Uciekł z więzienia i zaatakował kobietę

Tu jesteś: Home Wągrowiec Aktualności z miasta Uciekł z więzienia i zaatakował kobietę

Uciekł z więzienia i zaatakował kobietę

24-latek uciekł z więzienia i zaatakował kobietę. Próbował zamknąć swoją ofiarę w bagażniku.

Do zdarzenia doszło we wtorek 4 kwietnia. Około godziny 12:00 kobieta jadąca samochodem Kia Optima zatrzymała się na poboczu drogi pomiędzy miejscowościami Pruśce i Pokrzywnica. Po chwili zatrzymał się przy niej kierowca, poruszający się czerwonym Oplem Vectra.

- Początkowo mężczyzna poprosił kobietę o użyczenie lewarka, czym skłonił ją do wyjścia z auta i otwarcia bagażnika. Następnie siłą wepchnął kobietę do auta, próbował zamknąć ją w bagażniku. Z wnętrza auta ukradł torebkę z pieniędzmi i dokumentami — relacjonuje przebieg zdarzenia st. sierż. Dominik Zieliński, oficer prasowy KPP w Wągrowcu.

Kiedy sprawa odjechał, kobieta zdołała wydostać się z auta i zawiadomiła policję.

- Funkcjonariusze na miejscu ustalili dokładnie cały przebieg zdarzenia i wszystkie jego okoliczności. Dalsze czynności kryminalnych doprowadziły do wytypowania podejrzanego. Dwa dni po zdarzeniu ustalono miejsce, w którym może on przebywać. W piątek 7 kwietnia mężczyzna został zatrzymany — dodaje oficer prasowy wągrowieckiej komendy.

Sprawcą okazał się 24-letni mieszkaniec gminy Wągrowiec, któremu prokurator postawił zarzut dokonania rozboju. Mężczyzna przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia.

Pikanterii sprawie dodaje fakt, że mężczyzna dokonał rozboju po ucieczce z Zakładu Karnego w którym odsiadywał wyrok. 24-latek było wcześniej notowany m.in. za kradzieże oraz kradzieże z włamaniem.

W poniedziałek 10 kwietnia Sąd przychylił się do wniosku policji i prokuratury, wydając postanowienie o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na okres 3 miesięcy. Za dokonanie rozboju grozi mu kara 12 lat pozbawienia wolności.


 

HEADER 

-4 #5 RE: Uciekł z więzienia i zaatakował kobietęmiras 2017-04-21 13:56
Ten Adam to kolejny szmaciarz z tej wsi
Quote
-3 #4 RE: Uciekł z więzienia i zaatakował kobietękolo 2017-04-21 13:55
Adam 12 to jakiś wspólnik tego idioty z Wiatrowca
Quote
-1 #3 BeAdam12 2017-04-21 11:44
Cytuję tey:
Ten debil to kradł nawet prosięta , zboże itd To więzienie to chyba jakieś sanatorium było bo on jest za głupi żeby uciec z prawdziewewgo kicia

Po pierwsze naucz się pisać.
Po drugie komentarz na bardo niskim poziomie świadczącym o wiejskim pochodzeniu autora.
Quote
-7 #2 RE: Uciekł z więzienia i zaatakował kobietętey 2017-04-14 20:03
Ten debil to kradł nawet prosięta , zboże itd To więzienie to chyba jakieś sanatorium było bo on jest za głupi żeby uciec z prawdziewewgo kicia
Quote
-6 #1 RE: Uciekł z więzienia i zaatakował kobietęMD 2017-04-14 17:43
Skąd się bierze taka patologia?
Quote

Dodaj komentarz

Redakcja Portalu WRC nie odpowiada za publikowane treści w module komentarze.

Przed dodaniem wpisu zapoznaj się z REGULAMINEM!

ZALOGUJ SIĘ / REJESTRACJADołącz do nas na FB