• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 29984

Market spożywczy "DINO" poszukuje pracowników

Market spożywczy "DINO" poszukuje pracowników, ruszyła rekrutacja. Sieć planuje zatrudnić kilkunastu pracowników z powiatu wągrowieckiego.

Nowy market spożywczy przy ulicy Opackiej w Wągrowcu jest w trakcie budowy. Rozpoczęła się rekrutacja. Aktualnie poszukiwane są osoby na stanowiska: Kierownik Marketu, Zastępca Kierownika Marketu oraz Kasjer-Sprzedawca.

DINO to sieć ponad 230 marketów spożywczych ulokowanych na terenie ośmiu zachodnich województw. Sieć zatrudnia łącznie ponad 4,5 tys. pracowników.

- Obecnie miejsca pracy oferujemy również dla mieszkańców powiatu wągrowieckiego, zatrudnimy kilkunastu pracowników - poinformowała nas Marta Sawicka, Dino Polska SA - Od kandydatów oczekujemy doświadczenia na podobnych stanowiskach. Dla osób pełniących funkcje kierownicze kluczowa jest znajomość obsługi komputera oraz umiejętności zarządcze - dodaje przedstawicielka spółki Dino.

Firma oferuje atrakcyjne warunki finansowe, motywujące wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju zawodowego. Zanim market w Wągrowcu zostanie otwarty, wszystkie osoby, które zostaną zatrudnione, przejdą szkolenie, które rozpocznie się w najbliższym czasie.

Prezentujemy szczegółowe wymagania jakie powinni spełniać kandydaci ubiegający się o pracę w Dino Polska SA. Aplikacje składać należy on-line, linki widoczne w opisach.

Kierownik Marketu
złóż aplikację <<< KLIKNIJ TUTAJ >>>

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• Zapewnienie funkcjonowania marketu zgodnie z obowiązującymi standardami firmy
• Składanie zamówień
• Nadzorowanie pracy podległego personelu
• Aktywna praca na sali sprzedaży
• Reprezentowanie firmy wobec klientów i dostawców

Od kandydatów oczekujemy:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość specyfiki handlu detalicznego
• Wykształcenie minimum średnie - preferowany profil handlowy
• Umiejętność delegowania zadań i kierowania zespołem
• Przynajmniej podstawowa znajomość obsługi komputera
• Wysoka motywacja do pracy i nastawienie na realizację celów
• Wysokie poczucie odpowiedzialności
• Rzetelność i uczciwość
• Gotowość do odbycia szkolenia poza miejscem zamieszkania 

Z-ca Kierownika Marketu
złóż aplikację <<< KLIKNIJ TUTAJ >>>

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• Zapewnienie funkcjonowania marketu pod nieobecność Kierownika
• Składanie zamówień
• Nadzorowanie pracy podległego personelu
• Aktywna praca na sali sprzedaży
• Reprezentowanie firmy wobec klientów i dostawców

Od kandydatów oczekujemy:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość specyfiki handlu detalicznego
• Wykształcenie minimum średnie - preferowany profil handlowy
• Umiejętność delegowania zadań i kierowania zespołem
• Przynajmniej podstawowa znajomość obsługi komputera
• Wysoka motywacja do pracy i nastawienie na realizację celów
• Wysokie poczucie odpowiedzialności
• Rzetelność i uczciwość
• Gotowość do odbycia szkolenia poza miejscem zamieszkania 
Kasjer-Sprzedawca
złóż aplikację <<< KLIKNIJ TUTAJ >>>

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• Obsługę klientów marketu zgodnie z przyjętymi standardami firmy
• Obsługę kasy fiskalnej i rozliczanie środków płatniczych
• Pracę na stoisku mięsnym
• Dbanie o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów

Od kandydatów oczekujemy:
• Wykształcenie minimum zawodowe - preferowany profil handlowy
• Zaangażowanie i pracowitość
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
• Książeczka sanepidu lub gotowość jej wyrobienia
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym
• Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
• Gotowość do odbycia szkolenia poza miejscem zamieszkania 

Wszystkim zatrudnionym osobom Dino Polska SA oferuje: zatrudnienie na pełen etat, stabilne warunki pracy, szkolenie oraz możliwość zdobycia doświadczenia w handlu, a także możliwości awansów wewnętrznych.

WAŻNE: składając aplikację należy wybrać odpowiednie stanowisko, następnie kliknąć LINK, który znajduje się w opisie.

Ulica Opacka (przy światłach), tam już niebawem stanie market spożywczy DINO

Komentarze   

-1 #54 Market DinoRoksana 2017-06-21 12:29
mubsm
Cytować
+1 #53 mobbing i terrorgosc 2017-01-08 19:10
nie polecam pracy w dino w trablicach kolo Radomia.dzis wlasnie odeszla kolejna pracownica z załamaniem nerwowym.moze ktoś by się w końcu wzial za to? każdy chce pracować ale nie pod "wladza "takich gnębicieli jak w tymze markecie.z przeczytanych opinii na temat innych placowek wnioskuje ze być może dyrekcja dino lubi gdy ich personel kierowniczy tak wlasnie traktuje reszte pracowników.
Cytować
+1 #52 RE: Market spożywczy "DINO" poszukuje pracownikówSylwianna 2016-09-01 21:56
a w Śremie p,anna w. na psychotropach od rana do wieczora.No tak sama 4 palety rozłoży bo taka pracowita blahahaha .żałosne po trupach do celu :lol::lol::lol:juz z 30 kg wazy ale karierę jej wróżą oj wróżą :lol:
Cytować
+32 #51 FeeeKenia 2016-03-05 09:24
Wszyscy kierownicy marketow dino powinni pracowac nie dluzej jak po tylko dwa lata i nastepny moze nie bylo by zaznajomienia. Inaczej bedzie zle oni żyją z tych marketów a w żarach pani wioleta topi w lyzce wody jak To przyslowie mowi..... Polak polaka w lyzce wody utopi.... Taki kierownik z niej jak z mojej dupy traba.
Cytować
+38 #50 DebilPiza 2016-03-05 09:01
Zwolnic szef z żar tak jak to odna robi z innymi
Cytować
+7 #49 DinoMarianna 2015-08-27 17:51
Próbowałam dodzwonić się do sklepu w Bielawach, zostawłam coś przy kasie, niestety, jedyny tel w internecie jaki znalazłam to telefon do personalnego który oświadczył że jest to niemożliwe, nie podają takich informacji, są utajnione niedostępne dla nikogo. Ręce opadają !!!
Cytować
+2 #48 opinieandżela 2014-12-02 15:56
dużo inaczej rozpatruje się usługi Dino jak się pozna sytuację i życie pracowników od wewnątrz. polecam fora internetowe, poczytajcie a z innym nastawieniem będziecie tam wchodzić na zakupy

http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,943563
Cytować
+15 #47 RE: Market spożywczy "DINO" poszukuje pracownikówzacek 2014-07-29 09:59
Ludzie ! . Rozwiązanie jest proste. Wyobraźcie sobie,że tego marketu nie ma. Jest wiele innych. Przestańcie sie tam zatrudniać, przestańcie kupować. Czasem trzeba walnąc z grubej rury takich ciołków. A to,że w tym pipidówie Wągrowcu nikt nie szanuje pracowników to wina tych własnie pracowników, że sobie pozwalają. Każdy może robić w życiu co chce i pracowac gdzie chce. Tylko się ludziom uczyć nie chce i starać. Wolą dymać jak niewolnicy, narzekać i miec święty spokój. BOJKOTUJCIE najgorsze markety. W Wągrowcu jest ich tyle, że jest gdzie kupowac nawet jak padną trzy najgorsze.
Cytować
+13 #46 RE: Market spożywczy "DINO" poszukuje pracownikówpsychopatia 2014-07-29 06:39
Cytuję Majkel:
No ciekawe, że ciągle tak poszukują, jakby ktoś sie zastanawiał czemu to odpowiedx jest na forum gowork.pl/opinie_czytaj,239281 gdzie pracownicy pisza prawde o pracy w Dino!

Nikt głośno o tym nie mówi, ale takie podejście do innego człowieka mają tylko psychopaci. Taka rotacja ludzi wskazuje właśnie na psychopatyczne podejście do pracownika . Widać Dino stawia na psychopatów w kierownictwie. Ci ludzie powinni się leczyć, bo to emocjonalni przestępcy i energetyczne wampiry. Wpiszcie w google : Psychopaci typu borderline zrobią z Twojego życia piekło. Jak się bronić? Warto poczytać by umieć rozpoznać takiego osobnika i go zneutralizować by nie narobił nam krzywdy. Psychopaci stanowią dość spory procent społeczeństwa, więc to nie jest tak mało. A póki co trzeba ten sklep omijać szerokim łukiem.

P.S
Psychopaci są wśród nas - 8 objawów, które ich zdradzają

Kiedy ktoś właśnie próbuje zatłuc cię przy pomocy deski klozetowej, możesz z dużym prawdopodobieńs twem podejrzewać, że albo bardzo mu podpadłeś, albo że to psychopata. Wtedy jednak jest już za późno, by coś z tym wnioskiem zrobić. Dlatego w USA bardzo dbają o to, by psychopatów wykrywać zanim ci dorwą się do desek klozetowych. Oto 8 wskazówek zebranych przez ekspertów FBI, które pozwalają podejrzewać, że osoba nie jest do końca normalna.
1.Życie w czasie przeszłym
W rozmowie z zupełnie normalnym człowiekiem trudno doszukiwać się jakichś szczególnych upodobań do któregoś z czasów. W naturalny sposób posługujemy się przeszłym, teraźniejszym i przyszłym, w zależności od tego, o czym w danym momencie mówimy. Tymczasem osoby chore nadużywają czasu przeszłego, bardzo dużo czasu „dzisiaj” poświęcając na to, co było „wczoraj”. Psychopaci często żyją przeszłością, w której utknęły ich umysły, i nie są w stanie się od niej uwolnić.
2.Przyczyny i skutki
Wbrew temu, co próbują lansować zachodnie filmy, psychopaci bardzo rzadko na pierwszy rzut oka dają się rozpoznać. Nie siedzą w kawiarniach, nerwowo zezując na boki, a ich ręce nie trzęsą się jakby dzierżyły niewidzialny wibrator. Wyglądają zupełnie normalnie, ale nie zdają sobie sprawy z tego, jak wiele na ich temat zdradza ich własny sposób mówienia. Jeśli nadużywają tzw. ciągów przyczynowo-sku tkowych, coś może być na rzeczy. W praktyce oznacza to ciągłe posługiwanie się konstrukcjami typu „wynika z tego”, „w związku z tym”, „ponieważ”. Praktycznie każde zdanie może w skrajnych wypadkach składać się z dwóch części - twierdzenia właściwego i jego obszernego uzasadnienia. Mózg chorego tworzy wówczas własne standardy logiczne, którymi psychopata uzasadnia swoje działania.

Resztę można przeczytać wpisując w wyszukiwarkę : Psychopaci są wśród nas.

Zapamiętaj: jeśli ktoś znęca się nad pracownikiem, siedzi mu non stop na "karku", zastrasza go i poniża to z dużą dozą pewności mamy do czynienia z psychopatyczną osobowością, a to już nie są żarty. Ofiary takiego psychopaty zawsze źle kończą jeśli mu się poddadzą.
Cytować
+2 #45 dino pracaMajkel 2014-07-28 22:43
No ciekawe, że ciągle tak poszukują, jakby ktoś sie zastanawiał czemu to odpowiedx jest na forum gowork.pl/opini e_czytaj,239281 gdzie pracownicy pisza prawde o pracy w Dino!
Cytować
+16 #44 przekrętyobeznany 2014-03-04 20:19
W Grudniu otwarto Dino.Tam zastępca kierownika Paulina Jakubowska razem ze swoimi pupilkami Anną Kuberą,Małgorza tą Maksymiak,Anetą Sobek i Nikolą Mekwińską robiły bardzo często odpisy mięsa,które tak naprawdę one sobie brały do domu.Zważony był kilogram mięsa a ładowały całe torby,płacąc tylko za ten kilogram.Robiły tak jeszcze z nabiałem i wieloma innymi produktami.Paul ina nic nie potrafi zrobić,tylko całymi dniami wisi na telefonie,ale jej nikt nic nie powie bo do pracy dostała się po znajomości z kierowniczką regionalną Julitą Dawidowicz.Nawe t załatwiła z Julitą że nie przedłużono umowy kierownikowi i niewygodnym świadkom przekrętów.Nawe t wcale się z tym nie ukrywała,wręcz przeciwnie,obno siła się z tym co to ona nie może załatwić po znajomości.Doda m jeszcze że te dziewczyny wcale się nie musiały napracować,za to inne,uczciwe muszą naginać do 1 w nocy.Lider regionu pan Mazur,powinien uważniej dobierać pracowników bo ten sklep będzie przynosił więcej strat niż zysków.
Cytować
-14 #43 RE: Market spożywczy "DINO" poszukuje pracownikówsupeł 2014-01-08 16:17
Dokładnie niech ta mądra osoba co wypisuje tutaj brednie, przyjdzie i powie w twarz! Ale to tchórz jedynie bo się boi. a pod pseudonimem łatwo oczerniać!
Cytować
+9 #42 RE: Market spożywczy "DINO" poszukuje pracownikówRIKI 2014-01-01 21:03
Sorry ale myślę, że koleżanki pomocy powinny szukać gdzie indziej. Nie masz pojęcia jak tam jest to się nie wpier...A Twoje wpisy świadczą, że jesteś takiego samego pokroju. Ludzie na portalach piszą prawdę.
Cytować
-13 #41 dinoLukas 2013-12-29 18:11
Co wy pojeby wypisujecie. Pierdolicie głupoty. zaśmiecacie portal pojebanymi komentarzami. Zajmijcie się wszyscy swoimi pizdami, jeżeli komuś nie pasuje ten market, niech idzie do innego. Jeżeli ktoś tam pracuje to znaczy że tego chce i taka praca mu pasuje. Więc nie wpierdalajcie się w czyjeś życie. Ten kto wypisuje takie debilizmy o tych pracownicach, ma zdrowo najebane w deklu. Jeżeli macie coś do powiedzenia na temat którejś z pań tam pracujących, niech idzie i powie to w twarz a nie wypisuje jak taki pokurwieniec na portalu. Dla autora tych wpisów ponizej zajmij się swoją pizdą i nie wypisuj tych pojebanych tekstów.
Cytować
+6 #40 RE: Market spożywczy "DINO" poszukuje pracownikówryryry 2013-12-17 21:30
Cytuję olej:
Jestem ciekaw czy jagodowe ?

ciepłe
Cytować
0 #39 RE: Market spożywczy "DINO" poszukuje pracownikówolej 2013-12-17 21:21
Jestem ciekaw czy jagodowe ?
Cytować
+8 #38 RE: Market spożywczy "DINO" poszukuje pracownikówdino 2013-12-17 19:45
Cytuję Wiki:
Ale co Jagoda lubi???

Lody. :lol:
Cytować
+6 #37 RE: Market spożywczy "DINO" poszukuje pracownikówKazik 2013-12-17 13:07
Jagódka co sie z Toba porobiło....??? ?
Cytować
+8 #36 mobbing w dino wrcnajblizszy pracownik 2013-12-17 07:36
Tak tak wszyscy maja racje. Jagoda ma o sobie zawyżone ego. Jej problemy z dzieciństwa przekładają się na pracowników, znęca sie nad nimi, pastwi, i wykorzystuje. Osobiscie bylem/am przy tym. I nie chodzi tu o to ze jest szefem wiec może krzyczec na pracowników. Klientów traktuje w ten sam sposób. Jej problemy prywatne odbijaja sie na wszystkich. I ludzie nie zapominajcie o tym,że macie swoja godność i nie dajcie się tak poniżać. Takiego pasożyta trzeba wytępić. propozycja na kierownika proponuje: pania Plutę.
Cytować
0 #35 RE: Market spożywczy "DINO" poszukuje pracownikówWiki 2013-12-13 22:36
Ale co Jagoda lubi???
Cytować
+2 #34 RE: Market spożywczy "DINO" poszukuje pracownikówwłodek 2013-12-04 15:05
Czy Jagoda lubi ?
Cytować
-6 #33 mobing w dino#33 2013-12-04 13:07
to co przeczytałam to przechodzi wszelkie granice,na moje to napisał ktoś z pracowników ,bo raczej z klientów nikt nie wie i nie słyszy czy rozmawiamy o swoich problemach ,czy nie,jestem pracownikiem tego marketu ,i dla mnie te oszczerstwa to są nie do przyjęcia,a tekst o alkocholu to poprostu ktoś jest totalnym debilem żeby coś takiego napisac,praca z p. Jagodą to sama przyjemność ,jak każdy kierownik,wykon uje swoją prace bardzo dobrze.i musicie wiedzieć że od niej wymaga rejonowy i dyrektor,a ona od nas więc jak komuś nie odpowiada ta praca to niech spierdala do innej tam gdzie będzie mógł spać, a nie psuje opinie wszystkich pracowników,a to dla pani ,pani Jagodo zawsze idzie sprawdzic IP komputera ja bym tego tak nie zostawiła,dla przykładu należy to sprawdzic i pokazać tej osobie jakie mamy prawo to są oszczerstwa w pani kierunku a to już jest na bank karalne,niech ludzie nie czują się bezkarnie.....m yśle ze wszyscy pracownicy,będą za panią
Cytować
-7 #32 dinoruda 2013-12-03 11:35
Jestem pracownikiem Dino pracuje tam od samego początku z Jagoda i Ilona i w żadnym wypadku nie zgodze się z opinia mobbingowania pracowników tego sklepu. Uważam, że Jagoda Z jako kierownik sklepu dobrze pełni funkcje kierownika. Jeżeli chodzi o wymagania podczas pracy to chyba normalne inaczej każdy wszedł by jej na głowe. Jestem tego zdania że lepiej trafić nie mogłyśmy jeżeli znacie inne miejsce pracy gdzie jest o wiele lepiej proponuje się tam przenieś mnie osobiście praca w Dino jak i współpraca z Jagoda i Ilona się podoba. A więc za nim cos napiszecie zastanówcie się bo oczerniać to ja nie nas !!!!
Cytować
-7 #31 Dinopan x 2013-12-02 23:47
Co za niedouczona świnia pisze o kierownikach sklepu dino skoro jest klientem marketu a pisze o piciu alkoholu w dino. Jak masz taka odwage pisac o oszczerstwach to zgłoś to na policję że pracownik jest pod wpływem alkoholu a nie bez podstawnie wypisujesz takie bzdury i skoro twierdzisz ze znecanie jest karalne to pewnie doskonale wiesz ze takie pomówienia również sa karalne wiec gratuluje.Osobi scie jestem klientem tego marketu i tym wymienionym osobom nie mam nic do zarzucenia. Wręcz przeciwnie sa to osoby na poziomie nie tak jak ty.
Cytować
-7 #30 dinoobserwator 12 2013-12-01 12:41
Bardzo dziwne to jest co tutaj ludzie wypisują za bzdury! Przeważnie są to pracownicy zwolnieni, albo pracownicy którzy nie radzą sobie w pracy i zwalają na swoich przełożonych niestety. Jestem pracownikiem Dino w Wagrowcu i nie zawsze jest kolorowo jak to w pracy bywa, ale nigdy nikt nade mną się nie znęcał ludzie! Moim zdaniem ta Pani obserwator niech się najlepiej zwolni :)
Cytować
+4 #29 mobbing w wągrowieckim dinoobserwator55 2013-11-15 21:19
Jako klient wągrowieckiego Dino nie mogę znieść tego jak traktowani są pracownicy przez panie "psełdo-kierown iczki". Zakupy w tym markecie to tylko krzyki, wulgaryzmy i obelgi kierowane do pracownic, które w ciągłym napięciu wykonują swoją pracę. Panie Ilona P i Jagoda Z nie powinny pracować w tym miejscu. Ich zachowanie odstrasza klientów i obrzydza zakupy w tym miejscu. Wydaje mi się, że mają jakieś problemy osobowościowe i kompleks niższości, a wyżywanie się na innych (często inteligentniejs zych) osobach od nich dowartościowuje je jako kobiety. Drogie Panie rozdzielajcie życie prywatne z zawodowym, bo takie traktowanie pracowników jest karane prawnie. Mam nadzieję, że inni klienci również dostrzegają problemy pracowników w Dino w Wągrowcu, a poniżanie, zastraszanie, znęcanie, faworyzowanie koleżanek, praca pod wpływem alkoholu już nie będą mieć miejsca. Klienci wygłaszajcie głośno swoje opinie, a może Panie Ilona P i Jagoda Z zakończą swoją przygodę z Dino!!!
Cytować
+6 #28 RE: Market spożywczy "DINO" poszukuje pracownikówTestoviron 2013-09-10 18:33
Obóz pracy dla polaczków. Kumpel mi opowiadał, że warunki pracy przypominają Auschwitz.
Cytować
+7 #27 paca dinoSasek 2013-09-10 17:04
Fajnie, że poszukują pracowników, ale praca w dino jak piszą na (ZAKAZ WSTAWIANIA LINKÓW) to wcale nic dobrego!
Cytować
+6 #26 RE: Market spożywczy "DINO" poszukuje pracownikówlol 2013-07-16 21:02
ludzie nie dajcie sie nabrac na dino szajs!istny oboz pracy big rotacjia cyba ze szukasz pracy na 1-3 ok cos dla ciebie :D
Cytować
+5 #25 dinogoja 2013-06-13 22:13
dino tanie wino :lol:
Cytować
+21 #24 Najgorszy pracodawcaAlicja 2013-04-05 22:18
Jeden z najgorszych pracodawców. Wymówienie wręczają bez żadnego uzasadnienia - duża rotacja pracowników. W ciągu 3 miesięcy zwalniają 6 osób. Ja miałam dość chorej atmosfery, wrzeszczącej na wszystkich kierowniczki i pracy po godzinach za które nie dostałam ani grosza. Na zmianie jest tylko 3 lub 4 pracowników wszystko się robi w biegu o przerwie trzeba zapomnieć!
Jak chcecie się nabawić nerwicy i/lub wrzodów żołądka pracujcie dla Dino!!!
Cytować
0 #23 pracaala 2013-03-16 17:21
hej,juz dzwonia?czy nie?
Cytować
+2 #22 RE: Market spożywczy "DINO" poszukuje pracownikówkoszmarek 2013-02-24 00:14
Cytuję andrzejek:

Takich jak Ty cwaniaczków było wielu.Dzisiaj sa na bezrobotnym i chodzą do MOPSU aby jakoś przeżyc...


Nie, no. Walnąłem o glebę ze śmiechu. :D.
Cytować
+4 #21 szczesliwi ,ze bedziemy mieli takiego kierownika ,ktory nieumie na szmacie jezdzic;)roxi 2013-02-18 18:00
Cytuję kierownik:
Cytuję roxi:

sorki ,za błedy;) ale wkurzył mnie taki cep nad cepami;)


Roxi, stwierdzam że się nadajesz do tej roboty. Nie jesteś za mądry, ale do jechania na szmacie jesteś akurat, pyskować cię oduczę, a andrzejka nauczę czyścić mi buty.W pracy pierwszym po Bogu, jedynym guru, alfą i omegą jestem ja KIEROWNIK ! Im mniej dyskusji i wymądrzania, a więcej pracy tym mniej będziecie musieli na koniec miesiąca dopłacać, a jak dojdziecie do wprawy, to kto wie, może nawet coś zarobicie :D.

ja,z andrzejkiem ,zebyś wiedział umiemy doskonale jezdzic na szmzcie,jak też umiemy czyścić buty ,wiec z chęcią cie nauczymy tej profesji,ty jak bys chcial to mozesz nas po dupie całowac za to że bedziesz mial szczescie z nami na szmacie jezdzic;)do zobaczenia w markecie kofany kierowniku;)cmo k cmok;)
Cytować
-7 #20 RE: Market spożywczy "DINO" poszukuje pracownikówkierownik 2013-02-18 16:42
Cytuję roxi:

sorki ,za błedy;) ale wkurzył mnie taki cep nad cepami;)


Roxi, stwierdzam że się nadajesz do tej roboty. Nie jesteś za mądry, ale do jechania na szmacie jesteś akurat, pyskować cię oduczę, a andrzejka nauczę czyścić mi buty.W pracy pierwszym po Bogu, jedynym guru, alfą i omegą jestem ja KIEROWNIK ! Im mniej dyskusji i wymądrzania, a więcej pracy tym mniej będziecie musieli na koniec miesiąca dopłacać, a jak dojdziecie do wprawy, to kto wie, może nawet coś zarobicie :D.
Cytować
+14 #19 RE: Market spożywczy "DINO" poszukuje pracownikówandrzejek 2013-02-16 12:50
Cytuję kierownik:
Mówiłem,że będę kierownikiem? Mówiłem hehehe. Aquapark to będzie sanatorium w porównaniu do mojego szefowania :lol:. Wszyscy będą mieli loty z prędkością światła na wysokości lamperii :D. Żadnych premii. Na premię i wszystkie inne dodatki zasługuję tylko ja. Będzie jak w Wietnamie w 68' . Mandaty zaczną się od 300 zł w górę. Do wypłaty będziecie musieli dopłacać. :lol:

Takich jak Ty cwaniaczków było wielu.Dzisiaj sa na bezrobotnym i chodzą do MOPSU aby jakoś przeżyc...
Cytować
+6 #18 zebyc ty nielatal czasami;)roxi 2013-02-16 10:28
Cytuję roxi:
Cytuję kierownik:
Mówiłem,że będę kierownikiem? Mówiłem hehehe. Aquapark to będzie sanatorium w porównaniu do mojego szefowania :lol:. Wszyscy będą mieli loty z prędkością światła na wysokości lamperii :D. Żadnych premii. Na premię i wszystkie inne dodatki zasługuję tylko ja. Będzie jak w Wietnamie w 68' . Mandaty zaczną się od 300 zł w górę. Do wypłaty będziecie musieli dopłacać. :lol:
ty,kierownik,żebys ty niemusial latac na wysokosci lamperiiiiiitakich ja ty -cwaniaczków -kierownikow marketowych -to ja zwykly kasjer usówam ,ze az po nich sie kurzy,wiec zamknij juz te swoja morde i idz sie zatrudnij gdzie indziej,dorze ci radze;) aaa zebys niemusial na kasjerow robic hahahahahah

Cytuję roxi:
Cytuję kierownik:
Mówiłem,że będę kierownikiem? Mówiłem hehehe. Aquapark to będzie sanatorium w porównaniu do mojego szefowania :lol:. Wszyscy będą mieli loty z prędkością światła na wysokości lamperii :D. Żadnych premii. Na premię i wszystkie inne dodatki zasługuję tylko ja. Będzie jak w Wietnamie w 68' . Mandaty zaczną się od 300 zł w górę. Do wypłaty będziecie musieli dopłacać. :lol:
ty,kierownik,żebys ty niemusial latac na wysokosci lamperiiiiiitakich ja ty -cwaniaczków -kierownikow marketowych -to ja zwykly kasjer usówam ,ze az po nich sie kurzy,wiec zamknij juz te swoja morde i idz sie zatrudnij gdzie indziej,dorze ci radze;) aaa zebys niemusial na kasjerow robic hahahahahah

sorki ,za błedy;) ale wkurzył mnie taki cep nad cepami;)
Cytować
+9 #17 zebyc ty nielatal czasami;)roxi 2013-02-16 10:26
Cytuję kierownik:
Mówiłem,że będę kierownikiem? Mówiłem hehehe. Aquapark to będzie sanatorium w porównaniu do mojego szefowania :lol:. Wszyscy będą mieli loty z prędkością światła na wysokości lamperii :D. Żadnych premii. Na premię i wszystkie inne dodatki zasługuję tylko ja. Będzie jak w Wietnamie w 68' . Mandaty zaczną się od 300 zł w górę. Do wypłaty będziecie musieli dopłacać. :lol:
ty,kierownik,że bys ty niemusial latac na wysokosci lamperiiiiiitak ich ja ty -cwaniaczków -kierownikow marketowych -to ja zwykly kasjer usówam ,ze az po nich sie kurzy,wiec zamknij juz te swoja morde i idz sie zatrudnij gdzie indziej,dorze ci radze;) aaa zebys niemusial na kasjerow robic hahahahahah
Cytować
+3 #16 RE: Market spożywczy "DINO" poszukuje pracownikówLilka 2013-02-15 22:29
Cytuję kierownik:
Mówiłem,że będę kierownikiem? Mówiłem hehehe. Aquapark to będzie sanatorium w porównaniu do mojego szefowania :lol:. Wszyscy będą mieli loty z prędkością światła na wysokości lamperii :D. Żadnych premii. Na premię i wszystkie inne dodatki zasługuję tylko ja. Będzie jak w Wietnamie w 68' . Mandaty zaczną się od 300 zł w górę. Do wypłaty będziecie musieli dopłacać. :lol:

A w którym markecie?
Cytować
-14 #15 RE: Market spożywczy "DINO" poszukuje pracownikówkierownik 2013-02-15 21:38
Mówiłem,że będę kierownikiem? Mówiłem hehehe. Aquapark to będzie sanatorium w porównaniu do mojego szefowania :lol:. Wszyscy będą mieli loty z prędkością światła na wysokości lamperii :D. Żadnych premii. Na premię i wszystkie inne dodatki zasługuję tylko ja. Będzie jak w Wietnamie w 68' . Mandaty zaczną się od 300 zł w górę. Do wypłaty będziecie musieli dopłacać. :lol:
Cytować
+5 #14 chopinekjkolpoiuytrew 2013-02-15 17:18
Cytuję market:
czy był już ktoś na rozmowie?, bo złożyłam cv i czekam...

spokojnie,ja tez czekam;)
Cytować
+4 #13 juliamarket 2013-02-15 09:17
czy był już ktoś na rozmowie?, bo złożyłam cv i czekam...
Cytować
+1 #12 rekrutacjamarenka 2013-01-31 14:22
Czy ktoś wie, czy już były rozmowy, bo składałam aplikację i niewiem czy się nie nadaje, czy też proces jeszcze się nie zaczął
Cytować
+3 #11 RE: Market spożywczy "DINO" poszukuje pracownikówPantraktor 2013-01-26 22:37
Cytuję mika:
w łóżku się nie sprawdzasz

Mika, a kto by tam chciał się z tobą sprawdzać :D? Fuj !
Cytować
+1 #10 RE: Market spożywczy "DINO" poszukuje pracownikówmika 2013-01-26 20:37
Cytuję kierownik:
Jak będę tam kierownikiem to macie przerąbane :D.

lecz się człowieku jak chcesz się na ludziach wyżywać to idź do więzienia tam ci pokażą gdzie twoje miejsce cwaniaczku a co w łóżku się nie sprawdzasz
Cytować
+10 #9 RE: Market spożywczy "DINO" poszukuje pracownikówbez łaski 2013-01-26 20:08
Cytuję słońce peru:
Bogdanie tak jak piszesz to jest na naszej całej ZIELONEJ WYSPIE - nie tylko w Wrc


To żadne wytłumaczenie. Kiepskiej baletnicy to i rąbek od spódnicy przeszkadza. To że gdzieś jest źle wcale nie oznacza,że tak być musi u nas. Prezentujesz typowe myślenie tych z lat 70-tych i 80-tych. Miernie, biernie i wiernie. Jak to mówili w filmie Ranczo : nic się nie zmienia od na dupie siedzenia. Więc weźcie się w garść i przy nowych wyborach zmieńcie wreszcie burmistrza i władzę na nowych i świeżych ludzi ! Wtedy jest szansa, że coś jednak się zmieni.
Cytować
-4 #8 dnosłońce peru 2013-01-25 20:57
Bogdanie tak jak piszesz to jest na naszej całej ZIELONEJ WYSPIE - nie tylko w Wrc
Cytować
+16 #7 Bezrobocie i kolejny marketBogdan 2013-01-25 20:09
czarno widzę miasto Wągrowiec, ludzie zapieprzają na 3/4 etatu po 8 godzin dziennie, 7 dni w tygodniu, ZUS upada skarbówka biednieje :Da fabryki w Chinach ????
Cytować
+6 #6 RE: Market spożywczy "DINO" poszukuje pracownikówkierownik 2013-01-24 23:37
Jak będę tam kierownikiem to macie przerąbane :D.
Cytować
+18 #5 RE: Market spożywczy "DINO" poszukuje pracownikówKtoś3 2013-01-24 18:06
Cytuję ciołek:
PKP :) Kraina marketów z największym bezrobociem w Wielkopolsce :) A fabryki q..a to gdzie ?


fabryki? w Chinach
Cytować

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ