• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 5180

Jacek Najder współtwórcą partii "Biało-Czerwoni"

Andrzej Rozenek i Grzegorz Napieralski założyli partię Biało-Czerwoni. Współtwórca jest poseł z Wągrowca Jacek Najder.

Powstanie nowej partii byli politycy SLD i Twojego Ruchu ogłosili w dzisiaj o 7:00 rano na Dworcu Wschodnim w Warszawie.

- Znamy problemy Polek i Polaków i chcemy je rozwiązywać. Ten jałowy spór między PiS-em a PO nie doprowadzi do niczego dobrego - powiedział Grzegorz Napieralski, ogłaszając jednocześnie powstanie partii Biało-Czerwoni. - Trzeba coś zmienić. Polska powinna być krajem, w którym można przewidzieć przyszłość - dodał Andrzej Rozenek.

Wspólnie z Grzegorzem Napieralskim i Andrzejem Rozenek nową partię współtworzy poseł z Wągrowca Jacek Najder.

- Ponieważ jesteśmy odpowiedzialni za Polskę ruszamy z nową partią: Biało-Czerwoni. Chcemy wyzwolić w Polkach i Polakach pozytywną energię. Energię do zmiany Polski na lepsze. Pozytywne przemiany są w zasięgu ręki, musimy tylko działać razem. Dlatego tworzymy nową partię. To będzie prawdziwa partia postępu, partia w pełni transparentna i demokratyczna. Nie chcemy destrukcyjnej rewolucji, chcemy pozytywnych zmian. Kierujemy się do wszystkich Polek i Polaków, dlatego podjęliśmy decyzję o powołaniu partii Biało-Czerwoni. Nasze postulaty będą podporządkowane kluczowej dla postępowego społeczeństwa wartości, jaką jest wolność. Wolność gospodarcza, wolność obyczajowa, ale też wolność od wszelkich wykluczeń, w tym zwłaszcza od biedy. Każde społeczeństwo jest na tyle silne, na ile silni są najsłabsi. Dziś niepewność i bezradność są powszechnymi emocjami społecznymi. Zmienimy to! Chcemy Polski, w której można zaplanować przyszłość na lata, a nawet pokolenia. Stabilne, silne i przewidywalne państwo jest naszym celem - tłumaczy Jacek Najder.

W Biało-Czerwonych Najder ma być ekspertem do spraw energetycznych.

- Całe lata specjalizuję się w energetyce odnawialnej i poszukiwaniu takich rozwiązań, które dadzą Polakom tanią energię i wolność energetyczną - powiedział Życiu Piły Jacek Najder. - Jeśli będę kandydował w jesiennych wyborach do parlamentu to na pewno z okręgu pilskiego. Nie jestem spadochroniarzem, nie będę się nigdzie przeprowadzał - dodał.

A co z programem?

- Pracujemy nad tą formacją od dawna, od wielu miesięcy, więc program jest już właściwie gotowy. Ale chcemy go przedstawiać partiami – mówi Andrzej Rozenek.

Jacek Najder zapowiada, że  wszyscy są mile widziani. Rejestracja nowych członków prowadzona jest na stronie internetowej: www.bialo-czerwoni.org.

- Biało-Czerwoni to partia dla wszystkich Polek i Polaków, unikamy szufladkowania. Uważamy, że te wszystkie podziały na prawicę i lewicę są nieaktualne. Polska dzieli się na postępową i wsteczną, konserwatywną. My reprezentujemy Polskę postępową - dodaje Andrzej Rozenek.

Komentarze   

0 #31 RE: Jacek Najder współtwórcą partii "Biało-Czerwoni "eeeeeeeeeeee 2015-07-11 09:11
Cytuję widać:
W ubiegłym tygodniu Tygodnik Wągrowiecki informował, że K. Poszwa , burmistrz rezygnuje z bycia przewodniczącym Platformy Obywatelskiej w Wągrowcu, bo nie ma większości w radzie i nic dla miasta nie może zrobić. Teraz w tygodniku piszą, że na festyn cysterski przyjeżdża senator Augustyn z PO. Od kiedy na festynie są politycy? Kto zaprosił senatora, jak jest kilka miesięcy do wyborów? Czemu nie reaguje na to Poszwa, tylko potajemnie uprawia polityke z wydarzenia kulturalnego? Ciekaw co na to organizatorzy: towarzystwo przyjaciół ziemi wągrowieckiej, muzeum regionalne, parafii cysterska? Przecież też chyba mają coś do powiedzenia kto będzie zaproszony na impreze kulturalną.

A co to ma wspólnego z Najderem?? Tobie się wszystko z Poszwą kojarzy? To moze do jakiegoś specjalisty się udaj???
Cytować
0 #30 politykawidać 2015-07-10 13:08
W ubiegłym tygodniu Tygodnik Wągrowiecki informował, że K. Poszwa , burmistrz rezygnuje z bycia przewodniczącym Platformy Obywatelskiej w Wągrowcu, bo nie ma większości w radzie i nic dla miasta nie może zrobić. Teraz w tygodniku piszą, że na festyn cysterski przyjeżdża senator Augustyn z PO. Od kiedy na festynie są politycy? Kto zaprosił senatora, jak jest kilka miesięcy do wyborów? Czemu nie reaguje na to Poszwa, tylko potajemnie uprawia polityke z wydarzenia kulturalnego? Ciekaw co na to organizatorzy: towarzystwo przyjaciół ziemi wągrowieckiej, muzeum regionalne, parafii cysterska? Przecież też chyba mają coś do powiedzenia kto będzie zaproszony na impreze kulturalną.
Cytować
+1 #29 Dla kogo?Zmiana -Wielkopolska 2015-07-08 11:43
Biało-Czerwoni partia dla wszystkich Polaków.
Czyli dla kogo? Kim są ci wszyscy? Kolejna partia dla neoliberałów, bogatych Kulczyków, Balcerowiczów itp?
Po co nam kolejna partia reprezentująca interesy kapitalistów?
Jedyna sensowna partia która istnieje to ZMIANA która mówi o tym że nie reprezentuje interesu wszystkich - gdyż nie da się reprezentować interesu każdego, ponieważ bogacz ma inne interesy niż sprzątaczka co zarabia 1200 zł.
Cytować
+5 #28 Jacek Najder współtwórcą partii "Biało-Czerwoni "maxkolanko 2015-07-02 22:32
Polska leży wskutek unikalnego zbiegu czterech płyt tektonicznych na terenach idealnych do produkcji najtańszej i najczystszej energii elektrycznej, jaka powstaje z wyprowadzenia na powierzchnię gorących wód termalnych, albo rozgrzania wody o gorące skały do pary wodnej (geotermia) wystarczającej do napędu turbin elektrycznych.

Ten fenomen geotermalny jest w Polsce tak unikalny, że jego szacunkowa wartość w możliwości produkcji taniej energii elektrycznej i praktycznie darmowej energii cieplnej – w przeliczeniu na tony paliwa umownego – daje wartość co najmniej 70 razy większą niż wartość zasobów ropy i gazu pod dnem Morza Północnego!

Fenomen geotermalny w Polsce odkryto w ramach wspomnianego 15 letniego programu badań geologicznych. Sowieci tak się przestraszyli tych informacji, że polski geniusz geologiczny, prof. Feliks Sokołowski (znany i ceniony i w USA), miał zakaz jakichkolwiek publikacji na ten temat!

Ogólnie uważa się, że Polska wykorzystując geotermię może szybko zwiększyć produkcję energii elektrycznej 15 razy, natomiast pełne możliwości energetyczne naszego kraju to zwiększenie produkcji energii – 150 razy! Dzięki temu możemy być naturalną potęgą energetyczną formatu światowego fundując niezależność energetyczną wszystkim ościennym krajom!
Ciekawe czy ta informacja jest znana panu Jackowi?
Tak zamieszczam do wiadomości posła jak by chciał jako expert ds energetyki kolejne lata pracować nad konopiom energetyczną czy cuś :-)
Cytować
+4 #27 RE: Jacek Najder współtwórcą partii "Biało-Czerwoni "michu 2015-07-02 21:11
Najder-weź się za uczciwą pracę
Cytować
+3 #26 RE: Jacek Najder współtwórcą partii "Biało-Czerwoni "iza 2015-07-02 20:22
Temu Panu po polsku mówimy spie....j
Cytować
+5 #25 RE: Jacek Najder współtwórcą partii "Biało-Czerwoni "Y 2015-07-02 17:07
Temu Panu powiedzmy już "DOŚĆ" !!
Cytować
+6 #24 RE: Jacek Najder współtwórcą partii "Biało-Czerwoni "Ktoś X 2015-07-02 17:06
Partia dla wszystkich Polek i Polaków i takie tam bzdety i dyrdymały ...
Dla kogo te głodne kawałki i bajeczki ??!!
Dlaczego nie powiedzą w prost - fajnie jest być posłem i mieć tyle kasy, nic nie robić i mieć ludzi i prawo w d ....
Cytować
+7 #23 RE: Jacek Najder współtwórcą partii "Biało-Czerwoni "XY 2015-07-02 17:02
Partia chcących zachować koryto !!
Ale coś czuję, że się nie uda ....
Żenada !!
Cytować
+6 #22 RE: Jacek Najder współtwórcą partii "Biało-Czerwoni "Zenek 2015-07-02 14:49
partia biało czerwoni 3 członków 0.00001 % poparcia , gratulacje panie Najder !!
Cytować
+5 #21 RE: Jacek Najder współtwórcą partii "Biało-Czerwoni "berdyś 2015-07-02 10:54
Cytuję Nielba:
Jacek, Wągrowiec jest żółto-czarny ;)

Chyba cie głowa boli zawsze był jest i bedzie Niebiesko-Biały !!!!!!
Cytować
-3 #20 RE: Jacek Najder współtwórcą partii "Biało-Czerwoni "gav44 2015-07-01 19:35
Tak, tak wielbiciele PO, przejrzyjcie w końcu na oczy. Czy ostatnie 8 lat nie dało wam nic do myślenia?
Cytować
+4 #19 RE: Jacek Najder współtwórcą partii "Biało-Czerwoni "startrek 2015-07-01 18:30
Cytuję jestemmm:


Znowu jakiś PISowiec wymyśla na PO


Nikt nie musi niczego wymyślać, a tylko posłuchać np. dzisiaj pani Mucha, wypowiadała te słowa w telewizornii o godzinie 7.30 rano w Polsat News. :-x:P
Cytować
0 #18 śmiesznejestemmm 2015-07-01 12:14
Cytuję looy:
Cytat:
INSTRUKCJA kopacz i sztabu PO DLA HEJTERÓW : Oryginał w/w postu znajduje się w najnowszej instrukcji PO nr 23/2344/03/2015 w rozdziale XIII/a, artykuł pod tytułem "Instrukcje wypowiadania się dla internautów" ( Gospodarka, sprawy społeczne). Koszt wstawienia posta 2.34gr+ VAT. W części instruktażowej zamieszczono ciekawą uwagę - "Należy pamiętać o częstej zmianie nicków, możliwie często podszywać się pod nicki osób popierających inne partie. Pod ŻADNYM pozorem nie wdawać się w merytoryczną dyskusję. Gdy zawodzi hasło "za PIS-u Polska będzie jak Grecja", należy natychmiast wrócić do wyciągania starych haseł. Typu że PIS to nacjonaliści faszyści, kłamcy, itp. Bezwzględnie stosować się do najnowszych instrukcji, twierdzić, że jak utrzymamy władzę to podatki będą niższe, płace wyższe a Polska stanie się zieloną wyspą i oazą szczęśliwości". Dla stałych współpracowników i klakierów wyróżniających się kreatywnością przewidziana ekstra premia!


No, no! Do czego to już doszło :lol::D
Znowu jakiś PISowiec wymyśla na PO
Cytować
+3 #17 RE: Jacek Najder współtwórcą partii "Biało-Czerwoni "looy 2015-06-30 22:08
Cytat:
INSTRUKCJA kopacz i sztabu PO DLA HEJTERÓW : Oryginał w/w postu znajduje się w najnowszej instrukcji PO nr 23/2344/03/2015 w rozdziale XIII/a, artykuł pod tytułem "Instrukcje wypowiadania się dla internautów" ( Gospodarka, sprawy społeczne). Koszt wstawienia posta 2.34gr+ VAT. W części instruktażowej zamieszczono ciekawą uwagę - "Należy pamiętać o częstej zmianie nicków, możliwie często podszywać się pod nicki osób popierających inne partie. Pod ŻADNYM pozorem nie wdawać się w merytoryczną dyskusję. Gdy zawodzi hasło "za PIS-u Polska będzie jak Grecja", należy natychmiast wrócić do wyciągania starych haseł. Typu że PIS to nacjonaliści faszyści, kłamcy, itp. Bezwzględnie stosować się do najnowszych instrukcji, twierdzić, że jak utrzymamy władzę to podatki będą niższe, płace wyższe a Polska stanie się zieloną wyspą i oazą szczęśliwości". Dla stałych współpracowników i klakierów wyróżniających się kreatywnością przewidziana ekstra premia!
No, no! Do czego to już doszło :lol::D
Cytować
+5 #16 RE: Jacek Najder współtwórcą partii "Biało-Czerwoni "iza 2015-06-30 21:34
Najder czas zabrać się za uczciwą prace . Wakacje na nasz koszt się skończyły Przez całą kadencje nic niezrobiłeś
Cytować
+1 #15 RE: Jacek Najder współtwórcą partii "Biało-Czerwoni "Wyborca 2015-06-30 19:49
Kukiz, Petru, Korwin-Mikke, Napieralski z Rozenkiem, Miller, Piechociński i... Każdy .... na swój strój i w październiku jedyną partią, która przekroczy 5-procentowy próg będzie PiS. Zdobędzie 35 procent głosów i wszystkie mandaty, bo pozostałe liczne partyjki będą miały po 1 - 4 procent.
Cytować
+6 #14 RE: Jacek Najder współtwórcą partii "Biało-Czerwoni "startrek 2015-06-30 16:59
Cytuję Ja:
Cytuję Ekonomista:
Polska Partia Uczciwości :lol:

- Misiu misiu oddali Twój paszport -zobacz jacy uczciwi !!!
- Znam uczciwszych.

Panie Jacku -konkretnie co zrobił dla miasta ?
Co Pan zrobił dla rejonu ?

Proszę o jeden malutki przykładzik.

Hej Ekonomisto, a kto kupił biurowiec na Berdychowie, no kto kupił? .Okey , człowiek się troszkę angażował w sprawy mieszkańców, tzn. pomagał im prywatne sprawy rozwiązywać ,ale poza tym tylko manifestacja MARYŚKI w Poznaniu i tyle. Mojego głosu na pewno nie dostanie.


A ja chciałbym mieć posła z powiatu wągrowieckiego, ale nie Pana Jacka. On już był i nic nie zrobił dla mieszkańców całego powiatu.
Cytować
+6 #13 pOSŁYJa 2015-06-30 10:55
Cytuję Ekonomista:
Polska Partia Uczciwości :lol:

- Misiu misiu oddali Twój paszport -zobacz jacy uczciwi !!!
- Znam uczciwszych.

Panie Jacku -konkretnie co zrobił dla miasta ?
Co Pan zrobił dla rejonu ?

Proszę o jeden malutki przykładzik.

Hej Ekonomisto, a kto kupił biurowiec na Berdychowie, no kto kupił? .Okey , człowiek się troszkę angażował w sprawy mieszkańców, tzn. pomagał im prywatne sprawy rozwiązywać ,ale poza tym tylko manifestacja MARYŚKI w Poznaniu i tyle. Mojego głosu na pewno nie dostanie.
Cytować
+10 #12 Nowa partiamieszkaniec osiedla 2015-06-30 08:59
Jestem za Polską Partią Uczciwości
Paweł Kozioł na Prezydenta i Arkadiusz Czerapach na premiera
Cytować
+3 #11 RE: Jacek Najder współtwórcą partii "Biało-Czerwoni "Nielba 2015-06-30 08:10
Jacek, Wągrowiec jest żółto-czarny ;)
Cytować
+3 #10 RE: Jacek Najder współtwórcą partii "Biało-Czerwoni "joker 2015-06-30 07:38
Cytuję niebiesko różowy:

A PiS to jaką jest partią? Wszystko by rozdali biedocie i rzadziakom, co to sobie w życiu nie radzi, byle tylko głosy uzyskać, a potem mieć ich w dupsku :lol:

Chyba pomyliłeś PiS z PO i nie rozdali biedocie, tylko bogatym. Biedota ma szarpać do śmierci !
Czy wiecie, że doradca Ewy Kopacz jest Michał Kamiński, agentem izraelskiego wywiadu? Wpiszcie w wyszukiwarkę Doradca Ewy Kopacz, Michał Kamiński, agentem izraelskiego wywiadu. Wychodzi na to, że polski rząd nie rządzi, a utrzymuje się przy władzy, a prawdziwy rząd jest poza granicami naszego kraju i teraz obce wywiadownie robią wszystko by tak zostało, a gwarantem tego jest PO.
Ja panu Jackowi i reszcie bardzo dziękuję za taką postępowość. Jeszcze brakuje w Polsce miliona muzułmańskich emigrantów, bo te multikulti jest w stanie to zrobić.
Cytować
+1 #9 RE: Jacek Najder współtwórcą partii "Biało-Czerwoni "niebiesko różowy 2015-06-30 02:07
Cytuję gav44:
Oj ciężko oderwać się od żłobu. Niestety ta pseudo partyjka jest z góry skazana na porażkę i polityczny niebyt i to już po jesiennych wyborach w których nie tylko, że nie przekroczy 5% progu ale nawet nie dostaną 3% żeby otrzymać zwrot funduszy przeznaczonych na kampanię. Lewica w Polsce już nie istnieje. Teraz partią lewicową jest Peło.

A PiS to jaką jest partią? Wszystko by rozdali biedocie i rzadziakom, co to sobie w życiu nie radzi, byle tylko głosy uzyskać, a potem mieć ich w dupsku :lol:
Cytować
+4 #8 RE: Jacek Najder współtwórcą partii "Biało-Czerwoni "niebiesko różowy 2015-06-30 02:03
Cytuję jestemmm:
Było trzeba dołączyć się do Kukiza, Korwina lub do ,,zjednoczonej lewicy" itp. A nie tworzyć następną partię która pomoże wygrać PiSowi bo będzie zabierać po 2-3% innym partią.
Cytuję NiebieskoCzarny:
Ja pierd...... ci sami tylko stołki zmieniają inni już tak ponad 20 lat byle tylko koryta się trzymać, czy ci ludzie cokolwiek innego potrafią oprócz wieszania co cztery lata gruszek na wierzbie ? zero godności honoru przyzwoitości, to jest żałosne kolejny twór który nic nie wnosi nic nie zrobi, same dyrdymały.

Masz rację, świetnie to ująłeś. Palenie trawy w innym towarzystwie nie Palikota, Popieranie pedałów i lesb w innym towarzystwie... Oj te partie i partyjki :lol:
Cytować
+7 #7 RE: Jacek Najder współtwórcą partii "Biało-Czerwoni "Ekonomista 2015-06-29 23:08
Polska Partia Uczciwości :lol:

- Misiu misiu oddali Twój paszport -zobacz jacy uczciwi !!!
- Znam uczciwszych.

Panie Jacku -konkretnie co zrobił dla miasta ?
Co Pan zrobił dla rejonu ?

Proszę o jeden malutki przykładzik.
Cytować
+11 #6 RE: Jacek Najder współtwórcą partii "Biało-Czerwoni "NiebieskoCzarny 2015-06-29 22:53
Ja pierd...... ci sami tylko stołki zmieniają inni już tak ponad 20 lat byle tylko koryta się trzymać, czy ci ludzie cokolwiek innego potrafią oprócz wieszania co cztery lata gruszek na wierzbie ? zero godności honoru przyzwoitości, to jest żałosne kolejny twór który nic nie wnosi nic nie zrobi, same dyrdymały.
Cytować
+13 #5 RE: Jacek Najder współtwórcą partii "Biało-Czerwoni "gav44 2015-06-29 22:46
Oj ciężko oderwać się od żłobu. Niestety ta pseudo partyjka jest z góry skazana na porażkę i polityczny niebyt i to już po jesiennych wyborach w których nie tylko, że nie przekroczy 5% progu ale nawet nie dostaną 3% żeby otrzymać zwrot funduszy przeznaczonych na kampanię. Lewica w Polsce już nie istnieje. Teraz partią lewicową jest Peło.
Cytować
-6 #4 tujestemmm 2015-06-29 22:41
Było trzeba dołączyć się do Kukiza, Korwina lub do ,,zjednoczonej lewicy" itp. A nie tworzyć następną partię która pomoże wygrać PiSowi bo będzie zabierać po 2-3% innym partią.
Cytować
+11 #3 powiemkamykkk 2015-06-29 22:35
napiszę tylko tak... ha ha ha ha :)
Cytować
-10 #2 RE: Jacek Najder współtwórcą partii "Biało-Czerwoni "SW 2015-06-29 22:33
Cytuję iza:
Zobaczcie jak teraz po 4 - latach trudno świnią oderwać ryje od koryta

ŚwiniĄ to można być, natomiast trudno oderwać się jest świniOM. Gdyby ci się chciało uczyć np. gramatyki ojczystego języka, to może nie musiałabyś zazdrościć panu Najderowi.
Cytować
+22 #1 RE: Jacek Najder współtwórcą partii "Biało-Czerwoni "iza 2015-06-29 21:57
Zobaczcie jak teraz po 4 - latach trudno świnią oderwać ryje od koryta
Cytować

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ