Brazylię, gdzie dotąd zmarło ponad 312 tys. ludzi. Na pierwszym miejscu nieprzerwanie plasują się Stany Zjednoczone, gdzie zmarło już z powodu zakażenia koronawirusem ponad 562,5 tys. osób. Tyle, że Meksyk to o wiele mniej ludny kraj niż Brazylia i USA, ponieważ zamieszkuje go 126 mln ludzi. W Brazylii jest to 209,5 mln, a w USA – 328 mln. Śmiertelność z powodu COVID-19 jest więc w przypadku Meksyku jedną z najwyższych na świecie."
"Władze co prawda zapowiedziały w ubiegłym tygodniu przyspieszenie programu szczepień w obawie przed nowymi, szybciej się rozprzestrzeniającymi mutacjami SARS-CoV-2, ale coraz więcej Meksykanów na swoje państwo przestaje liczyć i próbuje się zaszczepić w… USA.Władze co prawda zapowiedziały w ubiegłym tygodniu przyspieszenie programu szczepień w obawie przed nowymi, szybciej się rozprzestrzeniającymi mutacjami SARS-CoV-2, ale coraz więcej Meksykanów na swoje państwo przestaje liczyć i próbuje się zaszczepić w… USA."
"To wszystko przez niski poziom badań i opieki zdrowotnej. Najgorzej sytuacja wygląda w stolicy kraju - Meksyku. Zrozpaczeni mieszkańcy żegnają masowo chowanych bliskich. Pochówki są organizowane także w nocy. - Pandemia pozostawiła nam wiele bólu, wiele tragedii, wiele osieroconych lub owdowiałych osób, a do tego kryzys ekonomiczny - wylicza Raquel Diaz, krewna jednej z ofiar koronawirusa. Władze Meksyku od końca 2020 r. nie publikują szczegółowych raportów o liczbach zgonów. Kraj stosuje obecnie dwie szczepionki wyprodukowane w Chinach"
"Rząd Meksyku wprowadza od kilku dni stan alarmu z powodu nadejścia trzeciej fali pandemii koronawirusa: jego odmiana Delta sprawia, że w ponad 8 proc. przypadków choroby kończy się zgonem pacjenta."
"Kraj znalazł się pod tym względem na czwartym miejscu na świecie po Vanautu, Jemenie i Peru, gdzie umiera od 9 do 25 proc. chorych na koronawirusa, jak ogłosił w niedzielę Uniwersytet Medyczny Johna Hopkinsa . Dane z sierpnia 2021r.
Do soboty włącznie zmarło w Meksyku wskutek zakażenia koronawirusem 248 167 osób, a wyzdrowiało 2 419 614 chorych. Wariant Delta wirusa atakuje szczególnie intensywnie w tym kraju osoby młode i dzieci."
Czy to tobie kuźwa naprawdę nie jest wstyd za te wszystkie kłamstwa, które piszesz o knajackim języku nie wspomnę????
Matri
+2 #60 do# pis janowegoMatri 2021-11-22 07:56
Masz racje janowy dosyć dużo młodych ostatnio pada. Masz rację zakazać ogólnodostępnej sprzedaży napojów energetyzujących i innych wspomagaczy oraz wzmocnić kontrolę na siłowniach, a także bardziej kontrolować handelek innymi środkami, ktore mogą byc przyczyną gwaltownych zgonów, a na pewno są przyczyną narastającej agresji młodych i dziwacznych zachowań. Głownie dotyczy to mężczyzn ale tez coraz więcej kobiet. No i oczywiście ograniczyć sprzedaż i znacznie podwyzszyć ceny wszędobylskiego piwska, wińska i wódy. Był czas, że juz znikneli z ulic zataczający się osobnicy, dziś znowu staje się to normą i to bez względu na płeć. Maski na twarzach trochę likwidują problem odoru alkoholu z większosci młodych gęb, ale nie do końca, gdyż wóda niszczy myślenie i to głównie amatorzy tych wszystkich używek twierdzą, że są nieśmiertelni, bo dezynfekują się od środka. A feeee!
Do PIS Janowy
+9 #59 RE: 31 nowych zakażonych. Mobilny Punkt Szczepień w WągrowcuDo PIS Janowy 2021-11-22 07:43
Twoje kłamstwa dotyczące m.in. Japonii już opisałem. Reszta to też fake newsy propagowane przez trolli ze wschodu. Jesteś w znakomitym towarzystwie. :lol:
PIS Janowy
-7 #58 RE: 31 nowych zakażonych. Mobilny Punkt Szczepień w WągrowcuPIS Janowy 2021-11-22 03:42
Garsc faktow dla kijnaek wagrowieckich osrancyh przed "pandemia :"...Pod koniec sierpnia 2021 w Japonii notowano po ponad 20 tys. dziennie przypadków zarażenia COVID-19. W zaledwie miesiąc później 10 razy mniej, a obecnie w Japonii tzw. „epidemia COVID-19” nie istnieje. Przedwczoraj w Japonii odnotowano zaledwie 183 przypadki oraz 3 zgony. Ponieważ Japonia ma 3 razy więcej ludzi niż Polska, to tak jakby w Polsce było 60 nowych przypadków i 1 zgon.
Jak to Japonia zrobiła? Odpowiedzią jest jedno słowo – „iwermektyna”.
Gdy 26 sierpnia w 1,6 miliona fiolek preparatu Moderny wykryto zanieczyszczenie w postaci kawałków stali nierdzewnej, w Japonii trwało już dochodzenie w związku ze zgonami po zastrzykach tzw. „szczepionek”. Krótko potem ministerstwo zdrowia wydało komunikat, że lekarze mogą przepisywać iwermektynę pacjentom w przypadku podejrzenia COVID-19. W ok. miesiąc po tej decyzji po „epidemii Covid-19” nie ma w Japonii już nawet śladu.
Tak wygląda działanie w państwie prawa, gdzie obowiązują jakieś zasady – rząd reaguje na informacje o zgonach i zanieczyszczonych preparatach, i zaleca wdrożenie realnych skutecznych terapii. Obywatel zdrowieją, wirus znika.
Gdy cała Europa, USA i nie tylko, znowu walczą z tzw. „pandemią”, w Japonii temat „epidemii” nie istnieje. Japonia jest praktycznie wolna od choroby.
Podobny sukces odniósł wcześniej Meksyk. 28 grudnia 2020 w stolicy kraju oficjalnie wprowadzono „domowy zestaw”, zawierający iwermektynę do domowego leczenia „COVID-19”, tak aby w przypadku podejrzenia, że się jest chorym, każdy miał natychmiast lekarstwo pod ręką. Według danych meksykańskiego ministerstwa zdrowia, działanie to spowodowało spadek hospitalizacji w 22-milionowej stolicy kraju z powodu COVID-19 o 52-76%.

O Indiach - ktore byly pierwsze w tym, nawet nie ma co wspominac...
Ale koncerny i kitlarze chca tylko szprizen, szprizen, szpricen - 3, 4 i 5 raz (wg debila wisielca, ktory dzis to stwierdzil)....
PIS Janowy
-6 #57 RE: 31 nowych zakażonych. Mobilny Punkt Szczepień w WągrowcuPIS Janowy 2021-11-22 03:38
"...Argentyńczyk Sergio Aguero lada dzień ma ogłosić zakończenie kariery. 33-letni napastnik Barcelony od kilku tygodni ma problemy z sercem (efekt podwojnej szprycy - tak potrzebnej jak macica u Lemaprt)
30 października br. roku podczas meczu ligi hiszpańskiej pomiędzy Barceloną a Alaves Aguero nagle poczuł ból w okolicach serca. Położył się na murawie, trzymał za klatkę piersiową, a na jego twarzy pojawił się ogromny grymas bólu.
przyszłym tygodniu odbędzie się konferencja prasowa, na której Kun poinformuje, że odchodzi z profesjonalnego futbolu, ze względu na swoje zdrowie – poinformował Moreno.
Lekarze udzielili mu pomocy, ale Aguero nie był w stanie kontynuować spotkania.
W przyszłym tygodniu odbędzie się konferencja prasowa, na której Kun poinformuje, że odchodzi z profesjonalnego futbolu, ze względu na swoje zdrowie – poinformował Moreno...."
Szprizen, szprizen ...!
GOLEM
+3 #56 RE: 31 nowych zakażonych. Mobilny Punkt Szczepień w WągrowcuGOLEM 2021-11-22 02:10
PIS-Janowy, dalej bredzi swoje bajki negując szczepienie się. Jak ty głąbie nie chcesz się szczepić, to twoja sprawa i twojej rodziny. Szkoda tylko dzieci, że mają taką amebę intelektualną, za ojca. Nie narzucaj nam swojego poglądu i w ten sposób nie ograniczaj nikomu z nas naszej wolności i naszej osobistej suwerenności. Nie szczepisz się głąbie, to nie oczekuj od innych równie idiotycznego postępowania. Pozwól innym decydować o tym, czy chcą się szczepić, czy też nie szczepić. Po co narzucasz swoje chore teorie?! Aż tak słaby jest ten twój chory przekaz o nie szczepieniu się, żeby notorycznie głąbom to przypominać?! Ciekawe, czy wg ciebie te szczepienia to spisek Bill'a Gatess,a, a może jakieś bednie o chipach w tych, które nikt nie wie jak odłowić. A może to spisek Masonów? Jakie masz głąbie jeszcze teorie na spisek międzynarodowy, kiedy cały świat się zmaga z tą pandemią. Każda wasza teoria upada po kolejnej fali pandemii. Problem w tym, że antyszczepionkowcy, zapominają o tym, co bredzili wcześniej. Dorobią każdą teorię na własne i chore potrzeby.
PIS-Janowy, ty jako męska ci.a, ogarnij się i pokaż, że choć w minimalnym stopniu jesteś facetem, a nie przestraszonym gó.niarzem, który boi się igły. Poza tym, to nie jest żaden eksperyment medyczny. Te szczepionki opracowano ponad 10 lat wcześniej, przy okazji wcześniejszej pandemii SARS, która ominęła Polskę. Szczepionki Pfeisera i Moderny, czyli szczepionki RNA, to nie są szczepionki zmieniające nasz genotyp. Nie da się zmienić genotypu u żyjącego człowieka.
W tych szczepionkach zastosowano ten sam nośnik RNA, co przy poprzedniej pandemii SARS. Przypominam, że COVID-19, to odmiana SARS, która na początku XXi wieku dotknąła Europę i nie tylko. Wystarczy poczytać w niezależnych mediach na ten temat. Głupek pokroju PIS-Janowy, nie ma dostępu do, czegoś co się nazywa niezależnym i obiektywnym przekazem. Tam Google i Facebook, podsyła mu tylko materiały i wiadomości dla upośledzonych intelektualnie.
Jako
+10 #55 RE: 31 nowych zakażonych. Mobilny Punkt Szczepień w WągrowcuJako 2021-11-20 22:47
Teraz telefon to jak czlonek rodziny.😅😅

Ostatnio matka w lumpie rzeczy przeglada a 2 letnie nie spełna dziecko w wózku na tablecie bajki oglada.
Zupełny brak wyobraźni.Toż dzieciak ślepy bedzie gdy do podstawowki pojdzie nie wspominajac o uzaleznieniu do wyswietlacza od malego.No ale mamuska spokój ma .Do czasu,do czasu....
PIS Janowy
-8 #54 RE: 31 nowych zakażonych. Mobilny Punkt Szczepień w WągrowcuPIS Janowy 2021-11-20 15:34
He, he, he ... te posty 51, 52, 53 to na 100% wlascicieli psow, chomikow i teczowego towarzystwa wagrowieckeigo, ktore dzieci to widza w marketach tylko i na obrazkach. Taie tepowe, debilne, swiadczace o totalnej ignorancji i zerowej wiedzy o wychowaniu dzieci wychodza tylko spod reki takich "tuzow umyslowych", klasy Spurek, Lempart lesab czy jahira. Tepaki nawet nie wiedza jak sie ksztaltuje system obronnym dziecka i chcieli by je utrzymac w absoltutnej sterylnosci.
To pewnie ci mieniacy sie "wyksztalconymi" ....
Obser
+10 #53 Odp#52Obser 2021-11-20 14:47
Albo przyprowadzanie na zmiane chorego rodzeństwa. Jedno chore w domu, drugie w przedszkolu. Za 3 dni i tak drugie tez jest chore ale zdążylo juz zarazić pół grupy. Ktoś chyba w tych przedszkolach sprawdza takie rzeczy? Chociaz wątpię w reżim sanitarny, jeśli dzieciaki robią wspólnie sałatki owocowe i warzywne dotykają rekami bez rekawic, a znając dzieci zapewne nie raz paluchy zawędrowały do nosa i buzi. W czasie pandemii i sezonu na inne choroby, to chyba nie jest dobry pomysl na takie zabawy. Czy dyrektorki nie dają zadnych wytycznych niedoświadczonym nauczycielkom? Cos mi się wydaje, że za chwilę zniwu wszystko wyląduje na zdalnym.
obserwatorka
+13 #52 RE: 31 nowych zakażonych. Mobilny Punkt Szczepień w Wągrowcuobserwatorka 2021-11-20 10:03
I te same dzieci które autor poprzedniego wpisu obserwował w aptece, są przysyłane do przedszkoli, bo to przecież tylko alergia. Rano syropek i do przedszkola. A jak personel dzwoni, by odebrać dziecko bo chore, to mamusia odbierze telefon albo nie. Jeżeli odbierze, to pracownik słyszy, że ktoś po dziecko przyjdzie najwcześniej jak się da. I ktoś przychodzi - o czasie tym co zwykle. A jutro historia się powtarza - syropek i do przedszkola. I nie ma znaczenia dla takiego rodzica ile osób to dziecko zarazi i jak takie chore dziecko się czuje chodząc chore do przedszkola zamiast leżeć w łóżku. I potem połowa pracowników na zwolnieniu i połowy dzieci w grupach nie ma...
Myśl człowieku!
+19 #51 Chore dzieci w marketachMyśl człowieku! 2021-11-20 08:26
Wczoraj w Twoim markecie taka sytuacja. Najpierw z duszącymi się od kaszlu dzieciakami matki czy ojcowie byli w aptece po lekarstwa, a potem łazili z nimi po sklepie. Dzieciaki smarkały, dusiły się od kaszlu, lizały ręce, paluchami dłubały w nosie, dotykały towar na półkach, a mamusia z tatusiem spokojnie jakby nigdy nic robili sobie zakupki. Pech chciał, ze znalazłem się obok jednych z nich przy kasie i oczom nie mogłem uwierzyć co robiło kaszlące dziecko w przerwach pomiedzy atakami ostrgo kaszlu, lizało metalowy brzeg tasmy przy kasie na całej długosci, zero reakcji madki, ktora zajęta była smartfonem( dziecko było bez maski)według madek noszenie maski jest tak bardzo szkodliwe, a czy nie jest bardziej szkodliwe i dla niego i dla innych zlizywanie bakterii i wirusów z przedmiotów dotykanych przez setki ludzi? Chcesz wejśc z takim dzieckiem do sklepu, to załóż mu maskę nie myśląca matko, sama narażasz swoje dziecko na łapanie różnych świństw, narażając tez innych na zarazę od twojego bombla.
Sfghjjjiuuttewq
+12 #50 RE: 31 nowych zakażonych. Mobilny Punkt Szczepień w WągrowcuSfghjjjiuuttewq 2021-11-20 07:53
Zaszczepić wszystkich i dorosłych i młodych! Młodziez i dzieciaki są najsilniejszymi rozsadnikami
tego wirusa i innych, wiec tylko zaszczepienie ich jest w stanie powstrzymać horror, ktory ma miejsce od prawie dwóch lat. Czy tak trudno to zauważyć? Może więcej takich sytuacji jak ta w Ostrowie przemówi wreszcie niektórym do rozumu. Nie łazić z chorymi kaszlącymi i smarkajacymi dzieciakami po sklepach!
PIS Janowy
-19 #49 RE: 31 nowych zakażonych. Mobilny Punkt Szczepień w WągrowcuPIS Janowy 2021-11-20 02:58
I znow niedojeb DO PIS janowy udowadnia tylko ze jest skonczonym imbecyle. Co do Korei wystarczylo tylko porownac sobie wykresy wyszczepien i zakazen aby nir pokazywac publicznie ze sie jest idiota. Debil wagrowiecki przedstawia dane z 18 listopada a nie odnosi sie do lata 21 kiedy to mamy spad zakazen po rozpoczeciu leczenia (te szczpienia to tak sa tym japoncom potrzebne jak Indiom po maju, kiedy im pandemia zaczela zdychac). Co do 14 latka - wiadomosci z Ostrowa - "...W czwartek do ostrowskiego szpitala trafił 14-letni chłopiec. U mieszkańca Wierzbna wyszedł pozytywny test na obecność SARS-COV-2. Wcześniej jednak stwierdzono Sepsę..." "..Chłopak był przez tydzień leczony na infekcję górnych dróg oddechowych. W czwartek doszło do gwałtownego pogorszenia się stanu zdrowia. Lekarze nie byli już w stanie mu pomóc i doszło do zatrzymania akcji serca..." Debil wagrowiecki nie wie do tej pory, ze pozytywne wyniki to wychodza z tego testu po polaniu moczu kozy nawet ...
I na koniec - ]wlasnie policja strzela w Holandii do tysiecy swoich obywateli protestujacych przeciwko traktowaniu ich jak podludzie tylko z tego powodu, ze sa zdrowi!!
Jestem na 100% pewnien, ze gdyby Do PIS Gajowy dostal bron i rozkac do strzelania do niewyszczepionych w Polsce to zrobilby to. Duzo jeszcze takich czerwono, essesmankich sku..now na umysle w tym kraju pozostalo. Widac to szczegolnei w tej zbydlecalej opozycji ...
Do PIS Janowy
+15 #48 RE: 31 nowych zakażonych. Mobilny Punkt Szczepień w WągrowcuDo PIS Janowy 2021-11-19 22:43
Nie wiedziałem że mam taką moc sprawczą. jeden mail i znikają twoje posty. Lecz się na nogi bo na głowę już z późno :lol:
A teraz Japonia:
wyszczepienie na poziomie 76,3 % -stan na 18.11.2021r,
"Japońska firma farmaceutyczna VLP Therapeutics Japan opracowała szczepionkę przeciwko COVID-19 opartą o  technologię mRNA, która ma zdolność do samoreplikacji. Dzięki temu skuteczność preparatu zapewniona jest przy bardzo małych dawkach - poinformował dziennik Mainichi."
Tak, tak leczyli się czymś tam :lol:a nie szczepili. Tylko po co opracowali własną szcepionkę??A świstak tak zwija te sreberka. :lol:
Do PIS Janowy
+15 #47 RE: 31 nowych zakażonych. Mobilny Punkt Szczepień w WągrowcuDo PIS Janowy 2021-11-19 22:26
A propos Korea Południowa:
STAN na dzień 19.11.2021r.
Polska; 38 mln mieszkańców - 23 242 zakażenia i 403 zgony,
Korea Południowa: 52 mln mieszkańców - 3215 zakażeń i 28 zgonów.
W stosunku do stycznia 2021 nastąpił wzrost zakażeń i zgonów. Ale te liczby w porównaniu z Polską są nieznaczne. Ale "zapomniałeś" o tym, że w styczniu i listopadzie w Korei były zupełnie inne obostrzenia. Np. teraz w Korei wprowadzany jest program :życie z covidem", które likwiduje obostrzenia np. w godzinach otwarcia restauracji. W styczniu były inne mutacje niż w listopadzie itd, itd. Ciąg dalszy twoich zmanipulowanych informacji.
Do PIS Janowy
+17 #46 RE: 31 nowych zakażonych. Mobilny Punkt Szczepień w WągrowcuDo PIS Janowy 2021-11-19 21:47
Śmierć 14 letniego chłopca ty hieno cmentarna. Znowu żerujesz na nieszczęściu.
"14-latek z powiatu ostrowskiego trafił do szpitala w Ostrowie Wlkp. w czwartek; zmarł kilka godzin po przyjęciu na oddział intensywnej opieki medycznej.
Wcześniej - jak ustalili lekarze podczas wywiadu z jego rodzicami - chłopiec przez ponad tydzień był leczony ambulatoryjnie przez lekarza rodzinnego w związku z infekcją dróg oddechowych."
Chłopiec miał covid . W szpitalu, gdzie rozpoznano chorobę, zmarł kilka godzin po przybyciu. Przez tydzień był leczony ambulatoryjnie ale nie na covid. Może gdyby wcześniej trafił do szpitala to żyłby. Ponadto jego śmierć zaprzecza temu co cały czas twierdzisz, że ta choroba nie jest śmiertelna dla młodych ludzi. Sam sobie zaprzeczasz.
Do PIS Janowy
+16 #45 RE: 31 nowych zakażonych. Mobilny Punkt Szczepień w WągrowcuDo PIS Janowy 2021-11-19 21:31
"Do pracy wymagającej bezpośredniego (fizycznego) kontaktu z pacjentem dopuszczeni są wyłącznie pracownicy, którzy zaszczepieni są pełnym cyklem szczepienia przeciw COVID-19, posiadający status "ozdrowieńca" lub posiadający negatywny wynik testu na wirusa SARS-CoV-2 - wskazuje Jakub Kraszewski, dyrektor naczelny szpitala. - Pracownicy niespełniający tych kryteriów oddelegowywani są do innych obowiązków. Wszystkie decyzje i zarządzenia, które obowiązują w szpitalu, są wprowadzane przede wszystkim z myślą o bezpieczeństwie i zdrowiu naszych pacjentów. Nie może być takiej sytuacji, że pacjent, który zmaga się z ciężką chorobą lub ma obniżoną odporność, dodatkowo będzie narażony na zakażenie COVID-19, ponieważ będzie opiekował się nim niezaszczepiony personel. To jest ryzyko, które możemy ograniczyć, i to właśnie robimy."
PIS Janowy twoje informacje są kłamliwe lub zmanipulowane. W Gdańsku przesunięto ok. 100 osób personelu medycznego. Ale nie było konieczności szczepienia się. Wystarczył negatywny test. Więc zmanipulowałeś informację/ przed użyciem swojego zwyczajowego języka przeczytaj dokładnie co napisałem, odsunięto ok. 100 osób, ale wystarczyło przeprowadzić test a nie trzeba było się szczepić- przeczytaj ze zrozumieniem/. Dyrektor jak oświadczył, że przyczyną jest chęć zmniejszenie ryzyka zarażenia osób poważnie chorych lub starszych. Czy zrobił to zgodnie z prawem ? To już inna sprawa. Nigdzie nie znalazłem informacji ,że zaczęło brakować rąk do pracy
Do PIS Janowy
+16 #44 RE: 31 nowych zakażonych. Mobilny Punkt Szczepień w WągrowcuDo PIS Janowy 2021-11-19 20:07
O czym można rozmawiać z fanem Łukaszenki, publikującym fake newsy? Żerujesz na cudzej śmierci. Gdy prostowane są twoje kłamstwa lub przeinaczenia to rzucasz wulgaryzmami lub publikujesz kolejne fale newsy. Każdy kto czyta tą stronę już mógł rozpoznać poziom twojej wiarygodności.cmentarna hiena i tyle.
PIS Janowy
-17 #43 RE: 31 nowych zakażonych. Mobilny Punkt Szczepień w WągrowcuPIS Janowy 2021-11-19 17:55
Zobaczcie kolejne krecenia bankami takich osob jak DO PI SGajowy czy Renia. Na Interi pojawil sie artykul o smierci 14-letniego chlopca. Wielkimi literami wypisano "wykryto COVID!!".
na szczescie Internet jest nie do konca kontrolowalny i informacje ze szpitala, z kregow zblizonych do otoczenia chlopca juz potwierdzaja, ze przyczyn asmierci byla sepsa, do ktorej doprowadzilo tygodniowe (!!) "leczenie" kitlarzy, ktroyz doczepili metke covid dziecku aby dodatki wyciagnac, Sku...stwo niesamowite!!
PIS Janowy
-16 #42 RE: 31 nowych zakażonych. Mobilny Punkt Szczepień w WągrowcuPIS Janowy 2021-11-19 17:46
Prosilbym wpisac w youtube "...VI Posiedzenie Komisji śledczej – lek. Jerzy Milewski..."
Zobaczycie jak wisielec i jego ministerstwo manipuluje, klamie Polakow. Moze znow komus oczy sie otworza ... Tam mowia lekarze, eksperci i specjalisci medyczni. Nie gowniarze z facjhunterow czy demagogow (ciekawe czy DO PIS Walniety wie kto tam pracuje - sami, ku..a, eksperci tam siedza) ...
PIS Janowy
-14 #41 RE: 31 nowych zakażonych. Mobilny Punkt Szczepień w WągrowcuPIS Janowy 2021-11-19 16:36
Widze, ze DO PIS Janowy zamilkl. Nie dziwie sie - takich faktow ni emozna juz zakalamc. Podejrzewam, ze teraz siedzi i meczy sie nad postem do admina o usuniecei moich wpisow zgodnie z dyretywa stosowan na fejsie czy innych "wolnych portalach". Tak jak to zrobil wczoraj i przedwczoraj ...
PIS Janowy
-15 #40 RE: 31 nowych zakażonych. Mobilny Punkt Szczepień w WągrowcuPIS Janowy 2021-11-19 16:24
Kwiatek ze szpitala zarzadzanego debilem po prostu:"...Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku odsunęło od pracy z pacjentami około 100 medyków, bo nie przyjęli (dobrowolnej) szczepionki przeciwko COVID-19. „Dziennik Bałtycki” informuje, że zaczyna brakować rąk do pracy.
Według ustaleń „Dziennika Bałtyckiego”, od pacjentów odsunięto odsunięto 77 pielęgniarek i około 20 lekarzy, którzy nie zdecydowali się na szczepienie.
O odsunięciu medyków bez szczepień zdecydował Dyrektor Naczelny szpitala, który zmienił wewnętrzne zarządzenie ws. rozwiązań organizacyjnych zapobiegających zakażeniom wirusem SARS-CoV-2...."
Krotko -
Przecie ten facet-faszysta powinien byc z miejsca zwolniony i wyslany do przewozenia cementu taczka.
PIS Janowy
-12 #39 RE: 31 nowych zakażonych. Mobilny Punkt Szczepień w WągrowcuPIS Janowy 2021-11-19 15:19
Smokczosnkowy - to nie jest tak, ze Dyzma uwaza, ze zaszczepienie roznosza. To nie jest tak smokojebco. Jest gorzej - fakty i oficjalne dane wykazuja, ze oni nie tylko roznosza ale i choruja ciezko i umieraja tak samo jak nieszczepieni. I tendecnaj jesttaka na razie, ze niedlugo w szpitalach i pod respiratorami beda sami zaszczepieni ....
Gdzies ty sie uchowal, ze ty tego jeszcze nie wiesz? W piwnicy u Golema czy DO PIS Gajowego?
PIS Janowy
-14 #38 RE: 31 nowych zakażonych. Mobilny Punkt Szczepień w WągrowcuPIS Janowy 2021-11-19 15:15
A dzisaj na topie Korea Poludniowa - zobaczcie na wykresiki znow - (DO PIS Idioto - potrafisz juz , czy jeszcze napiosac jak znalezc ten wlasciwy). W zeszlym roku jakies tam przypadki byly ale to wszystko jw normie jak co roku. "Intensyfikacja szczepien" na chorobke o 0,2 % smiertelnosci nastapila od maja 2021 (mieli wtedy niecale 2% szczepionych) - popatrzcie sobie na wykres co sie zaczelo dziac z zakazenieami - w gore, w gore w gore i ...may rekord dzis przy 80% wyszczepien ...
czy musze cos dodawac?
Ludzie! Popatrzcie i pomyslcie swoimi mozgami a nie naglowkami z fejsa czy TV? Dokad wy zmierzacie?
PIS Janowy
-14 #37 RE: 31 nowych zakażonych. Mobilny Punkt Szczepień w WągrowcuPIS Janowy 2021-11-19 14:55
Dyzma - nie ma sie co przejmowac fanami wisielca. Wmowiono im , ze gdy sie zaszprycuje z 8 lata to beda geniuszami i tyle .... Ciagnikiem glupoty nie wyrwiesz. A tymczasem czas na garsc faktow. Dzis Japonia - zageszczenie straszne, szczepieni szlo im opornie a im wiecej sie szczepili tym bylo gorzej (wpisac w google covid japonia zakazenia - to dla takich przyglupich jak DO PIS Gajowy, co to tylko na facthunterach bazuej swoje informacje). W koncu latem, kiedy wyszczepili 43-44% populacji, poobserwowali swiat, spojrzeli na Indie wku...li sie i zastosowali normalne leczenie. Czym ...? Glownie wykleta przez koncerny i klamliwe "facthutery" inwermrktyna oraz innymi lekarstwami o podobnym dzialniu.
I co ? I dzis maja po pandemi praktycznie.
Oczywisce jebniety DO PIS Janowy zaraz tu przywola propagande facthunterow i innych demagow wspolpracujacych z Pfitzerem i Johnsonem, twierdzac, ze Japonia nie dopuscila do uzycia tego leku. Odpowiem z gory - nie dopuscila, ALE NIE ZABLOKOWALA SPRZEDAZY JAK W PRZYPADKU AMANTADYY W POLSCE. Byla dostepna dla wszystkich Japonczykow ktorzymieli objawy wraz ze sposobem uzycia i dzis mamy po pandemi. I skosnoocy brali to masowo. Wszystkim krajom , mistrzom wyszczepien rosnie a Japoni spadlo i lezy ...

Drugu przypadek to Indie - wpiszcie Google - Indie covid zakazenie i widac ze mamy nasilenie w maju i potemn totalny spadek i dzisiaj jest po pandemi? Widzicie? Glupek DO PI SJanowy tez widzi? A co to sie stalo, ze nagle, przy 3% wyszczepien w maju mamy taki spadek? No, no, no ....? Mozdzek DO PIS Gajowego pracuje.... TAK! TAK!! Zgadles! Zastosowano masowo tania jak barsz inwermektyne!! Tak zwalczana przez fuckhuntery , demagogi i wszelkie korporacje famaceutyczne.

A w Polsce jeden z prawdziwych lekarzy, ktorey podczas pandemi leczal codziennie pajentow , do dzisaj skutecznie pomagajac prawie 4000 Polakow anatmadyna, stoi przed kitlarzami "covidziarzami: z Naczelnej Izby Lekarskiej i grozi mu 5 mln zlotych kary za leczenia a nie podlaczanie za rur respiratora za 12000 zl. A takie dupki jak DO PIS Gajowy, Golem, Renia czy Karakan jeszcze temu przklaskuja. Przypominaja mi jak zywo tegi debilowtego lekarza skarzacego lekarza w filmei Znachor.

Nadmienima tylko, ze jest o wiele wiecej przykladow swiadczacych po 22 miesiacach srajdemi o o wiele wiecej skutezcznosci leczenia (zaraz po pojawieniu sie pierwsych obajwowo) niz masowego szczepienia. Jak zauwazylem wczesniej - sa juz naukowe glosy, podejrzewajace coraz mozniej, ze takie stosowanie szczepien jakie obserwujemy uposkadza starsznie ludzki system immunologiczny.
Do PIS Janowy
+18 #36 RE: 31 nowych zakażonych. Mobilny Punkt Szczepień w WągrowcuDo PIS Janowy 2021-11-19 10:52
Dyzma masz rację. Głupich nie brakuje o czym świadczy zachowanie PIS Janowego. Pozdrowienia dla takich jak on pantofelków. :lol:
dyzma
-11 #35 RE: 31 nowych zakażonych. Mobilny Punkt Szczepień w Wągrowcudyzma 2021-11-19 10:31
Widzę że głupich nie brakuje, pozdrawiam ameby
Flądra
+12 #34 RE: 31 nowych zakażonych. Mobilny Punkt Szczepień w WągrowcuFlądra 2021-11-19 09:10
Dobrze powiedział jeden pan z byłego rzaądu odnośnie opłaty za leczenie przez nieszczepionych. Masz prawo decydować o szczepieniu, ale świadomie narażasz się przez to na zachorowanie, więc płać z własnej kieszeni za leczenie. Coraz wiecej jest głosów za. Brawo!
Smokczosnkowy
+11 #33 #31 DyzmaSmokczosnkowy 2021-11-19 08:51
skoro wg ciebie zaszczepieni roznoszą, to biegusiem sie zaszczep, bo jak nie jesteś to cię zarażą! Nad czym jeszcze myślisz? Czosnek i cebula nie zadziałają w tym przypadku. Buroki tyż nie.
Karakan
+13 #32 Odp do #31 DyzmaKarakan 2021-11-19 08:45
Chciałes żerować na tych zaszczepionych? Nie uda ci się, zbyt mało mądrych ludzi to zrobiło. Niestety przez to, ze większość tego nie zrobiła wirusik hula w najlepsze. Takie sytuacje pokazują jakie mamy niedouczone społeczeństwo. Teraz pandemia odkryła, że większość, to pustostan intelektualny odziany w ciuchy markowe, poza tym nic wiecej sobą nie reprezentują. Myśląca glowa, nauka, wiedza, a nie kasa ze zmywaka są najważniejsze. Trzymaj dystans, załóż maske, MYJ rece i wietrz smrody ktore wydychasz 24/h. Pomysl dlaczego mięso trzymasz w lodowce. Latem bylo ok.z zachorowaniami, bo nie kumulowałes zarazy w zamknietch pomieszczeniach , tylko okno musiałes miec otwarte, a nie z powodu ciepła. Myśl ciepła klucho, bo zaraz wirus cię dopadnie.
dyzma
-17 #31 RE: 31 nowych zakażonych. Mobilny Punkt Szczepień w Wągrowcudyzma 2021-11-19 07:35
Obowiązkowo to można w mordę dostać, a nie zmuszać kogoś do szczepienia czymś, co nie jest szczepionką tylko tzw. "preparatem". Co do fake newsów: podanie preparatu miało dawać odporność na zachorowanie na kilka lat. Z biegiem czasu dowiadujemy się że nie odporność, tylko że lżej się choruje i rzadziej umiera. Nie na lata tylko na miesiące... Czekam na kolejne newsy... Najlepsze są te banery zachęcające i nagrody pieniężne za ilość dźgniętych w regionie. Dobry produkt sam się sprzedaje, a gównianego nikt za darmo nie chce. A kto rozsiewa? Np zaszczepieni uczniowie mający chorych w domu - sami są zwolnieni z kwarantanny i sieją w szkole. Wiem to z 1 ręki, że tak się dzieje. To jest dopiero nonsens. Jesteśmy już na ostatniej prostej: jeszcze 2 tyg, jeszcze miesiąc. 2 lata już to słyszę Szczepcie się, szczepcie się: 2 raz, 3, 4 aż do skutku.
Do PIS Janowy
+19 #30 RE: 31 nowych zakażonych. Mobilny Punkt Szczepień w WągrowcuDo PIS Janowy 2021-11-19 07:31
PIS Janowy spadaj na Białoruś👏Twój język świadczy tylko o twojej bezsilności. Pozostają ci tylko język nienawiści oraz kłamstwa i manipulacje a także wykorzystywanie śmierć. Po prostu ruski troll i cmentarna hiena. Idealny kumpel Łukaszenki.
Kukuryku
+19 #29 RE: 31 nowych zakażonych. Mobilny Punkt Szczepień w WągrowcuKukuryku 2021-11-19 06:35
Tylko obowiązkowe szczepienia wszystkich, a zwłaszcza najsilniejszych roznosicieli zarazy czyli mlodzieży i dzieciaków przywrócą normalność. Nie będziecie plajtować, tak trudno to zrozumieć? Coż czekamy na lokdałn. Antyszczepy ułatwiają tylko realizację planu pewnym ludziom , cóż zrozumieją jak będą rece w nocniku...
PIS Janowy
-18 #28 RE: 31 nowych zakażonych. Mobilny Punkt Szczepień w WągrowcuPIS Janowy 2021-11-19 04:43
Przyglupi DO PIS gajowy nawet nie zauwaza, ze to nie Lukaszenko dzis buduje obozy dla nieszczepionych, segreguje ich i upadla na kazdym kroku ale kraje o "wielkiej demokracji" jak ustalia, Austria, Czechy, Holandia i wiele podobnych. Jego tepy kaprawy mozdzek nie pozwla mu dostrzec takich rzeczy. Gestapowska krew przodkow w jego zylach az sie burzy z radosci widzac to ..
Do PIS Janowy
+19 #27 RE: 31 nowych zakażonych. Mobilny Punkt Szczepień w WągrowcuDo PIS Janowy 2021-11-18 23:07
PIS Janowy fan Łukaszenka z Białorusi
Kraj gdzie torturuje się ludzi inaczej myślących, kraj gdzie fałszowane są wybory, kraj w którym więzieni są działacze polonijni kraj który przywozi imigrantów aby nielegalnie przekraczali polską granice
Wreszcie kraj podżegajacy tychże emigrantów do atakowania polskich policjantów, żołnierzy i strażników granicznych. Kraj gdzie Polacy broniący granicy oskarżani są o zbrodnie przeciwko ludzkości. Kraj ten stanowi dla PIS Janowego wzór do naśladowania. I to by było na tyle.🥺
Do PIS Janowy
+19 #26 RE: 31 nowych zakażonych. Mobilny Punkt Szczepień w WągrowcuDo PIS Janowy 2021-11-18 22:38
Ty jednak bredzisz. Ja coś usunąłem? Należy żałować że usunięto ci poczucie wstydu za kłamstwa które piszesz. Dalej Gibraltar
W dniu 7 styczniu 2021 r przed szczepieniami najwyższa liczba zakażeń 130. Po szczepieniach w dniu 20 lipca 2021 najwyższa liczba zakażeń 43. Czyli w lipcu trzy razy mniej zakażeń. W lipcu 0 zgonów a w sierpniu 1 zgon. I nic więcej nie trzeba pisać. Twoje manipulacje widać jak na dłoni :lol:
PIS Janowy
-19 #25 RE: 31 nowych zakażonych. Mobilny Punkt Szczepień w WągrowcuPIS Janowy 2021-11-18 22:23
Zobaczcie jak DO PIS Janowy odnosi sie w swoim wpisie # 21 do mojego postu, ktory usunal. I jeszcze wybiera sobie dowolne okresy do porownan . Zalosne ...
PIS Janowy
-20 #24 RE: 31 nowych zakażonych. Mobilny Punkt Szczepień w WągrowcuPIS Janowy 2021-11-18 22:06
Dobra - czas znow podeptac DO PIS Janowego. Nie powinnienem tego robic bo nie powinno sie kopac czlowieka z mozgiem uszkodzonym woda azbestowa. Ale , jesli sam prosi ...
Rok temu - Gibraltar zero wyszczepien,praktycznie zero zakazen i zgonow. W tym roku - 100% zaszczepionych podwojnie i potrojnie, kilkakrotny wzrost zakazen , zgonow zero. Szczyt najwiekszy zakazen mieli w styczniu, koniec maja praktycznei wszyscy wyszczepienie wzorcowe, mieli znow szczyt koniec lipca i teraz roooosnie!!
I tyle z wykresikow. Sukces szczepien zarabisty.

No i patrzymy na Bialorus. Przypomne, zero restrykcji, zero lockdownow, zero zamykania szkol i wydanego kasa tylko na zaszczepienie 24% populacji (nas to kosztowalo na razie 450 MLD zlotyc). No i mamy:
rok temu - 1309 zakazen i zgonow 7, zero wyszczepien
dzis - 1862 zakazen i zgonow 13, przy 24% wyszczepien (czyli nedzy kompletnej)

Populacja Bibraltaru to 34 000 ludzi. Bialorusi 9 mln. Gdyby teraz przeliczyc stosunek zakazen wzorcowo wyszczepionego Gibraltaru z dnai 17 listopada do niewyszczepionej, totalnie olewajacej swirowirusa Bialorusi, to w Gibralatrze mielibysmy 17 listopada 24000 zakazonych. Przypomne jeszcze raz - mamy tutaj 100% wyszczepien - podwojnie i potrojnie.

Gdyby te wartosci Bialorusi przelozyc na Polskie to w Polsce mielibysmy dzisaj okolo 6300 i okolo 45 zgonow. A mamy 24000 .... Co i tak, w sumie, jest wciaz o wiele lepiej niz w super wyszczepionych Holandii, Belgii, Irlandii, UK, Dani ...

Jakie z tego wnioski mozna juz wyciagnac?
Moj techniczny umysl wskazuje mi na jeden - szczepionki nie przerywaja transmisji wirusa ale na pewno uposledzaja uklad ummunologiczny ciala gospodarza. Co widac na wykresach. Na pewno Do PIS Gajowy sie zgodzi bo na ten temat w facthunter jeszcze nie opracowal zadnej bredni.
Nie ma innego wytlumaczenia gdy widzi sie wzrosty zachorowan w kraju wyszczepionym na 100 % , wieksze niz w krajach wyszczepionych szczatkow i odnotowujace znacznie mniejsze liczby zakazen i zgonow.

A teraz nam DO PIS Janwoy jeszcze wytlumaczy czymsie roznia dane na tema zakazen i zgonow w Polsce od tych w Bialorusi? Moja teza jest jedna - na Bialorusi nie jest naciagana bo nikt tam nie placi dodaktow covidowych i nie ciagnie kasy na swirowirusie. Lecza aby pozbyc sie pacjentow ze szpiatala. W Polsce jest to naciagane strasznie bo z tego idzie potezna kasa do kiesznie kitlarzy. gdy sa pierwsze obajwy to zamaist od razu podawac, leczyc kaza czekac az delikwent jest gotowy pod rure. Gdy gotowy to jedzie kilku mistrzow (kady z nich dostanie dodatek) i przywozi pod rure. A podlaczenie pod rure to 12000 zl od NFZ. .. Ciekawe czy DO PIS Janwoy wie o tym?
Oczywiscie , spod rury wychodzi zywych tylko 2 na 10 ...
Podejrzewam, ze znow sie DO PIS Janowy zgodzi z prostym, logicznym wnioskiem. A moze znow zasiagnie informacji z portalu zarzadzanego przez bylego dyrektora CDC i walczacego z wszelkiego rodzaj "fejkami antyszczepionkowymi" ....
Do PIS Janowy
+15 #23 RE: 31 nowych zakażonych. Mobilny Punkt Szczepień w WągrowcuDo PIS Janowy 2021-11-18 20:39
A propos Białorusi.
17.01.21r zgony 9
17.11.21r zgony 13 osób
i jaki to związek z Gibraltarem??? :lol:
Nawiasem mówiąc dane z Białorusi są tak samo prawdziwe jak twoje fake newsy :lol:ewentualnie jak białoruskie informacje o sytuacji na granicy polsko- białoruskiej. No chyba, że TY uważasz że Łukaszenka mówi prawdę o Polsce? Ale czego właściwie spodziewać się po ruskim trollu.
Do PIS Janowy
+16 #22 RE: 31 nowych zakażonych. Mobilny Punkt Szczepień w WągrowcuDo PIS Janowy 2021-11-18 20:30
PIS Janowy ty i politechniczne wykształcenie? Na politechnice to ty może wykładałeś. Ale płytki w łazience :lol:
Do PIS Janowy
+12 #21 RE: 31 nowych zakażonych. Mobilny Punkt Szczepień w WągrowcuDo PIS Janowy 2021-11-18 20:26
PIS Janowy tak się zastanawiam czy jesteś tak głupi czy tylko udajesz żeby dostać większą kasę za swoje fake newsy.?
Najpierw podajesz jakieś zmanipulowane dane o Gibraltarze a próbę ich sprostowania kwestionujesz. Dlaczego porównanie stycznia do listopada a nie listopada do listopada? Proste. Listopad do listopada to możesz porównywać inflację. W listopadzie 2020 nie było szczepionki ale też nie był to szczyt drugiej fali. Szczyt drugiej fali na Gibraltarze był w styczniu 2021r. Dlatego odniesienie do stycznia. A listopad 2021r? Przecież to ty piszesz, że listopad 2021 to ogromny wzrost zachorowań. Proste? proste. Ale tobie płacą za każdego chorego lub zmarłego więc to trollowanie. Po prostu zwykła cmentarna hiena.
Świadomy
-14 #20 RE: 31 nowych zakażonych. Mobilny Punkt Szczepień w WągrowcuŚwiadomy 2021-11-18 18:23
Obrzydliwa SEGREGACJA SANITARNA :-x

Zapamiętajcie jedno pawuloniarze, rozliczymy was, co do jednego 8)

Żaden Josef Mengele nam nie ucieknie :-)

Poseł na sejm RP powiedział - "Będziesz pan w....."
PIS Janowy
-16 #19 RE: 31 nowych zakażonych. Mobilny Punkt Szczepień w WągrowcuPIS Janowy 2021-11-18 18:19
Wlasnie zobaczylem newsa z czechnaszych bratnich:"...Rząd Czech zdecydował w czwartek, że certyfikaty covidowe będą ograniczone jedynie do zaświadczeń o szczepieniach przeciw Covid-19 lub o przebytej chorobie. Poza pewnymi wyjątkami nie będą już uznawane negatywne wyniki testów na obecność koronawirusa. Nowe przepisy mają obowiązywać do końca lutego....:

Czyli tak - gosc z certyfikatem moze byc chory, kaszlec miec goraczke i na kawke do restauracji wejdzie a niewyszczepiony, pomimo tego, ze bedzie mial test i pewnosc, ze jest super zdrowy na na kawke nie wejdzie ?

Moze mi ktos to jakos logicznie uzasadnic bo moje politechniczne wyksztalcenie uniemozliwia mi to?

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.